Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын анықтау және Аққайың аудандың мәслихат депутатын сайлау бойынша сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайларды беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайын аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 25 ақпанда N 52 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 2 наурызда N 13-2-128 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 12 қыркүйектегі N 242 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 12 қыркүйектегі N 242 Қаулысымен (бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі)
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңы 28-бабының 46-тармақтарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығып қалғанның орнына № 147, № 148 сайлау учаскелері бойынша аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттардың Аққайың ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны 1-қосымшаға келісті анықталсын.
2. Шығып қалғанның орнына № 147, № 148 сайлау учаскелері бойынша аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен Аққайың ауданының аумағында кездесуі үшін шарттық негізде 2-қосымшаға келісті үй-жайлар берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Н.З. Телтаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Р. Елубаев
«КЕЛІСІЛДІ»:
Аққайың аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Н. Телтаев
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 25 ақпандағы
№ 52 қаулысына
1-қосымша
Шығып қалғанның орнына № 147, № 148 сайулау учаскелері бойынша аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
Елді мекен атауы
Орналастыру орны
Смирново селосы
Аққайың аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі ғимараты жанындағы аумақта ақпараттық стенд, Народная көшесі, № 37
Аққайың аудандық кітапхана ғимаратың жанындағы аумақта ақпараттық стенд, Зеленая көшесі, № 7
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 25 ақпандағы
№ 52 қаулысына
2-қосымша
Шығып қалғанның орнына № 147, № 148 сайулау учаскелері бойынша аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар тізбесі
Елді мекен атауы
Кездесу өткізу орны
Смирново селосы
Аққайың аудандық орталық аурухана, Молодежная көшесі, № 6

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями по выборам депутата Аккайынского районного маслихата
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 25 февраля 2011 года N 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 марта 2011 года N 13-2-128. Утратило силу - постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 12 сентября 2012 года N 242
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 12.09.2012 N 242 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии с пунктами 46 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего депутата по избирательным участкам № 147, 148 на территории Аккайынского района, согласно приложению 1.
2. Предоставить кандидатам в депутаты районного маслихата на договорной основе вместо выбывшего депутата по избирательным участкам № 147, 148 помещения для встреч с избирателями на территории Аккайынского района, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Тельтаева Н.З.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Р. Елубаев
«СОГЛАСОВАНО»:
председатель Аккайынской
районной избирательной
комиссии                                   Н. Тельтаева
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 25 февраля 2011 года № 52
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего депутата по избирательным участкам № 147, 148
Наименование
населенного пункта
Места размещения
село Смирново
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Аккайынского районного отдела сельского хозяйства и ветеринарии, улица Народная № 37
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Аккайынской районной библиотеки, улица Зеленная № 7
Приложение 2
к постановлению акимата района
от 25 февраля 2011 года № 52
Перечень помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего депутата по избирательным участкам № 147, 148
Наименование
населенного пункта
Место проведения встреч
село Смирново
Аккайынская центральная районная больница, улица Молодежная № 6

Смирново № 3 мектебі, спорт залы, Пушкин көшесі, 24 а

Смирновская средняя школа № 3, спортивный зал, улица Пушкина 24 а