Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларға және интернат мекемелерінің кәмелетке толмаған түлектеріне жұмыс орындарын квоталау туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 15 тамыздағы N 360/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 01 қыркүйекте N 12-7-125 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 26 сәуірдегі N 148/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2012.04.26 N 148/1 қаулысымен (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексі 18-бабының 7)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-5)5-6)  тармақшаларына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайыз мөлшерінде жекеменшік түрлеріне қарамастан (келісім бойынша) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларға және интернат мекемелерінің кәмелетке толмаған түлектеріне кәсіпорындарда, мекемелер мен ұйымдарда жұмыс орындарының үлесі белгіленсін.
2. Жұмыс берушілерге тиісті жолдамаларды беру жолымен бас  бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектерін квоталанатын орындарына жұмысқа орналастыруға "Ертіс ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жәрдемдесуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы рет ресми түрде жариялған кейін он күнтізбелік күні өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Т.Тілеуоваға жүктелсін.
Аудан әкімі                                В. Левченко

О квотировании рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 15 августа 2011 года N 360/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 01 сентября 2011 года N 12-7-125. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 26 апреля 2012 года N 148/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 26.04.2012 N 148/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после  дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктами 5-5)5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций на предприятиях, учреждениях и в организациях Иртышского района независимо от форм собственности (по согласованию) в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Иртышского района" обеспечить содействие в трудоустройстве лицам, освобожденным из мест лишения свободы и несовершеннолетним выпускникам интернатных организаций на квотируемые рабочие места путем выдачи соответствующих направлений работодателям.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Тлеуову А.Т.
Аким района                                В. Левченко