Аудандық мәслихаттың (IY сайланған XXX сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 231-4/30 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 қазандағы N 299-4/38 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 09 қарашада N 12-6-123 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған XXXVIII сессиясы) 2011 жылғы 14 қазандағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXIX сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 394/38 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в решение районного маслихата (XXX - сессия IY - созыв) от 23 декабря 2010 года N 231-4/30 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 25 октября 2011 года N 299-4/38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 ноября 2011 года N 12-6-123
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Павлодарского областного маслихата (XXXVIII сессия, IV созыв) от 14 октября 2011 года N 394/38 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" районный маслихат РЕШИЛ:

1. Железинка аудандық мәслихаттың (IY сайланған XXX сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 231-4/30 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-6-103 болып тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтардағы аудандық "Родные просторы" газетінің N 3 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в решение Железинского районного маслихата (XXX- сессия, IY-созыв) от 23 декабря 2010 года N 231-4/30 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-103, опубликованное в районной газете "Родные просторы" 15 января 2011 года N 3) следующие изменения:
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.