Алматы қаласы бойынша тіркелген салық ставкаларын бекіту туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХХVIII сессиясының 2011 жылғы 20 қазандағы N 476 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 1 желтоқсанда N 905 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 330 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 08.04.2019 № 330 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422-бабына сәйкес, IV сайланған Алматы қаласының Мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Тіркелген салықтың ставкалары келесідей қызмет көрсетулерді жүзеге асыратын жеке кәсіпкерлер мен заңды тұлғаларға (қосымша) бекітілсін:
1) бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы;
2) біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы;
3) ойын өткізу үшін пайдаланатын дербес компьютер;
4) ойын жолы;
5) карт;
6) бильярд үстелін пайдалану.
2. II сайланған Алматы қаласы мәслихаты XIII сессиясының 2011 жылғы желтоқсанның 5-дегі "Төлемдердің ставкаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын, 2001 жылғы желтоқсанның 19-дағы № 414 нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген (2001 жылғы желтоқсанның 5-дегі II сайланған Алматы қаласы мәслихаты XIII сессиясының 2008 жылғы желтоқсанның 22-дегі № 165 "Төлемдердің ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы, 2009 жылғы қаңтардың 26-дағы № 807 нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген, 2009 жылғы қаңтардың 31-дегі № 12 "Алматы ақшамы" газетінде, 2009 жылғы қаңтардың 31-дегі № 12 "Вечерний Алматы" газетінде жарияланды).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты депутаттық комиссиясының төрағасы А.И. Шелипановқа және Алматы қаласы бойынша салық департаментінің бастығы Б.Е. Қарымсақовқа жүктелсін.

Об утверждении ставок фиксированного налога по городу Алматы
Решение XXХXVIII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 20 октября 2011 года N 476. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 1 декабря 2011 года за N 905. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 8 апреля 2019 года № 330
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 08.04.2019 № 330 (вводится в действие co дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки фиксированного налога (приложение) на индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по оказанию услуг с использованием:
1) игровых автоматов без выигрыша, предназначенных для проведения игры с одним игроком;
2) игровых автоматов без выигрыша, предназначенных для проведения игры с участием более одного игрока;
3) персональных компьютеров, используемых для проведения игры;
4) игровых дорожек;
5) карт;
6) бильярдных столов.
2. Признать утратившими силу решение XIII-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 5 декабря 2001 года "Об утверждении ставок платежей", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 414 от 19 декабря 2001 года, (с изменениями, внесенными решением XIV-ой сессии IV-го созыва "О внесении изменений в решение XIII-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 5 декабря 2001 года "Об утверждении ставок платежей" от 22 декабря 2008 года № 165, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 807 от 26 января 2009 года, опубликовано 31 января 2009 года в газете "Алматы акшамы" № 12, 31 января 2009 года в газете "Вечерний Алматы" № 12).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной депутатской комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы Шелипанова А.И. и начальника налогового департамента по городу Алматы Карымсакова Б.Е.