2012 - 2014 жылдарға арналған Ақтоғай ауданнының бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 196/38 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 09 қаңтарда N 12-9-110 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 наурыздағы N 205 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 03.03.2014 N 205 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012.01.23 N 7/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына және Павлодар облыстық мәслихаттың (IV шақырылым, ХXXX сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыс бюджеті туралы" N 404/40 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3193 тіркелген) сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2402169 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 194463 мың теңге;
салық емес түсімдер – 7272 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 114 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2503335 мың теңге;
2) шығындар – 2477402 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 45839 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелерді өтеу – 2701 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 48540 мың теңге;
4) қаржылық активтер бойынша операциялар сальдосы – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығына – -121072 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 121072 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012.01.23 N 7/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.04.12 N 15/3 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2012.05.30 N 25/5 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.07.13 N 30/6 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.06 N 38/9  (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.05 N 39/10 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен табыс етілетін, сомасы 1617434 мың теңге субвенция көлемі аудандық бюджетте қарастырылсын.

О бюджете Актогайского района на 2012 - 2014 годы
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 20 декабря 2011 года N 196/38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 января 2012 года N 12-9-110. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03 марта 2014 года N 205)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03.03.2014 N 205).
Сноска. Заголовок в редакции решения маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23.01.2012 N 7/1 (вводится в действие с 01.01.2012).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и решения Павлодарского областного маслихата (XXXX сессия, IV созыв) N 404/40 от 6 декабря 2011 года "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов N 3193), Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2012 - 2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2402169 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 194463 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7272 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 114 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2200320 тысяч тенге;
2) затраты – 2477402 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45839 тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 2701 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 48540 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит бюджета – -121072 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 121072 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23.01.2012 N 7/1 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.04.2012 N 15/3 (вводится в действие с 01.01.2012); от 30.05.2012 N 25/5 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.07.2012 N 30/6 (вводится в действие с 01.01.2012); от 06.11.2012 N 38/9 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.12.2012 N 39/10 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Предусмотреть в бюджете района на 2012 год объем субвенции, передаваемых из областного бюджета в сумме 1617434 тысяч тенге.

3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуден өткізуге 26000 мың теңге облыстық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер қарастырлысын;
29069 мың теңге – білім беру нысандарына күрделі жұмыс өткізу және материалдық-техникалық базасын нығайтуға;
2865 мың теңге – жоғары оқу орындарында оқитын табысы аз отбасылардын шыққан және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған студенттерге ай сайынғы көмектің төлемақы мөлшерін көбейтуге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012.04.12 N 15/3 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.07.13 N 30/6 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
3-1. Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер аудандық бюджетте келесі мөлшерде қарастырылсын:
38918 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
3560 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге;
4094 мың теңге – негізгі, орта және жалпы орта білім беретін  мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал жабдықтарымен жарақтандыруға;
3247 мың теңге – үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық жинақпен қамтамасыз етуге;
19730 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыруға;
8683 мың теңге – мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету бойынша шараларды іске асыруға;
14142 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге;
2284 мың теңге – "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыруға;
11643 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
3605 мың теңге – жалақыны бөлшектеп субсидиалау;
5689 мың теңге – халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету;
930 мың теңге – жаста тәжірибесі;
1323 мың теңге – көшуге субсидия беруге;
37000 мың теңге - ауылдық елді мекендерді дамытуға, соның ішінде:
19000 мың теңге - мәдениет объектілерін жөндеу;
18000 мың теңге - жолдарды жөндеу.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012.01.23 N 7/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012.04.12 N 15/3 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) 2012.05.30 N 25/5 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.07.13 N 30/6 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2012.12.05 N 39/10 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.

3. Предусмотреть в бюджете района на 2012 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения в сумме 26000 тысяч тенге;
29069 тысяч тенге – на проведение капитального ремонта и укрепление материально-технической базы объектов образования;
2865 тысяч тенге - на увеличение размера выплаты ежемесячной помощи студентам из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, обучающимся в ВУЗах.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата Актогайского района Павлодарской области от 12.04.2012 N 15/3 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.07.2012 N 30/6 (вводится в действие с 01.01.2012).
3-1. Предусмотреть в бюджете района целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
38918 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
3560 тысячи тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
4094 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного, среднего и общего среднего образования;
3247 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
19730 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
8683 тысяч тенге – на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
14142 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2284 тысячи тенге – на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов";
11643 тысячи тенге – на реализацию мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
3605 тысяч тенге – частичное субсидирование заработной платы;
5689 тысяч тенге – обеспечение деятельности центров занятости населения;
930 тысяч тенге – молодежная практика;
1323 тысяч тенге – предоставление субсидий на переезд;
37000 тысяч тенге – на развитие сельских населенных пунктов, в том числе:
19000 тысяч тенге - на ремонт объектов культуры;
18000 тысяч тенге – на ремонт дорог.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с  решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23.01.2012 N 7/1 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решениями маслихата Актогайского района Павлодарской области от 12.04.2012 N 15/3 (вводится в действие с 01.01.2012); от 30.05.2012 N 25/5 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.07.2012  N 30/6 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.12.2012 N 39/10 (вводится в действие с 01.01.2012).

3-2. Республикалық бюджеттен дамуға арналған мақсатты трансферттер аудандық бюджетте келесі мөлшерде қарастырылсын:
321622 мың теңге – ауылдық елдi мекендердегi сумен жабдықтау жүйесiн дамытуға;
Алынып тасталды;
10300 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға.
Ескерту. Шешім 3-2 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012.01.23 N 7/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012.04.12 N 15/3 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.07.13 N 30/6 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.05 N 39/10 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
3-3. Республикалық бюджеттен бюджеттік несие аудандық бюджетте келесі көлемде қарастырылсын:
48540 мың теңге – мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету шараларын іске үшін.
Ескерту. Шешім 3-3 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012.01.23 N 7/1 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012.04.12 N 15/3 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3-4. Облыстық бюджеттен дамуға арналған мақсатты трансферттер аудандық бюджетте келесі мөлшерде қарастырылсын:
50970 мың теңге – ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға.
Ескерту. Шешім 3-4 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012.07.13 N 30/6 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4. 2012 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындалу үдерісіндегі секвестрге жатқызылмаған, жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2012 жылға ауданның селолық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Ауылдық жерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметші  болып табылмайтын әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт салаларының мамандарының жалақысын және тарифтік ставкасын 25 пайызға көтеру сақталсын.
7. Алып тасталды.
Ескерту. 7 тармақ алып тасталды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012.11.06 N 38/9 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
9. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Тарама
Мәслихат хатшысы                           Т. Мұқанов
Ақтоғай аудандық мәслихаттың
(IV шақырылым, XXXVIII сессиясы)
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
N 196/38 шешіміне
1 қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 5 желтоқсандағы
N 39/10 шешіміне
қосымша
2012 жылға арналған аудан бюджеті
(өзгертулермен және толықтырулармен)

3-2. Предусмотреть в бюджете района целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
321622 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
Исключен;
10300 тысяч тенге - на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с  решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23.01.2012 N 7/1 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решениями маслихата Актогайского района Павлодарской области от 12.04.2012 N 15/3 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.07.2012 N 30/6 (вводится в действие с 01.01.2012); от 05.12.2012  N 39/10 (вводится в действие с 01.01.2012).
3-3. Предусмотреть в бюджете района бюджетные кредиты из республиканского бюджета в следующих размерах:
48540 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-3 в соответствии с  решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23.01.2012 N 7/1 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 12.04.2012 N 15/3 (вводится в действие с 01.01.2012).
3-4. Предусмотреть в бюджете района целевые трансферты на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
50970 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-4 в соответствии с  решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 13.07.2012 N 30/6 (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2012 год согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень бюджетных программ по сельским округам района на 2012 год согласно приложению 5.
6. Сохранить повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности и не являющимся государственными служащими.
7. Исключен.
Сноска. Пункт 7 исключен решением маслихата Актогайского района  Павлодарской области от 06.11.2012 N 38/9 (вводится в действие с 01.01.2012).
8. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по вопросам бюджетной политики и экономического развития региона.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        А. Тарама
Секретарь маслихата                        Т. Муканов
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
(IV созыв, XXXVIII сессия)
от 20 декабря 2011 года N 196/38
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
от 5 декабря 2012 года N 39/10
Бюджет района на 2012 год
(с изменениями и дополнениями)

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012.05.30 N 25/5 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Ақтоғай ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
Приреченск ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
123011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
123013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
Харьковка ауылдық округі
123001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып бару және кері алып келуді ұйымдастыру
123006
Жергілікті деңгейде мәдени–демалыс жұмыстарын қолдау
123008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
123009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету

Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Актогайского района Павлодарской области от 30.05.2012 N 25/5 (вводится в действие с 01.01.2012).
Актогайский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123004
Поддержка организации дошкольного воспитания и обучения
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной (сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
123040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Приреченский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной (сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
123011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
123040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Харьковский сельский округ
123001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в аульной (сельской) местности
123006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
123008
Освещение улиц населенных пунктов
123009
Обеспечение санитарии населенных пунктов