Айыртау ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын анықтау және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 қарашадағы N 408 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 9 желтоқсанда N 13-3-146 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 16 тамыздағы N 343 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 16.08.2013 N 343 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі №2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық заңының 28-бабының 46-тармақтарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Айыртау ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіне, аудандық және облыстық мәслихаттарға депутаттыққа барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісіне, аудандық және облыстық мәслихаттарға мәслихаттарға депутаттыққа барлық кандидат-тардың Айыртау ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар 2 қосымшаға сәйкес шарттық негізде берілсін.
3. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Жанділдин
Келісілді:
Айыртау аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы              Е. Мерғасымов
(АААСК) 2011 ж. 30 қараша
Аудан әкімдігінің 2011 жылғы
30 қарашадағы № 408 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Мәжіліс Парламентіне, облыстық және аудандық мәслихаттарға депутаттыққа барлық кандидаттардың үгіт баспа материалдарын Айыртау ауданында орналастыру орындарының тізімі
р/с
Селолардың атауы
Ақпараттық қалқандарды орналастыру орындары
Антоновка селолық округі
1
Антоновка селосы
«Журавка» ЖШС ғимаратының жанында (келісім бойынша)
2
Ақан Сері ауылы
«Шаймергенов» ЖК дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
3
Жұмысшы селосы
«Жұлдыз» ЖШС ғимаратының жанында (келісім бойынша)
4
Комаровка селосы
«Оберемко» ЖК дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
5
Лавровка селосы
«Нур Целина» ЖШС асхана ғимаратының жанында (келісім бойынша)
6
Тереңкөл селосы
Селолық клуб ғимаратының жанында
Арықбалық селолық округі
7
Арықбалық селосы
«Марха» дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
8
Горное селосы
«Көкшетау» Мемлекеттік ұлттық табиғи паркі» мемлекеттік мекемесінің Арықбалық бөлімшесі ғимаратының жанында (келісім бойынша)
9
Целинное селосы
«Дебелый» ЖК дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
10
Қарасай Батыр ауылы
медициналық пункт ғимаратының жанында (келісім бойынша)
11
Баян ауылы
«Фирма «Златогорка» ЖШС ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Володар селолық округі
12
Саумалкөл селосы
«Артем» дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
13
Саумалкөл селосы
«МКР» дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
14
Новоукраинка селосы
«Жанат» дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Гусаковка селолық округі
15
Гусаковка селосы
«Гусаковка» ЖШС демалыс орталығы ғимаратының жанында (келісім бойынша)
16
Корсаковка селосы
Корсаковка бастауыш мектебі ғимаратының жанында
17
Новосветловка селосы
Новосветловка орта мектебі ғимаратының жанында
18
Береславка селосы
Береславка селолық клубы ғимаратының жанында
Елецкий селолық округі
20
Елецкое селосы
«Агрофирма «Жер-Ана» ЖШС «Елецкое» шаруашылығы ғимаратының жанында (келісім бойынша)
21
Айыртауское селосы
«Көкшетау» Мемлекеттік ұлттық табиғи паркі» мемлекеттік мекемесінің Айыртау бөлімшесі ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Жетікөл селолық округі
22
Саумалкөл селосы
«Береке» дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
23
Айыртау селосы
«Айыртау-Алиби» ЖШС ғимаратының жанында (келісім бойынша)
24
Воскресеновка селосы
«Баянтай» ЖШС ғимаратының жанында (келісім бойынша)
25
Орловка селосы
«Айыртау-Алиби» ЖШС №2 бригадасы ғимаратының жанында (келісім бойынша)
26
Галицино селосы
Әлімжанов М. жеке үйінің жанында (келісім бойынша)
27
Красногорка селосы
Барт Т. жеке үйінің жанында (келісім бойынша)
Имантау селолық округі
28
Имантау селосы
шағын рынок жанында
29
Верхний Бурлук селосы
«Леденева» дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Казанка селолық округі
30
Казанка селосы
«Достык-Дэн» ЖШС № 3 өндірістік учаскесі әкімшілік ғимаратының жанында (келісім бойынша)
31
Всеволодовка селосы
«Всеволодовка-Север» ЖШС кеңсесі ғимаратының жанында (келісім бойынша)
32
Аксеновка селосы
«Достык Дан» ЖШС ғимаратының жанында № 1 өндірістік учаскесі (келісім бойынша)
33
Никольское-
Бурлукское селосы
«Мокринская» ЖК дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
34
Никольское селосы
«Достык Дан» ЖШС клубы ғимаратының жанында (келісім бойынша)
35
Бұрлық селосы
«Бұрлық орман шаруашылығы» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Қамсақты селолық округі
36
Карасевка селосы
«Қантай» дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
37
Бірлестік селосы
«Болашақ» дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
38
Үкілі Ыбырай ауылы
«Елхан» дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
39
Құмтөккен ауылы
«Диана» дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
40
Светлое селосы
«Құсайынов» дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
41
Орлиногорское селосы
«Орлиногор орман шаруашылығы» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Қаратал селолық округі
42
Қаратал селосы
Қаратал дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанында (келісім бойынша)
43
Высокое селосы
медициналық пункттің ғимаратының жанында (келісім бойынша)
44
Ботай селосы
Исабеков Б.Д. жеке үйінің жанында (келісім бойынша)
45
Шүкірлік селосы
медициналық пункт ғимаратының жанында (келісім бойынша)
46
Қоскөл селосы
Тәшімов Т.М. жеке үйінің жанында (келісім бойынша)
Константиновка селолық округі
47
Константиновка селосы
«Константиновка-2004» ЖШС ғимаратының жанында (келісім бойынша)
48
Құспек селосы
«Исағали» ЖШС ғимаратының жанында (келісім бойынша)
49
Матвеевка селосы
«Алға-Агро» ЖШС ғимаратының жанында (келісім бойынша)
50
Ақанбұрлық селосы
«Исағали» ЖШС ғимаратының жанында (келісім бойынша)
51
Ақшоқы ауылы
«Исағали» ЖШС ғимаратының жанында (келісім бойынша)
52
Красново селосы
«Исағали» ЖШС ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Лобанов селолық округі
53
Лобаново селосы
«Лобаново» ЖШС бұрынғы әкімшілік ғимаратының жанында (келісім бойынша)
54
Шалқар селосы
«Ключи» ЖШС ғимаратының жанында (келісім бойынша)
55
Заря селосы
«Ермоленко» ЖК селолық клубы ғимаратының жанында (келісім бойынша)
56
Әлжан ауылы
«Салмар-Агро-А» ЖШС ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Нижнебурлук селолық округі
57
Нижний Бурлук селосы
«Балдырған» бала бақшасы ғимаратының жанында
58
Жақсы-Жалғызтау селосы
Янгизтау негізгі мектебі ғимаратының жанында
Сырымбет селолық округі
59
Сырымбет селосы
Селолық округ әкімі аппаратының және Сырымбет орта мектебі ғимараттарының арасында
60
Дауқара селосы
Дауқара орта мектебі ғимаратының жанында
61
Қарақамыс селосы
Қарақамыс негізгі мектебі және Даутов Е. дүкені ғимараттарының арасында
62
Егіндіағаш селосы
Егіндіағаш негізгі мектебі ғимаратының жанында
63
Шолақөзек селосы
Шолақөзек бастауыш мектебі ғимаратының жанында
64
Шоққарағай селосы
Шоққарағай бастауыш мектебі ғимаратының жанында
65
Сулыкөл селосы
Сулыкөл бастауыш мектебі ғимаратының жанында
66
Сарыбұлақ селосы
Сарыбұлақ бастауыш мектебінің бұрынғы ғимаратының жанында
Украин селолық округі
67
Кирилловка селосы
сауда павильоны ғимаратының жанында (келісім бойынша)
68
Кутузовка селосы
«Кирилловка-Айыртау» ЖШС селолық клуб ғимаратының жанында (келісім бойынша)
69
Каменный Брод селосы
«Кутузовское-Алиби» ЖШС демалыс орталығы ғимаратының жанында (келісім бойынша)
70
Петропавловка селосы
«Кутузовское-Алиби» ЖШС астық тоғы ғимаратының жанында (келісім бойынша)
71
Карловка селосы
А.Б.Сейтқалиевтің дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
72
Бұрлық селосы
«Кутузовское–Алиби» ЖШС бөлімшесі ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Аудан әкімдігінің 2011 жылғы
30 қарашадағы № 408 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Мәжіліс Парламентіне, облыстық және аудандық мәслихаттарға депутаттыққа барлық кандидаттардың Айыртау ауданында сайлаушылармен кездесулері үшін үй-жайлардың тізімі
р/с
Елді мекендердің атауы
Кездесулер өткізу үшін жайлар
Антоновка селолық округі
1
Антоновка селосы
«ХПП Уголки» ЖШС мәжіліс залы (келісім бойынша)
2
Жұмысшы селосы
Заря орта мектебінің мәжіліс залы
3
Лавровка селосы
«Қазпошта» АҚ бөлімшесінің фойесі (келісім бойынша)
Арықбалық селолық округі
4
Арықбалық селосы
Арықбалық мектеп-гимназиясының мәжіліс залы
5
Горное селосы
«Көкшетау» Мемлекеттік ұлттық табиғи паркі» мемлекеттік мекемесі Арықбалық бөлімшесінің селолық клубының мәжіліс залы (келісім бойынша)
6
Целинный селосы
Целинный бастауыш мектебінің мәжіліс залы
7
Қарасай Батыр ауылы
Мәдениет орта мектебінің мәжіліс залы
8
Ағынтай Батыр ауылы
Златогор орта мектебінің мәжіліс залы
9
Баян ауылы
Наследниковка негізгі мектебінің мәжіліс залы
Володар селолық округі
10
Саумалкөл селосы
А.Сері атындағы аудандық мәдениет үйінің мәжіліс залы
Гусаковка селолық округі
11
Гусаковка селосы
Гусаковка демалыс орталығының мәжіліс залы (келісім бойынша)
12
Корсаковка селосы
«Гусаковка» ЖШС таразы ғимараты (келісім бойынша)
13
Новосветловка селосы
Новосветловка селолық мәдениет үйінің мәжіліс залы
14
Береславка селосы
Береславка селолық клубының мәжіліс залы
Елецкий селолық округі
15
Елецкое селосы
«Агрофирма «Жер-Ана» ЖШС «Елецкое» шаруашылығы кеңсесінің мәжіліс залы (келісім бойынша)
16
Айыртауское селосы
«Көкшетау» МҰТП» ММ Айыртау бөлімшесінің мәжіліс залы (келісім бойынша)
Жетікөл селолық округі
17
Айыртау селосы
«Айыртау-Алиби» ЖШС мәжіліс залы (келісім бойынша)
18
Воскресеновка селосы
«Баянтай» ЖШС мәжіліс залы (келісім бойынша)
19
Орловка селосы
«Айыртау-Алиби» ЖШС № 2 бригадасы мәжіліс залы (келісім бойынша)
Имантау селолық округі
20
Имантау селосы
«Қазпошта» АҚ бөлімшесінің фойесі (келісім бойынша)
21
Верхний Бурлук селосы
«Леденева» дүкенінің фойесі (келісім бойынша)
Казанка селолық округі
22
Казанка селосы
«Достык Дан» ЖШС мәжіліс залы (келісім бойынша)
23
Всеволодовка селосы
«Всеволодовка-Север» ЖШС мәжіліс залы (келісім бойынша)
24
Аксеновка селосы
«Достык Дан» ЖШС демалыс орталығының мәжіліс залы (келісім бойынша)
25
Никольское-
Бурлукское селосы
«Достык Дан» ЖШС селолық клубының мәжіліс залы (келісім бойынша)
Қамсақты селолық округі
26
Карасевка селосы
Карасевка орта мектебінің мәжіліс залы
27
Бірлестік селосы
Бірлестік орта мектебінің мәжіліс залы
28
Үкілі Ыбырай ауылы
Өскен негізгі мектебінің мәжіліс залы
29
Құмтөккен ауылы
Қызыләскер орта мектебінің мәжіліс залы
30
Светлое селосы
Целинный орта мектебінің мәжіліс залы
31
Орлиногорское селосы
«Орлиногорский лесхоз» ММ мәжіліс залы (келісім бойынша)
Қаратал селолық округі
32
Қаратал селосы
Қаратал орта мектебінің спорт залы
33
Шүкірлік селосы
Шүкірлік селолық клубының мәжіліс залы
Константиновка селолық округі
34
Константиновка селосы
«Константиновка–2004» ЖШС мәжіліс залы (келісім бойынша)
35
Құспек селосы
Ақан орта мектебінің мәжіліс залы
36
Матвеевка селосы
Матвеевка бастауыш мектебінің мәжіліс залы
37
Ақанбұрлық селосы
Ақанбұрлық негізгі мектебінің мәжіліс залы
Лобанов селолық округі
38
Лобаново селосы
Лобанов № 8 кәсіптік лицейінің мәжіліс залы (келісім бойынша)
39
Шалқар селосы
Шалқар орта мектебінің спорт залы
40
Заря селосы
«Ермоленко» ЖК селолық клубының мәжіліс залы (келісім бойынша)
41
Әлжан ауылы
Әлжан орта мектебінің фойесі
Нижнебурлук селолық округі
42
Нижний Бурлук селосы
Нижнебурлук орта мектебінің мәжіліс залы
43
Жақсы-Жалғызтау селосы
Якши-Янгизтау негізгі мектебінің мәжіліс залы
Сырымбет селолық округі
44
Сырымбет селосы
Сырымбет орта мектебінің мәжіліс залы
45
Дауқара селосы
Дауқара орта мектебінің фойесі
46
Қарақамыс селосы
Қарақамыс негізгі мектебінің фойесі
47
Егіндіағаш селосы
Егіндіағаш негізгі мектебінің фойесі
Украин селолық округі
48
Кирилловка селосы
Селолық клубтың мәжіліс залы
49
Кутузовка селосы
«Кирилловка-Айыртау» ЖШС селолық клубының мәжіліс залы (келісім бойынша)
50
Каменный Брод селосы
«Кутузовское–Алиби» ЖШС мәжіліс залы (келісім бойынша)
51
Карловка селосы
Карловка бастауыш мектебінің фойесі
52
Бұрлық селосы
«Кутузовское–Алиби» ЖШС мәжіліс залы (келісім бойынша)

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями на территории Айыртауского района
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 30 ноября 2011 года N 408. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 декабря 2011 года N 13-3-146. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 16 августа 2013 года N 343
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 16.08.2013 N 343
В соответствии с пунктами 46 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года №2464 «О выборах в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Айыртауского района согласно приложению 1.
2. Помещения для встреч всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов с избирателями в Айыртауском районе предоставлять на договорной основе согласно приложению 2.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким района                                Е. Жандильдин
Согласовано:
Председатель Айыртауской
районной территориальной
избирательной комиссии                     Е. Мергасимов
(АРТИК) 30 ноября 2011 года
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 30 ноября 2011 года № 408
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Айыртауского района
п/п
Наименование сел
Места размещения информационных стендов
Антоновский сельский округ
1
село Антоновка
у здания ТОО «Журавка» (по согласованию)
2
аул им. Акана Сере
у здания магазина ИП «Шаймергенов» (по согласованию)
3
село Жумысши
у здания ТОО «Жулдуз» (по согласованию)
4
село Комаровка
у здания магазина ИП «Оберемко» (по согласованию)
5
село Лавровка
у здания столовой ТОО «Нур Целина» (по согласованию)
6
село Теренгуль
у здания сельского клуба
Арыкбалыкский сельский округ
7
с. Арыкбалык
у здания магазина «Марха» (по согласованию)
8
село Горное
у здания Арыкбалыкского филиала государственного учреждения «Государственный национальный природный парк «Кокшетау» (по согласованию)
9
село Целинное
у здания магазина ИП «Дебелый» (по согласованию)
10
аул им. Карасай Батыра
у здания медицинского пункта (по согласованию)
11
аул Баян
у здания ТОО «Фирма «Златогорка» (по согласованию)
Володарский сельский округ
12
с. Саумалколь
у здания магазина «Артем» (по согласованию)
13
село Саумалколь
у здания магазина «МКР» (по согласованию)
14
село Новоукраинка
у здания магазина «Жанат» (по согласованию)
Гусаковский сельский округ
15
село Гусаковка
у здания центра досуга ТОО «Гусаковка» (по согласованию)
16
село Корсаковка
у здания Корсаковской начальной школы
17
село Новосветловка
у здания Новосветловской средней школы
18
село Береславка
у здания Береславского сельского клуба
Елецкий сельский округ
20
село Елецкое
у здания хозяйства «Елецкое» ТОО «Агрофирма «Жер-Ана» (по согласованию)
21
село Айыртауское
у здания Айыртауского филиала государст-венного учреждения «Государственный национальный природный парк «Кокшетау» (по согласованию)
Жетыкольский сельский округ
22
село Саумалколь
у здания магазина «Береке» (по согласованию)
23
село Айыртау
у здания ТОО «Айыртау-Алиби» (по согласованию)
24
село Воскресеновка
у здания ТОО «Баянтай» (по согласованию)
25
село Орловка
у здания бригады №2 ТОО «Айыртау-Алиби» (по согласованию)
26
село Галицино
у индивидуального дома Алимжанова М. (по согласованию)
27
село Красногорка
у индивидуального дома Барт Т. (по согласованию)
Имантауский сельский округ
28
село Имантау
у мини-рынка
29
село Верхний Бурлук
у здания магазина «Леденева» (по согласованию)
Казанский сельский округ
30
село Казанка
у административного здания производственного участка №3
ТОО «Достык-Дэн» (по согласованию)
31
село Всеволодовка
у здания ТОО «Всеволодовка-Север» (по согласованию)
32
село Аксеновка
у здания ТОО «Достык Дан» производст-венный участок №1 (по согласованию)
33
село Никольское-
Бурлукское
у здания магазина ИП «Мокринская» (по согласованию)
34
село Никольское
у здания клуба ТОО «Достык Дан» (по согласованию)
35
село Бурлык
у здания государственного учреждения «Бурлукский лесхоз» (по согласованию)
Камсактинский сельский округ
36
село Карасевка
у здания магазина «Кантай» (по согласованию)
37
село Бирлестык
у здания магазина «Болашак» (по согласованию)
38
аул Укили Ыбырая
у здания магазина «Елхан» (по согласованию)
39
аул Кумтоккен
у здания магазина «Диана» (по согласованию)
40
село Светлое
у здания магазина «Кусаинов» (по согласованию)
41
село Орлиногорское
у здания государственного учреждения «Орлиногорский лесхоз» (по согласованию)
Каратальский сельский округ
42
село Каратал
у здания Каратальской врачебной амбулатории (по согласованию)
43
село Высокое
у здания медицинского пункта (по согласованию)
44
село Ботай
у индивидуального дома Исабекова Б.Д. (по согласованию)
45
село Шукирлик
у здания медицинского пункта (по согласованию)
46
село Коскуль
у индивидуального дома Ташимова Т.М. (по согласованию)
Константиновский сельский округ
47
село Константиновка
у здания ТОО «Константиновка-2004» (по согласованию)
48
село Куспек
у здания ТОО «Исагали» (по согласованию)
49
село Матвеевка
у здания ТОО «Алга-Агро» (по согласованию)
50
село Аканбурлык
у здания ТОО «Исагали» (по согласованию)
51
аул Акшокы
у здания ТОО «Исагали» (по согласованию)
52
село Красново
у здания ТОО «Исагали» (по согласованию)
Лобановский сельский округ
53
село Лобаново
у бывшего административного здания ТОО «Лобаново» (по согласованию)
54
село Шалкар
у здания ТОО «Ключи» (по согласованию)
55
село Заря
у здания сельского клуба ИП «Ермоленко» (по согласованию)
56
аул Альжан
у здания ТОО «Салмар-Агро-А» (по согласованию)
Нижнебурлукский сельский округ
57
село Нижний Бурлук
у здания детского сада «Балдырган»
58
село Жаксы-
Жалгызтау
у здания Янгизтауской основной школы
Сырымбетский сельский округ
59
село Сырымбет
между зданиями аппарата акима сельского округа и Сырымбетской средней школы
60
село Даукара
у здания Даукаринской средней школы
61
село Каракамыс
между зданиями Каракамысской основной школы и магазина Даутова Е.
62
село Егиндыагаш
у здания Егиндыагашской основной школы
63
село Шолакозек
у здания Шолакозекской начальной школы
64
село Шоккарагай
у здания Шоккарагайской начальной школы
65
село Сулугуль
у здания Сулыкольской начальной школы
66
село Сарыбулак
у здания бывшей Сарыбулакской начальной школы
Украинский сельский округ
67
село Кирилловка
у здания торгового павильона (по согласованию)
68
село Кутузовка
у здания сельского клуба ТОО «Кирилловка-Айыртау» (по согласованию)
69
село Каменный Брод
у здания центра досуга ТОО «Кутузовское–Алиби» (по согласованию)
70
село Петропавловка
у здания зернотока ТОО «Кутузовское-Алиби» (по согласованию)
71
село Карловка
у здания магазина Сейткалиева А.Б. (по согласованию)
72
село Бурлык
у здания отделения ТОО «Кутузовское–Алиби» (по согласованию)
Приложение 2
к постановлению акимата района
от 30 ноября 2011 года № 408
Перечень помещений для встреч всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов с избирателями в Айыртауском районе
п/п
Наименование населенных пунктов
Помещения для проведения встреч
Антоновский сельский округ
1
село Антоновка
актовый зал ТОО «ХПП Уголки» (по согласованию)
2
село Жумысши
актовый зал Заринской средней школы
3
село Лавровка
фойе отделения АО «Казпочта» (по согласованию)
Арыкбалыкский сельский округ
4
село Арыкбалык
актовый зал Арыкбалыкской школы-гимназии
5
село Горное
актовый зал сельского клуба Арыкбалыкского филиала государственного учреждения «Государственный национальный природный парк «Кокшетау» (по согласованию)
6
село Целинное
актовый зал Целинной начальной школы
7
аул им. Карасай Батыра
актовый зал Мадениетской средней школы
8
аул им. Агынтай Батыра
актовый зал Златогорской средней школы
9
аул Баян
актовый зал Наследниковской основной школы
Володарский сельский округ
10
село Саумалколь
Актовый зал районного дома культуры им. А.Серэ
Гусаковский сельский округ
11
село Гусаковка
актовый зал центра досуга ТОО «Гусаковка» (по согласованию)
12
село Корсаковка
помещение весовой ТОО «Гусаковка» (по согласованию)
13
село Новосветловка
актовый зал Новосветловского сельского дома культуры
14
село Береславка
актовый зал Береславского сельского клуба
Елецкий сельский округ
15
село Елецкое
актовый зал хозяйства «Елецкое» ТОО «Агрофирма «Жер-Ана» (по согласованию)
16
село Айыртауское
актовый зал Айыртауского филиала ГУ «ГНПП Кокшетау» (по согласованию)
Жетыкольский сельский округ
17
село Айыртау
актовый зал ТОО «Айыртау-Алиби» (по согласованию)
18
село Воскресеновка
актовый зал ТОО «Баянтай» (по согласованию)
19
село Орловка
актовый зал бригады №2 ТОО «Айыртау-Алиби» (по согласованию)
Имантауский сельский округ
20
село Имантау
фойе отделения АО «Казпочта» (по согласованию)
21
село Верхний Бурлук
фойе магазина «Леденева» (по согласованию)
Казанский сельский округ
22
село Казанка
актовый зал ТОО «Достык Дан» (по согласованию)
23
село Всеволодовка
актовый зал ТОО «Всеволодовка-
Север» (по согласованию)
24
село Аксеновка
актовый зал центра досуга ТОО «Достык Дан» (по согласованию)
25
село Никольское-
Бурлукское
актовый зал сельского клуба ТОО «Достык Дан» (по согласованию)
Камсактинский сельский округ
26
село Карасевка
актовый зал Карасевской средней школы
27
село Бирлестык
актовый зал Бирлестыкской средней школы
28
аул Укили Ыбырая
актовый зал Оскенской основной школы
29
аул Кумтоккен
актовый зал Кызыласкерской средней школы
30
село Светлое
актовый зал Целинной средней школы
31
село Орлиногорское
актовый зал ГУ «Орлиногорский лесхоз» (по согласованию)
Каратальский сельский округ
32
село Каратал
спортивный зал Каратальской средней школы
33
село Шукирлик
актовый зал Шукурлюкского сельского клуба
Константиновский сельский округ
34
село Константиновка
актовый зал ТОО «Константиновка–
2004» (по согласованию)
35
село Куспек
актовый зал Аканской средней школы
36
село Матвеевка
актовый зал Матвеевской начальной школы
37
село Аканбурлык
актовый зал Аканбурлукской основной школы
Лобановский сельский округ
38
село Лобаново
актовый зал Лобановского профессионального лицея № 8 (по согласованию)
39
село Шалкар
спортивный зал Шалкарской средней школы
40
село Заря
актовый зал сельского клуба ИП «Ермоленко» (по согласованию)
41
аул Альжан
фойе Альжанской средней школы
Нижнебурлукский сельский округ
42
село Нижний Бурлук
актовый зал Нижнебурлукской средней школы
43
село Жаксы-
Жалгызтау
актовый зал Якши-Янгизтауской основной школы
Сырымбетский сельский округ
44
село Сырымбет
актовый зал Сырымбетской средней школы
45
село Даукара
фойе Даукаринской средней школы
46
село Каракамыс
фойе Каракамысской основной школы
47
село Егиндыагаш
фойе Егиндыагашской основной школы
Украинский сельский округ
48
село Кирилловка
актовый зал сельского клуба
49
село Кутузовка
актовый зал сельского клуба ТОО «Кирилловка-Айыртау» (по согласованию)
50
село Каменный Брод
актовый зал ТОО «Кутузовское–
Алиби» (по согласованию)
51
село Карловка
фойе Карловской начальной школы
52
село Бурлык
актовый зал отделения ТОО «Кутузовское–Алиби» (по согласованию)