Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 3 шілде 2009 жылғы "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру жөнінде" N 91 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардагы № 06 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 қаңтарда № 874 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі N 05 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 16.04.2014 N 05 шешімімен.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес Алматы қаласы Алмалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 3 шілде 2009 жылғы «Алматы қаласының Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру жөнінде» № 91 шешіміне (Нормативтік - құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 10 тамызда № 822 нөмірімен тіркелген, "Вечерний Алматы" газетінің 2009 жылғы 18 тамызда № 96 санында және "Алматы Ақшамы" газетінің 2009 жылғы 20 тамызда № 98 санында жарияланған), төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасында № 1, № 3, № 107, № 248, № 249 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алмалы ауданы әкімі аппаратының басшысы Е.Б. Бейсеуовке жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқылық акті алғаш ресми жарияланған күннен он күнтізбек күнінен кейін күшіне енеді.
Аудан әкімі                             М.Прінбеков
Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің
2009 жылғы 3 шілдедегі «Алматы қаласы Алмалы
ауданы бойынша сайлау учаскелерін
құру жөнінде» № 91 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің
2011 жылғы 17 қаңтардагы № 06
шешіміне № 1 қосымшасы
№ 1 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі,176,
№ 75 орта мектеп
Шекарасы: Түркебаев көшесінен Абай даңғылының тақ санды жағымен Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесінің жұп санды жағымен Шәкәрім көшесіне дейін; Шәкәрім көшесінің жұп санды жағымен Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесінің жұп санды жағымен Құлымбетов көшесіне дейін; Құлымбетов көшесінің жұп санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің тақ санды жағымен Шәкәрім дейін; Шәкәрім көшесінің тақ санды жағымен Маршак көшесіне дейін; Маршак көшесінің тақ санды жағымен Есенжанов көшесіне дейін; Есенжанов көшесінің жұп санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін.
№ 3 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Розыбакиев көшесі, 33,
№ 67 орта мектеп
Шекарасы: Гайдар көшесінен Абай даңғылының тақ санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен Есенжанов көшесіне дейін; Есенжанов көшесінің тақ санды жағымен Маршак көшесіне дейін; Маршак көшесінің жұп санды жағымен Шәкәрім көшесіне дейін; Шәкәрім көшесінің жұп санды жағымен Түркебаев

О внесении изменений в решение акима Алмалинского района города Алматы от 3 июля 2009 года N 91 "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы"
Решение акима Алмалинского района города Алматы от 17 января 2011 года N 06. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 17 января 2011 года за N 874. Утратило силу решением акима Алмалинского района города Алматы от 16 апреля 2014 года № 05
Сноска. Утратило силу решением акима Алмалинского района города Алматы от 16.04.2014 № 05.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан» аким Алмалинского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алмалинского района города Алматы от 3 июля 2009 года № 91 «Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 августа 2009 года за № 822, опубликовано в газетах «Алматы Ақшамы» 20 августа 2009 года за № 98 и 18 августа 2009 года за № 96 «Вечерний Алматы») следующие изменения:
в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 1, № 3, № 107, № 248, № 249, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алмалинского района города Алматы Бейсеуова Е.Б.
3. Настоящий нормативный правовой акт вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                     М. Принбеков
Приложение № 1
к решению акима Алмалинского района
города Алматы № 06 от 17 января 2011 года
«О внесении изменений в решение акима
Алмалинского района города Алматы
от 3 июля 2009 года № 91 «Об
образовании избирательных участков
по Алмалинскому району города Алматы»
Избирательный участок № 1
Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 176,
средняя школа № 75
Границы: от улицы Туркебаева по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Тлендиева Нургисы; по четной стороне улицы Тлендиева Нургисы до улицы Шакарима; по четной стороне улицы Шакарима до улицы Прокофьева; по четной стороне улицы Прокофьева до улицы Кулымбетова; по четной стороне улицы Кулымбетова до улицы Туркебаева; по нечетной стороне улицы Туркебаева до улицы Шакарима; по нечетной стороне улицы Шакарима до улицы Маршака; по нечетной стороне улицы Маршака до улицы Есенжанова; по четной стороне улицы Есенжанова до улицы Туркебаева; по нечетной стороне улицы Туркебаева до проспекта Абая.
Избирательный участок № 3
Центр: город Алматы, улица Розыбакиева, 33,
средняя школа № 67

көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің жұп санды жағымен Құлымбетов көшесіне дейін; Құлымбетов көшесінің жұп санды жағымен Гайдар көшесіне дейін; Гайдар көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін, Гайдар көшесіндегі, № 196 және 198 үйлерді қоса.
№ 107 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай даңғылы, 191,
Тау-кен істері институты
Шекарасы: Қарасай батыр көшесінен Прокофьев көшесінің тақ санды жағымен Шәкәрім көшесіне дейін; Шәкәрім көшесінің тақ санды жағымен Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Сайран көлінің шығыс жағалауына дейін; Сайран көлінің шығыс жағалауымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесінің тақ санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Прокофьев көшесіне дейін.
№ 248 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гоголь көшесі,
113, № 15 лингвистикалық гимназия
Шекарасы: Наурызбай батыр көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің жұп санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін: Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Масанчи көшесіне дейін; Масанчи көшесінің тақ санды жағымен Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылының жұп санды жағымен Наурызбай батыр көшесіне дейін; Наурызбай батыр көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін, Ахмет Байтұрсынұлы көшесіндегі, № 2 үйді және Мақатаев көшесіндегі, № 158 үйді шығара.
№ 249 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 161,
Қазақ Мемлекеттік Қыздар педагогикалық университеті
Шекарасы: Ахмет Байтұрсынұлы көшесінен Гоголь көшесінің тақ санды жағымен Әди Шәріпов көшесіне дейін; Әди Шәріпов көшесінің жұп санды жағымен Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесінің жұп санды жағымен Ахмет Байтұрсынұлы көшесіне дейін; Ахмет Байтұрсынұлы көшесінің тақ санды жағымен Гоголь көшесіне дейін, Ахмет Байтұрсынұлы көшесіндегі, № 2 үйді және Мақатаев көшесіндегі, № 158 үйді қоса.

Границы: от улицы Гайдара по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Туркебаева; по четной стороне улицы Туркебаева до улицы Есенжанова; по нечетной стороне улицы Есенжанова до улицы Маршака; по четной стороне улицы Маршака до улицы Шакарима; по четной стороне улицы Шакарима до улицы Туркебаева; по четной стороне улицы Туркебаева до улицы Кулымбетова; по четной стороне улицы Кулымбетова до улицы Гайдара; по нечетной стороне улицы Гайдара до проспекта Абая, включая дома под № 196 и 198 по улицы Гайдара.
Избирательный участок № 107
Центр: город Алматы, проспекта Абая, 191,
Институт горного дела
Границы: от улицы Карасай батыра по нечетной стороне улицы Прокофьева до улицы Шакарима; по нечетной стороне улицы Шакарима до улицы Тлендиева Нургисы; по нечетной стороне улицы Тлендиева до проспекта Абая; по нечетной стороне улицы Абая до восточного берега озера Сайран; по восточному берегу озера Сайран до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Тлендиева Нургисы; по нечетной стороне улицы Тлендиева Нургисы до улицы Карасай батыра; по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Прокофьева.
Избирательный участок № 248
Центр: город Алматы, улицы Гоголя, 113,
лингвистическая гимназия № 15
Границы: от улицы Наурызбай батыра по нечетной стороне улицы Гоголя до улицы Байтурсынулы Ахмета; по четной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до улицы Масанчи; по нечетной стороне улицы Масанчи до проспекта Жибек жолы; по четной стороне проспекта Жибек жолы до улицы Наурызбай батыра; по нечетной стороне улицы Наурызбай батыра до улицы Гоголя, исключая дом под № 2 по улице Байтурсынулы Ахмета и дом под № 158 по улице Макатаева.
Избирательный участок № 249
Центр: города Алматы, улицы Гоголя, 161
Казахский государственный женский педагогический университет
Границы: от улицы Байтурсынулы Ахмета по нечетной стороне улицы Гоголя до улицы Шарипова Ади; по четной стороне улицы Шарипова Ади до улицы Макатаева; по четной стороне улицы Макатаева до улицы Байтурсынулы Ахмета; по нечетной стороне улицы Байтурсынулы Ахмета до улицы Гоголя, включая дом под № 2 по улице Байтурсынулы Ахмета и дом под № 158 по улице Макатаева.