2011 жылға Тимирязев ауданы аумағында тұратын халықтың нысаналы тобына жататын тұлғалардың қосымша тізімін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 27 сәуірдегі N 109 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 мамырда N 13-12-126 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 325 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2011.12.21 N 325 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 5-бабы 2-тармағына, 7-бабы 2) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы аумағында тұратын халықтың нысаналы тобына жататын тұлғалардың қосымша тізімі 2011 жылға белгіленсін:
1) 29 жасқа дейінгі жастар
2) 50 жастан жоғары тұлғалар
3) бір жылдан артық жұмыс істемейтін тұлғалар
2. «2010 жылға Тимирязев ауданы аумағында тұратын халықтың нысаналы тобына жататын тұлғалардың қосымша тізімін анықтау туралы» Тимирязев ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы № 235 қаулы күші жойылды деп тану (2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 13-12-97 нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 26 желтоқсандағы № 52 «Көтерілген тың», 2009 жылғы 26 желтоқсандағы № 52 «Нива» газеттерінде жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Е. Макеноваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Қасенов

Об установлении дополнительного перечня лиц, проживающих на территории Тимирязевского района, относящихся к целевым группам населения, на 2011 год
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2011 года N 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 мая 2011 года N 13-12-126. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2011 года N 325
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 21.12.2011 N 325
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2011 год дополнительный перечень лиц, проживающих в Тимирязевском районе Северо-Казахстанской области, относящихся к целевым группам населения:
1) молодежь в возрасте до 29 лет
2) лица старше 50 лет
3) лица, не работающие более одного года
2. Признать утратившим силу постановление акимата Тимирязевского района от 8 декабря 2009 года № 235 «Об определении дополнительного перечня лиц, проживающих на территории Тимирязевского района, относящихся к целевым группам, на 2010 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-12-97 от 21 декабря 2009 года, опубликовано в газетах «Көтерiлген тың» от 26 декабря 2009 года № 52, «Нива» от 26 декабря 2009 года № 52).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Макенову Ж.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Касенов