IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXХIV сессиясының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 374 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХХV сессиясының 2011 жылғы 8 шілдедегі N 453 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 20 шілдеде N 896 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2013 жылғы 12 қыркүйектегі N 176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 12.09.2013 N 176 шешімімен.
«Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106108 баптарына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6, 7 баптарына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 869 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтардағы «Алматы ақшамы» газетінің № 2 санында және 2011 жылғы 6 қаңтардағы «Вечерний Алматы» газетінің № 1-2 санында жарияланған), IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 18 қаңтардағы XXXVI сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 394 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 881 рет санымен тіркеліп, 2011 жылғы 5 ақпандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 13 санында және 2011 жылғы 5 ақпандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 17 санында жарияланған), IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 10 наурыздағы XXXVIII сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 412 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 885 рет санымен тіркеліп, 2011 жылғы 19 наурыздағы «Алматы ақшамы» газетінің № 35-36 санында және 2011 жылғы 19 наурыздағы «Вечерний Алматы» газетінің № 38-39 санында жарияланған), IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 6 мамырдағы кезектен тыс XXXXI сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 427 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 890 рет санымен тіркеліп, 2011 жылғы 19 мамырдағы «Алматы ақшамы» газетінің № 59 санында және 2011 жылғы 19 мамырдағы «Вечерний Алматы» газетінің № 62 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года N 374 "О бюджете города Алматы на 2011 - 2013 годы"
Решение XXХXV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 8 июля 2011 года N 453. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 20 июля 2011 года за N 896. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 12 сентября 2013 года № 176
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы V-го созыва от 12.09.2013 № 176 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьями 106, 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, со статьями 67 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 374 «О бюджете города Алматы на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 869, опубликовано 11 января 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 2 и 6 января 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 1-2) с изменениями и дополнениями, внесенными решениями XXXVI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 18 января 2011 года № 394 «О внесении изменений и дополнений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 374 «О бюджете города Алматы на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 881, опубликовано 5 февраля 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 13 и 5 февраля 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 17), XXXVIII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 10 марта 2011 года № 412 «О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года N 374 «О бюджете города Алматы на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 885, опубликовано 19 марта 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 35-36 и 19 марта 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 38-39), внеочередной XXXXI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 6 мая 2011 года № 427 «О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 374 «О бюджете города Алматы на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 890, опубликовано 19 мая 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 59 и 19 мая 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 62) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

«276 849 248» цифрлары «284 850 454» цифрларымен ауыстырылсын;
«182 323 200» цифрлары «189 213 200» цифрларымен ауыстырылсын;
«1 202 300» цифрлары «2 312 300» цифрларымен ауыстырылсын;
«90 685 748» цифрлары «90 686 954» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
«297 589 791» цифрлары «303 332 142» цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо» деген жол бойынша «2 748 985» цифрлары «5 007 840» цифрларымен ауыстырылсын;
«қаржы активтерін сатып алу» деген жол бойынша «2 748 985» цифрлары «5 007 840» цифрларымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы «3 090 526» цифрлары «3 207 466» цифрларымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы «594 911» цифрлары «620 576» цифрларымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы «9 351 661» цифрлары «9 550 804» цифрларымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы «50 953 848» цифрлары «52 079 225» цифрларымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы «33 376 750» цифрлары «33 481 930» цифрларымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы «8 993 316» цифрлары «8 532 034» цифрларымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы «37 361 301» цифрлары «40 549 756» цифрларымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы «15 673 052» цифрлары «16 839 592» цифрларымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы «13 490 550» цифрлары «13 773 767» цифрларымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы «4 175 251» цифрлары «4 288 006» цифрларымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы «748 042» цифрлары «758 403» цифрларымен ауыстырылсын;

цифры «276 849 248» заменить цифрами «284 850 454»;
цифры «182 323 200» заменить цифрами «189 213 200»;
цифры «1 202 300» заменить цифрами «2 312 300»;
цифры «90 685 748» заменить цифрами «90 686 954»;
в подпункте 2):
цифры «297 589 791» заменить цифрами «303 332 142»;
в подпункте 4):
в строке «сальдо по операциям с финансовыми активами» цифры «2 748 985» заменить цифрами «5 007 840»;
в строке «приобретение финансовых активов» цифры «2 748 985» заменить цифрами «5 007 840»;
в пункте 6 цифры «3 090 526» заменить цифрами «3 207 466»;
в пункте 7 цифры «594 911» заменить цифрами «620 576»;
в пункте 8 цифры «9 351 661» заменить цифрами «9 550 804»;
в пункте 9 цифры «50 953 848» заменить цифрами «52 079 225»;
в пункте 10 цифры «33 376 750» заменить цифрами «33 481 930»;
в пункте 11 цифры «8 993 316» заменить цифрами «8 532 034»;
в пункте 12 цифры «37 361 301» заменить цифрами «40 549 756»;
в пункте 13 цифры «15 673 052» заменить цифрами «16 839 592»;
в пункте 14 цифры «13 490 550» заменить цифрами «13 773 767»;
в пункте 15 цифры «4 175 251» заменить цифрами «4 288 006»;
в пункте 16 цифры «748 042» заменить цифрами «758 403»;