2011 жылы Успен ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 14 ақпандағы N 57/2 қаулысы. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 02 наурызда N 12-12-103 тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппаратының 2014 жылғы 26 тамыздағы N 1-18/555 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппаратының 26.08.2014 N 1-18/555 хатымен).

Об организации общественных работ в Успенском районе на 2011 год
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 14 февраля 2011 года N 57/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 02 марта 2011 года N 12-12-103. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 26 августа 2014 года N 1-18/555)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 26.08.2014 N 1-18/555).

Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабының, 7 бабының 5 тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекітілген, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың Ережесіне сәйкес жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамтуда көмек көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 13), пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5 статьи 7,  статьей 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения",  Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836, в целях обеспечения содействия занятости безработным гражданам акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Успен ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі кәсіпорындар және ұйымдармен (келісім бойынша) келісім шарт бойынша аудандағы жұмыссыз азаматтар үшін қоғамдық жұмыстар ұйымдастырсын.
2. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес сұраныс, ұсыныс және қаржыландыру көздері, ұйымдар тізбесі бекітілсін, атқарылған жұмыстар көлемі келісім шарттарда қарастырылсын.
3. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстың барлық түрлері бекітілсін.

1. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Успенского района" организовать по договорам с предприятиями и организациями (по согласованию) общественные работы для безработных граждан района.
2. Утвердить перечень организаций, спрос, предложение и источники финансирования согласно приложению 1 к настоящему постановлению, в договорах предусмотреть объемы выполняемых работ.
3. Утвердить виды общественных работ согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

4. Дәрігерлік-ұжымдық комиссиясының анықтамасы бойынша еңбекке шектеу қойылған, 3 топтағы мүгедектер есебіндегі жұмыссыздар денсаулық жағдайына сәйкес медицина мекемелері ұсынған жұмыс түрлеріне қоғамдық жұмыстарға жіберілсін.
5. Қоғамдық жұмысқа тартылғандарға республика бойынша бекітілген ең төменгі айлық мөлшерінде еңбек ақы белгіленсін.
6. Успен ауданының "Қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмысты аудандық бюджеттен бөлінген қаражат шегінде қаржыландыруды өз уақытында қамтамасыз етсін.

4. Безработных, из числа инвалидов 3-й группы и имеющих ограничения в труде по справкам врачебно-коллективной комиссии направлять на общественные работы в соответствии с состоянием их здоровья по видам работ, рекомендуемым медицинскими учреждениями.
5. Установить оплату труда лиц, привлекаемых к общественным работам в размере минимальной заработной платы, установленной по республике.
6. Государственному учреждению "Отдел финансов" Успенского района обеспечить своевременное финансирование общественных работ из районного бюджета в пределах выделенных средств.

1. Қоныстанған аумақ пунктерінде қолмен жинау жұмыстары; көне құрылымдарды бұзу, қоқым жүк тиеу, автожолдардың құламаларында шөптерді және бұталарды шауып алу, қардың және қарлы борасындардың тазалауы, тайғақпен күрес.
2. Жолдарды салу және шұңқырларды жөндеу, су құбырларын, канализациялық коммуникацияны өткізуге, көктемгі кәріз жұмыстарына көмек көрсету (арнаулы біліктілігінің барлығы талап етілмейтін).
3. Мәдениетті және тарихи ескірткіштерді қалпына келтіру және жөндеу жұмыстарына көмек көрсету (арнаулы біліктілігінің барлығы талап етілмейтін).
4. Ауылдық қоныстанған пунктердің экологиялық жақсартуы (сәулеттендіру және көгалдандыру).
5. Мәдениетті шаралардың өткізуінде көмек (спорттық жарыстар, фестивалдер). Еңбекшілердің қысқы және жазғы бос уақытын ұйымдастыру; шаңғы жолдарын құру, қысқы қалашықтар, балаларға арналған спорттық жазғы алаңдар.
6. Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандарды өткізуде көмек (қоғамдық пікір-сұрақ, халық санағына қатысу, мүлік ресмиделуде көмек).
7. Учаскелік комиссияға үйлерді аралап шығуда көмек көрсету.
8. Жалғызбасты қарттарға және ауру мүгедектерге отын дайындауда, көмір түсіруде, тиеуде көмек.
9. Мәдениетті-әлеуметтік және қоғамдық ұйымдарда ошақтардың от жағушылары.

1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, погрузка мусора, вырубка кустарников и окос трав на бровках и откосах автодорог населенных пунктов, очистка от снега мест общего пользования населенных пунктов в ручную, борьба с гололедом.
2. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в строительстве и ямочном ремонте дорог, прокладке водопроводных, канализационных коммуникаций, весенних дренажных работах.
3. Оказание помощи (не требующей наличия специальной квалификации) в восстановлении и ремонте памятников истории и культуры.
4. Экологическое оздоровление (озеленение и благоустройство) сельских населенных пунктов.
5. Помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения (спортивных соревнований, фестивалей), организация зимнего и летнего досуга трудящихся, заливка катков, устройство лыжных трасс, зимних городков, детских спортивных летних площадок.
6. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных кампаний (опросов общественного мнения, участие в переписи населения, скота).
7. Оказание помощи участковым комиссиям в проведении подворных обходов.
8. Помощь одиноким престарелым и больным инвалидам в заготовке кормов, дров, погрузке, разгрузке угля.
9. Истопники печей в организациях социально-культурного назначения и общественных зданий.