"2011-2013 жылдарға аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 28/2 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы N 31/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 сәуірде N 13-10-134 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 маусымдағы N 82)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2012.06.11 N 82)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-VI Бюджеттік кодексінің 106-бабына 4-тармағына және 109-бабына 5-тармағына, Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылдың 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/2 шешіміне (мемлекеттік Тізім тіркеуінде тіркелген 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 13-10-129 құқықтық нормативтік актілердің, № 6 «Солтүстік жұлдызы», № 6 «Знамя труда» газеттерінде 2011 жылдың 4 ақпанында жарияланған) төмендегі өзгертулер және толықтырулар енгізу:
1-тармақта:
1) тармақшада
«1787117» цифрлары «1825791» цифрлармен ауыстырылсын;
«209033» цифрлары «212851» цифрлармен ауыстырылсын;
«3000» цифрлары «4069» цифрлармен ауыстырылсын;
«1571084» цифрлары «1604871» цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«1787117» цифрлары «1836836,9» цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақта
«35905» цифрлары «86393,7» цифрлармен ауыстырылсын;
«36498» цифрлары «86986,7» цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшада
«-35905» цифрлары «- 97439,6» цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшада
«35905» цифрлары « 97439,6» цифрлармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
«мүлікке салықтар» сөзін «мүлікке салық» сөзімен ауыстырылсын;
«көлік кұралдарына салықтар» сөзін «көлік кұралдарына салық» сөзімен ауыстырылсын;
9-тармақта:
«17499» цифрлары «19684» цифрлармен ауыстырылсын;
Төмендегі мазмұндағы 10-1 тармақпен толықтырылсын:
«10-1. бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстарға 2011 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан сомасы 12534,6 мың теңге, бос бюджеттік қаржының қалдықтарын, 9-қосымшаға сәйкес бағыттау»;
11-тармақта:
7) тармақшада
«5527» цифрлары «6535» цифрлармен ауыстырылсын;
Төмендегі мазмұндағы 9); 10); 11); 12) тармақшаларымен толықтырылсын:
«9) мектеп мұғалімдері және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының біліктілік санаттарына үстеме ақыны арттыруға сомасы 8991 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 28/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 марта 2011 года N 31/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Мамлютского района Северо-Казахстанской области 22 апреля 2011 года N 13-10-134. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 11 июня 2012 года N 82)
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 11.06.2012 N 82)
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 28/2 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-10-129 от 21 января 2011 года, опубликовано 4 февраля 2011 года в газете «Знамя труда» № 6, «Солтүстік жұлдызы» № 6) следующие изменения и дополнения:
В пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1787117» заменить цифрами «1825791»;
цифры «209033» заменить цифрами «212851»;
цифры «3000» заменить цифрами «4069»;
цифры «1571084» заменить цифрами «1604871»;
подпункте 2)
цифры «1787117» заменить цифрами «1836836,9»;
подпункте 3)
цифры «35905» заменить цифрами «86393,7»;
цифры «36498» заменить цифрами «86986,7»;
подпункте 5)
цифры «-35905» заменить цифрами «-97439,6»;
подпункте 6)
цифры «35905» заменить цифрами «97439,6»;
в пункте 2:
слова «налогов на имущество» заменить словами «налога на имущество»;
слова «налогов на транспортные средства» заменить словами «налога на транспортные средства»
в пункте 9:
цифры «17499» заменить цифрами «19684»;
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
«10-1. Направить свободные остатки бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2011 года в сумме 12534,6 тысяч тенге на расходы по бюджетным программам, согласно приложению 9»;
в пункте 11:
в подпункте 7)
цифры «5527» заменить цифрами «6535»;
дополнить подпунктами 9); 10); 11); 12) следующего содержания:
«9) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 8991 тысяч тенге;

10) Жұмыс пен қамту Бағдарламасы 2020 іс-шараларын жүзеге асыруға жалақыны мөлшерлік қаржыландыруға 1430 мың теңге сома;
11) Жұмыс пен қамту Бағдарламасы 2020 іс-шараларын жүзеге асыруға жұмыс пен қамту орталықтарын құруға 6312 мың теңге сома;
12) Жұмыс пен қамту Бағдарламасы 2020 шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жүзеге асыруға 14000 мың теңге сома»;
12-тармақта:
1) тармақшада
«3544» цифрлары «0» цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшада
«8709» цифрлары «10644» цифрлармен ауыстырылсын;
Төмендегі мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
«5) мемлекеттік мекемелер мен кәсіпорындарға көмір алуға 3655 мың теңге сома»;
Төмендегі мазмұндағы 12-1 тармағымен толықтырылсын:
«12-1. 2011 жылға аудандық бюджетке областық бюджеттен аудан бюджетіне 1327772 мың теңге сомасында тапсырылатын бюджеттік субвенцияның мөлшерін ескерту»;
Төмендегі мазмұндағы 13-1 тармағымен толықтырылсын:
«13-1. Жұмыс пен қамту Бағдарламасы 2020 тұрғын үйді алуға және (немесе) құрылысқа 49000 мың теңге сома бюджеттік несиені бағыттау»;
16-тармақта:
«денсаулық сақтау» сөзі алып тасталсын;
17-тармақ алып тасталсын.
Нұсқалған шешімнің 1, 4, 5, 7, 8, 9-қосымшалары 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                       хатшысы
З. Шаяхин                                  А. Қошанов
КЕЛІСІЛГЕН:
«Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют аудандық экономика және
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А. Яковенко
Аудандық мәслихаттың

10) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020 на частичное субсидирование заработной платы в сумме 1430 тысяч тенге;
11) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020 на создание центров занятости в сумме 6312 тысяч тенге;
12) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 в сумме 14000 тысяч тенге»;
в пункте 12:
в подпункте 1)
цифры «3544» заменить цифрами «0 »;
в подпункте 3)
цифры «8709» заменить цифрами «10644»;
дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
«5) на приобретение угля для государственных учреждений и предприятий в сумме 3655 тысяч тенге»;
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
«12-1. Учесть в районном бюджете на 2011 год объем бюджетной субвенции, передаваемый из областного бюджета в бюджет района в сумме 1327772 тысяч тенге»;
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
«13-1. Направить бюджетные кредиты в сумме 49000 тысяч тенге на строительство и (или) приобретение жилья в соответствии с Программой занятости 2020»;
в пункте 16:
слово «здравоохранения» исключить;
Пункт 17 исключить.
Приложения 1, 4, 5, 7, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6.
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
З. Шаяхин                                  А. Кошанов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики и
финансов Мамлютского района
Северо-Казахстанской области»

542
001
Экономикалық саясатты, қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15524
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
169
02
Қорғаныс
5799
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5799
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4899
006
Аудан (облыстық маңыздағы қала) шеңберінде төтенше жағдайдан құтқару және ескерту
450
007
Аудандық (облыстық маңыздағы қала) шеңберінде өрттерді сөндіру және жүргізу бойынша іс-шаралар, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендердегі өрттер
450
04
Білім беру
1233446,2
464
Аудан (облыстық маңызы бар қала) білім беру бөлімі
35658
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқыту қызметін қамтамасыз ету
26667
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
8991
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1102
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1102
464
Аудан (облыстық маңызы бар қала) білім беру бөлімі
1196686,2
003
Жалпы білім беру
1138588
006
Балалар үшін қосымша білім беру
33626,2
001
Білім облысында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты жүзеге асыру бойынша қызметтер
7061
004
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2140
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру ұйымдары үшін оқулықтар сатып алу және жеткізу
6000
015
Ата-анасының қамқорлығынсыз қалған (балалар) балалардың және (жетім-балалар) жетім балалардың күтуші қамқоршысына (тәрбиешісі) ай сайынғы ақша қаражат төлемдері
5443
020
Үйде тәрбиеленiп, бiлiм алатын мүгедек балаларды бағдарламалық қамтамасыз ету, жабдықтармен қамтамасыз ету
3828
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
115437
451
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
115437
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
17741
004
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету
0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12327
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

542
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
15524
015
Капитальные расходы государственных органов
169
02
Оборона
5799
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5799
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4899
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
450
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
450
04
Образование
1233446,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
35658
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
26667
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
8991
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1102
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1102
464
Отдел образования района (города областного значения)
1196686,2
003
Общеобразовательное обучение
1138588
006
Дополнительное образование для детей
33626,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7061
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2140
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
6000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5443
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3828
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
115437
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
115437
002
Программа занятости
17741
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
0
005
Государственная адресная социальная помощь
12327
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

406
2
Басқа санаттағы азаматтар және ҰОС мүгедектері мен қатысушыларына кепілдік және жеңілдік оларға теңестірілген тұлғалар ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне санаторлы-курорттық емделуіне
580
3
Ұлы Отан Соғысы ардагерлері мен қатысқан азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету (шаштаразда, моншада)
125
4
Туберкулезбен ауыратын азаматтарға қосымша тамақтандыруды қамтамасыз ету үшін әлеуметтік көмек
432
5
Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен мүгедектеріне және олармен теңдес тұлғаларға кепілді және жеңілдікпен тіс протездеуіне әлеуметтік көмек
551
6
Ұлы Отан Соғысына қатысушылар мен ардагерлерге, мүгедектерге баспасөзге жазылуына әлеуметтік көмек
183
7
Жеке санаттағы азаматтар үшін Астана қ. авиатурларға әлеуметтік көмек
175
8
Ұлы Отан Соғысы ардагерлеріне және қатысушыларына коммуналдық қызметтеріне әлеуметтік көмек
1763
9
Жеңіс күніне құрмет көрсетуге ҰОС мүгедектеріне және қатысушыларына әлеуметтік көмек
260
10
"Ұрпақ қоры" тууға жағдай жасау жөніндегі бағдарламалар шеңберіндегі әлеуметтік көмек төлемі
14959
11
Медициналық оқу орындарының бітірушілері мен дәрігерлеріне әлеуметтік төлемдер
200
12
Белсенді өкпе ауруының науқастарына емдеу орнына жүріске
50
Жиыны:

406
2
Санаторно-курортное лечение участников и инвалидов ВОВ, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ и другим категориям граждан
580
3
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны (бани, парикмахерские)
125
4
Социальная помощь для обеспечения дополнительного питания гражданам, больным активным туберкулезом
432
5
Социальная помощь на льготное зубопротезирование участников и инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны.
551
6
Социальная помощь на подписку периодических изданий участникам и инвалидам Великой Отечественной войны
183
7
Социальная помощь на авиатуры в г.Астана для отдельных категорий граждан
175
8
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны на коммунальные услуги
1763
9
Социальная помощь участникам и инвалидам ВОВ на чествование в день Победы
260
10
Выплата социальной помощи в рамках программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"
14959
11
Социальные выплаты врачам и выпускникам медецинских учебных заведений
200
12
На проезд больным активным туберкулезом к месту личения
50
Итого