Облыс әкімиятының 2006 жылғы 20 маусымдағы № 168 "Жайық-Каспий бассейні бойынша (Атырау облысы шегінде) балық шаруашылығы су тоғандарын учаскелерін) пайдаланушыларға бекітіп беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 ақпандағы N 33 қаулысы. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 ақпанда N 2585 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімиятының 2006 жылғы 20 маусымдағы № 168 "Жайық-Каспий бассейні бойынша (Атырау облысы шегінде) балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерін) пайдаланушыларға бекітіп беру туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің Мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2467 тіркелген, 2006 жылғы 29 шілдедегі № 90 "Атырау" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасындағы:
7 және 9-тармақтар алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасындағы:
"Табиғат пайдаланушыларға бекітіліп берілген Қиғаш өзені мен сағалық кеңістігінің балық шаруашылығы учаскелерінің (тартымдарының) тізбесі" кестедегі:
6-тармақ алынып тасталсын;
"Қиғаш өзенінің сағалық кеңістігі" кестедегі:
7-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.К. Айдарбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастапқа қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы
А. Әбдіров

О внесении изменений в постановление акимата области от 20 июня 2006 года № 168 "О закреплении рыбохозяйственных водоемов (участков) за пользователями по Урало-Каспийскому бассейну (в пределах Атырауской области)"
Постановление Атырауского областного акимата от 10 февраля 2011 года N 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 февраля 2011 года N 2585
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 20 июня 2006 года № 168 "О закреплении рыбохозяйственных водоемов (участков) за пользователями по Урало-Каспийскому бассейну (в пределах Атырауской области)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2467, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 29 июля 2006 года за № 90) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
пункты 7 и 9 исключить;
в приложении 2 к указанному постановлению:
в таблице "Перечень рыбохозяйственных участков (тоней) реки Кигач и предустьевого пространства закрепленных за природопользователями":
пункт 6 исключить;
в таблице "Предустьевое пространство реки Кигач":
пункт 7 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Айдарбекова С.К. – заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Исполняющий обязанности
акима области
А. Абдиров