2011 жылы Ақжар ауданы бойынша ауыл шаруашылығының әр түрі бойынша субсидияланатын басым дақылдарын себудің оңтайлы мерзімін жүргізу және субсидия алушылардың тізіміне енгізуге өтінім беру мерзімін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 сәуірдегі N 106 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 6 мамырда N 13-4-120 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31, 37-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау Қағидасының 10-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2011 жылы Ақжар ауданы бойынша ауыл шаруашылығының әр түрі бойынша субсидияланатын басым дақылдарын себудің оңтайлы мерзімін жүргізу және субсидия алушылардың тізіміне енгізуге өтініш беру мерзімі анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары З.Ж. Молдағанаповқа жүктелсін.

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Акжарскому району в 2011 году
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 26 апреля 2011 года N 106. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 мая 2011 года N 13-4-120
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, пунктом 10 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан № 221 от 4 марта 2011 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Акжарскому району в 2011 году согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Молдаганапова З.Ж.

3. Осы қаулы ресми жарияланған бірінші күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі                                А. Тастеміров
Ақжар ауданы әкімінің
2011 жылғы 26 сәуірдің № 106
қаулысына қосымша
2011 жылы Ақжар ауданы бойынша ауыл шаруашылығының әр түрі бойынша субсидияланатын басым дақылдарын себудің оңтайлы мерзімін жүргізу және субсидия алушылардың тізіміне енгізуге өтініш беру мерзімі
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2011.06.02 N 145 Қаулысымен
р
/
н
Дақылдар
ЖЖМ бойынша субсидия алуға тізімге қосуға өтініш беру мерзімі
Ауыл шаруашылығы дақылдарын себудің оңтайлы мерзімін жүргізу
II – далалық, жазық жер, ормандалалық
III - қуаң дала, дала
1
жаздық бидай, орташа піскен, орташа кештетілген

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Тастемиров
Приложение
к постановлению акимата Акжарского района
№ 106 от 26 апреля 2011 года
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки проведения сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Акжарскому району на 2011 год
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 02.06.2011 N 145
№ п/п
Культура
Сроки предостав
ления заявки на включение в список получения субсидий по ГСМ
Оптимальные сроки проведения посева с/х культур
II - степная, равнинная, колочно-степная
III - засушливое степная, степная
1
яровая пшеница,
средне
поздняя, среднес
пелая