"Облыстық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 15 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 2 қарашадағы N 340 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 1 желтоқсанда N 1788 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 18 шілдедегі N 246 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 18.07.2013 N 246 қаулысымен (алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 27-бабы 2-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Облыстық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы» Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 15 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2008 жылғы 11 ақпанда № 1665 тіркелді, 2008 жылғы 18 ақпандағы № 22 «Солтүстік Қазақстан», 2008 жылғы 18 ақпандағы № 22 «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген облыстық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары А.С.Сапаровқа жүктелсін.

О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 23 января 2008 года N 15 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов областного значения"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 2 ноября 2011 года N 340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 декабря 2011 года N 1788. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 18 июля 2013 года N 246
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 18.07.2013 N 246
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 23 января 2008 года № 15 «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов областного значения» (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 11 февраля 2008 года № 1665, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 18 февраля 2008 года № 22, «Северный Казахстан» от 18 февраля 2008 года № 22) следующее изменение:
перечень рыбохозяйственных водоемов областного значения, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Сапарова А.С.