Ақсу қаласында кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды және сайлаушылармен кездесулер өткізуге арналған үй-жайларды белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 30 қарашадағы N 906/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 желтоқсанда N 12-2-187 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 21 тамыздағы N 551/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 21.08.2013 N 551/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабы 4 және 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес Ақсу қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мына:
1) 1-қосымшаға сәйкес кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындар;
2) 2-қосымшаға сәйкес кандидаттардың сайлаушылармен кездесулер өткізуге арналған үй-жайлар белгіленсін.
2. "Ақсу қаласының ішкі саясат бөлімі", "Ақсу қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемелерінің бастықтары, Ақсу кентінің, Ақсу қаласының ауылдары мен селолық округтерінің әкімдері осы қаулымен белгіленген орындарда кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін стендтер, тақталар, тумбалар орнатсын.
3. Қала әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы А.Ж. Айтмағамбетовке жүктелсін.
4. Қала әкімдігінің осы қаулысы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Бақауов
КЕЛІСІЛДІ
Ақсу қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
2011 жылғы 29 қараша                       Е. Серікбаев
Павлодар облысы Ақсу қаласы
әкімдігінің 2011 жылғы
30 қарашадағы N 906/4 қаулысына
1-қосымша
Кандидаттардың үгіт баспа материалдарын
орналастыруға арналған орындар
N р/с Қала көшелерінің және өңірдің ауылдық елді мекендерінің атауы Жарнама қалқандарының орналасқан жері
1
Ақсу қаласы, Ленин көшесі
"Супермаркет" дүкені ауданындағы автобус аялдамасы (4-ші шағын аудан)
2
Ақсу қаласы, Карл Маркс көшесі
Жас натуралистер станциясы ауданындағы автобус аялдамасы
3
Ақсу қаласы, Әуезов көшесі
"Нива" дүкені ауданындағы автобус аялдамасы
4
Ақсу қаласы, Астана - Қамзин көшесінің қиылысында
"Дихан" дүкені ауданындағы автобус аялдамасы
5
Ақсу қаласы, Әуезов көшесі
"Достық" базары ауданындағы автобус аялдамасы
6
Ақсу қаласы, Астана - Әуезов көшесінің қиылысында
"Диром" дүкенінің ауданындағы автобус аялдамасы
7
Ақсу қаласы, Вокзальная көшесі
"Отан" қоғамдық ұйымы ғимаратының ауданында
8
Ақсу қаласы, Астана көшесі
"Айсұлу" дүкені (меншік иесінің келісімі бойынша)
9
Ақсу қаласы, Қамзин көшесі
"Дәулет" дүкені ауданында
10
Ақсу қаласы, Әуезов көшесі
"Чайка" дүкені ауданында
11
Ақсу қаласы, Энтузиастов көшесі
автобус аялдамасы
12
Ақсу қаласы, Астана көшесі
автобус аялдамасы
13
Ақсу кенті
"Юбилейный" дүкенінің ауданында және пошта бөлімшесі ғимаратының ауданында
14
Қалқаман ауылы
стадион ауданындағы Ленин көшесінде
15
Айнакөл селолық округі
"Ақсу қаласы Айнакөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының ауданында
16
Ақжол селолық округі
"Ақсу қаласы Ақжол селолық округінің орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының ауданында
17
Алғабас ауылы
"Ақсу қаласы Алгабас ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының ауданында
18.
Достық селолық округі:
Достық ауылы
Парамоновка ауылы
"Ақсу қаласы Достық селолық округінің орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының ауданында;
"Ақсу қаласы Достық селолық округі Парамоновка ауылының орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының ауданында
19.
Жолкұдық селолық округі
"Ақсу қаласы Жолкұдық селолық округі Қ. Қамзин атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының ауданында
20.
Евгеньевка селолық округі
"Юбилейный" дүкенінің ауданындағы Ю. Гагарин көшесінде
21.
Еңбек селолық округі
"Ақсу қаласы Еңбек селолық округінің орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының ауданында
22.
Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округі
"Ақсу қаласы М. Омаров атындағы селолық округінің Жамбыл орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының ауданында
23.
Құркөл селолық округі
"Ақсу қаласы Құркөл селолық округінің С. Дөнентаев атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының ауданында
24.
Қызылжар селолық округі
Қызылжар ауылы Мәдениет үйі ғимаратының ауданында
25.
Пограничный селолық округі
"Ақсу қаласы Пограничный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының ауданында
26.
Сарышығанақ селолық округі
"Ақсу қаласы Сарышығанақ селолық округінің орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының ауданында
27.
Үштерек ауылы
"Ақсу қаласы Үштерек ауылының орта мектебі" ғимаратының ауданында
Павлодар облысы Ақсу қаласы
әкімдігінің 2011 жылғы
30 қарашадағы N 906/4 қаулысына
2-қосымша
Кандидаттардың сайлаушылармен кездесулер
өткізуге арналған үй-жайлардың тізбесі
N р/с Елді мекендердің атауы Өткізу орны
1
Ақсу қаласы, Әуезов көшесі, 8
Қалалық мәдениет сарайы
2
Ақсу қаласы, Астана көшесі, 37
Балалар шығармашылық үйі
3

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в городе Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 30 ноября 2011 года N 906/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 декабря 2011 года N 12-2-187. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 21 августа 2013 года N 551/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 21.08.2013 N 551/4.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить:
1) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1;
2) помещения для проведения встреч кандидатов с избирателями согласно приложению 2.
2. Начальникам государственных учреждений "Отдел внутренней политики города Аксу", "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Аксу", акимам поселка Аксу, сел и сельских округов города Аксу в местах, определенных настоящим постановлением, установить стенды, щиты, тумбы для размещения агитационных печатных материалов кандидатов.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления акимата города возложить на руководителя аппарата акима города Айтмагамбетова А.Д.
4. Настоящее постановление акимата города вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Бакауов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Аксуской
городской территориальной
избирательной комиссии                     Е. Серекбаев
29 ноября 2011 года
Приложение 1
к постановлению акимата города Аксу
Павлодарской области
от 30 ноября 2011 года N 906/4
МЕСТА для размещения агитационных
печатных материалов кандидатов
N п/п Наименование улиц города и населенных пунктов сельского региона Места расположения рекламных щитов
1.
город Аксу, улица Ленина
автобусная остановка в районе магазина "Супермаркет" (4-й микрорайон)
2.
город Аксу, улица Карла Маркса
автобусная остановка в районе Станции юных натуралистов
3.
город Аксу, улица Ауэзова
автобусная остановка в районе магазина "Нива"
4.
город Аксу, на пересечении улиц Астана – Камзина
автобусная остановка в районе магазина "Дихан"
5.
город Аксу, улица Ауэзова
автобусная остановка в районе рынка "Достык"
6.
город Аксу, на пересечении улиц Астана – Ауэзова
автобусная остановка в районе магазина "Диром"
7.
город Аксу, улица Вокзальная
в районе здания общественной организации "Отан"
8.
город Аксу, улица Астана
магазин "Айсулу" (согласно разрешению собственника)
9.
город Аксу, улица Камзина
в районе магазина "Даулет"
10.
город Аксу, улица Ауэзова
в районе магазина "Чайка"
11.
город Аксу, улица Энтузиастов
автобусная остановка
12.
город Аксу, улица Астана
автобусная остановка
13.
поселок Аксу
в районе магазина "Юбилейный" и на территории здания почтового отделения
14.
село Калкаман
по улице Ленина, в районе стадиона
15.
Айнакольский сельский округ
в районе здания государственного учреждения "Аппарат акима Айнакольского сельского округа города Аксу"
16.
Акжолский сельский округ
в районе здания государственного учреждения "Средняя школа Акжолского сельского округа города Аксу"
17.
село Алгабас
в районе здания государственного учреждения "Аппарат акима села Алгабас города Аксу"
18.
Достыкский сельский округ:
село Достык
село Парамоновка
в районе здания государственного учреждения "Средняя школа Достыкского сельского округа города Аксу";
в районе здания государственного учреждения "Средняя школа села Парамоновка Достыкского сельского округа города Аксу"
19.
Жолкудукский сельский округ
в районе здания государственного учреждения "Средняя школа имени
К. Камзина Жолкудукского сельского округа города Аксу"
20.
Евгеньевский сельский округ
по улице Ю. Гагарина, в районе магазина "Юбилейный"
21.
Енбекский сельский округ
в районе здания государственного учреждения "Средняя школа Енбекского сельского округа города Аксу"
22.
сельский округ имени Мамаита Омарова
в районе здания государственного учреждения "Жамбылская средняя школа сельского округа им. М.Омарова города Аксу"
23.
Куркольский сельский округ
в районе здания государственного учреждения "Средняя школа имени С. Донентаева Куркольского сельского округа города Аксу"
24.
Кызылжарский сельский округ
в районе здания Дома культуры села Кызылжар
25.
Пограничный сельский округ
в районе здания государственного учреждения "Аппарат акима Пограничного сельского округа города Аксу"
26.
Сарышыганакский сельский
округ
в районе здания государственного учреждения "Средняя школа Сарышыганакского сельского округа города Аксу"
27.
село Уштерек
в районе здания государственного учреждения "Средняя школа села Уштерек округа города Аксу"
Приложение 2
к постановлению акимата города Аксу
Павлодарской области
от 30 ноября 2011 года N 906/4
ПОМЕЩЕНИЯ для проведения встреч кандидатов с избирателями
N п/п Наименование населенного пункта Место проведения
1.
Город Аксу, улица Ауэзова, 8
Городской дворец культуры
2.
Город Аксу, улица Астана, 37
Дом детского творчества
3.

Ақсу кенті, 8 Март көшесі, 406
Мәдени-сауық орталығы
4
Қалкаман ауылы, Степная көшесі, 15
Мәдени-сауық орталығы
5
Алғабас ауылы, Айманов көшесі
Мәдени-сауық орталығы
6
Үштерек ауылы, Ленин көшесі, 21
Мәдени-сауық орталығы
7
Айнакөл селолық округі, Айнакөл ауылы, Школьная көшесі, 9
Мәдени-сауық орталығы
8
Ақжол селолық округі, Ақжол ауылы Әбдіров көшесі, 3
Мәдени-сауық орталығы
9
Достық селолық округі:
Достық ауылы, Линия көшесі, 1 Парамоновка ауылы, Ленин көшесі
Мәдени-сауық орталығы
Мәдени-сауық орталығы
10
Евгеньевка селолық округі, Евгеньевка ауылы, Гагарин көшесі, 1
Мәдени-сауық орталығы
11
Еңбек селолық округі, Еңбек ауылы, Школьная көшесі, 7
Мәдени-сауық орталығы
12
Жолкұдық селолық округі, Жолқұдық ауылы, Ленин көшесі
Мәдени-сауық орталығы
13
Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округ, Мәмәйіт Омаров атындағы ауыл, Центральная көшесі
Мәдени-сауық орталығы
14
Құркөл селолық округі, Құркөл ауылы, Ленин көшесі, 18
Мәдени-сауық орталығы
15
Қызылжар селолық округі, Қызылжар ауылы, Гагарин көшесі, 1
Мәдени-сауық орталығы
16
Пограничный селолық округі, Пограничник ауылы, Целинная көшесі, 2
Мәдени-сауық орталығы
17
Сарышығанақ селолық округі, Сарышығанақ ауылы, Школьная көшесі
Мәдени-сауық орталығы

Поселок Аксу, улица 8 Марта, 406
Культурно-досуговый центр
4.
Село Калкаман, улица Степная, 15
Культурно-досуговый центр
5.
Село Алгабас, улица Айманова
Культурно-досуговый центр
6.
Село Уштерек, улица Ленина, 21
Культурно-досуговый центр
7.
Айнакольский сельский округ, село Айнаколь,
улица Школьная, 9
Культурно-досуговый центр
8.
Акжолский сельский округ, село Акжол
улица Абдирова, 3
Культурно-досуговый центр
9.
Достыкский сельский округ:
село Достык, улица Линия, 1
село Парамоновка, улица Ленина
Культурно-досуговый центр
Культурно-досуговый центр
10.
Евгеньевский сельский округ, село Евгеньевка, улица Гагарина, 1
Культурно-досуговый центр
11.
Енбекский сельский округ, село Енбек, улица Школьная, 7
Культурно-досуговый центр
12.
Жолкудукский сельский округ, село Жолкудук, улица Ленина
Культурно-досуговый центр
13.
Сельский округ имени Мамаита Омарова, село имени Мамаита Омарова, улица Центральная
Культурно-досуговый центр
14.
Куркольский сельский округ, село Курколь, улица Ленина, 18
Культурно-досуговый центр
15.
Кызылжарский сельский округ, село Кызылжар, улица Гагарина, 1
Культурно-досуговый центр
16.
Пограничный сельский округ, село Пограничник, улица Целинная, 2
Культурно-досуговый центр
17.
Сарышыганакский сельский округ, село Сарышыганак, улица Школьная
Культурно-досуговый центр