"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 31/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 7 қазандағы N 40/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 19 қазанда N 13-8-151 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 4/4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 4/4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 106 және 109-баптары, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына, Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 31/1 шешіміне (2011 жылғы 12 қаңтардағы 13-8-138 мемлекеттік тіркеу нормативтік құқықтық актілерінің Тіркелімінде тіркелген, «Қызылжар» газетінде 2011 жылғы 3 ақпандағы № 7, 2011 жылғы 4 ақпандағы № 6 «Маяк» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағының:
1 тармақшасы) келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1) кірістер - 3 594 903 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 357 370 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 111 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 36 863 мың теңге;
трансферттік түсімдер - 3 192 559 мың теңге;»;
2 тармақшасы) келесі редакцияда мазмұндалсын:
«2) шығындар - 4 092 375,2 мың теңге;»;
12 тармағының:
5 тармақшасы) келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 7 октября 2011 года N 40/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 октября 2011 года N 13-8-151. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 4/4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2012 N 4/4
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 Кызылжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 31/1 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 января 2011 года № 13-8-138, опубликовано в газетах «Қызылжар» от 3 февраля 2011 года № 7, «Маяк» от 4 февраля 2011 года № 6) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) доходы - 3 594 903 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 357 370 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 8 111 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 36 863 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3 192 559 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«2) затраты - 4 092 375,2 тысяч тенге;»;
в пункте 12:
подпункт 5) изложить в следующей редакции:

«5) 446 мың теңге - облыс аудандарында бір пәтерлі тұрғын үйлерді салу, соның ішінде жоба-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;»;
осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес көрсетілген шешімге 1, 4, 6-қосымшалары жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгзіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
А. Волков                                  А. Молдахметова
Аудандық мәслихаттың

«5) 446 тысяч тенге - строительство одноквартирных жилых домов в районах области, в том числе разработка проектно-сметной документации;»;
приложения 1,4,6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
А. Волков                                  А. Молдахметова
Приложение 1
к решению районного маслихата

14 336
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстық маңызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 449
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
388
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
604
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
2 250
018
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
645
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
12 146
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 421
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
725
2
Қорғаныс
6 996
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 996
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 996
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
800
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
200
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
220
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
220
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
220
4
Бiлiм беру
1 893 582,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
88 560
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
73 319
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
15 241
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 266
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 266
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 802 756,3
003
Жалпы білім беру
1 731 447
006
Балаларға қосымша білім беру
23 347,3
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 206
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 400
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

14 336
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
10 449
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
388
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
604
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
2 250
018
Капитальные расходы государственных органов
645
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
12 146
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
11 421
004
Капитальные расходы государственных органов
725
2
Оборона
6 996
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 996
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 996
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
800
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
200
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
220
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
220
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
220
4
Образование
1 893 582,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
88 560
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
73 319
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
15 241
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 266
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2 266
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 802 756,3
003
Общеобразовательное обучение
1 731 447
006
Дополнительное образование для детей
23 347,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 206
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 400
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)