Аудандық мәслихаттың (IV шақырылған, XXVIII сессия) 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 158/28 "2011 жылы әлеуметтік төлем алуға құқылы азаматтар санаттарын бекіту туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 187/36 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 қарашада N 12-4-105 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 наурыздағы N 205 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 03.03.2014 N 205 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (ІV шақырылған, ХХVІІІ сессия) 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 158/28 "2011 жылы әлеуметтік төлем алуға құқылы азаматтар санаттарын бекіту туралы" шешіміне (мемлекеттік НҚА Тізілімінде N 12-4-93 болып 2010 жылғы 24 желтоқсанда тіркелген,  "Ауыл тынысы", "Пульс села" газеттерінің 12 нөмірінде 2011 жылғы 12 наурызда жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағындағы:
11) тармақша алынып тасталсын;
29) тармақшадағы "ауданның әлеуметтік-экономикалық дамуына лайықты  үлес қосқан азаматтар" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап 10 күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала және заңдылық мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            А. Тарама
Мәслихат хатшысы                           Т. Муканов

О внесении изменений в решение районного маслихата (IV созыв, XXVIII сессия) от 24 декабря 2010 года N 158/28 "Об утверждении категории граждан, имеющих право на социальные выплаты в 2011 году"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 21 октября 2011 года N 187/36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 ноября 2011 года N 12-4-105. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03 марта 2014 года N 205)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03.03.2014 N 205).
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (ІV созыв, ХХVІІІ сессия) от 24 декабря 2010 года N 158/28 "Об утверждении категории граждан, имеющих право на социальные выплаты в 2011 году" (зарегистрировано в государственном Реестре НПА за N 12-4-93 от 31 декабря 2010 года, опубликовано в газетах "Ауыл тынысы", "Пульс села" N 12 от 12 марта 2011 года) следующие изменения:
в пункте 1 решения:
подпункт 11) исключить;
в подпункте 29) слова "граждане внесшие достойный вклад в социально-экономическое развитие района" исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого дня его официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по вопросам социальной сферы и законности.
Председатель сессии                        А. Тарама
Секретарь маслихата                        Т. Муканов