Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 25 наурыздағы N 76 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 сәуірде N 1775 тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы N 187 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 27.05.2016 N 187 қаулысымен (алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 27-бабы 2-тармағына, "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 маусымдағы № 291 Заңы 27-бабы 6) тармақшасына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.С. Сапаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Біләлов
Облыс әкімдігінің

Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 25 марта 2011 года N 76. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 апреля 2011 года N 1775. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 27 мая 2016 года N 187
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 27.05.2016 N 187 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 27 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года № 291 "О недрах и недропользовании" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Сапарова А.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Билялов
Утвержден
постановлением акимата области

53°39'25,6''
70°46'37,6''
Өндіру
2
Құм
Арықбалық
Айыртау
53°1'
68°19'
Өндіру
3
Малтатас-құм қоспасы
Бірлік (бөлік)
Ғабит Мүсірепов атындағы
53°11'
66°50'
Өндіру
4
Құм
Возвышенка
Ғабит Мүсірепов атындағы
52°47'
66°43'
Өндіру
5
Әктас
Золотая нива
Уәлиханов
52°57'
71°55'
Өндіру
6
Құм
Золоторунное
Тайынша
53°34'
70°47'
Өндіру
7
Әктас
Қызылту
Уәлиханов
53°7'
72°51'
Өндіру
8
Атқылама таужыныс (гранит)
Комсомольский
Уәлиханов
53°08'
72°18'
Өндіру
9
Атқылама таужыныс (гранит)
Қоңырсу
Ғабит Мүсірепов атындағы
52°20'40''
66°40'27''
Өндіру
10
Малтатас-құм қоспасы
Куйбышев
Ғабит Мүсірепов атындағы
54°39'
68°44'
Өндіру
11
Атқылама таужыныс (гранит)
Ленинский
Есіл
53°52'30''
68°17'
Өндіру
12
Құм
Мамлют
Мамлют
54°57'59''
68°53'11''
Өндіру
13
Әктас
Марьевский
Шал ақын
53°39'
67°21'
Өндіру
14
Атқылама таужыныс (гранит)
Ольгинский
Шал ақын
53°30'
67°26'
Өндіру
15
Құм
Старосухотинский
Тайынша
53°53'
69°54'
Өндіру
16
Қалыптық құм
Шағалалы
Тайынша
53°41'
69°38'
Өндіру
17
Құм
Чеховский
Уәлиханов
53°24'
72°21'
Өндіру
18
Атқылама таужыныс (гранит)
Чистопольский
Ғабит Мүсірепов атындағы
52°37'
67°21'
Өндіру
19
Атқылама таужыныс (гранит)
Талап
Тайынша
53°39'
68°50'
Өндіру
20
Атқылама таужыныс (гранит)
Терновский
Тайынша
53°41'
69°58'
Өндіру
21
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Заветы Ильича
Айыртау
53°19'
53°22'
67°25'
67°25'
Өндіру
22
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Комаровский I
Айыртау
53°17'
67°56'
Өндіру
23
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Комаровский II
Айыртау
53°17'
53°17'
67°54'
67°54'
Өндіру
24
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Қаратал
Айыртау
53°19'37''
53°23'
67°48'55''
67°49'
Өндіру
25
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Шалқар
Айыртау
53°18'
53°18'
68°24'
68°31'
Өндіру
26
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Лавровка
Айыртау
53°26'
53°24'
68°22'
68°26'
Өндіру
27
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Айыртау
Айыртау
53°11'
68°19'
Өндіру
28
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Арықбалық
Айыртау
52°54'
68°08'
Өндіру
29
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Ақан
Айыртау
52°45'
67°59'
Өндіру
30
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Нижне-Бұрлық
Айыртау
52°45'
68°03'
Өндіру
31
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Дзержинский
Айыртау
53°37'
66°25'
Өндіру
32
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Веселое
Айыртау
53°00'
68°13'
Өндіру
33
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Константиновка
Айыртау
52°51'
52°51'
67°49'
67°51'
Өндіру
34
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Гусаковка
Айыртау
52°47'
52°46'
67°49'
67°40'
Өндіру
35
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Куйбышев
Ақжар
54°39'
68°44'
Өндіру
36
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Ленинградский II
Ақжар
53°41'
71°19'
Өндіру
37
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Ленинградский
Ақжар
53°30'
71°30'
Өндіру
38
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Кузбасс
Ақжар
53°53'
71°44'
Өндіру
39
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Менжинский
Ақжар

53°39'25,6''
70°46'37,6''
Добыча
2
Песок
Арыкбалыкское
Айыртауский
53°1'
68°19'
Добыча
3
Гравийно-песчаная смесь
Бирликское (часть)
Имени Габита Мусрепова
53°11'
66°50'
Добыча
4
Песок
Возвышенское
Имени Габита Мусрепова
52°47'
66°43'
Добыча
5
Известняк
Золотая нива
Уалихановский
52°57'
71°55'
Добыча
6
Песок
Золоторунное
Тайыншинский
53°34'
70°47'
Добыча
7
Известняк
Кзылтусское
Уалихановский
53°7'
72°51'
Добыча
8
Изверженные породы (гранит)
Комсомольское
Уалихановский
53°08'
72°18'
Добыча
9
Изверженные породы (диорит)
Конырсуйское
Имени Габита Мусрепова
52°20'40''
66°40'27''
Добыча
10
Гравийно-песчаная смесь
Куйбышевское
Имени Габита Мусрепова
54°39'
68°44'
Добыча
11
Изверженные породы (гранит)
Ленинское
Есильский
53°52'30''
68°17'
Добыча
12
Песок
Мамлютское
Мамлютский
54°57'59''
68°53'11''
Добыча
13
Известняк
Марьевское
Шал акына
53°39'
67°21'
Добыча
14
Изверженные породы (гранит)
Ольгинское
Шал акына
53°30'
67°26'
Добыча
15
Песок
Старосухотинское
Тайыншинский
53°53'
69°54'
Добыча
16
Формовочный песок
Чаглинское
Тайыншинский
53°41'
69°38'
Добыча
17
Песок
Чеховское
Уалихановский
53°24'
72°21'
Добыча
18
Изверженные породы (гранит)
Чистопольское
Имени Габита Мусрепова
52°37'
67°21'
Добыча
19
Изверженные породы (гранит)
Талапское
Тайыншинский
53°39'
68°50'
Добыча
20
Изверженные породы (гранит)
Терновское
Тайыншинский
53°41'
69°58'
Добыча
21
Глина и глинистые породы
Заветы Ильича
Айыртауский
53°19'
53°22'
67°25'
67°25'
Добыча
22
Глина и глинистые породы
Комаровское I
Айыртауский
53°17'
67°56'
Добыча
23
Глина и глинистые породы
Комаровское II
Айыртауский
53°17'
53°17'
67°54'
67°54'
Добыча
24
Глина и глинистые породы
Каратальское
Айыртауский
53°19'37''
53°23'
67°48'55''
67°49'
Добыча
25
Глина и глинистые породы
Шалкарское
Айыртауский
53°18'
53°18'
68°24'
68°31'
Добыча
26
Глина и глинистые породы
Лавровское
Айыртауский
53°26'
53°24'
68°22'
68°26'
Добыча
27
Глина и глинистые породы
Аиртауское
Айыртауский
53°11'
68°19'
Добыча
28
Глина и глинистые породы
Арыкбалыкское
Айыртауский
52°54'
68°08'
Добыча
29
Глина и глинистые породы
Аканское
Айыртауский
52°45'
67°59'
Добыча
30
Глина и глинистые породы
Нижне-Бурлукское
Айыртауский
52°45'
68°03'
Добыча
31
Глина и глинистые породы
Дзержинское
Айыртауский
53°37'
66°25'
Добыча
32
Глина и глинистые породы
Веселое
Айыртауский
53°00'
68°13'
Добыча
33
Глина и глинистые породы
Константиновское
Айыртауский
52°51'
52°51'
67°49'
67°51'
Добыча
34
Глина и глинистые породы
Гусаковское
Айыртауский
52°47'
52°46'
67°49'
67°40'
Добыча
35
Глина и глинистые породы
Куйбышевское
Акжарский
54°39'
68°44'
Добыча
36
Глина и глинистые породы
Ленинградское II
Акжарский
53°41'
71°19'
Добыча
37
Глина и глинистые породы
Ленинградское
Акжарский
53°30'
71°30'
Добыча
38
Глина и глинистые породы
Кузбасское
Акжарский
53°53'
71°44'
Добыча
39
Глина и глинистые породы
Менжинское
Акжарский

105
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Возвышенка
Ғабит Мүсірепов атындағы
54°29'
70°56'
Өндіру
106
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Литвиновский
Ғабит Мүсірепов атындағы
52°36'
67°26'
Өндіру
107
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Тахтабродский
Ғабит Мүсірепов атындағы
52°39'
67°34'
Өндіру
108
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Чистополье
Ғабит Мүсірепов атындағы
52°34'
67°17'
Өндіру
109
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Парижская Коммуна
Ғабит Мүсірепов атындағы
53°12'
53°12'
67°03'
67°05'
Өндіру
110
Атқылама таужыныс
Сергеевка
Шал Ақын
53º52’43,9"
67º27’04,3"
Өндіру
111
Құрылыс құмы
Увал
Қызылжар
54º34’56.48"
54º35’01.85"
54º35’23.03"
54º35’25.08"
54º34’41.43"
54º34’52.02"
68˚45’19.04"
68˚45’28.56"
68˚45’50.56"
68˚46’31.69"
68º46’00.68"
68º45’18.54"
Барлау
112
Атқылама таужыныс
Горный
Тайынша
53º30’45.67"
70º31’16.97"
Барлау
113
Атқылама таужыныс
Сары тас
Тайынша
53º25’59.25"
53º25’59.29"
53º25’36.19"
53º25’35.87"
70º22’59.19"
70º24’01.19"
70º24’01.58"
70º22’59.14"
Барлау
114
Саз балшық және саз балшық жыныстары
Оңтүстік
Петропавл қ.
54˚48’
54˚48’
54˚48’
54˚48’
69˚12’
69˚13’
69˚13’
69˚13’
Барлау
115
Құм
Солнечный
Қызылжар
54º58’29,9"
54º59’12,7"
54º58’35,0"
54º59’18,6"
54º59’09,4"
69º07’32,7"
69º08’07,2"
69º07’21,6"
69º07’46,2"
69º07’51,0"
Барлау
116
Құрылыс құмы
Октябрьское (Блок С1-I)
Тайынша
53º42’22,9"
53º42’35,4"
53º42’22,7"
69º38’38,8"
69º39’17,5"
69º39’21,8"
Өндіру
117
Құрылыс құмы
Октябрьское (Блок С1-II)
Тайынша
53º41’56,8"
53º41’50,6"
53º41’44,2"
53º41’44,2"
53º41’50,6"
69º39’47,3"
69º40’08,2"
69º40’07,1"
69º39’42,1"
69º39’47,5"
Өндіру
118
Атқылама таужыныс
Дальний
Ақжар
53º33’34,80"
53º33’43,40"
53º33’55,30"
53º33’47,50"
53º33’33,05"
71º34’51,70"
71º34’49,30"
71º34’58,50"
71º35’20,50"
71º35’09,67"
Барлау
119
Құрылыс құмы
Явленка
Есіл
54º15’15,6"
68º21’53,9"
Өндіру
120
Құрылыс құмы
Рощинское
Тайынша
54º03’34,1"
54º03’41,3"
54º03’43,6"
53º03’46,1"
54º03’27,2"
54º03’07,8"
69º10’01,3"
69º10’26,6"
69º10’56,6"
69º11’22,7"
69º11’47,5"
69º11’21,9"
Барлау

105
Глина и глинистые породы
Возвышенское
Имени Габита Мусрепова
54°29'
70°56'
Добыча
106
Глина и глинистые породы
Литвиновское
Имени Габита Мусрепова
52°36'
67°26'
Добыча
107
Глина и глинистые породы
Тахтабродское
Имени Габита Мусрепова
52°39'
67°34'
Добыча
108
Глина и глинистые породы
Чистопольское
Имени Габита Мусрепова
52°34'
67°17'
Добыча
109
Глина и глинистые породы
Парижская Коммуна
Имени Габита Мусрепова
53°12'
53°12'
67°03'
67°05'
Добыча
110
Изверженные породы
Сергеевское
Шал акына
53º52’43,9"
67º27’04,3"
Добыча
111
Строительный песок
Увал
Кызылжарский
54º34’56.48"
54º35’01.85"
54º35’23.03"
54º35’25.08"
54º34’41.43"
54º34’52.02"
68˚45’19.04"
68˚45’28.56"
68˚45’50.56"
68˚46’31.69"
68º46’00.68"
68º45’18.54"
Разведка
112
Изверженные породы
Горное
Тайыншинский
53º30’45.67"
70º31’16.97"
Разведка
113
Изверженные породы
Сары Тас
Тайыншинский
53º25’59.25"
53º25’59.29"
53º25’36.19"
53º25’35.87"
70º22’59.19"
70º24’01.19"
70º24’01.58"
70º22’59.14"
Разведка
114
Глина и глинистые породы
Южный
г. Петропавловск
54˚48’
54˚48’
54˚48’
54˚48’
69˚12’
69˚13’
69˚13’
69˚13’
Разведка
115
Песок
Солнечный
Кызылжарский район
54º58’29,9"
54º59’12,7"
54º58’35,0"
54º59’18,6"
54º59’09,4"
69º07’32,7"
69º08’07,2"
69º07’21,6"
69º07’46,2"
69º07’51,0"
Разведка
116
Строительный песок
Октябрьское (Блок С1-I)
Тайыншинский район
53º42’22,9"
53º42’35,4"
53º42’22,7"
69º38’38,8"
69º39’17,5"
69º39’21,8"
Добыча
117
Строительный песок
Октябрьское (Блок С1-II)
Тайыншинский район
53º41’56,8"
53º41’50,6"
53º41’44,2"
53º41’44,2"
53º41’50,6"
69º39’47,3"
69º40’08,2"
69º40’07,1"
69º39’42,1"
69º39’47,5"
Добыча
118
Изверженные породы
Дальний
Акжарский
53º33’34,80"
53º33’43,40"
53º33’55,30"
53º33’47,50"
53º33’33,05"
71º34’51,70"
71º34’49,30"
71º34’58,50"
71º35’20,50"
71º35’09,67"
Разведка
119
Строительный песок
Явленское
Есильский
54º15’15,6"
68º21’53,9"
Добыча
120
Строительный песок
Рощинское
Тайыншинский
54º03’34,1"
54º03’41,3"
54º03’43,6"
53º03’46,1"
54º03’27,2"
54º03’07,8"
69º10’01,3"
69º10’26,6"
69º10’56,6"
69º11’22,7"
69º11’47,5"
69º11’21,9"
Разведка