Айыртау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 4-30-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қазандағы N 4-39-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 қазанда N 13-3-142 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2012 жылғы 28 маусымдағы N 68 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2012.06.28 N 68 хаты)
2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың төртінші шақырылымдағы отызыншы сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4-30-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-3-126 тіркелген және 2011 жылғы 17 ақпанда «Айыртау таңы» газетінде, 2011 жылғы 17 ақпанда «Айыртауские зори» газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1) кірістер – 3 135 574 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 432436 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4605 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 25141 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 673 392 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«2) шығындар – 3 130 870,4 мың теңге;»;
12- тармақта:
3), 4) тармақшалар келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 4-30-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 10 октября 2011 года N 4-39-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 октября 2011 года N 13-3-142. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 28 июня 2012 года N 68)
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 28.06.2012 N 68)
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение тридцатой сессии районного маслихата четвертого созыва «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № 4-30-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-3-126 и опубликовано 17 февраля 2011 года в газете «Айыртау таңы», 17 февраля 2011 года в газете «Айыртауские зори»), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 3 135 574 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 432 436 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 605 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25 141 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 673 392 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«2) затраты – 3 130 870,4 тысяч тенге;»;
в пункте 12:
подпункты 3), 4) изложить в следующей редакции:

«3) Саумалкөл селосының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға - 38635 мың теңге;
4) Саумалкөл селосында су құбыр жүйелерін салуға және қайта құруға – 50000 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса берілді).
2.Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың ХXXIX                 Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының төрағасы          хатшысы
А. Абакумов                                Қ. Хамзин
Аудандық мәслихат сессиясының

«3) 38635 тысяч тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в селе Саумалколь;
4) 50000 тысяч тенге – на развитие и реконструкцию разводящих сетей в селе Саумалколь.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель ХХXIХ                         Секретарь
внеочередной сессии                        районного маслихата
районного маслихата
А. Абакумов                                К. Хамзин
Приложение 1
к решению районного маслихата

21 718,0
001
Экономикалық саясатты, қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 238,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
481,0
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
686,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
224,0
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
89,0
2
Қорғаныс
6 487,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 487,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 949,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
307,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
231,0
4
Бiлiм беру
2 208 661,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 208 661,0
003
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
108 594,0
004
Жалпы білім беру
2 029 179,0
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
16 276,0
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 955,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
15 262,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11 945,0
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 236,0
025
Мектеп мұғалімдері мен білім берудің мектепке дейінгі ұйымдары тәрбиешілерне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін ұлғайтуы
17 214,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
184 158,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
184 158,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 999,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
23 299,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

21 718,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20 238,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
481,0
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
686,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
224,0
015
Капитальные расходы государственных органов
89,0
2
Оборона
6 487,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 487,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 949,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
307,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
231,0
4
Образование
2 208 661,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2 208 661,0
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
108 594,0
004
Общеобразовательное обучение
2 029 179,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
16 276,0
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6 955,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15 262,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 945,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3 236,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
17 214,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
184 158,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
184 158,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
19 999,0
002
Программа занятости
23 299,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан