2011 жылы Қазақстан Республикасы Президенттігіне кезектен тыс сайлауға кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыру, көпшілік алдында сайлауалды шаралар өткізу үшін орын белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 03 наурыздағы N 79/3 қаулысы. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 03 наурызда N 12-12-105 тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппаратының 2014 жылғы 26 тамыздағы N 1-18/555 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппаратының 26.08.2014 N 1-18/555 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының  3) тармақшасына сәйкес, сауалды үгіт насихат өткізу барысында Қазақстан Республикасы Президенттігіне барлық кандидаттарға тең құқықты қамтамасыз ету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылы Қазақстан Республикасы Президенттігіне кезектен тыс сайлауға кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыру үшін осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес орындар белгіленсін.
2. 2011 жылы Қазақстан Республикасы Президенттігіне кезектен тыс сайлауға кандидаттардың үгіт-насихат өткізу кезінде сайлаушылармен кездесуге және сайлауда жиналуға, көпшілік алдында пікірталас және пікірсайыстар өткізу үшін осы қаулының 2 қосымшасына  сәйкес орындар белгіленсін.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов, мест для проведения публичных предвыборных мероприятий кандидатами в Президенты Республики Казахстан на внеочередных выборах в 2011 году
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 03 марта 2011 года N 79/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 03 марта 2011 года N 12-12-105. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 26 августа 2014 года N 1-18/555)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 26.08.2014 N 1-18/555).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", подпунктом 3), пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" в целях обеспечения равных прав всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан при проведении предвыборной агитации акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан на внеочередных выборах в 2011 году согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить места для проведения предвыборных собраний и встреч с избирателями, публичных предвыборных дебатов и дискуссий кандидатов в Президенты Республики Казахстан в период предвыборной агитации на внеочередных выборах в 2011 году согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

3. Ауданның ауыл және ауылдық округ әкімдері:
1) үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен (щиттар, тумбалар), жарақтандырумен қамтамасыз етсін;
2) 2011 жылы Қазақстан Республикасы Президенттігіне кезектен тыс сайлауға кандидаттар үшін үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыруға, сайлаушылармен кездесуге және сайлауалды жиналуға, көпшілік алдында пікірталас және пікірсайыстар өткізу үшін барлық кандидаттарға тең құқықты қамтамасыз.

3. Акимам сел, аульного и сельских округов района:
1) обеспечить оснащение мест, определенных для размещения агитационных печатных материалов стендами (щитами, тумбами);
2) обеспечить равные права для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан, на внеочередных выборах в 2011 году на размещение агитационных печатных материалов, на проведение предвыборных собраний и встреч с избирателями, публичных предвыборных дебатов и дискуссий.