Жер учаскелері үшін оларды жеке меншікке бергенде жасалатын төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 40/5 шешімі және Солтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 380 біріккен қаулылары. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 қаңтарда N 1793 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы N 485 бірлескен қаулысымен және Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы N 40/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы N 485 бірлескен қаулысымен және Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы N 40/8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы № 442 Жер кодексінің 10-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағы 8) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Солтүстік Қазақстан облысының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жер учаскелері үшін оларды жеке меншікке бергенде жасалатын төлемақының базалық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оны алғаш ресми жариялағаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Біләлов
Облыстық
мәслихаттың хатшысы
Қ. Едіресов
Облыстық мәслихаттың
XXXX сессиясының төрағасы
Т. Күсемісов
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының ХХХХ сессиясының
2011 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 40/5 шешіміне қосымша
Жер учаскелері үшін оларды жеке меншікке бергенде жасалатын төлемақының базалық ставкалары
Елді мекендер
Төлемақының базалық ставкасы 1 шаршы метр үшін, теңгемен
Петропавл қаласы
1270
Облыстық орталық ставкасының пайыздары
Аудандық мағынадағы қала 75
Аймақтарда орналасқан кенттер
және ауылдық елді мекендер: кенттер ауылдық елді
мекендер
орманды дала, дала және құрғақ дала 25 15
Ескерту: жер учаскелеріне төлемақының базалық ставкалары қалаларда олардың бас жоспарларымен белгіленген шекаралар шегінде қолданылады.

Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность
Совместное решение маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2011 года N 40/5 и постановление акимата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2011 года N 380. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 января 2012 года N 1793. Утратило силу совместным постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 14 декабря 2015 года N 485 и решением маслихата Северо-Казахстанской области от 14 декабря 2015 года N 40/8
Сноска. Утратило силу совместным постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 14 декабря 2015 года N 485 и решением маслихата Северо-Казахстанской области от 14 декабря 2015 года N 40/8 (вводится действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года № 442, подпунктом 8) пункта 1 статьи 27, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВИЛ и Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность согласно приложению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Билялов
Секретарь
областного маслихата
К. Едресов
Председатель
XXXX сессии областного
маслихата
Т. Кусемисов
Приложение
к постановлению акимата № 380
и решению маслихата № 40/5
от 23 декабря 2011 года
Базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность
Населенные пункты
Базовая ставка платы в тенге за 1 кв.м.
Город Петропавловск
1270
Проценты от ставки областного центра
Города районного значения 75
Поселки и сельские населенные
пункты, расположенные в зонах: поселки сельские
населенные пункты
лесостепной, степной и сухостепной 25 15
Примечание: базовые ставки платы за земельные участки в городах применяются в пределах границ, определенных их генеральными планами.