Сайлау учаскелерін құру туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2011 жылғы 18 қарашадағы N 29 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 қарашада N 12-4-106 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2014 жылғы 24 шілдедегі N 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 24.07.2014 N 2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 2-тармағына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Ш. Садуақасовқа міндеттелсін.
Аудан әкімі                                Ж. Қожанов
"КЕЛIСIЛДI"
Ақтоғай аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Ю. Горбенко
2011 жылғы 18 қараша
Аудан әкімінің 2011 жылғы
18 қарашадағы N 29 шешімнің
қосымшасы
Ақтоғай ауданының сайлау учаскелері
N 111 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Ақтоғай ауылы, М.Қайырбаев көшесі, 43 орналасқан М.Қайырбаев атындағы орта мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ақтоғай ауылы: Сәтпаев көшесі 1, 3-36, 38, 40-45, 52, 54, 56, 58, 60, Горький көшесі 1-44, 46, 47-55, 57, 59-63, Мүткенов көшесі 1-5, 7-37, 39-73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, Марденов көшесі 1-54, 56, 58-67, 69-78, 80-86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, Думатов көшесі 1-44, Школьный тұыйқ көшесі 8, Победа тұыйқ көшесі 4, Сахабиден Елубаев көшесі 1, 3, Тортай ауылы.
N 112 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Ақтоғай ауылы, М.Горький көшесі, 86 орналасқан Мәдениет үйінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ақтоғай ауылы: Әлин көшесі 97, 99, 101, 104-133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, Абай көшесі 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101-107, 109, 111, 113, 115-117, 119-133, 135-141, 143-150, 152-168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, Қайырбаев көшесі 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 94-100, 102-114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, Горький көшесі 64, 66, 68, 70, 72-127, Марденов көшесі 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99-104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, Мүткенов көшесі 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98-127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, Храмов тұйық көшесі 1-4, 6, Целинный тұйық көшесі 1-5, Юнный тұйық көшесі 1а, 2, 3, 6-8, 10, Микрорайон 1-13.
N 113 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Андриановка ауылы, Школьный көшесі, 1 орналасқан Агрономия орта мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Андриановка ауылы.
N 114 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Разумов ауылы, Мир көшесі, 1 орналасқан Разумов негізгі мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Разумов ауылы.
N 115 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Приреченск ауылы, ХХІІ пртсъезд көшесі, 12 орналасқан Приречен орта мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Приреченск ауылы, Қамбар ауылы.
N 116 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Жоламан ауылы, Мектеп көшесі, 5 Ақбидай негізгі мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жоламан ауылы.
N 117 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Қараоба ауылы, Терешкова көшесі, 10 орналасқан Қараоба орта мектебінің ғимараты болады.

Об образовании избирательных участков
Решение акима Актогайского района Павлодарской области от 18 ноября 2011 года N 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 ноября 2011 года N 12-4-106. Утратило силу решением акима Актогайского района Павлодарской области от 24 июля 2014 года N 2
Сноска. Утратило силу решением акима Актогайского района Павлодарской области от 24.07.2014 N 2.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Образовать избирательные участки согласно приложения.
2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима района Садвакасова Ш.Ж.
Аким района                                Ж. Кожанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Актогайской
районной территорильной
избирательной комиссии                     Ю. Горбенко
18 ноября 2011 года
Приложение
к решению акима района от
18 ноября 2011 года N 29
Избирательные участки Актогайского района
Избирательный участок N 111
Центром избирательного участка является здание средней школы имени М.Каирбаева расположенное в с. Актогай, ул. М.Каирбаева, 43.
Границы избирательного участка: с. Актогай: ул. Сатпаева 1, 3-36, 38, 40-45, 52, 54, 56, 58, 60, ул. Горького 1-44, 46, 47- 55, 57, 59-63, ул. Муткенова 1-5, 7- 37, 39-73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, ул. Марденова 1-54, 56, 58-67, 69-78, 80-86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, ул. Думатова 1-44, пер.Школьный 8, пер. Победы 4, ул. Сахабидена Елубаева 1, 3, село Тортай.
Избирательный участок N 112
Центром избирательного участка является здание Дома культуры расположенное в с. Актогай, ул. М.Горького, 86.
Границы избирательного участка: с. Актогай: ул. Алина 97, 99, 101, 104-133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, ул. Абая 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101-107, 109, 111, 113, 115- 117, 119-133, 135-141, 143-150, 152- 168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, ул. Каирбаева 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 94-100, 102-114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, ул.М. Горького 64, 66, 68, 70, 72-127, ул.Марденова 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99-104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, ул. Муткенова 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98-127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, пер. Храмова 1-4, 6, пер. Целинный 1-5, пер Юнный 1а,2,3,6-8,10, Микрорайон 1-13.
Избирательный участок N 113
Центром избирательного участка является здание Агрономийской средней школы расположенное в с. Андриановка, ул. Школьная, 1.
Границы избирательного участка: село Андриановка.
Избирательный участок N 114
Центром избирательного участка является здание Разумовской основной школы расположенное в с. Разумовка, ул. Мира, 1.
Границы избирательного участка: село Разумовка.
Избирательный участок N 115
Центром избирательного участка является здание Приреченской средней школы расположенное в с. Приреченское, ул. XXII партсъезда, 12.
Границы избирательного участка: село Приреченское, село Камбар.
Избирательный участок N 116
Центром избирательного участка является здание Акбидайской основной школы расположенное в с. Жоламан, ул. Мектеп, 5.
Границы избирательного участка: село Жоламан.
Избирательный участок N 117
Центром избирательного участка является здание Караобинской средней школы расположенное в с. Караоба, ул. Терешковой, 10.

Сайлау учаскесінің шекарасы: Қараоба ауылы: Степная көшесі 1-3, Терешкова көшесі 1-12, Пушкин көшесі 1-10, Садовая көшесі 1-6, Мир көшесі 1-11, Абай көшесі 1-14, Советов көшесі 1-15, Коммунист көшесі 1-14, Қазақстан көшесі 1-12, Набережная көшесі1-14, Береговая көшесі 1-15, Красная поляна ауылы.
N 118 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Жаңаауыл ауылы, Достық көшесі, 20 орналасқан Жаңа ауыл негізгі мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жаңа ауыл ауылы, Спартак ауылы.
N 119 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Исантерек ауылы, Желтоқсан көшесі, 16 орналасқан Исантерек бастауыш мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Исантерек ауылы.
N 120 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Барлыбай ауылы, Школьная көшесі, 12 орналасқан Еңбекші орта мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Барлыбай ауылы.
N 121 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Жолболды ауылы, Коммунистическая көшесі, 33 орналасқан Естай атындағы орта мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жолболды ауылы.
N 122 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Шілікті ауылы, Мектеп көшесі, 3 орналасқан Шілікті негізгі мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шілікті ауылы.
N 123 Шұға сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Шұға ауылы, Мектеп көшесі, 1 орналасқан Шаяхметов атындағы орта мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шұға ауылы.
N 124 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Қожамжар ауылы, Елубаев көшесі, 12 орналасқан Тленшин атындағы орта мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қожамжар ауылы: Абай көшесі 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, Әуезов көшесі 1-10, 11-13, 16-21, Тленшин көшесі 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, Береговая көшесі 4, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 17, 18, 19, 24, 25, 26, 27, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 40-лет Победы көшесі 1-10, 12, 13, 14, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, Кожамжарская көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 22, 24, 26, Интернациональная көшесі 1-7, Мир көшесі 1-5, 10, 11, 12, 14, 16-19, Садовая көшесі 5, 6, 7, Елубаев көшесі 2-10, 14, 16, Школьная көшесі 1-4, 6, 7, 10, 12, 60 лет Октября көшесі 1-3, 5, 7-13, 15, 20, 24, Магулов көшесі 1-3, 5, 7, 11, 15, 17, 19, 21, Степная көшесі 1, 2, 8, 10, 12, 14, 16.
N 125 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Қайран ауылы, Мектеп көшесі, 4 орналасқан Абай бастауыш мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қайран ауылы.
N 126 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Жамбыл ауылы, Мектеп көшесі, 14 орналасқан Жамбыл негізгі мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жамбыл ауылы.
N 127 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Қараой ауылы, Мектеп көшесі, 6 орналасқан Кубан бастауыш мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қараой ауылы.
N 128 сайлау учаскесі

Границы избирательного участка: с. Караоба: ул. Степная 1-3, ул.Терешковой 1-12, ул Пушкина 1-10, ул.Садовая 1-6, ул.Мира 1-11, ул.Абая 1-14, ул.Советов 1-15, ул. Коммунистическая 1-14, ул.Қазақстан 1-12, ул.Набережная 1-14, ул.Береговая 1-15, село Красная поляна.
Избирательный участок N 118
Центром избирательного участка является здание сельского клуба расположенное в с. Жанаауыл, ул. Достық, 20.
Границы избирательного участка: с.Жанаауыл, с. Спартак.
Избирательный участок N 119
Центром избирательного участка является здание сельской библиотеки расположенное в с. Исантерек, ул. Желтоқсан, 16.
Границы избирательного участка: с. Исантерек.
Избирательный участок N 120
Центром избирательного участка является здание Енбекшинской средней школы расположенное в с. Барлыбай, ул. Школьная, 12.
Границы избирательного участка: с. Барлыбай.
Избирательный участок N 121
Центром избирательного участка является здание средней школы имени Естая расположенное в с. Жолболды, ул. Коммунистическая, 33.
Границы избирательного участка: с. Жолболды.
Избирательный участок N 122
Центром избирательного участка является здание Шиликтинской основной школы расположенное в с. Шиликты, ул. Мектеп, 3.
Границы избирательного участка: с. Шиликты.
Избирательный участок N 123
Центром избирательного участка является здание средней школы имени Шаяхметова расположенное в с. Шуга, ул. Мектеп, 1.
Границы избирательного участка: с. Шуга.
Избирательный участок N 124
Центром избирательного участка является здание средней школы имени Тленшина расположенное в с. Кожамжар, ул. Елубаева, 12.
Границы избирательного участка: с. Кожамжар ул. Абая 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, ул. Ауезова 1-10, 11-13, 16-21, ул. Тленшина 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, ул. Береговая 4, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 17, 18, 19, 24, 25, 26, 27, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 63, 65, ул. 40-лет Победы 1-10, 12, 13, 14, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, ул.Кожамжарская 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 22, 24, 26, ул. Интернациональная 1-7, ул. Мира 1-5, 10, 11, 12, 14, 16-19, ул. Садовая 5, 6, 7, ул. Елубаева 2-10, 14, 16, ул. Школьная 1-4, 6, 7, 10, 12, ул. 60 лет Октября 1-3, 5, 7-13, 15, 20, 24, ул. А.Магулова 1-3, 5, 7, 11, 15, 17, 19, 21, ул. Степная 1, 2, 8, 10, 12, 14, 16.
Избирательный участок N 125
Центром избирательного участка является здание Абайской начальной школы расположенное в с. Кайран, ул. Мектеп, 4.
Границы избирательного участка: с. Кайран.
Избирательный участок N 126
Центром избирательного участка является здание Жамбылской основной школы расположенное в с. Жамбыл, ул. Мектеп, 14.
Границы избирательного участка: с. Жамбыл.
Избирательный участок N 127
Центром избирательного участка является здание Кубанской начальной школы расположенное в с. Караой, ул. Мектеп 6.
Границы избирательного участка: с. Караой.
Избирательный участок N 128

Сайлау учаскесінің орталығы Мүткенов ауылы Жеңістің 40 жылдығы көшесі, 6 орналасқан Мүткенов орта мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Мүткенов ауылы, Шоқпар ауылы.
N 129 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Естай ауылы, Мектеп көшесі, 3 орналасқан Мүткенов бастауыш мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Естай ауылы.
N 130 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Жаңатап ауылы, Мектеп көшесі, 9 орналасқан Жаңатап бастауыш мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жаңатап ауылы.
N 131 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Жаңабет ауылы, Мектеп көшесі, 3 орналасқан Нығманов атындағы орта мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жаңабет ауылы: Мектеп көшесі: 3, 4, 5, 7, 11/1, 16, 17/1, 19, 21, 22, 26, 28, 30, 32; Орталық көшесі: 25; Ертіс көшесі: 17/1.
N 132 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Әбжан ауылы, Мектеп көшесі, 23 орналасқан Ленин негізгі мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Әбжан ауылы.
N 133 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Әуелбек ауылы, Мир көшесі, 9 орналасқан Ыдырысов атындағы орта мектепттің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Әуелбек ауылы.
N 134 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Өтес ауылы, Мектеп көшесі, 22 орналасқан Өтес бастауыш мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Өтес ауылы.
N 135 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Харьков ауылы, Школьная көшесі, 57 орналасқан Харьков орта мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Харьков ауылы.
N 136 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Қарабұзау аылы, Целинный көшесі, 3 орналасқан Қарабұзау бастауыш мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қарабұзау ауылы.
N 137 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Басқамыс ауылы, 1 мамыр көшесі, 11 орналасқан Шідерті орта мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Басқамыс ауылы.
N 138 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Қарақоға ауылы, Мектеп көшесі, 13 орналасқан Қарақоға негізгі мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қарақоға ауылы.
N 139 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Шолақсор ауылы, 8 Март көшесі, 6 орналасқан Шолақсор орта мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Шолақсор ауылы, Қырықүй ауылы.
N 140 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Ивановка ауылы, Школьная көшесі, 49 орналасқан Алшынов атындағы орта мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ивановка ауылы.
N 141 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Балтасап ауылы, Жеңіс көшесі, 6 орналасқан Балтасап негізгі мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Балтасап ауылы.
N 142 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Қарасу ауылы, Степная көшесі, 18 орналасқан Жалаулы бастауыш мектебінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қарасу ауылы.
N 143 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Ақтоғай ауылы, Қ.Алин көшесі, 97 орналасқан "Ақтоғай ауданның білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты болады.

Центром избирательного участка является здание средней школы имени Муткенова расположенное в с. Муткенова, ул. 40 лет Победы, 6.
Границы избирательного участка: с. Муткенова, с. Шокпар.
Избирательный участок N 129
Центром избирательного участка является здание Муткеновской начальной школы расположенное в с. Естая, ул. Мектеп, 3.
Границы избирательного участка: с. Естая.
Избирательный участок N 130
Центром избирательного участка является здание Жанатапской начальной школы расположенное в с. Жанатап, ул. Мектеп, 9.
Границы избирательного участка: с. Жанатап.
Избирательный участок N 131
Центром избирательного участка является здание средней школы имени Ныгманова расположенное в с. Жанабет, ул. Мектеп, 13.
Границы избирательного участка: с. Жанабет: ул. Мектеп: 3, 4, 5, 7, 11/1, 16, 17/1, 19, 21, 22, 26, 28, 30, 32, ул.Орталық: 25; ул.Ертіс: 17/1.
Избирательный участок N 132
Центром избирательного участка является здание Ленинской основной школы расположенное в с. Абжан, ул. Мектеп, 23.
Границы избирательного участка: с. Абжан.
Избирательный участок N 133
Центром избирательного участка является здание средней школы имени Идрисова расположенное в с. Ауельбек, ул. Мира, 9.
Границы избирательного участка: с. Ауельбек.
Избирательный участок N 134
Центром избирательного участка является здание Отесской начальной школы расположенное в с. Отес, ул. Мектеп, 22.
Границы избирательного участка: с. Отес.
Избирательный участок N 135
Центром избирательного участка является здание Харьковской средней школы расположенное в с. Харьковка, ул. Школьная, 57.
Границы избирательного участка: с. Харьковка.
Избирательный участок N 136
Центром избирательного участка является здание Карабузауской начальной школы расположенное в с. Карабузау, ул. Целинная, 3.
Границы избирательного участка: с. Карабузау.
Избирательный участок N 137
Центром избирательного участка является здание Шидертинской средней школы расположенное в с. Баскамыс, ул. 1 Мая, 11.
Границы избирательного участка: с. Баскамыс.
Избирательный участок N 138
Центром избирательного участка является здание Каракогинской основной школы расположенное в с. Каракога, ул. Мектеп, 13.
Границы избирательного участка: с. Каракога.
Избирательный участок N 139
Центром избирательного участка является здание Шолаксорской средней школы расположенное в с. Шолаксор, ул. 8 Марта, 6.
Границы избирательного участка: с. Шолаксор, с. Кырыкуй.
Избирательный участок N 140
Центром избирательного участка является здание средней школы имени Алшинова расположенное в с. Ивановка, ул. Школьная, 49.
Границы избирательного участка: с. Ивановка.
Избирательный участок N 141
Центром избирательного участка является здание Балтасапской основной школы расположенное в с. Балтасап, ул. Победы, 6.
Границы избирательного участка: с. Балтасап.
Избирательный участок N 142
Центром избирательного участка является здание Жалаулинской начальной школы расположенное в с. Карасу, ул. Степная, 18.
Границы избирательного участка: с. Карасу.
Избирательный участок N 143
Центром избирательного участка является здание государственного учреждения "Отдел образования Актогайского района" расположенное в с. Актогай, ул. К. Алина, 97.

Сайлау учаскесінің шекарасы: Ақтоғай ауылы: Ертіс көшесі 1-100, Әлин көшесі 1-19, 21-94, 96, 98, 100, 102, Абай көшесі 1-30, 32, 34-50, 52-58, 61-65, 68, 70, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, Қайырбаев көшесі 1- 47, 49-54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 92, Естай көшесі 1-8, 10-31,33, 35, 37, 39, Дубовой тұыйқ көшесі 1-12, Школьный тұыйқ көшесі 1, 3, 5, Победа тұыйқ көшесі 1, 2, 3, 5, Коммунальный тұыйқ көшесі 1, 4, Байзақов тұыйқ көшесі 1, 2, 4-7, Подстанция 1-4 үй.
N 144 ауданы сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Ақтоғай ауылы, Мөлтек ауданы, 28 орналасқан Абай атындағы орта мектеп ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ақтоғай ауылы: Мөлтек аудан 14-23, 29-136, 138-141.
N 558 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Қараоба ауылы, Терешкова көшесі, 11 орналасқан Мәдениет үйінің ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қараоба ауылы: Уалиханов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Школьная көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 15. Гагарин көшесі 1, 2/1, 4, 6, 8, 10.
N 559 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесініңң орталығы Жаңабет ауылы, Мектеп көшесі, 15 орналасқан Клуб ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Жанабет ауылы: Мектеп көшесі: 2, 9, 11/2, 12, 17/2, 18, 20, 34; Орталық көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 30, 31, 32; Ертіс көшесі: 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17/2, 18, 19, 21, 25.
N 560 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы Қожамжар ауылы, Олимпийская көшесі, 10 орналасқан N 26 Кәсіптік лицей ғимараты болады.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Қожамжар ауылы Целинный көшесі:1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11. Олимпийская көшесі: 2, 4, 6, 8.

Границы избирательного участка: с. Актогай: ул. Ертис 1-100, ул. Алина 1-19, 21-94, 96, 98, 100, 102, ул. Абая 1-30, 32, 34-50, 52-58, 61-65, 68, 70, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, ул. Каирбаева 1-47, 49-54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 92, ул. Естая 1-8, 10-31,33, 35, 37, 39, ул. Дубового 1-12, пер. Школьный 1, 3, 5, пер. Победы 1, 2, 3, 5, пер. Коммунальный 1, 4, пер. Байзакова 1, 2, 4-7, Подстанция 1-4.
Избирательный участок N 144
Центром избирательного участка является здание средней школы им Абая расположенное в с. Актогай, Микрорайон, 28.
Границы избирательного участка: с. Актогай: Микрорайон 14-23, 29-136, 138-141.
Избирательный участок N 558
Центром избирательного участка является здание сельского Дома культуры расположенное в с. Караоба ул. Терешковой, 11.
Границы избирательного участка: с. Караоба: ул.Уалиханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; ул. Школьная 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 12, 15. ул. Гагарина 1, 2/1, 4, 6, 8,10.
Избирательный участок N 559
Центром избирательного участка является здание сельского клуба расположенное в с. Жанабет, ул. Мектеп, 15.
Границы избирательного участка: с. Жанабет: ул. Мектеп: 2, 9, 11/2, 12, 17/2, 18, 20, 34; ул. Орталық: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 30, 31, 32; ул.Ертіс: 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17/2, 18, 19, 21, 25.
Избирательный участок N 560
Центром избирательного участка является здание Профессионального лицея-26 расположенное в с. Кожамжар, ул. Олимпийская, 10.
Границы избирательного участка: с. Кожамжар: ул.Целинная, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, ул.Олимпийская N 2, 4, 6, 8.