Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және кәмелетке толмаған интернаттық ұйымдар түлектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 111/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 сәуірде N 12-8-108 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі N 191/10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2012.04.18 N 191/10 қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 06 апреля 2011 года N 111/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 апреля 2011 года N 12-8-108. Утратило силу постановлением акимата Качирского района Павлодарской области от 18 апреля 2012 года N 191/10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Качирского района Павлодарской области от 18.04.2012 N 191/10.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-5) және 5-6)-тармақшаларына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындык көретін бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және кәмелетке толмаған интернаттық ұйымдар түлектерін әлеуметтік қорғау мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях социальной защиты лиц, освободившихся из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, испытывающих трудности в трудоустройстве, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және кәмелетке толмаған интернаттық ұйымдар түлектері үшін меншік нысанына қарамастан Качир ауданының ұйымдары мен кәсіпорындарында жұмыс орындары жалпы санының бір пайызы мөлшерінде квота белгіленсін.
2. Кәсіпорындар мен ұйымдар тізбесі қосымшаға сәйкес (келісім бойынша) бекітілсін.
3. "Качир ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыс берушіге тиісті жолдама беру арқылы квоталандырылған жұмыс орындарына орналастыруға жәрдемдесуді қамтамасыз етсін.

1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Качирском районе в размере один процент от общей численности рабочих мест в организациях и предприятиях Качирского района, независимо от формы собственности.
2. Утвердить перечень предприятий и организаций (по согласованию) согласно приложению.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Качирского района" обеспечить содействие в трудоустройстве на квотируемые рабочие места путем выдачи соответствующих направлений работодателям.