2012 жылы жалпы білім беретін оқу орындары оқушыларының селолық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүрулері туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 51/277 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 қаңтарда N 13-6-185 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 01-21/9 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013.01.11 N 01-21/9 хаты)
«Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319-ІІІ Заңының 6-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдедегі № 581 Заңының 6-бабының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Явленка селосының жалпы білім беретін оқу орындарының 1-4-сыныптар оқушыларына қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен ақысыз жүрулеріне 2012 жылға құқық берілсін.
2. Есіл ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі 2012 жылға арналған аудан бюджетінен «Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі түрінде оқитын оқушылары мен тәрбиеленушілерінің қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүрулерін әлеуметтік қолдау» 471012 бағдарламасы бойынша 780 (жеті жүз сексен) мың теңге сомасында қаражаттардың бөлінуін қамтамасыз етсін.
3. «Жалпы білім беретін оқу орындары оқушыларының селолық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүрулері туралы» аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 36/213 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізбесінде 2011 жылдың 20 қаңтарында № 13-6-158 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 25 ақпандағы № 9(249) «Есіл таңы» және 2011 жылғы 25 ақпандағы № 9(8528) «Ишим» аудандық газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Е. Олейникова                              Б. Шериязданов
КЕЛІСІЛДІ: 2011 жылғы 22 желтоқсан
«Есіл ауданының білім,
дене шынықтыру және
спорт бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А. Әбдірахманов
(АБДШжСБ)
«Есіл ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Г. Стороженко
(АЭБЖБ)

О льготном проезде на сельском общественном транспорте (кроме такси) учащихся общеобразовательных учебных заведений в 2012 году
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2011 года N 51/277. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 января 2012 года N 13-6-185. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11 января 2013 года N 01-21/9)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11.01.2013 N 01-21/9)
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 № 319-III «Об образовании», подпунктом 4) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года № 581 «О государственной молодежной политике в Республике Казахстан», подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить на 2012 год право льготного бесплатного проезда на сельском общественном транспорте (кроме такси) учащимся общеобразовательных учебных заведений села Явленка с 1 по 4 классы.
2. Отделу экономики и бюджетного планирования Есильского района обеспечить выделение средств из бюджета района на 2012 год в сумме 780 (семьсот восемьдесят) тысяч тенге по программе 471012 «Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения, в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов».
3. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 36/213 «О льготном проезде на сельском общественном транспорте (кроме такси) учащихся общеобразовательных учебных заведений» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 января 2011 года № 13-6-158, опубликовано в районных газетах «Есіл Таны» 25 февраля 2011 года № 9(249), «Ишим» 25 февраля 2011 года № 9(8528).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Е. Олейникова                              Б. Шериязданов
СОГЛАСОВАНО: 22 декабря 2011 года
Начальник
государственного учреждения
«Отдел образования, физической
культуры и спорта Есильского района»       А. Абдрахманов
(РООФКиС)
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования Есильского района»            Г. Стороженко
(РОЭиБП)