Мағжан Жұмабаев ауданының шақырту учаскесіне 1995 жылы туған Қазақстан Республикасының ер азаматтарын 2012 жылы қаңтардан наурыз аралығында тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің 2011 жылғы 23 қарашадағы N 52 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 желтоқсанда N 13-9-146 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы ауданы әкімінің 2012 жылғы 8 мамырдағы N 14 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы ауданы әкімінің 2012.05.08 N 14 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 33-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 17-бабына 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырындағы № 371 «Қазақстан Республикасында әскери мiндеттiлер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргiзу тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы» Қаулысына сәйкес аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Мағжан Жұмабаев ауданының шақырту учаскесіне 1995 жылы туған, тіркеу жылы 17 жасқа толатын және Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында бұрын тіркелмеген, әскерге шақыру жасы үлкен Қазақстан Республикасының ер азаматтарын 2012 жылы қаңтардан наурыз аралығында шақырту учаскесіне тіркеуді ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Д.Қабдөшевке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 қаңтардағы пайда болған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі                                Б. Бубенко
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев атындағы ауданының
Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығының Ум.а     Н.Сарсымбаев

Об организации и обеспечении на территории района Магжана Жумабаева приписки граждан мужского пола Республики Казахстан 1995 года рождения к призывному участку с января по март 2012 года
Решение акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 ноября 2011 года N 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 декабря 2011 года N 13-9-146. Утратило силу - решением акима района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 8 мая 2012 года N 14
Сноска. Утратило силу - решением акима района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 08.05.2012 N 14
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 «Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан» аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить на территории района Магжана Жумабаева приписку граждан мужского пола Республики Казахстан 1995 года рождения, которым в год приписки исполняется 17 лет и старших призывных возрастов, ранее не прошедших приписку на территории района Магжана Жумабаева, к призывному участку с января по март 2012 года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Кабдушева А.Д.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2012 года.
Аким района                                В. Бубенко
«СОГЛАСОВАНО»:
ВрИО начальника государственного
учреждения «Отдел по делам обороны
района имени Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области»              Н. Сарсымбаев