Облыс әкімиятының 2008 жылғы 13 наурыздағы № 62 "Қорықтық учаскені қоспағанда, Жайық және Қиғаш өзендерінің барлық акваториясы шекараларында (Атырау облысы шегінде) Каспий теңізі Солтүстік бөлігінің мемлекеттік қорық аймағының су көлігін пайдаланудың реттелмелі режимімен қоса қорғау аймағы мен экологиялық дәлізін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 1 шілдедегі N 191 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 тамызда N 2593 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 27 наурыздағы № 64 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 27.03.2018 № 64 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы № 212 Экологиялық кодексінің 257-бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1-бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімиятының 2008 жылғы 13 наурыздағы № 62 "Қорықтық учаскені қоспағанда, Жайық және Қиғаш өзендерінің барлық акваториясы шекараларында (Атырау облысы шегінде) Каспий теңізі солтүстік бөлігінің мемлекеттік қорық аймағының су көлігін пайдаланудың реттелмелі режимімен қоса қорғау аймағы мен экологиялық дәлізін белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2526 тіркелген, 2008 жылғы 17 мамырдағы № 58 "Атырау" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
кіріспеде:
"басқару" деген сөзден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын;
"17,", "72,", "75" сандары алынып тасталсын.
4-тармақта:
2) тармақша алынып тасталсын;
5) тармақшадағы "пайдалану режимін шектеу, сонымен қатар, Каспий теңізінің солтүстік бөлігінің мемлекеттік қорық аймағында кемелер қатынасы үшін экологиялық талаптарды" деген сөздер алынып тасталсын.
көрсетілген қаулымен бекітілген Қорғау аймағында су көлігін пайдаланудың реттелмелі режимінің шарттарында:
бүкіл мәтін бойынша "Атырау облыстық аумақтық орман және аңшылық шаруашылығы басқармасымен" деген сөздер "Жайық-Каспий облысаралық бассейндік балық шаруашылығы инспекциясымен" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.К. Айдарбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
Б. Дәукенов

О внесении изменений в постановление акимата области от 13 марта 2008 года № 62 "Об установлении экологического коридора и охранной зоны государственной заповедной зоны Северной части Каспийского моря с регулируемым режимом эксплуатации водного транспорта в границах по всей акватории рек Урал и Кигач (в пределах Атырауской области), за исключением заповедного участка"
Постановление Атырауского областного акимата от 1 июля 2011 года N 191. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 августа 2011 года N 2593. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 27 марта 2018 года № 64
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 27.03.2018 № 64 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 257 Экологического Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года № 212, статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 23 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 13 марта 2008 года № 62 "Об установлении экологического коридора и охранной зоны государственной заповедной зоны северной части Каспийского моря с регулируемым режимом эксплуатации водного транспорта в границах по всей акватории рек Урал и Кигач (в пределах Атырауской области), за исключением заповедного участка" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2526, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 17 мая 2008 года № 57) следующие изменения:
в преамбуле:
после слово "управлении" добавить слова "и самоуправлении";
исключить цифры "17,", "72,", "75".в пункте 4:
подпункт 2) исключить;
в подпункте 5) слова ", ограничением режима пользования, а также экологических требований для судоходства в государственной заповедной зоне северной части Каспийского моря" исключить.
в Условии регулируемого режима эксплуатации водного транспорта в охранной зоне, утвержденном указанным постановлением:
по всему тексту слова "Атырауским территориальным управлением лесного и охотничьего хозяйства" заменить словами "Урало-Каспийской межобластной бассейновой инспекцией рыбного хозяйства".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Айдарбекова С.К. – заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
Б. Даукенов