Алматы қаласы Түрксіб ауданындағы ықшамауданға атау беру туралы
ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХХV сессиясының 2011 жылғы 8 шілдедегі N 455 шешімі және Алматы қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 8 шілдедегі N 3/447 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 шілдеде N 895 тіркелді
Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13 бабының 4 тармағына сәйкес қалалық ономастика комиссиясы қорытындысының негізінде, бірлесе отырып, Алматы қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және ІV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Николай Федосеев көшесінің шығысында, Бейімбет Майлин көшесінің оңтүстігінде орналасқан ықшамауданға «Жас қанат» атауы берілсін.
2. Алматы қаласы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы ықшамауданның есім көрсеткіштерін жасауға және орнатуға Алматы қаласы бюджетінен көзделген қаржы есебінен қаражат қарастырсын.
3. Түрксіб ауданының әкімі (В.Н. Устюгов) осы нормативтік құқықтық актіні іске асыру жөнінде қажетті шара қабылдасын.
4. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының әлеуметтік мәселелер және қоғамдық келісім жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Е.Б.Тәжиевке және Алматы қаласы әкімінің орынбасары С.Т.Сейдумановқа жүктелсін.
5. Осы нормативтік құқықтық акті алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                        А. Есімов
ІV сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
ХХХХV сессиясының төрағасы                   Т. Мұқашев

О присвоении наименования микрорайону в Турксибском районе города Алматы
Решение XXXXV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 8 июля 2011 года N 455 и постановление акимата города Алматы от 8 июля 2011 года N 3/447. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 15 июля 2011 года за N 895
В соответствии с пунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» на основании заключения городской комиссии по ономастике, совместно, акимат города Алматы ПОСТАНОВИЛ и маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование «Жас канат» микрорайону, расположенному восточнее улицы Николая Федосеева, южнее улицы Беймбета Майлина.
2. Управлению экономики и бюджетного планирования города Алматы предусмотреть в бюджете города Алматы средства на изготовление и установление указателей микрорайона.
3. Акиму Турксибского района (Устюгов В.Н.) принять необходимые меры по реализации данного нормативного правового акта.
4. Контроль за исполнением настоящего нормативного правового акта возложить на председателя постоянной комиссии по социальным вопросам и общественному согласию маслихата города Алматы Тажиева Е.Б. и заместителя акима города Алматы Сейдуманова С.Т.
5. Настоящий нормативный правовой акт вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                        А. Есимов
Председатель
ХХХХV-й сессии маслихата
города Алматы ІV-го созыва                Т. Мукашев