"2011-2013 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 25-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 шілдедегі N 32-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 тамызда N 13-2-136 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 2013 жылғы 2 сәуірдегі № 04-07/1933 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 02.04.2013 № 04-07/1933 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексі 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы» Аққайың аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 25-1 шешіміне (2011 жылғы 24 қаңтардағы № 13-2-125 нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 03 наурыздағы № 9 «Аққайың» және 2011 жылғы 03 наурыздағы № 9 «Колос» газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1) кірістер – 1876070 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 225973 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2740 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20538 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1626819 мың теңге;
2) тармақша жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«2) шығындар – 1878425,8 мың теңге;
6 тармақта:
«2011 жылға арналған аудандық бюджеттердің нысаналы трансферттер жалпы сомасы 360 932 мың теңге соның ішінде» абзац жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«2011 жылға арналған аудандық бюджетте жалпы сомасы 364499 мың теңге мақсатты трансферттер есептелсін»;
10) тармақша жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«Ұрпақ қоры» бала тууын ынталандыру бойынша Бағдарламаның шеңберінде әлеуметтік көмек төлеуге 17199 мың теңге»;
тармақтармен толықтыру:
«16) электрондық құжат айналымы жүйесін (ЭҚЖ) енгізуіне 905 мың теңге».
Осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына келісілді көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары жана редакцияда жариялансын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған XXXII сессияның              Аудандық
төрағасы                                   мәслихатының хатшысы
А. Фильберт                                Б. Біләлов
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы 29 шілдедегі
№ 32-1 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 25-1 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған Аққайың ауданының бюджеті
Са
на
ты
Сы
ны
бы
Ішкі
сыны
бы
Атауы
Сомасы
(мың
теңге)

О внесении изменений и дополнений в решение Аккайынского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 25-1 "О бюджете Аккайынского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 29 июля 2011 года N 32-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 августа 2011 года N 13-2-136. Утратило силу (письмо Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2013 года № 04-07/1933)
Сноска. Утратило силу (письмо Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 02.04.2013 № 04-07/1933)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккайынского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 25-1 «О бюджете Аккайынского района на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-2-125 от 24 января 2011 года, опубликовано в газетах «Аккайын» № 9 от 3 марта 2011 года, «Колос» № 9 от 3 марта 2011 года), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
«доходы - 1876070 тысяч тенге, в том числе
по налоговым поступлениям - 225973 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2740 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 20538 тысяч тенге;
поступления трансфертов -1626819 тысяч тенге»;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
«затраты - 1878425,8 тысяч тенге»;
в пункте 6:
абзац «Учесть в районном бюджете на 2011 год целевые трансферты в общей сумме 360932 тысячи тенге» изложить в новой редакции:
«Учесть в районном бюджете на 2011 год целевые трансферты в общей сумме 364499 тысяч тенге»;
подпункт 10) изложить в новой редакции:
«17199 тысяч тенге на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости « Фонд поколений»;
добавить подпункт:
«16) 905 тысяч тенге на внедрение системы электронного документооборота (СЭД)»;
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель                               Секретарь
ХХХII сессии IV созыва                     районного маслихата
А. Фильберт                                Б. Билялов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 29 июля 2011 года № 32-1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 25-1
Бюджет Аккайынского района на 2011 год
Ка
те
го
ри
я
Кла
сс
Под
кла
сс
Наименование
Сумма
(тыс.
тенге)