Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 18 ақпандағы N 108/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 03 наурызда N 12-3-290 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 13 шілдедегі N 839/7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 13.07.2012 N 839/7 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңы 27-бабының 2-тармағына, 28-бабының 4, 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 3137 баптарына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 4 ақпандағы "Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы" N 1149 Жарлығына және Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2011 жылғы 2 ақпандағы "2011 жылғы 3 сәуірге тағайындалған Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын әзірлеу мен өткізу жөніндегі сайлау іс-шараларын өткізудің мерзімдері туралы" N 16/22 Қаулысына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың (бұдан әрі – кандидаттар) үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар тізбесі және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар 12 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
2. Кенттер, ауылдар және ауылдық округтерідіңң әкімдері, "Екібастұз қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы Л.П. Векшина кандидаттарды тіркеу мерзімі аяқталған сәтте кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін стендтерді, тақталар мен тұғырлықтарды құрылыс нормалары мен ережелеріне сәйкестікке келтірсін.
3. Кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын мына жерлерде:
коммуналдық меншік нысандарының ғимараттарында;
коммуналдық меншікке жататын аялдама павильондарында;
мемлекеттік үлес қатысы бар акционерлік қоғамдарға жататын нысандар мен мүліктерде орналастыруға тыйым салынсын.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещения для встреч с избирателями кандидатов в период проведения внеочередных выборов Президента Республики Казахстан
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 18 февраля 2011 года N 108/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 марта 2011 года N 12-3-290. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13 июля 2012 года N 839/7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13.07.2012 N 839/7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 и пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 4 февраля 2011 года N 1149 "О назначении внеочередных выборов Президента Республики Казахстан" и Постановлением Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 2 февраля 2011 года N 16/22 "О сроках проведения избирательных мероприятий по подготовке и проведению внеочередных выборов Президента Республики Казахстан, назначенных на 3 апреля 2011 года", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан (далее - кандидатов) и помещения для встреч с избирателями согласно приложениям 12.
2. Акимам поселков, сел и сельских округов, начальнику государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Экибастуза" Векшиной Л.П. к моменту окончания срока регистрации кандидатов привести в соответствие строительным нормам и правилам стенды, щиты и тумбы для размещения агитационных печатных материалов кандидатов.
3. Запретить размещение агитационных печатных материалов кандидатов:
на зданиях объектов коммунальной собственности;
на остановочных павильонах, принадлежащих коммунальной собственности;
на объектах и имуществе, находящихся в акционерных обществах с государственной долей участия.