Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, Павлодар облыстық және Павлодар аудандық мәслихаттарының депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар және үгіт баспасөз материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 02 желтоқсандағы N 321/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 желтоқсанда N 12-11-145 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы N 529/12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 12.12.2013 N 529/12 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабы 4 және 6 тармақтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) үгіт баспасөз материалдарын орналастыру үшін орындар 1-қосымшаға сәйкес;
2) кандидаттардың сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Ауылдық округтер және ауыл әкімдері, ішкі саясат, білім беру, мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт, қаржы бөлімдері кандидаттардың сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайлар дайындау және үгіт баспасөз материалдарын орналастыру орындарында стендтер, жайма тақталар мен мінбелер орнату бойынша шаралар қолдансын.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, Павлодарского областного и Павлодарского районного маслихатов
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 02 декабря 2011 года N 321/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 декабря 2011 года N 12-11-145. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 12 декабря 2013 года N 529/12
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 12.12.2013 N 529/12.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить:
1) места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 1;
2) помещения для проведения встреч кандидатов с избирателями согласно приложению 2.
2. Акимам сельских округов и сел, отделам внутренней политики, образования, культуры, развития языков, физической культуры и спорта, финансов принять меры по установлению в местах для размещения агитационных печатных материалов стендов, щитов и тумб и подготовке помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями.