Бірыңғай тіркелген салықтық ставкалары туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 қарашадағы N 31-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 желтоқсанда N 13-5-140 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 20-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 12.03.2018 № 20-2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV Кодексінің 422-бабына (Салық кодексі) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Белгілеу:
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағында қызмет ететін барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтық ставкалары бір айға бір бірлік үшін, қосымшаға сәйкес.

О единых ставках фиксированного налога
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2011 года N 31-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 декабря 2011 года N 13-5-140. Утратило силу решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 12 марта 2018 года № 20-2
Сноска. Утратило силу решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 12.03.2018 № 20-2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьей 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года № 99-IV, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить:
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории района имени Габита Мусрепова на единицу налогообложения в месяц, согласно приложению.

2. Аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 24 желтоқсандағы № 4-3 "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" шешімінің 2 қосымшасы (тіркеу номері 13-5-50 2008 жылғы 16 қаңтар, "Есіл өңірі" газеті 2008 жыл 18 қаңтар № 3, "Новости Приишимья" газеті 2008 жыл 21 қаңтар № 3) күші жойылды деп саналсын.
3. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден соң күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХХІ сессиясының
төрағасы Қ. Бижанов
КЕЛІСІЛДІ
"Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы М. Ағажанов
Аудандық мәслихат
хатшысы Б.Ысқақова

2. Признать утратившим силу приложение 2 к решению районного маслихата от 24 декабря 2007 года № 4-3 "Об утверждении ставок по отдельным видам платежей" (регистрационный номер 13-5-50 от 16 января 2008 года, газеты "Есіл Өңірі" от 18 января 2008 года № 3, "Новости Приишимья" от 21 января 2008 года № 3).
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней с момента первого дня официального опубликования.
Председатель XXXI сессии
районного маслихата К. Бижанов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Налоговое управление
по району имени
Габита Мусрепова" М. Агажанов
Секретарь
районного маслихата Б. Искакова