2012 жылға арналған тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 198/38 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қаңтарда N 12-4-111 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 03 шілдедегі N 81 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 03.07.2013 N 81 хаты).

Об установлении единых ставок фиксированного налога на 2012 год
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 20 декабря 2011 года N 198/38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 января 2012 года N 12-4-111. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03 июля 2013 года N 81)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03.07.2013 N 81).

Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға арналған тіркелген салықтың бірыңғай ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жүктелсін.

В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога на 2012 год согласно приложению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянные комиссии районного маслихата.