Аудан аумағында 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында Қазақстан Республикасының азаматтарын жедел әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және әткізуді қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 24 наурыздағы N 97 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша ауданы Әділет басқармасында 2011 жылғы 29 наурызда N 13-11-206 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012 жылғы 22 маусымдағы N 02.10-07-02-542 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012.06.22 N 02.10-07-02-542 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 8) тармақшасына, «Әскери міндет пен әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасы 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 Заңының 192044-баптарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Президентінің «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» 2010 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығы негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатылуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткермеген азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, Қазақстан Республикасының басқа әскерлері мен әскери құрылымдарға мерзімді әскери қызметке шақыру ұйымдастырылсын және өткізу қамтамасыз етілсін.
2. Аудандық шақыру комиссиясы 1-қосымшаға сәйкес құрылсын.
3. Жедел әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Аудандық орталық аурухананың бас дәрігері (Рафальский А.П.) (келісім бойынша):
шақыру комиссиясына жіберілген шақырушыларды медициналық тексеру үшін аудандық аурухананың терапевт және хирургия бөліміндерінде қажетті орындар санын қарастырсын;
аудандық шақыру пунктіндегі медициналық комиссияны қажетті медициналық мүлікпен және керек-жарақтармен қамтамасыз етсін;
аудандық шақыру пунктіндегі медициналық комиссияны тәжірибелі дәрігер-мамандармен және орта медициналық персоналмен жасақтасын;
айнаға түсіру кабинетінің, анализ алу лабораториясының тоқтаусыз жұмыс істеуін қамтамасыз етсін.

Об организации и обеспечении проведения призыва граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу на территории района в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 марта 2011 года N 97. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 29 марта 2011 года N 13-11-206. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 22 июня 2012 года N 02.10-07-02-542)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 22.06.2012 N 02.10-07-02-542)
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 192044 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе» и на основании Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле–июне, октябре–декабре 2011 года» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение призыва на срочную воинскую службу в Вооруженные силы Республики Казахстан, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле–июне и октябре–декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Образовать районную призывную комиссию, согласно приложению 1.
3. Утвердить график проведения призыва на срочную воинскую службу, согласно приложению 2.
4. Рекомендовать главному врачу центральной районной больницы (Рафальский А.П.) (по согласованию):
предусмотреть необходимое количество мест в терапевтическом и хирургическом отделениях районной больницы для медицинского обследования призывников, направленных призывной комиссией;
обеспечить медицинскую комиссию на районном призывном пункте необходимым медицинским имуществом и инвентарем;
укомплектовать медицинскую комиссию опытными врачами – специалистами и средним медицинским персоналом;
обеспечить бесперебойную работу рентгенологического кабинета, лаборатории проведения анализов.