"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 20 желтоқсандағы N 27-1 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 шілдедегі N 37/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 тамызда N 13-4-126 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 27-1 «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Мемлекеттік тіркеу реестрінде 2011 жылы 19 қаңтарда № 13-4-114 тіркелген және 2011 жылы 29 қаңтарда № 5 «Дала дидары» газетінде, 2011 жылы 29 қаңтарда № 5 «Ақжар-хабар» газетінде жарық көрген) төртінші шақырылымдағы аудандық мәслихат сессиясының шешіміне келесі толықтырулар мен өзгертулер енгізілсін:
1 тармақта:
тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 2 145 384 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер - 248 158 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1 987 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 3 000 мың теңге;
трансферттердің түсуі - 1 892 239 мың теңге»;
тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«2) шығындар – 2 150 758 мың теңге»
тармақта:
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«4) «Ұрпақ қоры» тууды ынталандыру бойынша бағдарлама шеңберінде әлеуметтік көмек төлеміне - 29 497 мың теңге;»
толықтырылсын:
12) тармақша келесі мазмұнда:
«12) 905 мың теңге – электрондық құжат айналымы жүйесін енгізуге;»;
9 тармақты келесі редакцияда жазылсын:
«9. 2011 жылға облыстың жергілікті атқарушы органдарының резерві 3 309 мың теңге»;

О внесении изменений и дополнений в решение Акжарского районного маслихата от 20 декабря 2010 года N 27-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 27 июля 2011 года N 37/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 августа 2011 года N 13-4-126
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии районного маслихата четвертого созыва «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 20 декабря 2010 года № 27-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации за № 13-4-114 от 19 января 2011года и опубликованное в газетах «Дала дидары» за № 5 от 29 января 2011 года, «Акжар-хабар» за № 5 от 29 января 2011 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 2 145 384 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 248 158 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1 987 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 3 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1 892 239 тысяч тенге»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
« 2) затраты - 2 150 758 тысяч тенге»
в пункте 8:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«4) 29 497 тысяч тенге – на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»;»
дополнить:
подпунктом 12) следующего содержания:
«12) 905 тысяч тенге – на внедрение системы электронного документооборота.».
в пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 3309 тысячи тенге»;

1, 2, 3 және 4 (ұсынылған) қосымшаларына сәйкес, 1, 4, 6 және 7 қосымшалар ұсынылған шешімді жаңа редакцияда жариялансын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Ақжар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Б. Жанабаев
Ақжар аудандық мәслихат
хатшысының м.а.                            А. Прокофьев
2011 жылғы 27 шілдедегі № 33-1
аудандық мәслихат сессиясының шешіміне
1-қосымша

Приложение 1, 4, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению (прилагается);
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Акжарского районного маслихата             Б. Жанабаев
И.о. секретаря
Акжарского районного маслихата             А. Прокофьев
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 июля 2011 года № 33-1
Приложение 1
к решению маслихата