Железин ауданының азаматтарын 2012 жылдың қаңтар - наурыз айларында әскерге шақырту учаскесінде есепке алуды өткізу туралы
Павлодар облысы Железин ауданы әкімінің 2011 жылғы 01 желтоқсандағы N 16 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 26 желтоқсанда N 12-6-128 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Железин ауданы әкімінің 2014 жылғы 05 наурыздағы N 1-16/103 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Железин ауданы әкімінің 05.03.2014 N 1-16/103 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" N 371 қаулысына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. 2012 жылдың қаңтар - наурыз айларында есепке алу жылында он жеті жасқа толған ер азаматтарды, сонымен қатар жасы асқан, бұрын есепке алынбағандарды "Железин ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - шақырту учаскесі) есепке алу жұмыстары жүргізілсін.
2. Ауданның селолық округ әкімдері, бағыныштылығы мен меншік нысанына байланыссыз ұйымдар мен мекемелердің басшылары (келісім бойынша):
1) есепке алынатын азаматтарды уақытылы хабарлаумен қатар шақырту учаскесіне мезгілінде жеткізуді қамтамасыз етсін;
2) әскерге шақыру жасына дейінгілерді әскери есепке алуға байланысты міндеттерді орындау үшін есепке алынатын азаматтарды қажетті уақытқа жұмыстан (оқудан) босатсын.
3. "Железин орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша):
1) есепке тұратын азаматтарды медициналық анықтаудан өткізу үшін маман-дәрігерлер мен медициналық қызметкерлерді тағайындасын;
2) есепке алынатын азаматтарды тексеруді және емдеуді ұйымдастырсын.
4. "Железин ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі  (келісім бойынша):
1) шақырту учаскесінде шақырту комиссиясының жұмысы кезеңінде қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етсін;
2) әскери міндетті атқарудан бас тартушыларды іздеуді және ұстауды жүргізсін.
5. "Железин ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) аудан әкіміне есепке алуды өткізу нәтижелері туралы ақпарат ұсынсын.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Қималиденовке жүктелсін.

О проведении приписки граждан Железинского района к призывному участку в январе - марте 2012 года
Решение акима Железинского района Павлодарской области от 01 декабря 2011 года N 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 декабря 2011 года N 12-6-128. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акима Железинского района Павлодарской области от 05 марта 2014 года N 1-16/103)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акима Железинского района Павлодарской области от 05.03.2014 N 1-16/103).
В соответствии с пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе", подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года N 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан", принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Провести в январе - марте 2012 года приписку граждан Железинского района мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, а также старших возрастов, не прошедших ранее приписку к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Железинского района" (далее – призывной участок).
2. Акимам сельских округов, руководителям организаций, учреждений, независимо от подчинения и форм собственности:
1) обеспечить оповещение граждан, подлежащих приписке, и своевременное их прибытие на призывной участок;
2) освободить граждан, подлежащих приписке, от работы (учебы) на время, необходимое для выполнения их обязанностей, связанных с постановкой на воинский учет.
3. Коммунальному государственному казенному предприятию "Железинская центральная районная больница" (по согласованию):
1) выделить врачей-специалистов и медицинский персонал для проведения медицинского освидетельствования граждан, подлежащих приписке;
2) организовать обследование и лечение граждан, подлежащих приписке.
4. Государственному учреждению "Отдел внутренних дел Железинского района" (по согласованию):
1) обеспечить общественный порядок на призывном участке в период работы призывной комиссии;
2) проводить розыск и задержание лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности.
5. Государственному учреждению "Отдел по делам обороны  Железинского района" (по согласованию) предоставить акиму района информацию о результатах проведения приписки.
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Кималиденова К.Б.

7. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ж. Шугаев
КЕЛІСІЛДІ
Железин ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімінің
бастығы                                    Н. Науразбекова
2011.01.12
КЕЛІСІЛДІ
Железин ауданы ішкі істер
бөлімінің бастығы                          К. Шайков
2011.01.12
КЕЛІСІЛДІ
Железин орталық аудандық ауруханасының
бас дәрігері                               Г. Оспанова
2011.01.12

7. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Шугаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела по делам
обороны Железинского района                Н. Науразбеков
01.12.2011 год
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела внутренних дел
Железинского района                        К. Шайков
01.12.2011 год
СОГЛАСОВАНО
Главный врач Железинской
центральной районной больницы              Г. Оспанова
01.12.2011 год