IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXIV сессиясының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 374 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХVIII сессиясының 2011 жылғы 10 наурыздағы N 412 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 наурызда N 885 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2013 жылғы 12 қыркүйектегі N 176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 12.09.2013 N 176 шешімімен.
«Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106, 108 баптарына, Казақстан Республикасының «Казақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 67баптарына және «Казақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Казақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 наурыздағы № 214 қаулысына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 869 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтардағы «Алматы ақшамы» газетінің № 2 санында және 2011 жылғы 6 қаңтардағы «Вечерний Алматы» газетінің № 1-2 санында жарияланған), IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 18 қаңтардағы XXXVI сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 394 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 881 рет санымен тіркеліп, 2011 жылғы 5 ақпандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 13 санында және 2011 жылғы 5 ақпандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 17 санында жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
«254 812 899» цифрлары «269 749 248» цифрларымен ауыстырылсын;
«75 749 399» цифрлары «90 685 748» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
«271 712 412» цифрлары «290 638 289» цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо» деген жол бойынша «3 548 015» цифрлары «2 600 487» цифрларымен ауыстырылсын;
«қаржы активтерін сатып алу» деген жол бойынша «3 548 015» цифрлары «2 600 487» цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
«бюджеттік профицит» сөздері «бюджеттік дефицит» деген сөздермен ауыстырылсын;
«- 20 397 528» цифрлары «-23 439 528» цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
«бюджет профицитін пайдалану» сөздері «бюджет дефицитін пайдалану» деген сөздермен ауыстырылсын;
«20 397 528» цифрлары «23 439 528» цифрларымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года N 374 "О бюджете города Алматы на 2011-2013 годы"
Решение XXXVIII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 10 марта 2011 года N 412. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 17 марта 2011 года за N 885. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 12 сентября 2013 года № 176
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы V-го созыва от 12.09.2013 № 176 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьями 106, 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, со статьями 67 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и с постановлением Правительства Республики Казахстан от  2 марта 2011 года № 214 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350», маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 374 «О бюджете города Алматы на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 869, опубликовано 11 января 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 2 и 6 января 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 1-2) с изменениями и дополнениями, внесенными решением XXXVI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 18 января 2011 года № 394 «О внесении изменений и дополнений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 374 «О бюджете города Алматы на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 881, опубликовано 5 февраля 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 13 и 5 февраля 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 17) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «254 812 899» заменить цифрами «269 749 248»;
цифры «75 749 399» заменить цифрами «90 685 748»;
в подпункте 2):
цифры «271 712 412» заменить цифрами «290 638 289»;
в подпункте 4):
в строке «сальдо по операциям с финансовыми активами» цифры «3 548 015» заменить цифрами «2 600 487»;
в строке «приобретение финансовых активов» цифры «3 548 015» заменить цифрами «2 600 487»;
в подпункте 5):
слова «профицит бюджета» заменить словами «дефицит бюджета»;
цифры «- 20 397 528» заменить цифрами «-23 439 528»;
в подпункте 6):
слова «использование профицита бюджета» заменить словами «использование дефицита бюджета»;
цифры «20 397 528» заменить цифрами «23 439 528»;

6-тармақтағы «3 255 295» цифрлары «3 433 189» цифрларымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы «518 092» цифрлары «563 092» цифрларымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы «9 354 346» цифрлары «9 351 661» цифрларымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы «48 679 243» цифрлары «50 495 861» цифрларымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы «32 918 585» цифрлары «33 263 984» цифрларымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы «8 755 000» цифрлары «8 877 422» цифрларымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы «26 492 465» цифрлары «35 254 003» цифрларымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы «9 883 230» цифрлары «15 586 681» цифрларымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы «12 644 879» цифрлары «13 490 550» цифрларымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы «4 319 314» цифрлары «4 537 382» цифрларымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы «747 591» цифрлары «748 042» цифрларымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы «51 952 464» цифрлары «57 453 348» цифрларымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы «11 509 965» цифрлары «9 786 676» цифрларымен ауыстырылсын.

в пункте 6 цифры «3 255 295» заменить цифрами «3 433 189»;
в пункте 7 цифры «518 092» заменить цифрами «563 092»;
в пункте 8 цифры «9 354 346» заменить цифрами «9 351 661»;
в пункте 9 цифры «48 679 243» заменить цифрами «50 495 861»;
в пункте 10 цифры «32 918 585» заменить цифрами «33 263 984»;
в пункте 11 цифры «8 755 000» заменить цифрами «8 877 422»;
в пункте 12 цифры «26 492 465» заменить цифрами «35 254 003»;
в пункте 13 цифры «9 883 230» заменить цифрами «15 586 681»;
в пункте 14 цифры «12 644 879» заменить цифрами «13 490 550»;
в пункте 15 цифры «4 319 314» заменить цифрами «4 537 382»;
в пункте 16 цифры «747 591» заменить цифрами «748 042»;
в пункте 17 цифры «51 952 464» заменить цифрами «57 453 348»;
в пункте 18 цифры «11 509 965» заменить цифрами «9 786 676».