2012 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 322 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғыи 5 қаңтарда N 13-6-182 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің орынбасарының 2013 жылғы 10 қаңтардағы N 02.04.06-11/29 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің орынбасарының 10.01.2013 N 02.04.06-11/29 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 5-бабының 2-тармағына, 7-бабының 2)5-4) тармақшаларына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі бекітілсін:
22-ден (жиырма екі) 29 (жиырма тоғыз) жасқа дейінгі жастар;
50 (елу) жастан асқан тұлғалар;
ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар (алты айдан астам);
оқу орындарының түлектері;
біреуі де жұмыс істемейтін отбасылардың тұлғалары.
2. «2011 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы» Есіл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 405 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылдың 9 қаңтарында № 13-6-157 тіркелген, 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 5 «Есіл таңы», 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 4 «Ишим» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.К.Бектасоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                       А.Бегманов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2012 год
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2011 года N 322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 января 2012 года N 13-6-182. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо заместителя акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 10 января 2013 года N 02.04.06-11/29)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо заместителя акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 10.01.2013 N 02.04.06-11/29)
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, подпунктами 2)5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
молодежь в возрасте от 22 (двадцати двух) до 29 (двадцати девяти) лет;
лица, старше 50 (пятидесяти) лет;
лица, длительно не работающие (более шести месяцев);
выпускники учебных заведений;
лица из семей, где нет ни одного работающего.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района от 8 декабря 2010 года № 405 «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2011 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-6-157 от 9 января 2011 года, опубликовано в газетах «Есіл таңы» от 28 января 2011 года № 5, «Ишим» от 28 января 2011 года № 4).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бектасову А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Есильского района                     А. Бегманов