Качир аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 мамырдағы "2011 жылы Качир ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" N 2/31 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 қыркүйектегі N 3/33 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 қазанда N 12-8-116 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы N 8/14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 17.06.2013 N 8/14 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 7-бабы 3-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 шілдедегі "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 183 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" N 753 қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Качир аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 мамырдағы "2011 жылы Качир ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-8-111 болып тіркелген, 2011 жылғы 4 маусымдағы "Заря" газетінің N 23 жарияланған) N 2/31 шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің 2-тармағында "алты жүз отыз" деген сөздер "бір мың бес жүз" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала мен заңдылық жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
Сессия төрағасы                            Н. Әлипова
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Баяндинов

О внесении изменения в решение маслихата Качирского района от 12 мая 2011 года N 2/31 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Качирского района в 2011 году"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 26 сентября 2011 года N 3/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 октября 2011 года N 12-8-116. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17 июня 2013 года N 8/14
Сноска. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17.06.2013 N 8/14.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2011 года N 753 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года N 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Качирского района от 12 мая 2011 года N 2/31 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Качирского района в 2011 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-111, опубликованное в газете "Заря" от 4 июня 2011 года N 23) следующее изменение:
в пункте 2 вышеуказанного решения слово "шестисоттридцатикратный" заменить словами "одну тысячу пятисоткратный".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по социальной сфере и законности.
Председатель сессии                        Н. Алипова
Секретарь Качирского
районного маслихата                        С. Баяндинов