Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткерлердің үгіттік басылым материалдарын Мамлют ауданы бойынша орналастыру орындарын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімінің 2011 жылғы 15 ақпандағы N 59 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 ақпанда N 13-10-130 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 8 қазандағы N 336 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің 08.10.2013 N 336 қаулысымен
Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық заңының14-бабына және 28-бабының 6-тармағына сәйкес, үгіттік басылым материалдарын бейберекет орналастыруды болдырмау мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткерлердің үгіттік басылым материалдарын Мамлют ауданы бойынша орналастыру орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.М. Бекшеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Қалиев
Келісілді
Аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы              В. Целуйко
Мамлют ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 15 ақпандағы
№ 59 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткерлердің үгіттік басылым материалдарын Мамлют ауданы бойынша орналастыру орындарының тізімі
т/т
Елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен үгіт жүргізу орнының орналасқан жері
1.
Мамлютка қаласы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан по Мамлютскому району
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 15 февраля 2011 года N 59. Зарегистрировано Управлением юстиции Мамлютского района Северо-Казахстанской области 17 февраля 2011 года N 13-10-130. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 8 октября 2013 года N 336
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 08.10.2013 N 336
В соответствии со статьей 14 и пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», совместно с Мамлютской районной территориальной избирательной комиссией, в целях исключения хаотичного размещения агитационных печатных материалов, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан по Мамлютскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Бекшенова Е.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Калиев
Согласовано
Председатель районной территориального
избирательной комиссии                     В. Целуйко
Приложение
к постановлению акимата
от 15 февраля 2011 года № 59
Мамлютского района
Список мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан по Мамлютскому району
п/п
Наименование населенного пункта
Место расположения помещения для проведения агитации с избирателями
1
город Мамлютка