Алматы қаласы Медеу ауданында сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қаңтардағы № 01-4/01 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 қаңтарда № 873 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 06-01/03 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 11.04.2019 № 06-01/03 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағы және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына байланысты Алматы қаласы Медеу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Медеу ауданында, қосымшаға байланысты, сайлау учаскелері құрылсын.
2. Бұл шешімнің орындалуын бақылау Медеу ауданы әкімінің аппарат басшысы И.Р. Бимұратовқа жүктелсін.
3. Осы нормативті құқықтық акт алғаш ресми жарияланған күннен 10 күнтізбелік күнінен кейін күшіне енсін.
Аудан әкімі С. Мәкежанов
Алматы қаласы
Медеу ауданы әкімінің
2011 жылғы 17 қаңтардағы
№ 01-4/01 шешіміне
қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Алматы қаласы Медеу ауданы әкімінің 12.01.2016 № 01-4/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 15.03.2017 № 06-01/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 21.11.2018 № 06-01/03 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 357 сайлау учаскесі
Орталығы: "Сымбат" дизайн және технология академиясы, 050002, Алматы қаласы, Әлімжанов көшесі, 48.
Шекаралары: Гоголь көшесінен Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін.
№ 358 сайлау учаскесі
Орталығы: № 28 мектеп – лицейі, 050000, Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 102.
Шекаралары: Бөгенбай батыр көшесінен Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін.
№ 359 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков по Медеускому району города Алматы
Решение Акима Медеуского района города Алматы от 17 января 2011 года N 01-4/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 17 января 2011 года за N 873. Утратило силу решением акима Медеуского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 06-01/03
Сноска. Утратило силу решением акима Медеуского района города Алматы от 11.04.2019 № 06-01/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании пункта 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", согласно статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аким Медеуского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Медеускому району города Алматы, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Акима Медеуского района города Алматы Бимуратова И.Р.
3. Настоящий нормативный правовой акт вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С.Макежанов
Приложение
к решению Акима Медеуского
района города Алматы
от 17.01.2011 года за № 01-4/01
Сноска. Приложение в редакции решения акима Медеуского района города Алматы от 12.01.2016 № 01-4/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными решениями акима Медеуского района города Алматы от 16.03.2017 № 06-01/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 21.11.2018 № 06-01/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 357
Центр: Академия дизайна и технологии "Сымбат", 050002, город Алматы улица Алимжанова, 48.
В границах: от улицы Гоголя по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на восток (южная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на юг (западная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева.
Избирательный участок № 358
Центр: школа – лицей № 28, 050000, город Алматы, проспект Назарбаева, 102.
В границах: от улицы Богенбай батыра по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на восток (южная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на юг (западная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева.
Избирательный участок № 359

Орталығы: № 19 жалпы білім беретін мектеп, 050002, Алматы қаласы, Абдуллиндер көшесі, 11.
Шекаралары: Қонаев көшесінен шығысқа қарай Мақатаев көшесімен (оңтүстік жағы) Абдуллиндер көшесіне дейін; Абдуллиндер көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қайырбеков көшесіне дейін; Қайырбеков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін.
№360 сайлау учаскесі
Орталығы: Республикалық мемлекеттік мекеме "Қазақ Ұлттық интеллектуалдық меншік" филиалы, Алматы қаласы, Абдуллиндер көшесі, 6/1.
Шекаралары: Абдуллиндер көшесінен шығысқа қарай Мақатаев көшесімен (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің батыс жағалауымен оңтүстікке қарай Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қайырбеков көшесіне дейін; Қайырбеков көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Жібек жолы даңғылына дейін; Жібек жолы даңғылымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абдуллиндер көшесіне дейін; Абдуллиндер көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін, Қалалық дәрігерлік-әлеуметтік наркологиялық орталығының аумағын қоспағанда.
№ 361 сайлау учаскесі
Орталығы: "Көкіл" музыкалық мектебі, 050010, Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 34.
Шекаралары: Зенков көшесінен шығысқа қарай Гоголь көшесімен (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің батыс жағынан оңтүстікке қарай Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін; Зенков көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Гоголь көшесіне дейін.
№ 362 сайлау учаскесі
Орталығы: Республикалық медицина колледжі, 050010, Алматы қаласы, Қалдаяқов көшесі, 54.
Шекаралары: Шевченко көшесінен Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Абдуллиндер көшесіне дейін; Абдуллиндер көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін; Зенков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.
№ 363 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай атындағы Қазақ Ұлттық Педагогикалық Университеті, 050010, Алматы қаласы, Қазыбек би көшесі, 30.
Шекаралары: Бөгенбай көшесінен Қонаев көшесінің бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Гоголь көшесіне дейін; Гоголь көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін; Зенков көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін.
№ 364 сайлау учаскесі

Центр: общеобразовательная школа № 19, 050002, город Алматы, улица Абдуллиных, 11.
В границах: от улицы Кунаева на восток по улице Макатаева (южная сторона) до улицы Абдуллиных; по улице Абдуллиных на юг (западная сторона) до проспекта Жибек жолы; по проспекту Жибек жолы на восток (южная сторона) до улицы Каирбекова; по улице Каирбекова на юг (западная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на запад (северная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на север (восточная сторона) до улицы Макатаева.
Избирательный участок № 360
Центр: филиал Республиканского государственного предприятия "Национальный институт интеллектуальной собственности", 050002, город Алматы, улица Абдуллиных, 6/1.
В границах: от улицы Абдуллиных на восток по улице Макатаева (южная сторона) до реки Малая Алматинка; по западной стороне русла реки Малая Алматинка на юг до улицы Гоголя; по улице Гоголя на запад (северная сторона) до улицы Каирбекова; по улице Каирбекова на север (восточная сторона) до проспекта Жибек жолы; по проспекту Жибек жолы на запад (северная сторона) до улицы Абдуллиных; по улице Абдуллиных на север (восточная сторона) до улицы Макатаева, исключая территорию городского наркологического центра медико – социальной коррекции в границах.
Избирательный участок № 361
Центр: музыкальная школа "Көкiл", 050010, город Алматы, улица Гоголя, 34.
В границах: от улицы Зенкова на восток по улице Гоголя (южная сторона) до реки Малая Алматинка; по западной стороне русла реки Малая Алматинка на юг до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би на запад (северная сторона) до улицы Зенкова; по улице Зенкова на север (восточная сторона) до улицы Гоголя.
Избирательный участок № 362
Центр: Республиканский медицинский колледж, 050010, город Алматы, улица Калдаякова, 54.
В границах: от улицы Шевченко по проспекту Достык на север (восточная сторона) до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би на восток (южная сторона) до улицы Абдуллиных; по улице Абдуллиных на юг (западная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до улицы Зенкова; по улице Зенкова на юг (западная сторона) до улицы Шевченко; по улице Шевченко на запад (северная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 363
Центр: Казахский Национальный педагогический университет имени Абая, 050010, город Алматы, улица Казыбек би, 30.
В границах: от улицы Богенбай батыра по улице Кунаева на север (восточная сторона) до улицы Гоголя; по улице Гоголя на восток (южная сторона) до улицы Зенкова; по улице Зенкова на юг (западная сторона) до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би на запад (северная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до улицы Кунаева.
Избирательный участок № 364

Орталығы: "Граждансельпроектстрой" жауапкершілігі шектеулі серіктестік, 050007, Алматы қаласы, Коперник көшесі, 124.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен шығысқа қарай Добролюбов көшесі бойымен (оңтүстік жағы) Кутузов көшесіне дейін; Кутузов көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жаққа) Средняя көшесіне дейін; Средняя көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Есенберлин көшесіне дейін; Есенберлин көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Алматы жануарлар бағының орталық есігіне дейін; Орталық мәдениет және демалыс бағының солтүстік-шығыс және солтүстік-батыс шекараларынан бастап Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Добролюбов көшесіне дейін.
№ 365 сайлау учаскесі
Орталығы: Орталықтандырылған кітапхана жүйесі "Медеу ауданының № 6 кітапханасы", Алматы қаласы, Татарская көшесі, 32.
Шекаралары: Кутузов көшесінен бастап шығысқа қарай Добролюбов көшесінің бойымен, ары қарай, Оренбургская көшесімен (оңтүстік жағы) Солоновка өзеніне дейін; Солоновка өзенінің батыс жағалауымен оңтүстікке қарай Көктөбе тауының солтүстік баурайына дейін; Көктөбе тауының солтүстік баурайымен Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің шығыс жағалауымен солтүстікке қарай Есенберлин көшесіне дейін, Есенберлин көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Средняя көшесіне дейін; Средняя көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кутузов көшесіне дейін; Кутузов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Добролюбов көшесіне дейін.
№ 366 сайлау учаскесі
Орталығы: № 64 жалпы білім беретін мектеп, 050007, Алматы қаласы, Орынбор көшесі, 17.
Шекаралары: Әбілғазы (Солоновка) арнасынан Полевой қиылысымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Брянская көшесіне дейін; Брянская көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Шығыс айналма жолына дейін; Шығыс айналма жолымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Целиноградская көшесіне дейін; Целиноградская көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесі бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Бригадная көшесіне дейін; Бригадная көшесімен оңтүстікке қарай (оңтүстік-батыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (батыс жағы) Бригадная көшесінің жұп санды үйлерімен Морозов көшесіне дейін қоса алғанда; Морозов көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) 3 Март көшесіне дейін; 3 Март көшесімен солтүстік батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Оразбаев көшесіне дейін; Оразбаев көшесінен оңтүстік-батысқа (солтүстік-батыс жағы) Истомин көшесіне дейін; Истомин көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесінен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Украинская көшесіне дейін; Украинская көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Овражная көшесіне дейін; Овражная көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Әбілғазы (Солоновка) өзеніне дейін; Әбілғазы (Солоновка) өзені арнасымен солтүстікке қарай Полевой қиылысына дейін.
№ 367 сайлау учаскесі

Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Граждансельпроектстрой", 050007, город Алматы, улица Коперника,124.
В границах: от реки Малая Алматинка на восток по улице Добролюбова (южная сторона) до улицы Кутузова; по улице Кутузова на юг (западная сторона) до улицы Средняя; по улице Средняя на запад (северная сторона) до улицы Есенберлина; по улице Есенберлина на юг (западная сторона) до центрального входа в Алматинский зоопарк; по северо – восточной и северо – западной границам Центрального парка культуры и отдыха до реки Малая Алматинка; по реке Малая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Добролюбова.
Избирательный участок № 365
Центр: централизованная библиотечная система "Библиотека № 6 Медеуского района, 050007, город Алматы, улица Татарская, 32.
В границах: от улицы Кутузова на восток по улице Добролюбова, далее по улице Оренбургская (южные стороны) до реки Абылгазы (Солоновка); по западной стороне русла реки Абылгазы (Солоновка) на юг до северного склона горы Кок – Тобе; по северному склону горы Кок – Тобе до реки Жарбулак; по восточной стороне русла реки Жарбулак на север до улицы Есенберлина, далее по улице Есенберлина на север (восточная сторона) до улицы Средняя; по улице Средняя на восток (южная сторона) до улицы Кутузова; по улице Кутузова на север (восточная сторона) до улицы Добролюбова.
Избирательный участок № 366
Центр: общеобразовательная школа № 64, 050007, город Алматы, улица Оренбургская, 17.
В границах: от русла Абылгазы (Солоновка) по переулку Полевому на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Брянская; по улице Брянская на восток (южная сторона) до Восточно объездной дороги; по Восточно объездной дороге на север (восточная сторона) до улицы Целиноградская; по улице Целиноградская на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Рудзутака; по улице Рудзутака на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Бригадная; по улице Бригадная на юг (юго-западная сторона) до улицы Рудзутака; по улице Рудзутака на юго-запад (западная сторона) включая территории участков домов четной нумерации улицы Бригадная до улицы Морозова; по улице Морозова на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы 3 Марта; по улице 3 Марта на северо-запад (северо-восточная сторона) до улицы Уразбаевой; по улице Уразбаевой на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Истомина; по улице Истомина на северо-запад (северо-восточная сторона) до улицы Рудзутака по улице Рудзутака на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Украинская; по улице Украинская на юг (западная сторона) до створа улицы Овражная; по улице Овражная на запад (северная сторона) до реки Абылгазы (Солоновка); по руслу реки Абылгазы (Солоновка) на север до переулка Полевого.
Избирательный участок № 367

Орталығы: № 53 мектеп – гимназия, 050007, Алматы қаласы, Глубокая көшесі, 18.
Шекаралары: Әбілғазы (Солоновка) өзені арнасынан Овражная көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Украинская көшесіне дейін; Украинская көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Рудзутак көшесіне дейін; Рудзутак көшесінің бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Истомин көшесіне дейін; Истомин көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Оразбаев көшесіне дейін; Оразбаев көшесінен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) 3 Март көшесіне дейін; 3 Март көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Кеңсай-1 жабық мұсылман зиратының солтүстік шекарасына дейін; Кеңсай-1 жабық мұсылман зиратының шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы); ары қарай оңтүстіктен (батыс жағы) Сәрсенбаев көшесі 36А үйі аумағының оңтүстік-шығыс жағына дейін; Сәрсенбаев көшесі 36А және 27 үйлердің, Шоқай көшесі 136, 99 үйлер аумағының оңтүстік-шығыс жағымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Шоқай көшесі 99 үйі аумағының оңтүстік-батысына дейін; Шоқай көшесі 99, 97, 95 үйлерінің оңтүстік-батыс жағымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Пензенская көшесі 23Б үйі аумағының оңтүстік жағына дейін; Пензенская көшесі 23б үйі учаскесінің оңтүстік жағынан бастап, Шухов көшесі 134, 136, 138, 140, 142 үйлер аумағының оңтүстік-шығыс жағымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Көк–Төбе тауының солтүстік қапталына дейін; Көк–Төбе тауының солтүстік қапталымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Әбілғазы (Солоновка) өзені арнасына дейін; Әбілғазы (Солоновка) өзені арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Овражная көшесіне дейін.
№ 368 сайлау учаскесі
Орталығы: № 53 мектеп – гимназия, 050007, Алматы қаласы, Глубокая көшесі, 18.
Шекаралары: Шокая көщесі 99 үйден шығыс бағытқа қарай Сәрсенбаев көшесі 36 Б және 29 үйіне дейін; "Кеңсай" зиратының оңтүстік шекарасымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) қала шекарасының бойымен Широкая Щель саяжай қоғамын қосып Абылғазы (Солоновка) өзенінің жағалауына дейін; Абылғазы (Солоновка) өзенінің жағалауынан Широкая щель қыратының бойымен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Көк – Төбе ықшам аудандығы Космодемьянская көшесіндегі 1/77, 1/73 үйінің шығыс шекарасына дейін; Көк–Төбе ықшам аудандығы Космодемьянская көшесіндегі 1/77 үйден солтүстікке қарай (шығыс жағы) Абылгазы (Солоновка) өзенінің жағалауына дейін (Көк–Төбе ықшам аудандығы Космодемьянская көшесіндегі үйлерді қоспағанда), Солоновка өзенінінен Көктөбе тауының солтүстік қапталымен солтүстік – шығысына қарай, әрі қарай Шухов көшесіндегі 134, 136, 138, 140, 142 үйлердің оңтүстік шекарасымен Пензенская көшесі 23б үйіне дейін.
№ 369 сайлау учаскесі

Центр: школа – гимназия № 53, 050007, город Алматы, улица Глубокая, 18.
В границах: от русла реки Абылгазы (Солоновка) по улице Овражная на восток (южная сторона) до улицы Украинская; по улице Украинская на север (восточная сторона) до улицы Рудзутака, по улице Рудзутака на северо–восток (юго-восточная сторона) до улицы Истомина; по улице Истомина на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Уразбаевой; по улице Уразбаевой на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы 3 Марта; по улице 3 Марта на юго–восток (юго–западная сторона) до северной границы мусульманского закрытого кладбища Кенсай-1; по границе мусульманского закрытого кладбища Кенсай-1 на запад (северная сторона), далее на юг (западная сторона) до юго-восточной стороны участка дома 36А улицы Сарсенбаева; вдоль юго-восточной стороны участков домов 36А и 27 улицы Сарсенбаева, и домов 136 и 99 улицы Шокая на юго-запад (северо-западная сторона) до юго-западной стороны участка дома 99 улицы Шокая; по юго-западной стороне участков домов 99, 97, 95 улицы Шокая на северо-запад (северо-восточная сторона) до южной стороны участка дома 23Б улицы Пензенская; от южной стороны участка дома 23Б улицы Пензенская, вдоль юго-восточной стороны участков домов 134,136,138,140,142 улицы Шухова на юго-запад (северо-западная сторона), до северного склона горы Кок–Тобе, по северному склону горы Кок–Тобе на запад (северная сторона) до русла реки Абылгазы (Солоновка); по руслу реки Абылгазы (Солоновка) на север (восточная сторона) до улицы Овражная.
Избирательный участок № 368
Центр: школа – гимназия № 53, 050007, город Алматы, улица Глубокая, 18.
В границах: от улицы Шокая дом 99 по восточной направление до улицы Сарсенбаева дома 36В и 29; по створу южной границы кладбища "Кенсай" по кладбище Кенсай; по границе города, включая садоводческое общество Широкая Щель, до створа русла реки Абылгазы (Солоновка); от створа русла реки Абылгазы (Солоновка), вдоль склона холма урочища Широкая Щель на северо-запад (северо–восточная сторона) до восточных границ участков домов № 1/77, 1/73 по улице Космодемьянской микрорайона Кок–Тобе; от дома № 1/77 улицы Космодемьянской микрорайона Кок–Тобе на север (восточная сторона) до русла реки Абылгазы (Солоновка), исключая дома по улице Космодемьянской микрорайона Кок–Тобе; от русла реки Абылгазы (Солоновка) на северо – восток по северному склону горы Кок–Тобе, далее по южной границе домов № 134,136,138,140,142 по улице Шухова до дома 23 б по улице Пензенская; от дома 23б по северной направлении до улицы Шокая дома 99 и 136.
Избирательный участок № 369

Орталығы: № 4 мектеп – интернат, 050010, Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 53.
Шекаралары: Бөгенбай батыр көшесінен Абдуллиндер көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қазыбек би көшесіне дейін; Қазыбек би көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені жағалауымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Орталық демалыс саябағының негізгі кіре берісіне дейін; Орталық Демалыс саябағының негізгі кіре берісінен шығысқа қарай Орталық Демалыс саябағының солтүстік – батыс және солтүстік – шығыс шекарасымен Есенберлин көшесіне дейін (Орталық демалыс саябағының аумағын қоса); Есенберлин көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Орманов көшесіне дейін; Орманов көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің жағалауымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Бутаков көшесіне дейін; Бутаков көшесімен оңтүстікке қарай (екі жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Абдуллиндер көшесіне дейін.
№ 370 сайлау учаскесі
Орталығы: № 7 жалпы білім беретін мектеп, 050070, Алматы қаласы, "Алатау" ықшам ауданы, Жетбаев көшесі, 15.
Шекаралары: Ибрагимов көшесінен № 14 және № 16 үйлері арасынан оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жетбаев және Садовая көшелерінің қиылысына дейін; Жетбаев және Садовая көшелерінің қиылысынан шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Сыған өзеніне дейін; Сыған өзенінің батыс жағалауымен оңтүстікке қарай РП-5 каналына дейін; РП-5 каналы бойымен (солтүстік – батыс жағы) "Новостройка" тұрғын – үй массивін қоса Ибрагимов көшесіне дейін; Ибрагимов көшесі бойымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) № 16 тұрғын үйге дейін (№ 16 үйді қоспағанда).
№ 371 сайлау учаскесі
Орталығы: № 35 гимназия, 050010, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 59.
Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Қабанбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық данғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 372 сайлау учаскесі
Орталығы: № 159 гимназия, 050010, Алматы қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 86.
Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Бөгенбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін.
№ 373 сайлау учаскесі

Центр: школа – интернат № 4, 050010, город Алматы, улица Богенбай батыра, 53.
В границах: от улицы Богенбай батыра по улице Абдуллиных на север (восточная сторона) до улицы Казыбек би; по улице Казыбек би на восток (южная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до центрального входа в Центральный парк культуры и отдыха; от центрального входа в Центральный парк культуры и отдыха на восток по северо – западной и северо – восточной границам Центрального парка культуры и отдыха (включая территорию Центрального парка культуры и отдыха в границах) до улицы Есенберлина; по улице Есенберлина на юг (западная сторона) до улицы Орманова; по улице Орманова на восток (южная сторона) до реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юг (западная сторона) до улицы Бутаковская; по улице Бутаковская на юг (обе стороны) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на запад (северная сторона) до улицы Абдуллиных.
Избирательный участок № 370
Центр: общеобразовательная школа № 7, 050032, город Алматы, микрорайон. Алатау, улица Жетбаева, 15.
В границах: от улицы Ибрагимова между домами № 14 и № 16 на юго – восток (южная сторона) до пересечения улицы Жетбаева и улицы Садовая; от пересечения улицы Жетбаева и улицы Садовая на восток (южная сторона) до речки Цыганка; по западному берегу русла речки Цыганка на юг до канала РП-5; по каналу РП-5 (северо – западная сторона) до улицы Ибрагимова, включая жилой массив "Новостройка"; по улице Ибрагимова на северо – запад (северо – восточная сторона) до дома № 16, исключая дом № 16.
Избирательный участок № 371
Центр: гимназия № 35, 050010, город Алматы, проспект Достык 59.
В границах: от проспекта Назарбаева по улице Кабанбай батыра на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Шевченко; по улице Шевченко на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 372
Центр: гимназия № 159, 050010, город Алматы, улица Кабанбай батыра, 86.
В границах: от проспекта Назарбаева по улице Богенбай батыра на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Кабанбай батыра; по улице Кабанбай батыра на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Богенбай батыра.
Избирательный участок № 373

Орталығы: № 56 гимназия, 050000, Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 138.
Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Шевченко көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Абай даңғылына дейін; Абай даңғылымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шевченко көшесіне дейін.
№ 374 сайлау учаскесі
Орталығы: № 33 мектеп – гимназия, 050010, Алматы қаласы, Қалдаяқов көшесі, 62.
Шекаралары: Абай даңғылынан Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Шевченко көшесіне дейін; Шевченко көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Зенков көшесіне дейін; Зенков көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Бөгенбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің жағалауымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Республика Сарайының оң жағына дейін; Республика Сарайының оң жағынан Достық даңғылына дейін; Достық даңғылынан солтүстікке қарай (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін.
№ 375 сайлау учаскесі
Орталығы: № 29 жалпы білім беретін мектеп, 050010, Алматы қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 42.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен Бөгенбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Бутаковская көшесіне дейін; Бутаковская көшесімен оңтүстікке қарай екі жағын қоса түкпірге (тупик) дейін, ары қарай Бутаковская көшесінің жалғасы Қабанбай батыр көшесіне дейін; Қабанбай батыр көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің жағалаумен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Бөгенбай батыр көшесіне дейін.
№ 376 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жанұя" арнайы мамандандырылған кешені, 050010, Алматы қаласы, Бегалин көшесі, 82.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен Қабанбай батыр көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін, Жарбұлақ өзенінің жағалауымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) (Ватутина көшесі, 19 үй және Қастеев көшесі, 50 үйді қоса) Бекхожин көшесіне дейін; Бекхожин көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің жағалаумен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қабанбай батыр көшесіне дейін.
№ 377 сайлау учаскесі
Орталығы: "Алматы қаласының оқушылар сарайы", 050010, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 124.
Шекаралары: Достық даңғылынан бастап Республика Сарайының оң жағымен шығысына қарай (оңтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесінің бойымен солтүстікке қарай Кармысов көшесіне дейін; Кармысов көшесінің бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Бекқожин көшесіне дейін; Бекқожин көшесінің бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің батыс жағалауымен оңтүстікке қарай (бастыс жағы) Бекхожин көшесінің бойындағы №27,29 үйлердің уческлерін, Дачный тұйық көшесінде орналасқан № 34,18, 18/1 үйлердің учаскелерінн қоса Горный тұйық көшесіндегі № 5 үйдің қақпасына дейін; Горный тұйық көшесіндегі № 5 үй қақпасының сызығымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Коккинаки көшесіне дейін; Кокинаки көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің жағалауынан оңтүстікке қарай (батыс жағы) Ньютон көшесіне дейін; Ньютон көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылының бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Республика сарайының оң жақ жолына дейін.
№ 378 сайлау учаскесі

Центр: гимназия № 56, 050000, город Алматы, проспект Назарбаева, 138.
В границах: от проспекта Назарбаева по улице Шевченко на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до проспекта Абая; по проспекту Абая на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Шевченко.
Избирательный участок № 374
Центр: школа – гимназия № 33, 050010, город Алматы, улица Калдаякова, 62.
В границах: от проспекта Абая по проспекту Достык на север (восточная сторона) до улицы Шевченко; по улице Шевченко на восток (южная сторона) до улицы Зенкова; по улице Зенкова на север (восточная сторона) до улицы Богенбай батыра; по улице Богенбай батыра на восток (южная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (западная сторона) до проезда южнее Дворца Республики, по проезду южнее Дворца Республики до проспекта Достык; по проспекту Достык на север (восточная сторона) до проспекта Абая.
Избирательный участок № 375
Центр: общеобразовательная школа № 29, 050010, город Алматы, улица Богенбай батыра, 42.
В границах: от реки Малая Алматинка по улице Богенбай батыра на восток (южная сторона) до улицы Бутаковская; по улице Бутаковская на юг до тупика (обе стороны), далее продолжение улицы Бутаковская до улицы Кабанбай батыра; по улице Кабанбай батыра на запад (северная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Богенбай батыра.
Избирательный участок № 376
Центр: специализированный комплекс "Жануя", 050010, город Алматы, улица Бегалина, 82.
В границах: от реки Малая Алматинка по улице Кабанбай батыра на восток (южная сторона) до реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юг (западная сторона), включая дома по улице Ватутина, 19, и улица Кастеева, 50, до улицы Бекхожина; по улице Бекхожина на запад (северная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Кабанбай батыра.
Избирательный участок № 377
Центр: "Алматинский дворец школьников", 050010, город Алматы, проспект Достык, 124.
В границах: от проспекта Достык по проезду южнее Дворца Республики на восток (южная сторона) до улицы Луганского; по улице Луганского на север (западная сторона) до улицы Кармысова; по улице Кармысова на север (западная сторона) до улицы Бекхожина; по улице Бекхожина на восток (южная сторона) до речки Жарбулак; по западному берегу русла реки Жарбулак на юг (западная сторона), включая участки домов №27, 29 по улице Бекхожина, участки домов № 34, 18, 18/1 переулка Дачного, до линии створа участка дома № 5 переулка Горного; по линии створа участка дома № 5 переулка Горного на запад (северная сторона) до улицы Горновосточная; по улице Горновосточная на север (восточная сторона) до улицы Коккинаки; по улице Коккинаки на запад (северная сторона) до улицы Луганского; по улице Луганского на юг (восточная сторона) до улицы Сатпаева; по улице Сатпаева на запад (северная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (западная сторона) до улицы Ньютона; по улице Ньютона на запад (северная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на север (восточная сторона) до проезда южнее Дворца Республики.
Избирательный участок № 378

Орталығы: Қазақ Ұлттық аграрлық университеті, 050010, Алматы қаласы, Абай даңғылы, 8.
Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Абай даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін; Сәтбаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылының бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін.
№ 379 сайлау учаскесі
Орталығы: № 131 мектеп – лицейі, 050010, Алматы қаласы, Самал-2 шағын ауданы.
Шекаралары: Сәтбаев көшесінен Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Жолдасбеков көшесіне дейін. Жолдасбеков көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Самал–1 шағын ауданындағы 9 үй аумағы батыс шекарасына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы 9 үй аумағының батыс шекарасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–1 шағын ауданындағы 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Сәтбаев көшесіне дейін; Сәтбаев көшесінің бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.
№ 380 сайлау учаскесі
Орталығы: № 168 мектеп гимназия, 050010, Алматы қаласы, Көк-Төбе шағын ауданы, Нұрмағамбетов көшесі, 69.
Шекаралары: Жарбұлақ өзенінен Яблочная көшесімен (екі жағы) оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Диваев көшесіне дейін; Диваев көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Көк-Төбе тауының батыс қапталына дейін; Көк-Төбе тауының батыс қапталымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Жарбұлақ өзені арнасына дейін; Жарбұлақ өзені арнасымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Яблочная көшесіне дейін, Бекхожин көшесіндегі № 27, 29, Ватутин көшесіндегі № 19, Қастеев көшесіндегі № 50, Дачный переулок көшесінің № 34, 18, 18/1 үйлерін қоспағанда.
№ 381 сайлау учаскесі
Орталығы: № 131 мектеп – лицейі, 050051, Алматы қаласы, Самал – 2 шағын ауданы.
Шекаралары: Жолдасбеков көшесінен Достық даңғылының бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Әл–Фараби даңғылына дейін; Әл–Фараби даңғылының бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарының бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–2 шағын ауданындағы № 31 үй аумағының шекарасын қоспағанда, Жолдасбеков көшесіне дейін; Жолдасбеков көшесі бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.
№ 382 сайлау учаскесі
Орталығы: "Айсер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, 050051, Алматы қаласы, Самал – 1 шағын ауданы, 9а.

Центр: Казахский Национальный аграрный университет, 050010, город Алматы, проспект Абая, 8.
В границах: от проспекта Назарбаева по проспекту Абая на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Сатпаева; по улице Сатпаева на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до проспекта Абая.
Избирательный участок № 379
Центр: школа-лицей № 131, 050010, город Алматы, микрорайон Самал – 2.
В границах: от улицы Сатпаева по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Жолдасбекова; по улице Жолдасбекова на запад (северная сторона) до створа западной границы территории дома 9 микрорайона Самал–1; по западной границе территории дома 9 микрорайона Самал–1 на север (восточная сторона) до северной границы территории дома 9/2 микрорайона Самал–1 вдоль северной границы территории дома 9/2 микрорайона Самал–1на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Сатпаева; по улице Сатпаева на восток (южная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 380
Центр: школа гимназия № 168, 050010, город Алматы, микрорайон Кок-Тобе, улица Нурмагамбетова, 69.
В границах: от реки Жарбулак по улице Яблочная (обе стороны) на юго-восток (юго-западная сторона) до улицы Диваева; по улице Диваева на юго-восток (юго-западная сторона) до западного склона горы Кок–Тобе, по западному склону горы Кок–Тобе на юго-запад (северо-западная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на север (восточная сторона) до улицы Яблочная исключая дома № 27, 29 улицы Бекхожина, дом № 19 улицы Ватутина, дом № 50 улицы Кастеева, и дома № 34, 18, 18/1 Дачного переулка.
Избирательный участок № 381
Центр: школа – лицей № 131, 050051, город Алматы, микрорайон Самал – 2.
В границах: от улицы Жолдасбекова по проспекту Достык на юг (западная сторона) до проспекта Аль–Фараби; по проспекту Аль–Фарабина запад (северная сторона) до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (восточная сторона) исключая границы территории участка дома № 31 микрорайона Самал-2 до улицы Жолдасбекова; по улице Жолдасбекова на восток (южная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 382
Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Айсер", 050051, город Алматы, микрорайон Самал – 1, 9а.

Шекаралары: Меңдіқұлов гүлзарынан Жолдасбеков көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Самал–1 шағын ауданындағы 9 үй аумағының батыс шекарасына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы 9 үй аумағының батыс шекарасымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Самал–1 шағын ауданындағы № 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасына дейін; Самал–1 шағын ауданындағы № 9/2 үй аумағының солтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Назарбаев даңғылындағы 240 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Назарбаев даңғылындағы 240 үй аумағының оңтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Снегина көшесінің бойымен Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Жолдасбеков көшесіне дейін.
№ 383 сайлау учаскесі
Орталығы: Снегина атындағы № 30 мектеп-гимназия, 050051, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 226а.
Шекаралары: Достық даңғылынан Ньютон көшесі бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені арнасының бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Сатпаев көшесіне дейін; Сатпаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Луганский көшесіне дейін; Луганский көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Кокинаки көшесіне дейін; Кокинаки көшесімен шығысқа қарай( оңтүстік жағы) Горновосточная көшесіне дейін; Горнавосточная көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Горная қалтарысына дейін; Горная қалтарысымен Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің батыс жағалау бойымен оңтүстікке қарай Көктөбе ықшам ауданының батыс шекарасына дейін; ары қарай Көк – Төбе ықшам ауданының батыс шекарасынан оңтүстікке қарай Омарова көшесіне дейін, Омарова көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Ньютон көшесіне дейін (№ 5 қалалық клиникалық аурухананың аумағын қоспағанда).
№ 384 сайлау учаскесі
Орталығы: № 163 жалпы білім беретін мектеп, 050059, Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 289.
Шекаралары: Әл–Фараби даңғылындағы 36 үй аумағының оңтүстік–батысқа шекарасынан Әл–Фараби даңғылымен шығыс қарай (оңтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Назарбаев даңғылындағы 240 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін, Назарбаев даңғылындағы 240 үй аумағының оңтүстік шекарасының бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Снегина көшесінің бойымен, Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Самал–2 шағын ауданындағы № 31 үй шекарасы аумағын қоса Әл–Фараби даңғылына дейін; Әл–Фараби даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Достық даңғылындағы № 99/1 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; 99/1 үй аумағының оңтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы), әрі қарай Самал–3 шағын ауданындағы № 1, 9, 10 үйлер аумағының оңтүстік шекарасы бойымен Самал–3 шағын ауданындағы № 21, 21В, 22 үйлерді қоса Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; Қажымұқан көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті Шекара қызметінің Орталық Әскери госпиталі аумағының солтүстік шекарасына дейін; Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті Шекара қызметінің Орталық Әскери госпиталі аумағының солтүстік және батыс шекарасы бойымен батысқа, әрі қарай оңтүстікке қарай (солтүстік-батыс жағы) Тайманов көшесіне дейін; Тайманов көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Затаевич көшесіне дейін; Затаевич көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) 8-ші Гвардиялық дивизия көшесіне дейін; 8-ші Гвардиялық дивизия көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік–шығыс жағы) Әл–Фараби даңғылындағы 36 үй аумағының оңтүстік–батыс шекарасы бойымен Әл–Фараби даңғылына дейін..
№ 385 сайлау учаскесі

В границах: от бульвара Мендикулова по улице Жолдасбекова на восток (северная сторона) до створа западной границы территории дома 9 микрорайона Самал–1; по западной границе территории дома 9 микрорайона Самал–1 на север (западная сторона) до северной границы территории дома 9/2 микрорайона Самал–1, вдоль северной границы территории дома 9/2 микрорайона Самал–1 на запад (южная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на юг (восточная сторона) до южной границы территории дома 240 проспекта Назарбаева; вдоль южной границы территории дома 240 проспекта Назарбаева на восток (северная сторона) вдоль улицы Снегиной до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (западная сторона) до улицы Жолдасбекова.
Избирательный участок № 383
Центр: школа – гимназия № 30 имени Снегиной, 050051, город Алматы, проспект Достык, 226а.
В границах: от проспекта Достык по улице Ньютона на восток (южная сторона) до русла речки Малая Алматинка; по руслу речки Малая Алматинка на север (западная сторона) до улицы Сатпаева; по улице Сатпаева на восток (южная сторона) до улицы Луганского; по улице Луганского на север (восточная сторона) до улицы Коккинаки; по улице Коккинаки на восток (южная сторона) до улицы Горновосточная; по улице Горновосточная на юг (западная сторона) до переулка Горный далее по створу переулка Горный до русла реки Жарбулак; по западному берегу русла реки Жарбулак на юг до западной границы микрорайона Кок – Тобе далее по западной границе микрорайона Кок – Тобе на юг до улицы Омаровой; по улице Омаровой на запад (северная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на север (восточная сторона) до улицы Ньютона, исключая территорию городской клинической больницы № 5 в границах.
Избирательный участок № 384
Центр: общеобразовательная школа №163, 050059, город Алматы, проспект Назарбаева, 289.
В границах: от юго-западной границы территории дома 36 проспекта Аль-Фараби по проспекту Аль–Фараби на восток (южная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до южной границы территории дома 240 проспекта Назарбаева, вдоль южной границы территории дома 240 проспекта Назарбаева на восток (южная сторона) вдоль улицы Снегиной до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на юг (западная сторона) включая границы территории участка дома № 31 микрорайона Самал-2 до проспекта Аль–Фараби; по проспекту Аль–Фараби на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до южной границы территории дома № 99/1 проспекта Достык; по южной границе территории дома 99/1 на запад (северная сторона), далее по южной границе территории домов № 1, 9, 10 микрорайона Самал–3, до бульвара Мендикулова включая дома № 21, 21В, 22 микрорайона Самал–3; по бульвару Мендекулова на юг (западная сторона) до улицы Хаджи Мукана; по улице Хаджи Мукана на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на юг (западная сторона) до северной границы Центрального Военного Госпиталя Пограничной Службы Комитета Национальной безопасности Республики Казахстан; по северной и западной границе Центрального Военного Госпиталя Пограничной Службы Комитета Национальной безопасности Республики Казахстан на запад, далее на юг (северо-западная сторона) до улицы Тайманова; по улице Тайманова на северо–запад (северо–восточная сторона) до улицы Затаевича; по улице Затаевича на запад (северная сторона) до улицы 8-ой Гвардейской дивизии; по улице 8-ой Гвардейской дивизии на северо–запад (северо–восточная сторона) вдоль юго-западной границе территории дома 36 проспекта Аль-Фараби до проспекта Аль–Фараби.
Избирательный участок № 385

Орталығы:: "Хан Тенгри" Бизнес орталығы, 050059, Алматы қаласы, Достық даңғылы,117/6.
Шекаралары: Достық даңғылынан Қажымұқан көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Байжанов көшесіне дейін; Байжанов көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазақстан Республикасының Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери институты аумағының солтүстік шекарасына дейін; Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери иституты солтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; Қажымұқан көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Меңдіқұлов гүлзарына дейін; Меңдіқұлов гүлзарымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Самал–3 шағын ауданының № 22 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Самал–3 шағын ауданының № 22 үй аумағының оңтүстік шекарасымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы), Самал–3 шағын ауданындағы 21 үй аумағының шығыс шекарасына дейін; Самал–3 шағын ауданындағы 21 үй аумағының шығыс шекарасымен солтүстікке (шығыс жағы), Самал–3 шағын ауданының 34, 35, 36 үйлер аумағының солтүстік шекарасына дейін; Самал–3 шағын ауданының 34, 35, 36 үйлер аумағының солтүстік шекарасы бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; шекарадағы Қазақстан Республикасы Республикалық Гвардиясының № 0111 әскери бөлімшесі аумағын қоспағанда.
№ 386 сайлау учаскесі
Орталығы: "Кәсіпкерлер мектебі", 050051, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 226.
Шекаралары: Байжанов көшесінен бастап Қажымұқан көшесінің бойымен солтүстік шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Орталық Әскери институтының оңтүстік шекарасына дейін; Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Орталық Әскери институтының шекарасымен Тайманов көшесіне дейін; Тайманов көшесімен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Шекаралық қызметтік Орталық Әскери госпиталы шекарасына дейін, әрі қарай Қазақстан Республикасының Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Шекаралық қызметтің Орталық Әскери госпиталы шекарасының бойымен солтүстікке және шығысқа қарай Байжанов көшесіне дейін; Байжанов көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Қажымұқан көшесіне дейін; жабық сайлау учаскелерінің шекарасын қоспағанда (Қазақстан Республикасының Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери институты аумағы және Қазақстан Республикасының Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің шекаралық әскери госпиталі аумағын).
№ 387 сайлау учаскесі
Орталығы: № 17 мектеп – интернат, 0050051, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 226 а.
Шекаралары: Достық даңғылының бойымен Ж.Омаров көшесінен бастап оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери институтының оңтүстік шекарасына дейін, Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери институтының шекарасының бойымен батысқа қарай, әрі қарай оңтүстікке қарай, әрі қарай Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің Әскери институтының оңтүстік шекарасы қақпасының бойымен шығысқа қарай Достық даңғылымен Л. Чайкина көшесінің қиылысына дейін; Чайкина көшесінің бойымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Жарбұлақ өзені жағалауының қиылысына дейін; Жарбұлақ өзенінің бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Көк – Төбе шағын ауданының батыс шекарасына дейін; Көк – Төбе шағын ауданының батыс шекарасының бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Омарова көшесіне дейін; Омарова көшесінің бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін.
№ 388 сайлау учаскесі

Центр: Бизнес центр "Хан Тенгри", 050059, город Алматы, проспект Достык, 117/6.
В границах: от проспекта Достык по улице Хаджи Мукана на запад (северная сторона) до улицы Байжанова; по улице Байжанова на юг (западная сторона) до северной границы территории Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан; вдоль северной границы территории Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до улицы Хаджи Мукана; по улице Хаджи Мукана на восток (южная сторона) до бульвара Мендикулова; по бульвару Мендикулова на север (восточная сторона) до южной границы территории дома № 22 микрорайона Самал–3; по южной границе территории дома № 22 микрорайона Самал–3 на восток (южная сторона), до восточной границы территории дома 21 микрорайона Самал-3; по восточной границе территории дома 21 микрорайона Самал-3 на север (восточная сторона), до створа северной границы территории домов 34, 35, 36 микрорайона Самал-3; вдоль северной границы территории домов 34, 35, 36 микрорайона Самал-3 на восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до улицы Хаджи Мукана, исключая территорию военной части № 0111 Республиканской гвардии Республики Казахстан в границах.
Избирательный участок № 386
Центр: "Школа предпринимателей", 050051, город Алматы, проспект Достык, 226.
В границах: от улицы Байжанова по улице Хаджи Мукана на северо – восток (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (западная сторона) до южной границы Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан; по границе Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан до улицы Тайманова; по улице Тайманова на северо – запад (северо – восточная сторона) до границы Центрального Военного Госпиталя Пограничной Службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан, далее вдоль границы Центрального Военного Госпиталя Пограничной Службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан на север и на восток до улицы Байжанова; по улице Байжанова на север (восточная сторона) до улицы Хаджи Мукана, исключая границы закрытых избирательных участков (территории Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан и территории госпиталя пограничных войск Центрального Военного Госпиталя Пограничной Службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан).
Избирательный участок № 387
Центр: школа – интернат № 17, 050051, город Алматы, проспект Достык, 226а.
В границах: по проспекту Достык от улицы Омаровой на юг (восточная сторона) до южной границы Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан; по границе Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан на запад, далее на юг, далее по створу южной границы Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан на восток до пересечения проспекта Достык и улицы Чайкиной; по улице Чайкиной на восток (северная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на юг (восточная сторона) до пересечения с руслом реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на север (западная сторона) до западной границы микрорайона Кок – Тобе; по западной границе микрорайона Кок – Тобе на север (западная сторона) до улицы Омаровой; по улице Омаровой на запад (южная сторона) до проспекта Достык.
Избирательный участок № 388

Орталығы: № 48 мектеп – лицей, 050020, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 310 б.
Шекаралары: Кіші Алматы өзені жағалауынан бастап Чайкина көшесінің бойымен батысқа қарай (оңтүстік жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылының бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Достық даңғылындағы 291/1 үй учаскесінің солтүстік-шығыс жағына дейін, әрі қарай Достық даңғылындағы 291/1 үй учаскесінің солтүстік-шығыс жағын жағалай оңтүстік-батысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Есентай өзеніне дейін (Весновка); Есентай (Весновка) өзенінің бойымен оңтүстік-шығысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Тау – Самал шағын ауданының солтүстік-шығыс шекарасына дейін, Тау – Самал шағын ауданының солтүстік-шығыс шекарасын жағалай (солтүстік-шығыс жағы) қала шекарасына дейін, әрі қарай қала шекарасының бойымен "Юбилейный" тұрғын үй кешенінің оңтүстік шекарасына дейін; "Юбилейный" тұрғын үй кешенінің оңтүстік шекарасының бойымен (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзенінің жағалауына дейін; Кіші Алматы өзені жағалауының бойымен солтүстікке қарай (батыс жағы) Чайкина көшесіне дейін, "Бутаковка" шағын ауданы, "Медеу", "Тұйықсу", "Кімасар", "Сарқырама", Туристік база, "Шымбұлақ"; "Горельник" турбазасы, "Просвещенец" демалыс үйлерін қоса.
№ 389 сайлау учаскесі
Орталығы: № 47 жалпы білім беретін мектеп, 050020, Алматы қаласы, Олимпийская көшесі, 1.
Шекаралары: Терісбұлақ өзенінің бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Оспанов көшесіндегі № 85/25 үй қақпасына дейін; Оспанов көшесіндегі № 85/25 үй қақпасын жағалай батысқа қарай (солтүстік жағы) қаланың шекарасына дейін; қаланың шекарасының бойымен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Эдельвейс шағын ауданының оңтүстік шекарасына дейін; Эдельвейс шағын ауданының оңтүстік шекарасын жағалай, содан әрі Мұсылмандар қорымының солтүстік – шығысына қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Есентай өзенінің жағалауына дейін; Есентай өзенінің жағалауы бойымен оңтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – батыс жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасынгың бойымен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Терісбұлақ өзеніне дейін, Ақтөбе, Аққайың шағын аудандарын қоса.
№ 390 сайлау учаскесі
Орталығы: № 47 жалпы білім беру мектебі, 050020, Алматы қаласы, Олимпийская көшесі, 1.
Шекаралары: Терісбұлақ өзенінің бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасының "Каменское плато" тұрғын үй слемін жағалай Қазақстан Республикасы Ұлттық Ғылым академиясының астрофизиктер мен ион саласы институты елді мекендерін қоса, бау-бақша бірлестіктері мен Ремизовка шағын ауданының аумағымен Терісбұлақ өзеніне дейін.
№ 391 сайлау учаскесі

Центр: школа – лицей № 48, 050020, город Алматы, проспект Достык, 310-б.
В границах: от русла реки Малая Алматинка по улице Л. Чайкиной на запад (южная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юг (восточная сторона) до северо – восточной стороны участка дома проспекта Достык, 291/1, далее вдоль северо – восточной стороны участка дома проспекта Достык, 291/1 на юго – запад (юго – восточная сторона) до русла реки Есентай (Весновка); по руслу реки Есентай (Весновка) на юго – восток (северо – восточная сторона) до северо – восточной границы микрорайона Тау – Самал, вдоль северо – восточной границы микрорайона Тау – Самал (северо – восточная сторона) до границы города, далее по границе города до южной границы жилого массива Юбилейный; по южной границе жилого массива Юбилейный (южная сторона) до русла реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на север (западная сторона) до улицы Чайкиной, включая микрорайон Бутаковка, урочище "Медеу", "Туиыксу", "Кимасар", "Саркырама", туристические базы: "Горельник", "Чимбулак", Дом отдыха "Просвещенец".
Избирательный участок № 389
Центр: общеобразовательная школа № 47, 050020, город Алматы, улица Олимпийская, 1.
В границах: по реке Терисбулак на север (восточная сторона) до створа дома № 85/25 улицы Оспанова; вдоль створа дома № 85/25 улицы Оспанова на запад (северная сторона) до границы города; по границе города на северо – запад (северо – восточная сторона) до южной границы микрорайона Эдельвейс; вдоль южной границы микрорайона Эдельвейс, затем до южной границы Мусульманского кладбища на северо – восток (юго – восточная сторона) до русла реки Есентай; по руслу реки Есентай юго – восток (юго – западная сторона) до границы города; по границе города на юго – запад (северо – западная сторона) до реки Терисбулак, включая территории микрорайонов Актобе и Аккаин.
Избирательный участок № 390
Центр: общеобразовательная школа № 47, 050020, город Алматы, улица Олимпийская, 1.
В границах: по реке Терисбулак на юг (западная сторона) до границы города; по границе города вдоль массива Каменское плато, включая поселки институтов астрофизики и ионосферы Национальной Академии Наук Республики Казахстан, садоводческие товарищества и территорию микрорайона Ремизовка до реки Терисбулак.
Избирательный участок № 391

Орталығы: Қазақстан Республикалық Ұлттық қауіпсіздік комитеті, 050020, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 103.
Шекаралары: Қазақстан Республикалық Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті Әскери институтының аумағы.
№ 392 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазақстан Республикалық Ұланының 0111 әскери бөлімшесі, Достық даңғылы, 117/6.
Шекаралары: Қазақстан Республикасы Республикалық Ұланының аумағы.
№ 393 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті Шекаралық қызметінің Орталық әскери госпиталі, 050020, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 103/41.
Шекаралары: Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің шекаралық әскери госпиталінің аумағы.
№ 394 сайлау учаскесі
Орталығы: Туберкулез мәселелері бойынша ұлттық орталық, 050010, Алматы қаласы, Бекқожин көшесі, 5.
Шекаралары: Қазақстан Республикасы Туберкулез мәселелері бойынша ұлттық орталығының аумағы.
№ 395 сайлау учаскесі
Орталығы: Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын "№ 5 Қалалық клиникалық ауруханасы", 050051, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 220.
Шекаралары: Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын "№ 5 Қалалық клиникалық аурухана" аумағы.
№ 396 сайлау учаскесі
Орталығы: Қалалық дәрігерлік – әлеуметтік наркологиялық орталығы, 050002, Алматы қаласы, Мақатаев көшесі, 10.
Шекаралары: Қалалық дәрігерлік-әлеуметтік наркологиялық орталығының аумағы.
№ 397 сайлау учаскесі
Орталығы: "Акушерлік гинекология және перинатология ғылыми Орталығы", 050020, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 125.
Шекаралары: Республика Ғылым Иинституты "Ана мен баланың денсаулығын сақтау орталығының" аумағы.
№ 398 сайлау учаскесі
Орталығы: № 161 лицейі, 050016, Алматы қаласы, Назарбаев даңғылы, 40.
Шекаралары: Назарбаев даңғылынан Райымбек даңғылымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Назарбаев даңғылына дейін; Назарбаев даңғылынан солтүстікке қарай (шығыс жағы) Райымбек даңғылына дейін.
№ 399 сайлау учаскесі
Орталығы: "ERLIAN TALI" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, 050016, Алматы қаласы, Қонаев көшесі, 21.
Шекаралары: Қонаев көшесінен шығысқа қарай Мәметова көшесі бойынша (оңтүстік жағы) Есенов көшесіне дейін; Есенов көшесі бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мәметова көшесіне дейін.
№ 400 сайлау учаскесі
Орталығы: № 52 жалпы білім беретін орта мектеп, 050016, Алматы қаласы, Пушкин көшесі, 1.
Шекаралары: Қонаев көшесінен шығысқа қарай Райымбек даңғылы бойымен (оңтүстік жағы) Жетісу көшесіне дейін; Жетісу көшесі бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Әшімбаев көшесіне дейін; Әшімбаев көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Нүсіпбеков көшесіне дейін; Нүсіпбеков көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мәметова көшесіне дейін; Мәметова көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қонаев көшесіне дейін; Қонаев көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Райымбек даңғылына дейін; Қалалық Коммуналдық Қазыналық Кәсіпорын "№ 2 Перзентхана" аумағын қоспағанда.
№ 401 сайлау учаскесі

Центр: Комитет Национальной безопасности Республики Казахстан, 050020, город Алматы, проспект Достык,103.
В границах: территория Военного института Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан.
Избирательный участок № 392
Центр: военная часть № 0111 Республиканской гвардии Республики Казахстан, 050020, город Алматы, проспект Достык, 117/6.
В границах: территория военной части № 0111 Республиканской гвардии Республики Казахстан.
Избирательный участок № 393
Центр: Центральный Военный Госпиталь Пограничной Службы Комитета Национальной безопасности Республики Казахстан, 050020, город Алматы, проспект Достык, 103/41.
В границах: территория Госпиталя Пограничных войск Комитета Национальной безопасности Республики Казахстан.
Избирательный участок № 394
Центр: Национальный Центр проблем туберкулеза, 050010, город Алматы, улица Бекхожина, 5.
В границах: территория Национального Центра проблем туберкулеза Республики Казахстан.
Избирательный участок № 395
Центр: государственное казенное предприятие "Городская клиническая больница № 5", 050051, город Алматы, проспект Достык, 220.
В границах: территория государственного казенного предприятия "Городская клиническая больница № 5".
Избирательный участок № 396
Центр: городской наркологический центр медико-социальной коррекции, 050002, город Алматы, улица Макатаева 10.
В границах: территория городского наркологического центра медико-социальной коррекции.
Избирательный участок № 397
Центр: "Научный Центр акушерства, гинекологии и перинатологии", 050020, город Алматы, проспект Достык, 125.
В границах: территория Республиканского научного института "Центр охраны здоровья матери и ребенка".
Избирательный участок № 398
Центр: лицей №161, 050016, город Алматы, проспект Назарбаева, 40.
В границах: от проспекта Назарбаева по проспекту Райымбека на восток (южная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаев на юг (западная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до проспекта Назарбаева; по проспекту Назарбаева на север (восточная сторона) до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 399
Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "ERLIAN TALI", 050016, город Алматы, улица Кунаева, 21.
В границах: от улицы Кунаева на восток по улице Маметовой (южная сторона) до улицы Есенова; по улице Есенова на юг (западная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на север (восточная сторона) до улицы Маметовой.
Избирательный участок № 400
Центр: общеобразовательная школа № 52, 050016, город Алматы, улица Пушкина, 1.
В границах: от улицы Кунаева на восток по проспекту Райымбека (южная сторона) до улицы Джетысуйская; по улице Джетысуйская на юг (западная сторона) до улицы Ашимбаева; по улице Ашимбаева на запад (северная сторона) до улицы Нусупбекова; по улице Нусупбекова на юг (западная сторона) до улицы Маметовой: по улице Маметовой на запад (северная сторона) до улицы Кунаева; по улице Кунаева на север (восточная сторона) до проспекта Райымбека, исключая территорию городского казенного коммунального предприятия "Родильный дом № 2" в границах.
Избирательный участок № 401

Орталығы: "Деловой центр Партнер" жауапкершілігі шектеулі серіктестік, 050002, Алматы қаласы, Мақатаев көшесі, 47.
Шекаралары: Есенов көшесінен шығысқа қарай Мәметова көшесі бойымен (оңтүстік жағы) Нүсіпбеков көшесіне дейін; Нүсіпбеков көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Әшімбаев көшесіне дейін; Әшімбаев көшесі бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жетісу көшесіне дейін; Жетісу көшесі бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Есенов көшесіне дейін; Есенов көшесі бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Мәметова көшесіне дейін.
№ 402 сайлау учаскесі
Орталығы: № 4 гимназия, 050002, Алматы қаласы, Янушкевич көшесі, 58.
Шекаралары: Жетісу көшесінен шығысқа қарай Райымбек даңғылы бойымен (оңтүстік жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзені жағалауының батыс жағымен оңтүстікке қарай Мақатаев көшесіне дейін; Мақатаев көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жетісу көшесіне дейін; Жетісу көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Райымбек даңғылына дейін.
№ 403 сайлау учаскесі
Орталығы: № 2 қалалық емхана, 050007, Алматы қаласы, Шухов көшесі, 37б.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен Тәтібеков көшесімен солтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Бестужев көшесіне дейін; Бестужев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жарбұлақ (Казачка) өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің жағалауымен солтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Крымская көшесіне дейін; Крымская көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Шоқай көшесіне дейін; Шоқай көшесінен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Брянская көшесіне дейін; Брянская көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Полевая көшесінің қалтарысына дейін; Полевая көшесі қалтарысымен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Оренбургская көшесіне дейін; Оренбургская көшесімен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Добролюбов көшесіне дейін; Добролюбов көшесімен оңтүстік – батысқа қарай, әрі қарай батысқа (солтүстік жақтары) Кіші Алматы өзеніне дейін, Кіші Алматы өзенінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін.
№ 404 сайлау учаскесі
Орталығы: № 99 жалпы білім беру мектебі, 050019, Алматы қаласы, Иштван Коныр көшесі, 53.
Шекаралары: 3 Март көшесінен Морозов көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Қазығұрт көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Қазығұрт көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан шағын ауданындағы Ақжайық көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Ақжайық көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан шағын ауданындағы Алатау көшесіне дейін; Думан шағын ауданындағы Алатау көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы), қала шекарасына дейін; Қала шекарасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы), әрі қарай батысқа қарай (солтүстік жағы) Тіксай өзені арнасының қала шекарасын кесіп өткен жеріне дейін; Тіксай өзені арнасымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы), Тіксай өзені арнасының шығыс бөлігіндегі Иштван Коныр көшесіндегі үйлерді қоса, Кеңсай зиратының солтүстік шекарасына дейін; Кеңсай зиратының солтүстік шекарасы бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) 3 Март көшесіне дейін; 3 Март көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Морозов көшесіне дейін.
№ 405 сайлау учаскесі

Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Деловой центр Партнер", 050002, город Алматы, улица Макатаева, 47.
В границах: от улицы Есенова на восток по улице Маметовой (южная сторона) до улицы Нусупбекова; по улице Нусупбекова на север (восточная сторона) до улицы Ашимбаева; по улице Ашимбаева на восток (южная сторона) до улицы Джетысуйская; по улице Джетысуйская на юг (западная сторона) до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до улицы Есенова; по улице Есенова на север (восточная сторона) до улицы Маметовой.
Избирательный участок № 402
Центр: гимназия № 4, 050002, город Алматы, улица Янушкевича, 58.
В границах: от улицы Джетысуйская на восток по проспекту Райымбека (южная сторона) до реки Малая Алматинка; по западной стороне русла реки Малая Алматинка на юг до улицы Макатаева; по улице Макатаева на запад (северная сторона) до улицы Джетысуйская; по улице Джетысуйская на север (восточная сторона) до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 403
Центр: городская поликлиника № 2, 050007, город Алматы, улица Шухова, 37б.
В границах: от реки Малая Алматинка по улице Татибекова на северо – восток (юго – восточная сторона) до улицы Бестужева; по улице Бестужева на восток (южная сторона) до реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на северо – восток (юго – восточная сторона) до улицы Крымская; по улице Крымская на восток (южная сторона) до улицы Шокая; по улице Шокая на юг (западная сторона) до улицы Брянская; по улице Брянская на запад (северная сторона) до переулка Полевой; по переулку Полевой на юго – запад (северо – западная сторона) до улицы Оренбургская; по улице Оренбургская на северо – запад (северо – восточная сторона) до улицы Добролюбова; по улице Добролюбова на юго – запад, далее на запад (северные стороны) до реки Малая Алматинка; по реке Малая Алматинка на север (восточная сторона) до улицы Татибекова.
Избирательный участок № 404
Центр: общеобразовательная школа № 99, 050019, город Алматы, улица Иштван Коныра, 53.
В границах: от улицы 3 Марта по улице Морозова на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Жиренше микрорайона Думан; по улице Жиренше микрорайона Думан на север (восточная сторона) до улицы Казыгурт микрорайона Думан; по улице Казыгурт микрорайона Думан на восток (южная сторона) до улицы Акжайык микрорайона Думан; по улице Акжайык микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы Алатау микрорайона Думан; по улице Алатау микрорайона Думан на восток (южная сторона) до границы города; по границе города на юг (западная сторона), далее на запад (северная сторона) до пересечения русла реки Тиксай с границей города; по руслу реки Тиксай на северо–запад (северо–восточная сторона), включая дома по улице Иштван Коныра, находящиеся с восточной стороны русла реки Тиксай до северной границы кладбища Кенсай; вдоль северной границы кладбища Кенсай на запад (северная сторона) до улицы 3 Марта; по улице 3 Марта на северо-запад (северо-восточная сторона) до улицы Морозова.
Избирательный участок № 405

Орталығы: № 100 жалпы білім беретін мектеп, 050019, Алматы қаласы, Погодин көшесі, 47.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен Үштөбе көшесімен оңтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – батыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін; Тәтібеков көшесімен солтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Менделеев көшесіне дейін; Менделеев көшесімен оңтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – батыс жағы) Жарбұлақ (Казачка) өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің жағалауымен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Бестужев көшесіне дейін; Бестужев көшесімен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін; Тәтібеков көшесімен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің жағалауымен солтүстік – шығысқа, әрі қарай солтүстікке қарай (шығыс жағы) Үштөбе көшесіне дейін.
№ 406 сайлау учаскесі
Орталығы: мемлекеттік қазыналық кәсіпорын "Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы", 050019, Алматы қаласы, Демченко көшесі, 83А.
Шекаралары: Талғар күре жолынан бастап Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесінің бойымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Морозов көшесіне дейін; Морозов көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Бригадная көшесіне дейін; Бригадная көшесінің бойымен солтүстік батыс бағытына қарай Рудзутака көшесіне дейін; Рудзутака көшесінен батысқа қарай (солтүстік жағы) Целиноградская көшесіне дейін; Целиноградская көшесінің бойымен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Шығыс айналма жолына дейін; Шығыс айналма жолының бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Халиуллин көшесіне дейін; Халиуллин көшесінің бойымен содан әрі Талғар күре жолының бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Думан шағын ауданындағы Жиренше көшесіне дейін.
№ 407 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы облыстық мамандар біліктілігін арттыру институты, 050019, Алматы қаласы, Қабылов көшесі, 50.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен Таиров көшесіндегі № 185 және № 209 үйлердің арасымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік – батыс жағы) Лисаковская көшесіне дейін; Лисаковская көшесімен солтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Бейімбет көшесіне дейін; Бейімбет көшесімен оңтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – батыс жағы) Чаплин көшесіне дейін; Чаплин көшесімен солтүстік – шығысқа қарай Чаплин көшесіндегі № 77 және № 75 үйлердің арасымен (оңтүстік – шығыс және шығыс жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін; Жарбұлақ өзенінің жағалауымен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Менделеев көшесіне дейін; Менделеев көшесімен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Тәтібеков көшесіне дейін; Тәтібеков көшесімен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Үштөбе көшесіне дейін; Үштөбе көшесінен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Кіші Алматы өзеніне дейін; Кіші Алматы өзенінің жағалауымен солтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – батыс жағы) Таиров көшесіне дейін.
№ 408 сайлау учаскесі

Центр: общеобразовательная школа № 100, 050019, город Алматы, улица Погодина, 47.
В границах: от реки Малая Алматинка по улице Уштобинская на юго – восток (юго – западная сторона) до улицы Татибекова; по улице Татибекова на северо – восток (юго – восточная сторона) до улицы Менделеева; по улице Менделеева на юго – восток (юго – западная сторона) до реки Жарбулак (Казачка); по руслу реки Жарбулак на юго – запад (северо – западная сторона) до улицы Бестужева; по улице Бестужева на северо – запад (северо – восточная сторона) до улицы Татибекова; по улице Татибекова на юго – запад (северо – западная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на северо – восток, далее на север (восточная сторона) до улицы Уштобинская.
Избирательный участок № 406
Центр: государственное казенное предприятие "Алматинская многопрофильная клиническая больница", 050019, город Алматы, улица Демченко, 83А.
В границах: от Талгарского тракта по улице Жиренше микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы Морозова; по улице Морозова на запад (северная сторона) до улицы Бригадная; по улице Бригадная на северо западном направлении до улицы Рудзутака; по улице Рудзутака на запад (северная сторона) до улицы Целиноградская; по улице Целиноградской на северо–запад (северо–восточная сторона) до Восточной объездной дороги; по Восточной объездной дороге на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Халиуллина; по улице Халиуллина, затем по Талгарскому тракту на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Жиренше микрорайона Думан.
Избирательный участок № 407
Центр: Алматинский областной институт профессионального развития кадров, 050019, город Алматы, улица Кабилова, 50.
В границах: от реки Малая Алматинка по улице Таирова (между домами № 185 и № 209) на юго – восток (юго – западная сторона) до улицы Лисаковская; по улице Лисаковская на северо – восток (юго – восточная сторона) до улицы Беимбетова; по улице Беимбетова на юго – восток (юго – западная сторона) до улицы Чаплина; по улице Чаплина на северо – восток (юго – восточная и восточная сторона) между домами 77 и 75 улицы Чаплина до реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на юго – запад (северо – западная сторона) до улицы Менделеева; по улице Менделеева на северо – запад (северо – восточная сторона) до улицы Татибекова; по улице Татибекова на юго – запад (северо – западная сторона) до улицы Уштобинская; по улице Уштобинская на северо – запад (северо – восточная сторона) до реки Малая Алматинка; по руслу реки Малая Алматинка на северо – восток (юго – западная сторона) до улицы Таирова.
Избирательный участок № 408

Орталығы: № 98 жалпы білім беретін мектеп, 050019, Алматы қаласы, Тәтібеков көшесі, 89.
Шекаралары: Кіші Алматы өзенінен солтүстік – шығысқа қарай қала шекарасының бойымен (оңтүстік – шығыс жағы) Жарбұлақ өзеніне дейін (Атырау ықшам ауданын қоса); Жарбұлақ өзенінің жағалауымен оңтүстікке қарай ары батыс жағымен Речка казачка көшесінің екі жағын қоса Чаплин көшесіне дейін; Чаплин көшесімен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Бейімбет көшесіне дейін; Бейімбет көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Лисаковская көшесіне дейін; Лисаковская көшесімен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Таиров көшесінің шетіне дейін; Таиров көшесімен солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Кіші Алматы өзенінің жағалауына дейін; Кіші Алматы өзенінің шығыс жағалауымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) қаланың шекарасына дейін.
№ 409 сайлау учаскесі
Орталығы: мемлекеттік қазыналық кәсіпорын "Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы", 050019, Алматы қаласы, Демченко көшесі, 83.
Шекаралары: "Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы" Мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның аумағы.
№ 410 сайлау учаскесі
Орталығы: Мемлекеттік Коммуналдық Қазыналық Кәсіпорын "№ 2 Перзентхана", Жангелдин көшесі, 28.
Шекаралары: Мемлекеттік коммуналдық қазыналдық кәсіпорын "№ 2 Перзентхана" аумағы.
№ 411 сайлау учаскесі
Орталығы: Облыстық тері – венерологиялық диспансер, 050010, Алматы қаласы, Көк – Төбе ықшам ауданы, Жабаев көшесі, 69а.
Шекаралары: Облыстық тері-венерологиялық диспансердің аумағы.
№ 412 сайлау учаскесі
Орталығы: № 172 мектеп–гимназия, 050064, Алматы қаласы, Думан шағын ауданы, Қарқаралы көшесі, 15.
Шекаралары: Думан-1 шағын ауданындағы Жиренше көшесінен Талғар күре жолымен солтүстік - шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Болашақ көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы Болашақ көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Қарқаралы көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы Қарқаралы көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Бішкек көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы Бішкек көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы ҚР-ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы ҚР-ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесімен солтүстік - шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы ҚР-ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесіндегі 74 үй аумағының шығыс жағына дейін; Думан-1 шағын ауданындағы ҚР-ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесіндегі 74 үй аумағының шығыс жағымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан шағын ауданындағы Бурабай көшесіне дейін; әрі қарай Думан-1 шағын ауданындағы Келес көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Келес көшесіндегі тақ нөмірленген үйлерді қоса, Думан-1 шағын ауданындағы Алатау көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы Алатау көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Ақжайық көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы Ақжайық көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Қазығұрт көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы Қазығұрт көшесімен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Жиренше көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы Жиренше көшесімен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Талғар күре жолына дейін.
№ 413 сайлау учаскесі

Центр: общеобразовательная школа № 98, 050019, город Алматы, улица Татибекова, 89.
В границах: от реки Малая Алматинка на северо – восток по границе города (юго – восточная сторона) до реки Жарбулак (Казачка), включая микрорайон Атырау; по руслу реки Жарбулак на юг, затем на запад, включая дома по улицы Речка Казачка обе стороны, до улицы Чаплина; по улице Чаплина на юго – запад (северо – западная сторона) до улицы Беимбетова; по улице Беимбетова на северо – запад (северо – восточная сторона) до улицы Лисаковская; по улице Лисаковская на юго – запад (северо – западная сторона) до створа улицы Таирова; по улице Таирова на северо – запад (северо – восточная сторона) до реки Малая Алматинка; по восточному берегу русла реки Малая Алматинка на север (восточная сторона) до границы города.
Избирательный участок № 409
Центр: государственное казенное предприятие "Алматинская многопрофильная клиническая больница", 050019, город Алматы, улица Демченко, 83.
В границах: территория Государственного казенного предприятия "Алматинская многопрофильная клиническая больница".
Избирательный участок № 410
Центр: государственное коммунальное казенное предприятие" Родильный дом № 2", 050002, город Алматы, улица Джангильдина, 28.
В границах: территория государственного коммунального казенного предприятия "Родильный дом № 2".
Избирательный участок № 411
Центр: областной кожно – венерологический диспансер, 050010, город Алматы, микрорайон Кок – Тобе, улица Жабаева, 69а.
В границах: территория областного кожно-венерологического диспансера.
Избирательный участок № 412
Центр: школа – гимназия № 172, 050064, город Алматы, микрорайон "Думан", улица Каркаралы, 15.
В границах: от улицы Жиренше микрорайона Думан-1 по Талгарскому тракту на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Болашак микрорайона Думан-1; по улице Болашак микрорайона Думан-1 на юг (западная сторона) до улицы Каркаралы микрорайона Думан-1; по улице Каркаралы микрорайона Думан-1 на восток (южная сторона) до улицы Бишкек микрорайона Думан-1; по улице Бишкек микрорайона Думан-1 на юг (западная сторона) до улицы 10-летие Независимости РК микрорайона Думан; по улице 10-летие Независимости РК микрорайона Думан на северо-восток (юго-восточная сторона) до восточной стороны участка дома 74 улицы 10-летие независимости РК микрорайона Думан; по восточной стороне участка дома 74 улицы 10-летие независимости РК микрорайона Думан на юг (западная сторона) до улицы Бурабай микрорайона Думан-1; далее по улице Келес микрорайона Думан-1 на юг (западная сторона) включая все дома нечетной номерации улицы Келес микрорайона Думан-1 до улицы Алатау микрорайона Думан-1; по улице Алатау микрорайона Думан-1 на запад (северная сторона) до улицы Акжайык микрорайона Думан-1; по улице Акжайык микрорайона Думан-1 на север (восточная сторона) до улицы Казыгурт микрорайона Думан-1; по улице Казыгурт микрорайона Думан-1 на юго-запад (северо-западная сторона) до улицы Жиренше микрорайона Думан-1; по улице Жиренше микрорайона Думан-1 на северо-запад (северо-восточная сторона) до Талгарского тракта.
Избирательный участок № 413

Орталығы: "Сенiм" жеке меншiк мектебі, 050040, Алматы қаласы, Шашкин көшесі, 32А.
Шекаралары: Бостандық ауданының шекарасынан Әл–Фараби даңғылымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Әл–Фараби даңғылы 100 үй аумағының солтүстік-шығыс шекарасына дейін; Әл–Фараби даңғылы 100 үй аумағының солтүстік-шығыс шекарасымен және Шашкин көшесіндегі 30А, 36А, 36, 44 үйлер аумағының солтүстік–шығыс шекарасы бойымен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Шашкин көшесіндегі 38, 38А, 38Б, 38В үйлері аумағының шекарасын қоса алағанда, Шашкин көшесіндегі 40 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Шашкин көшесі 40 үй аумағының оңтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы) әрі қарай оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Терісбұлақ өзенінің арнасына дейін; Терісбұлақ өзені арнасымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Жамақаев көшесіндегі 258/36 үй аумағына дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Жамақаев көшесіндегі 258/36 үйінің солтүстік-батыс аумағымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Бостандық ауданының шекарасына дейін; Бостандық ауданы шекарасымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Әл-Фараби даңғылына дейін, Ремизовка шағын ауданы аумағын қоса алғанда.
№ 414 сайлау учаскесі
Орталығы: № 77 жалпы білім беру мектебі, 050059, Алматы қаласы, Таулы Қырат шағын ауданы, Жуков көшесі, 140.
Шекаралары: Таулы Қырат шағын ауданындағы Әзірбаев көшесінен Таулы Қырат шағын ауданындағы Тайманов көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің оңтүстік шекарасына дейін; Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің оңтүстік шекарасымен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–шығыс жағы) Достық даңғылына дейін; Достық даңғылымен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Достық даңғылындағы 300/141 және 291/1 үйлер аумағының шекарасына дейін; Достық даңғылындағы 300/141 және 291/1 үйлердің арасымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік–батыс жағы) Дружба бау-бақша серіктестігі аумағының шығыс шекарасына дейін; Дружба бау-бақша серіктестігі аумағының шекарасымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Жамақаев көшесіндегі 258/36 үй аумағының солтүстік-батыс шекарасына дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Жамақаев көшесіндегі 258/36 үй аумағының солтүстік-батыс шекарасы бойымен солтүстік-шығысқа (оңтүстік-шығыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Ахмедияров көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Ахмедияров көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Ескендіров көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Ескендіров көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Әзірбаев көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Әзірбаев көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Тайманов көшесіне дейін, шекарадағы "Ана мен бала денсаулығын қорғау орталығы" Республикалық ғылыми институты аумағын қоспағанда.
№ 415 сайлау учаскесі

Центр: частная школа "Сенiм", 050040, город Алматы, улица З. Шашкина, 32А.
В границах: от границы Бостандыкского района по проспекту Аль-Фараби на северо-восток (юго-восточная сторона) до северо-восточной границы территории дома 100 проспекта Аль-Фараби; по северо-восточной границе территории дома 100 проспекта Аль-Фараби и вдоль северо-восточной границе территории домов 30А, 36А, 36, 44 улицы Шашкина на юго-восток (юго-западная сторона) включая границы территорий домов 38, 38А, 38Б, 38В улицы Шашкина до южной границы территории дома 40 улицы Шашкина; по южной границе территории дома 40 улицы Шашкина на запад (северная сторона) далее на юго-запад (северо-западная сторона) до русла реки Терисбулак; по руслу реки Терисбулак на юго-восток (юго-западная сторона) до створа территории участка дома 258/36 улицы Жамакаева микрорайона Горный Гигант; по створу северо-западной территории участка дома 258/36 улицы Жамакаева микрорайона Горный Гигант на юго-запад (северо-западная сторона) до границы Бостандыкского района; по границе Бостандыкского района на северо-запад (северо-восточная сторона) до проспекта Аль-Фараби включая территорию микрорайона Ремизовка.
Избирательный участок № 414
Центр: общеобразовательная школа № 77, 050059, город Алматы, микрорайон Горный Гигант, улица М. Жукова, 140.
В границах: от улицы Азербаева микрорайона Горный Гигант по улице Тайманова микрорайона Горный Гигант на юго–восток (юго–западная сторона) до южной границы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан; по южной границе Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан на северо–восток (юго–восточная сторона) до проспекта Достык; по проспекту Достык на юго–восток (юго–западная сторона) до границы территории домов 300/141 и 291/1 проспекта Достык; между домами 300/141 и 291/1 проспекта Достык на юго–запад (северо–западная сторона) до восточной границы территории садоводческого товарищества Дружба; по границе территории садоводческого товарищества Дружба на северо-запад (северо-восточная сторона) до створа северо-западной границы территории дома 258/36 улицы Жамакаева микрорайона Горный Гигант; вдоль створа северо-западной границы территории дома 258/36 улицы Жамакаева микрорайона Горный Гигант на северо-восток (юго-восточная сторона) до створа улицы Ахмедияровой микрорайона Горный Гигант; по улице Ахмедиярова микрорайона Горный Гигант на северо–восток (юго–восточная сторона) до улицы Искендерова микрорайона Горный гигант, по улице Искендерова микрорайона Горный Гигант на юг (западная сторона) до улицы Азербаева микрорайона Горный Гигант; по улице Азербаева микрорайона Горный Гигант на восток (южная сторона) до улицы Тайманова микрорайона Горный Гигант, исключая территорию Республиканского научного института "Центр охраны здоровья матери и ребенка" в границах.
Избирательный участок № 415

Орталығы: № 77 жалпы білім беретін мектеп, 050059, Алматы қаласы, Таулы Қырат шағын ауданы, Жуков көшесі, 140.
Шекаралары: Әл–Фараби даңғылынан Әл–Фараби даңғылындағы 38 үй аумағының солтүстік-шығыс шекарасымен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) әрі қарай Таулы Қырат шағын ауданы 8-ші Гвардиялық дивизия көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданындағы Затаевич көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданындағы Затаевич көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Таулы Қырат шағын ауданындағы Тайманов көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданындағы Тайманов көшесімен оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік–батыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Әзірбаев көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Әзірбаев көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Ескендіров көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Ескендіров көшесімен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Таулы Қырат шағын ауданы Ахмедияров көшесіне дейін; Таулы Қырат шағын ауданы Ахмедияров көшесімен батысқа қарай, әрі қарай оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік және солтүстік-батыс жағы) Терісбұлақ өзені арнасына дейін; Терісбұлақ өзені арнасымен солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Әл-Фараби даңғылындағы 112 үй аумағының оңтүстік шекарасына дейін; Әл-Фараби даңғылындағы 112 үй аумағының оңтүстік шекарасы бойымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Шашкин көшесіндегі 40 үй аумағының шығыс шекарасына дейін; Шашкин көшесіндегі 40 үй аумағының шығыс шекарасынан солтүстік-батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Әл-Фараби даңғылына дейін, Шашкин көшесіндегі 38, 38А, 38Б, 38В үйлер аумағының шекарасын қоспағанда; Әл-Фараби даңғылымен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Әл-Фараби даңғылындағы 38 үй аумағының солтүстік-шығыс шекарасына дейін.
№ 416 сайлау учаскесі
Орталығы: № 168 мектеп гимназия, 050010, Алматы қаласы, Көк-Төбе шағын ауданы, Нұрмағамбетов көшесі, 69.
Шекаралары: Қабанбай батыр көшесі және Жарбұлақ өзенінің қиылысынан Көк–Төбе тауының солтүстік–батыс жағымен Көк–Төбе шағын ауданыныдағы Бағланова көшесімен солтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Әбілғазы (Солоновка) өзеніне дейін; Әбілғазы (Солоновка) өзенінің шығыс арнасымен солтүстік–шығысқа қарай Первомайская көшесіндегі № 61В үйінің солтүстік шекарасына дейін; Первомайская көшесі № 61В үйінің солтүстік шекарасымен солтүстік-шығысқа қарай Шығыс айналма жолына дейін; Шығыс айналма жолымен оңтүстік–батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) әрі қарай оңтүстікке қарай (батыс жағы) Төле би көшесінің жол айрығына дейін; Төле Би көшесінің жол айрығынан оңтүстік–шығысқа қарай (оңтүстік-батыс жағы) Көк–Төбе 1 бау-бақша серіктестігін қоса Эдельвейс бау–бақша серіктестігі аумағының солтүстік шекарасына дейін; Эдельвейс, Восход, Луч бау–бақша серіктестіктері аумағының солтүстік және батыс шекарасымен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Көлсай шағын ауданының солтүстік шекарасына дейін; Көлсай шағын ауданының солтүстік шекарасымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Әбілғазы (Солоновка) өзенінің арнасына дейін; Әбілғазы (Солоновка) өзені арнасынан оңтүстікке қарай (батыс жағы) "Көк–Төбе" көру алаңының сызығына дейін; "Көк–Төбе" көру алаңы сызығымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Сахариев көшесіндегі № 85а үйі аумағының оңтүстік шекарасына дейін, Сахариев көшесіндегі № 85а үйі аумағының оңтүстік шекарасынан солтүстікке (шығыс жағы) әрі қарай солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Көк–Төбе шағын ауданындағы Диваев көшесіне дейін; Көк–Төбе шағын ауданындағы Диваев көшесімен, Көк–Төбе шағын ауданындағы Яблочная көшесімен солтүстік–батысқа қарай (солтүстік-шығыс жағы) Қабанбай батыр көшесі мен Жарбұлақ өзенінің қиылысына дейін, шекарадағы Алматы облыстық тері–венерологиялық диспансерінің аумағын қоспағанда.
№ 417 сайлау учаскесі

Центр: общеобразовательная школа № 77, 050059, город Алматы, микрорайон Горный Гигант, улица Жукова, 140.
В границах: от проспекта Аль–Фараби по северо-восточной границе территории дома 38 проспекта Аль-Фараби на юго-восток (юго-западная сторона) далее по улице 8-ой Гвардейской дивизии микрорайона Горный Гигант на юго–восток (юго–западная сторона) до улицы Затаевича микрорайона Горный Гигант; по улице Затаевича микрорайона Горный Гигант на восток (южная сторона) до улицы Тайманова микрорайона Горный Гигант, по улице Тайманова микрорайона Горный Гигант на юго–восток (юго–западная сторона) до улицы Азербаева микрорайона Горный Гигант; по улице Азербаева микрорайона Горный Гигант на запад (северная сторона) до улицы Искендерова микрорайона Горный Гигант; по улице Искендерова микрорайона Горный Гигант на север (восточная сторона) до улицы Ахмедиярова микрорайона Горный Гигант; по улице Ахмедиярова микрорайона Горный Гигант на запад, далее на юго–запад (северная и северо–западная сторона) до русла реки Терисбулак; по руслу реки Терисбулак на северо-запад (северо-восточная сторона) до створа южной границы территории дома 112 проспекта Аль-Фараби; вдоль створа южной границы территории участка 112 проспекта Аль-Фараби на северо-восток (юго-восточная сторона) до восточной границы территории дома 40 улицы Шашкина; от восточной границы территории дома 40 улицы Шашкина на северо-запад (северо-восточная сторона) до проспекта Аль–Фараби исключая границы территорий домов 38, 38А, 38Б, 38В улицы Шашкина; по проспекту Аль–Фараби на северо–восток (юго–восточная сторона) до северо-восточной границы территории дома 38 проспекта Аль-Фараби.
Избирательный участок № 416
Центр: школа гимназия № 168, 050010, город Алматы, микрорайон Кок-Тобе, улица Нурмагамбетова, 69.
В границах: от пересечения улицы Кабанбай Батыра и реки Жарбулак по северо–западной стороне горы Кок–Тобе на северо–восток вдоль улицы Баглановой микрорайона Кок-Тобе (юго–восточная сторона) до реки Абылгазы (Солоновка); по восточному руслу реки Абылгазы (Солоновка) на северо–восток до створа северной границы дома № 61В улицы Первомайская; по северной границе дома № 61В улицы Первомайская на северо-восток до Восточно объездной дороги; по Восточно объездной дороге на юго-запад (северо-западная сторона) далее на юг (западная сторона) до развязки улицы Толе би; от развязки улицы Толе би на юго-восток (юго-западная сторона) включая садоводческое товарищество Кок-Тобе 1 до северной границы территории садоводческого товарищества Эдельвейс; по северной и западной границе территорий садоводческих товариществ Эдельвейс, Восход, Луч на юг (западная сторона) до северной границы микрорайона Кольсай; по северной границе микрорайона Кольсай на запад (северная сторона), до русла реки Абылгазы (Солоновка); по руслу реки Абылгазы (Солоновка) на юг (западная сторона) до линии смотровой площадки "Кок–Тобе"; по линии смотровой площадки "Кок–Тобе" на запад (северная сторона) до створа южной границы территории дома № 85а по улице Сахариева; от створа южной границы территории дома № 85а по улице Сахариева на север (восточная сторона) далее на северо-восток (юго-восточная сторона) до улицы Диваева микрорайона Кок-тобе; по улице Диваева микрорайона Кок-Тобе, улице Яблочная микрорайона Кок-Тобе на северо-запад (северо-восточная сторона) до пересечения улицы Кабанбай Батыра и реки Жарбулак, исключая территорию Алматинского областного кожно-венерологического диспансера в границах.
Избирательный участок № 417

Орталығы: Алматы қаласы, туберкулезге қарсы санаторийі "Каменское плато", 050020, Алматы қаласы, Кербұлақ көшесі, 6 Г.
Шекаралары: туберкулезге қарсы "Каменское плато" санаториясының аумағы.
№ 418 сайлау учаскесі
Орталығы: мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын "Алатау" қалалық ауруханасы", 050032, Алматы қаласы, Алатау ықшам ауданы, Жетбаев көшесі, 28.
Шекаралары: Ибрагимов көшесі бойымен № 14 және № 16 тұрғын үйлерінің арасынан, № 16 тұрғын үйді қоса есептегенде, солтүстік – батысқа қарай (солтүстік – шығыс жағы) Алатау ықшам ауданының солтүстік шекарасына дейін, кенттің солтүстік шекарасынан шығысқа қарай Сыған өзеніне дейін (оңтүстік жағы), Сыған өзенінің батыс жағалауынан оңтүстікке қарай Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесі бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Жетбаев көшесіне дейін, Жетбаев және Садовая көшелерінің қиылысынан оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Ибрагимов көшесіне дейін.
№ 419 сайлау учаскесі
Орталығы: "РИТМ" клубы, 050019, Алматы қаласы, Тәтібеков көшесі, 61.
Шекаралары: Жарбұлақ өзенінен бастап Рыскұлов даңғылының бойымен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Құлжа кұре жолының бойымен солтүстік – шығасқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Бухтармингская көшесіне дейін; Бухтармингская көшесінің бойымен оңтүстік – шығысқа қарай (оңтүстік – шығыс жағы) Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналының бойымен оңтүстік – батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Бесағаш селосының батыс шекарасына дейін; Бесағаш селосының батыс шекарасын жағалай оңтүстікке қарай (батыс жағы) Талғар күре жолына дейін; Талғар күре жолының бойымен, әрі қарай Халиуллин көшесінің бойымен Шығыс айналма жолына дейін; Шығыс айналма жолының бойымен оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік – батыс жағы) Брянская көшесіне дейін; Брянская көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Шоқай көшесіне дейін; Шоқай көшесінің бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Крымская көшесіне дейін, Крымская көшесінің бойымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Әбілғазы өзенінің жағалауына дейін; Әбілғазы өзенінің жағалауының бойымен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Жарбұлақ өзенінің жағалауына дейін; Жарбұлақ өзені жағалауының бойымен солтүстікке қарай Жарбұлақ өзенінің жағалауымен солтүстікке қарай Рысқұлов даңғылына дейін, Речка Казачка көшесіндегі үйлерді қоспағанда.
№ 420 сайлау учаскесі
Орталығы: № 172 мектеп-гимназия, 050064, Алматы қаласы, Думан шағын ауданы, Қарқаралы көшесі, 15.
Шекаралары: Талғар күре жолынан Думан-1 шағын ауданындағы Болашақ көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Қарақаралы көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы Қарқаралы көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Бішкек көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы Бішкек көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы ҚР-ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы ҚР-ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесімен батысқа қарай (солтүстік жағы) Думан-1 шағын ауданындағы ҚР-ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесіндегі 74 үй аумағының шығыс шекарасына дейін; Думан-1 шағын ауданындағы ҚР-ның Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесіндегі 74 үй аумағының шығыс шекарасы бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Бурабай көшесіне дейін; әрі қарай Думан-1 шағын ауданындағы Келес көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Думан-1 шағын ауданындағы Келес көшесіндегі тақ нөмірленген үйлерді қоспағанда, Думан-1 шағын ауданындағы Алатау көшесіне дейін; Думан-1 шағын ауданындағы Алатау көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) қала шекарасына дейін; Қала шекарасы бойымен Талғар күре жолына дейін; Талғар күре жолымен оңтүстік-батысқа қарай (оңтүстік-шығыс жағы) Думан-1 шағын ауданының Болашақ көшесіне дейін.
№ 499 сайлау учаскесі

Центр: противотуберкулезный санаторий "Каменское плато", 050020, город Алматы, улица Кербулакская, 6 "г".
В границах: территория противотуберкулезного санатория "Каменское плато".
Избирательный участок № 418
Центр: государственное коммунальное предприятие "Городская больница "Алатау", 050032, город Алматы, микрорайон Алатау, улица Жетбаева 28.
В границах: по улице Ибрагимова между домами №14 и №16, включая дом №16, на северо – запад (северо – восточная сторона) до северной границы микрорайона Алатау; по северной границе микрорайона Алатау на восток до речки Цыганка (южная сторона); по западному берегу русла речки Цыганка на юг до улицы Садовая; по улице Садовая на запад (северная сторона) до улицы Жетбаева; от пересечений улицы Жетбаева и улицы Садовая на юго – запад (северо – западная сторона) до улицы Ибрагимова.
Избирательный участок № 419
Центр: клуб "РИТМ", 050019, город Алматы, улица Татибекова, 61.
В границах: от речки Жарбулак по проспекту Рыскулова на восток (южная сторона) до Кульджинского тракта; по Кульджинскому тракту на северо – восток (юго – восточная сторона) до улицы Бухтарминская; по улице Бухтарминская на юго – восток (юго – западная сторона) до Большого Алматинского Канала; по Большому Алматинскому Каналу на юго – запад (северо – западная сторона) до западной границы села Бесагаш; вдоль западной границы села Бесагаш на юг (западная сторона) до Талгарского тракта; по Талгарскому тракту и далее по улице Халиулина до Восточной объездной дороги; по Восточной объездной дороге на юго – запад (северо – западная сторона) до улицы Брянская; по улице Брянская на запад (северная сторона) до улицы Шокая; по улице Шокая на север (восточная сторона) до улицы Крымская; по улице Крымская на запад (северная сторона) до русла реки Абылгазы: по руслу реки Абылгазы на север (восточная сторона) до русла реки Жарбулак; по руслу реки Жарбулак на север до проспекта Рыскулова, исключая дома по улице Речка Казачка.
Избирательный участок № 420
Центр: школа – гимназия № 172, 050064, город Алматы, микрорайон "Думан", улица Каркаралы, 15.
В границах: от Талгарского тракта по улице Болашак микрорайона Думан-1 на юг (восточная сторона) до улицы Каркаралы микрорайона Думан-1; по улице Каркаралы микрорайона Думан-1; по улице Каркаралы микрорайон Думан-1 на восток (северная сторона) до улицы Бишкек микрорайона Думан-1; по улице Бишкек микрорайона Думан-1 на юг (восточная сторона) до улицы 10-летие Независимости РК микрорайон Думан-1; по улице 10-летие Независимости РК микрорайон Думан-1 на запад (северная сторона) до восточной границы участка дома 74 улицы 10-летие Независимости РК микрорайон Думан-1; вдоль восточной границы участка дома 74 улицы 10-летие Независимости РК микрорайон Думан на юг (восточная сторона) до улицы Бурабай микрорайона Думан-1; далее по улице Келес микрорайона Думан-1 на юг (восточная сторона) исключая все дома нечетной номерации улицы Келес микрорайона Думан-1 до улицы Алатау микрорайона Думан-1; по створу улицы Алатау микрорайон Думан-1 на восток (северная сторона) до границы города; вдоль границы города на север (западная сторона), до Талгарского тракта; по Талгарскому тракту на юго-запад (юго-восточная сторона) до улицы Болашак микрорайона Думан-1.
Избирательный участок № 499

Орталығы: № 194 негізгі орта мектеп, Алматинская, 7А.
Шекаралары: Алматы облысы бұрынғы Көлсай селосы, Алматы облысы бұрынғы Сұлусай селосы.
№ 537 сайлау учаскесі
Орталығы: № 17 мектеп – интернаты, 050051, Алматы қаласы, Достық даңғылы, 226а.
Шекаралары: Жарбұлақ өзенінен бастап, (Казречка) Шығыс айналма жолымен оңтүстік – батысқа қарай Көк төбе шағын ауданының батыс шекарасына дейін; Көк төбе шағын ауданының батыстағы шекарасының бойымен оңтүстікке қарай (шығыс жағы), Юбилейный тұрғын үй сілемінің оңтүстік шекарасына дейін; Юбилейный тұрғын үй сілемінің оңтүстік шекарасының бойымен (солтүстік жағы) қала шекарасына дейін; Қала шекарасынан солтүстікке қарай (батыс жағы) Көк төбенің көру алаңына дейін; Көк төбенің көру алаңынан бастап, батысқа қарай (оңтүстік жағы) Сахариев көшесінің бойымен № 85А үйіне дейін; Сахариев көшесі 85А үйінен бастап, оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Көк төбе тауының батыс жағалауының бойымен Жарбұлақ (Казречка) өзенінің арнасына дейін; Жарбұлақ (Казречка) өзенінің арнасының бойымен солтүстік – батысқа қарай (оңтүстік – батыс) Шығыс айналма жолына дейін.

Центр: общеобразовательная школа № 194, город Алматы, улица Алматинская, 7А.
В границах: бывшее село Кольсай Алматинской области, бывшее село Сулусай Алматинской области.
Избирательный участок № 537
Центр: школа – интернат № 17, 050051, город Алматы, проспект Достык, 226а.
В границах: от реки Жарбулак (Казречка) по Восточной объездной дороге на юго – запад (юго – восточная сторона) до западной границы микрорайона Кок – Тобе; по западной границе микрорайона Кок – Тобе на юг (восточная сторона) до южной границы жилого массива Юбилейный; по южной границе жилого массива Юбилейный (северная сторона) до границы города; по границе города на север (западная сторона) до створа смотровой площадки Кок – Тобе; от линии створа смотровой площадки Кок – Тобе на запад (южная сторона) до дома № 85А по улице Сахариева, далее от дома № 85А по улице Сахариева на юг (восточная сторона) вдоль западного склона горы Кок – Тобе до русла реки Жарбулак (Казречка); по руслу реки Жарбулак (Казречка) на северо – запад (юго – западная сторона) до Восточной объездной дороги.