Петропавл қаласында Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісіне, Солтүстік Қазақстан облыстық және Петропавл қалалық мәслихаттарының депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуіне үй-жайлар беруге және үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 23 қарашадағы N 1721 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 2 желтоқсанда N 13-1-206 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімдігінің 2012 жылғы 8 маусымдағы N 1037 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімдігінің 2012.06.08 N 1037 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңы 28-бабының 46-тармақтарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 31-бабының 2-тармағына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Петропавл қаласында Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісіне, Солтүстік Қазақстан облыстық және Петропавл қалалық мәслихаттарының депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар белгіленсін, 1 қосымшаға сәйкес.
2. Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісіне, Солтүстік Қазақстан облыстық және Петропавл қалалық мәслихаттарының депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарт негізінде үй-жайлар берілсін, 2 қосымшаға сәйкес.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.К. Молдағұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 23 қарашада пайда болған құқық қатынасына таралады.
Қала әкімі                                 Н. Әшімбетов
Петропавл қаласы әкімдігінің
23 қарашадағы 2011 жылғы
№ 1721 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісіне, Солтүстік Қазақстан облыстық және Петропавл қалалық мәслихаттарының депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған Петропавл қаласындағы орындар
Елді мекеннің атауы
Орналасқан жері
Орналастыру үшін объектінің атауы
1
Петропавл қаласы
Абай-Әуезов көшелерінің қиылысы, ХҚКО ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
2
Петропавл қаласы
Мир-Абай көшелерінің қиылысы, «Сокол» дүкені ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
3
Петропавл қаласы
Мир көшесі, «Машиностроитель» мәдениет үйі ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
4
Петропавл қаласы
Мир көшесі, № 8 орта мектеп ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
5
Петропавл қаласы
Мир-Қазақстан Конституциясы көшелерінің қиылысы, Орталық әмбебап дүкені
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
6
Петропавл қаласы
Мир-Ғ.Мүсірепов көшелерінің қиылысы, «Караван» дүкені ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
7
Петропавл қаласы
Пушкин көшесі 103, ЖҚТБ орталығы ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
8
Петропавл қаласы
Интернациональная-Жұмабаев көшелерінің қиылысы, СҚМУ № 6 корпусы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
9
Петропавл қаласы
Интернациональная-Астана көшелерінің қиылысы, «Колос» мейманханасы ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
10
Петропавл қаласы
Интернациональная-Театральная көшелерінің қиылысы, «Черемушки» базары ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
11
Петропавл қаласы
Жамбыл көшесі, «Волна» дүкені аялдамасы ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
12
Петропавл қаласы
Жамбыл көшесі, «СК Нефтепродукт» жанар май құю станциясы ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
13
Петропавл қаласы
Жамбыл көшесі, Казақ театры ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
14
Петропавл қаласы
Парковая-Казақстан Конституциясы көшелерінің қиылысы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
15
Петропавл қаласы
Жамбыл көшесі, «Тайга» сауда үйі ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
16
Петропавл қаласы
Сәтпаев көшесі, темір жол вокзалына орталық кіреберіс
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
17
Петропавл қаласы
Гагарин көшесі, Бензостройдың соңғы аялдамасы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
18
Петропавл қаласы
Болатбаев көшесі, «Түркістан» мейрамханасы ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
19
Петропавл қаласы
Украинская көшесі, 203 Шыны дүкені ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
20
Петропавл қаласы
Хименко-Уәлиханов көшелерінің қиылысы, «Сулпак» дүкені ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
21
Петропавл қаласы
Солнечный кенті, Солнечная және Дачная көшелерінің қиылысы, «Кокетка» дүкені ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
22
Петропавл қаласы
Борки кенті, Зеленная көшесі, «Шапағат» дүкені ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
23
Петропавл қаласы
Кошуков көшесі, «Пирамида» СҮ ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
24
Петропавл қаласы
Мәдениет және демалыс саябағы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
25
Петропавл қаласы
Заречный кенті, 2-ші Заречная көшесі, «МАКС» дүкені аялдамасы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
26
Петропавл қаласы
Пушкин көшесі, 3 қалалық аурухана аялдамасы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
27
Петропавл қаласы
Уалиханов көшесі, Қазақ-түрік лицейі аялдамасы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
28
Петропавл қаласы
К. Сүтішев көшесі, «Рахмет» СО аялдамасы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
29
Петропавл қаласы
Бензострой, Батыр Баян көшесі, «Снежинка» балабақшасы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
30
Петропавл қаласы
Жұмысшы кенті, Островский к, «Шелковый путь» базары аялдамасы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
31
Петропавл қаласы
Панфилов к, № 1 орта мектеп интернат ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
32
Петропавл қаласы
Ж. Жабаев-
Қазақстан Конституциясы көшелерінің қиылысындағы аялдама
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
33
Петропавл қаласы
Ж. Жабаев көшесі, «Мебельвиль» СҮ ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
34
Петропавл қаласы
Пушкин көшесі, Облыстық балалар ауруханасы аялдамасы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
35
Петропавл қаласы
Юбилейная көшесі, әскери институт ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
36
Петропавл қаласы
К.Сүтішев-Жұмабаев көшелері, Альянс банк ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
37
Петропавл қаласы
Потанин көшесі, соңғы аялдама
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
38
Петропавл қаласы
20 шағын аудан, Победа көшесі, «Ани» дүкені ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
39
Петропавл қаласы
Мир-Хименко көшелерінің қиылысы, «Салем» базары ауданы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
40
Петропавл қаласы
Абай көшесі, Орталық дәріхана аялдамасы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
41
Петропавл қаласы
Аялдама павильондары арасындағы вокзал маңы алаңы
Металл конструкция нысанындағы «пилон»
Петропавл қаласы әкімдігінің
23 қарашадағы 2011 жылғы
№ 1721 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісіне, Солтүстік Қазақстан облыстық және Петропавл қалалық мәслихаттары депутаттығының кандидаттарына сайлаушылармен кездесуге берілетін үй-жайлар
Мекен-жай атауы
Үй-жайдың орналасқан жері мен мекен жайы
1
Петропавл қаласы
«Қалалық мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қ.Сәтпаев көшесі, 37
2
Петропавл қаласы
«Сәбит Мұқанов атындағы облыстық ғылыми әмбебап кітапхана» мемлекеттік мекемесі, Қазақстан Конституциясы к., 25

Об определении мест в городе Петропавловске для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, Северо-Казахстанского областного и Петропавловского городского маслихатов
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 23 ноября 2011 года N 1721. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 декабря 2011 года N 13-1-206. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 8 июня 2012 года N 1037
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 08.06.2012 N 1037
В сответствии с пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить в городе Петропавловске места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, Северо-Казахстанского областного и Петропавловского городского маслихатов, согласно приложению 1.
2. Предоставить кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, Северо-Казахстанского областного и Петропавловского городского маслихатов на договорной основе помещения для встреч с избирателями по городу Петропавловску, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Молдагулова А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 23 ноября 2011 года.
Аким города                                Н. Ашимбетов
«Согласовано»
Председатель Петропавловской
городской избирательной комиссии           Н. Петров
Приложение 1
к постановлению акимата
города Петропавловска
от 23 ноября 2011 года № 1721
Места в городе Петропавловске для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, Северо-Казахстанского областного и Петропавловского городского маслихатов
Наименование населенного пункта
Месторасположение
Наименование объекта для размещения
1
город Петропавловск
пересечение улиц Абая-Ауэзова, район ЦОНа
Металлические конструкции типа «пилон»
2
город Петропавловск
пересечение улиц Мира-Абая, район магазина «Сокол»
Металлические конструкции типа «пилон»
3
город Петропавловск
улица Мира, район дома культуры «Машиностроитель»
Металлические конструкции типа «пилон»
4
город Петропавловск
улица Мира район, средней школы №8
Металлические конструкции типа «пилон»
5
город Петропавловск
пересечение улиц Мира-Конституции Казахстана, район Центрального универсального магазина
Металлические конструкции типа «пилон»
6
город Петропавловск
пересечение улиц Мира-Г.Мусрепова, район магазина «Караван»
Металлические конструкции типа «пилон»
7
город Петропавловск
улица Пушкина 103, район СПИД центра
Металлические конструкции типа «пилон»
8
город Петропавловск
пересечение улиц Интернациональная-Жумабаева, район СКГУ корпус № 6
Металлические конструкции типа «пилон»
9
город Петропавловск
пересечение улиц Интернациональная–
Астана, район гостиницы «Колос»
Металлические конструкции типа «пилон»
10
город Петропавловск
пересечение улиц Интернациональная – Театральная, район рынка «Черемушки»
Металлические конструкции типа «пилон»
11
город Петропавловск
улица Жамбыла, район остановки магазина «Волна»
Металлические конструкции типа «пилон»
12
город Петропавловск
улица Жамбыла, район заправки «СК нефтепродукт»
Металлические конструкции типа «пилон»
13
город Петропавловск
улица Жамбыла, район Казахского театра
Металлические конструкции типа «пилон»
14
город Петропавловск
пересечение улиц Парковая-Конституции Казахстана
Металлические конструкции типа «пилон»
15
город Петропавловск
улица Жамбыла, район торгового дома «Тайга»
Металлические конструкции типа «пилон»
16
город Петропавловск
улица Сатпаева, центральный вход в железно-дорожного вокзала
Металлические конструкции типа «пилон»
17
город Петропавловск
улица Гагарина, конечная остановка Бензострой
Металлические конструкции типа «пилон»
18
город Петропавловск
улица Болатбаева, район ресторана «Туркестан»
Металлические конструкции типа «пилон»
19
город Петропавловск
улица Украинская 203, район Стеклянного магазина
Металлические конструкции типа «пилон»
20
город Петропавловск
пересечение улиц Хименко-Уалиханова район магазина «Сулпак»
Металлические конструкции типа «пилон»
21
город Петропавловск
поселок Солнечный, пересечение улиц Солнечная и Дачная, район магазина «Кокетка»
Металлические конструкции типа «пилон»
22
город Петропавловск
поселок Борки улица Зеленая, район магазина «Шапағат»
Металлические конструкции типа «пилон»
23
город Петропавловск
улица Кошукова, район торгового дома «Пирамида»
Металлические конструкции типа «пилон»
24
город Петропавловск
Парк культуры и отдыха
Металлические конструкции типа «пилон»
25
город Петропавловск
поселок Заречный, улица 2-ая Заречная, остановка магазина «МАКС»
Металлические конструкции типа «пилон»
26
город Петропавловск
улица Пушкина, остановка
3 городская больница
Металлические конструкции типа «пилон»
27
город Петропавловск
улица Уалиханова, остановка Казахско-
Турецкого лицея
Металлические конструкции типа «пилон»
28
город Петропавловск
улица К. Сутюшева, остановка ТЦ «Рахмет»
Металлические конструкции типа «пилон»
29
город Петропавловск
Бензострой, улица Батыр Баян, детский сад «Снежинка»
Металлические конструкции типа «пилон»
30
город Петропавловск
Рабочий поселок, улица Островского, остановка рынок «Шелковый путь»
Металлические конструкции типа «пилон»
31
город Петропавловск
улица Панфилова, район средней школы – интернат № 1
Металлические конструкции типа «пилон»
32
город Петропавловск
остановка на пересечении улиц Ж. Жабаева-Конституции Казахстана
Металлические конструкции типа «пилон»
33
город Петропавловск
улица Ж..Жабаева, район ТД «Мебельвиль»
Металлические конструкции типа «пилон»
34
город Петропавловск
улица Пушкина, остановка Детская областная больница
Металлические конструкции типа «пилон»
35
город Петропавловск
улица Юбилейная, район военного института
Металлические конструкции типа «пилон»
36
Город Петропавловск
улица К. Сутюшева-
Жумабаева, район Альянс банка
Металлические конструкции типа «пилон»
37
город Петропавловск
улица Потанина, конечная остановка
Металлические конструкции типа «пилон»
38
город Петропавловск
20 микрорайон, улица Победы, район магазина «Ани»
Металлические конструкции типа «пилон»
39
город Петропавловск
пересечение улиц Мира-Хименко, район рынка «Салем»
Металлические конструкции типа «пилон»
40
город Петропавловск
улица Абая, остановка Центральная аптека
Металлические конструкции типа «пилон»
41
город Петропавловск
Привокзальная площадь между остановочными павильонами
Металлические конструкции типа «пилон»
Приложение 2
к постановлению акимата
города Петропавловска
от 23 нобря 2011 года № 1721
Помещения, предоставляемые кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, Северо-Казахстанского областного и Петропавловского городского маслихатов
Наименование населенного пункта
Местонахождение помещения
1
город Петропавловск
государственное коммунальное казенное предприятие «Городской дом культуры», улица К. Сатпаева, 37
2
город Петропавловск
государственное учреждение «Областная универсальная научная библиотека имени Сабита Муканова», улица Конституции Казахстана, 25