Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы (IV шақырылған, кезекті XXVII сессия) "2011 - 2013 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 309/27 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 қазандағы N 382/36 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 07 қарашада N 12-3-303 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы N 1-17/2-01/221 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.08.2014 N 1-17/2-01/221 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасы, Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасы, 109-бабының 5-тармағы, Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 қазандағы (IV сайланған кезектен тыс ХХXVІІІ сессия) "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған ХХIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3191 болып тіркелген) N 394/38 шешімі негізінде және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XXVII сессия) "2011 - 2013 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-283 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 53 "Отарқа" газетінде, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 "Вести Екибастуза" газетінде жарияланған) N 309/27 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 1 тармағында:
1) тармақшада:
"7 678 897" сандары  "7 992 672" сандарымен ауыстырылсын;
"5 815 319" сандары "5 884 701" сандарымен ауыстырылсын;
"22 543" сандары "18 053" сандарымен ауыстырылсын;
"37 000" сандары "58 155" сандарымен ауыстырылсын;
"1 804 035" сандары "2 031 763" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 880 692" сандары "8 525 067" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"386 619" сандары "1 617" сандарымен ауыстырылсын;
"386 857" сандары "1 855" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"108 400" сандары "162 800" сандарымен ауыстырылсын;
"108 400" сандары "170 800" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXVII сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 309/27 "О бюджете города Экибастуза на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 25 октября 2011 года N 382/36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 07 ноября 2011 года N 12-3-303. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2014 года N 1-17/2-01/221)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2014 N 1-17/2-01/221).
На основании подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, решения Павлодарского областного маслихата (ХХXVIII (внеочередная) сессия, IV созыв) от 14 октября 2011 года N 394/38 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3191) и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХVII сессия, ІV созыв) от 23 декабря 2010 года N 309/27 "О бюджете города Экибастуза на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-283, опубликовано в газете "Отарқа" N 53 от 30 декабря 2010 года, в газете "Вести Екибастуза" N 52 от 30 декабря 2010 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "7 678 897" заменить цифрами "7 992 672";
цифры "5 815 319" заменить цифрами "5 884 701";
цифры "22 543" заменить цифрами "18 053";
цифры "37 000" заменить цифрами "58 155";
цифры "1 804 035" заменить цифрами "2 031 763";
в подпункте 2):
цифры "7 880 692" заменить цифрами "8 525 067";
в подпункте 3):
цифры "386 619" заменить цифрами "1 617";
цифры "386 857" заменить цифрами "1 855";
в подпункте 4):
цифры "108 400" заменить цифрами "162 800";
цифры "108 400" заменить цифрами "170 800";

"0" саны "8 000" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-696 814" сандары "-696 812" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"696 814" сандары "696 812" сандарымен ауыстырылсын.
шешімнің 2-тармағындағы:
төртінші абзацтағы "ағымдағы" сөзі алынып тасталсын;
он бірінші абзацтағы "ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласы" сөздері алынып тасталсын;
он төртінші абзацтағы "434582,0" сандары "523761,0" сандарымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацтағы "877448,0" сандары "908797,0" сандарымен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацтағы "ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласы" сөздері алынып тасталсын;

цифру "0" заменить цифрами "8 000";
в подпункте 5):
цифры "-696 814" заменить цифрами "-696 812";
в подпункте 6):
цифры "696 814" заменить цифрами "696 812".
в пункте 2 решения:
в абзаце четвертом слово "текущие" исключить;
в абзаце одиннадцатом слова "социальной сферы сельских населенных пунктов" исключить;
в абзаце четырнадцатом цифры "434582,0" заменить цифрами "523761,0";
в абзаце семнадцатом цифры "877448,0" заменить цифрами "908797,0";
в абзаце восемнадцатом слова "социальной сферы сельских населенных пунктов" исключить;

жиырма бірінші абзацтағы "25000,0" сандары "54700,0" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"30000,0 мың теңге – мәдениет объектілерін күрделі жөндеуге;
47500,0 мың теңге - жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы."
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

в абзаце двадцать первом цифры "25000,0" заменить цифрами "54700,0";
дополнить абзацами следующего содержания:
"30000,0 тысяч тенге – проведение капитального ремонта объектов культуры;
47500,0 тысяч тенге - на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020.".
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.