Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 9 наурыздағы N 26 "2011 жылға арналған жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемдер сомалары мен құжаттар тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 07 желтоқсандағы N 220 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда N 12-4-109 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімі аппарат басшысының 2013 жылғы 28 қазандағы N 26/1-28/361 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімі аппарат басшысының 28.10.2013 N 26/1-28/361 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31–бабы 1-тармағы 14)-тармақшасына сәйкес, нормативтік құқықтық актілерді Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкестікке келтіру мақсатында Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданның әділет басқармасында 2011 жылғы 15 наурызда  N 12-4-99 тіркелген, аудандық "Ауыл тынысы - Пульс села" газетінде 2011 жылғы 19 наурыздағы N 13-14 (6188) жарияланған аудан әкімідігінің 2011 жылғы 9 наурыздағы N 26 "2011 жылға арналған жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемдер сомалары мен құжаттар тізбесін бекіту туралы" қаулысына келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1–тармақта:
10) тармақшасы алып тасталсын;
14)–тармақшасындағы "жеке бас куәліктің көшірмесі," деген сөздерінен кейін "Чернобыль атом электростанциядағы апат салдарын жоюға қатысушы куәліктің көшірмесі немесі Ауған соғысына қатысушы куәлігінің көшірмесі," деген сөздермен толықтырылсын;
28) тармақшасында "ауданның әлеуметтік-экономикалық дамуына үлес қосқан азаматтар" деген сөздері алып тасталсын;
2–тармақта:
11) тармақшасы алып тасталсын;
29) тармақшасында ", ауданның әлеуметтік-экономикалық дамуына үлес қосқан азаматтар" деген сөздері алып тасталсын, "белгіленген баға бойынша" деген сөздері "10 айлық есептік көрсеткіштен артық емес мөлшерінде" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. Ақановқа міндеттелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ж. Қожанов

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата района от 9 марта 2011 года N 26 "Об утверждении перечня документов и сумм социльных выплат отдельным категориям граждан на 2011 год"
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 07 декабря 2011 года N 220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 декабря 2011 года N 12-4-109. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Актогайского района Павлодарской области от 28 октября 2013 года N 26/1-28/361)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Актогайского района Павлодарской области от 28.10.2013 N 26/1-28/361).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с целью приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан нормативных правовых актов, акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Актогайского района от 9 марта 2011 года N 26 "Об утверждении перечня документов и сумм социальных выплат отдельным категориям граждан на 2011 год", зарегистрированное в управлении юстиции Актогайского района 15 марта 2011 года N 12-4-99, опубликованное на страницах районной газеты "Ауыл тынысы-Пульс села" N 13-14 (6188) от 19 марта 2011 года внести следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункт 10) исключить;
в подпункте 14) после слов "копия удостоверения личности," дополнить словами "копия удостоверения участника ликвидации последствий аварий на Чернобыльской атомной электростанции или копия удостоверения участника Афганской войны,";
в подпункте 28) исключить слова ", граждане внесшие достойный вклад в социально-экономическое развитие района";
в пункте 2:
подпункт 11) исключить;
в подпункте 29) исключить слова ", граждане внесшие достойный вклад в социально-экономическое развитие района", слова "по установленным ценам" заменить словами "в размере не более 10 месячных расчетных показателей".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Аканова М.
3. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого дня его официального опубликования.
Аким района                                Ж. Кожанов