Облыстық мәслихаттың ХХV сессиясының 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 372-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 шілдедегі N 445-IV шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 2 қыркүйекте N 2595 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі № 157-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 04.07.2013 № 157-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және облыс әкімдігі ұсынған 2011-2013 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, облыстық мәслихат ХХXІІ сессиясында ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 3 желтоқсандағы № 372-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2582 рет санымен тіркелген 2011 жылғы 20 қаңтарда "Атырау" газетінде № 7 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"110 971 268" деген сандар "111 562 622" деген сандармен ауыстырылсын;
"52 872 576" деген сандар "51 446 259" деген сандармен ауыстырылсын;
"109 105" деген сандар "1 655 092" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 326" деген сандар "3 216" деген сандармен ауыстырылсын;
"57 987 261" деген сандар "58 458 055" деген сандармен ауыстырылсын;
"107 631 761" деген сандар "108 015 003" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 579 803" деген сандар "4 782 513" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 584 803" деген сандар "5 001 513" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 13-тармақта:
"661 501" деген сандар "1 257 905" деген сандармен ауыстырылсын;
"32 886" деген сандар "51 486" деген сандармен ауыстырылсын;
"832 305" деген сандар "753 223" деген сандармен ауыстырылсын;
3) 19-тармақта:
"394 196" деген сандар "351 096" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
жылу желілерін күрделі жөндеуге - 43 100 мың теңге;
қысқа мерзімге дайындық үшін – 34 000 мың теңге;
елді мекендерді сумен қамту үшін - 8 117 мың теңге;
азаматтардың жекелеген топтарын тұрғын үймен қамтамасыз ету үшін - 4 000 мың теңге;
білім беру мекемелерін ағымдағы ұстауға - 137 125 мың теңге;
білім беру нысандарын күрделі жөндеуге - 9 300 мың теңге;
мемлекеттік органдардың ғимараттарын күрделі жөндеуге - 2 600 мың теңге;
4) келесі мазмұндағы 23 және 24 тармақтарымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение ХХV сессии областного маслихата от 3 декабря 2010 года № 372-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 29 июля 2011 года № 445-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 2 сентября 2011 года № 2595. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04 июля 2013 года № 157-V
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского областного маслихата от 04.07.2013 № 157-V.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2011-2013 годы, областной маслихат на XХXІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 3 декабря 2010 года № 372-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2582 опубликовано 20 января 2011 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 7) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "110 971 268" заменить цифрами "111 562 622";
цифры "52 872 576" заменить цифрами "51 446 259";
цифры "109 105" заменить цифрами "1 655 092";
цифры "2 326" заменить цифрами "3 216";
цифры "57 987 261" заменить цифрами "58 458 055";
цифры "107 631 761" заменить цифрами "108 015 003";
цифры "4 579 803" заменить цифрами "4 782 513";
цифры "4 584 803" заменить цифрами "5 001 513";
2) в пункте 13:
цифры "661 501" заменить цифрами "1 257 905";
цифры "32 886" заменить цифрами "51 486";
цифры "832 305" заменить цифрами "753 223";
3) в пункте 19:
цифры "394 196" заменить цифрами "351 096";
дополнить строками следующего содержания:
"43 100 тысяч тенге - на капитальный ремонт тепловых сетей;
34 000 тысяч тенге - на подготовку к зимнему периоду;
8 117 тысяч тенге - на водообеспечение населенных пунктов;
4 000 тысяч тенге - на обеспечение жильем отдельных категорий граждан;
137 125 тысяч тенге - на текущее содержание учреждений образования;
9 300 тысяч тенге - на капитальный ремонт объектов образования;
2 600 тысяч тенге - на капитальный ремонт зданий государственных органов;"
4) дополнить пунктами 23 и 24 следующего содержания:

"23. 105 254 001 "Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы бойынша жұмсалған 100 000 теңге кассалық шығындары 10 5 254 013 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары" бағдарламасына жылжытылсын.
24. 141 257 016 "Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету" бағдарламасы 159 "Өзге де ағымдағы шығындар" ерекшелігі бойынша жұмсалған 10 064 теңге кассалық шығындары 212 "Республикалық бюджеттен жергiлiктi атқарушы органдар алған қарыздар бойынша сыйақылар (мүдделердi) төлеу" ерекшелігіне жылжытылсын."
2. 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы М. Шырдабаевқа жүктелсін.

"23. Произведенные кассовые расходы по программе 105 254 001 "Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне" в сумме 100 000 тенге перенести на программу 105 254 013 "Капитальные расходы государственных органов".
24. Произведенные кассовые расходы по специфике 159 "Прочие текущие затраты" программы 141 257 016 "Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета" в сумме 10 064 тенге перенести на специфику 212 "Выплаты вознаграждений (интересов) по займам, полученным из республиканского бюджета местными исполнительными органами"."
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по бюджету, финансам, экономики, развития предпринимательства, проблемам аграрного сектора и экологии М. Чердабаева.

014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
529000
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
292400
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1425000
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
28000
02
Коммуналдық шаруашылық
7715702
271
Облыстың құрылыс басқармасы
911637
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
32388
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
879249
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
6804065
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37430
004
Елдi мекендердi газдандыру
1916131
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
2496455
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
1257905
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
181098
Функционалдық топ
Сомасы, (мың теңге)
Кіші функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
120000
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
451296
116
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
343750
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
6186825
01
Мәдениет саласындағы қызмет
2281335
262
Облыстың мәдениет басқармасы
681971
001
Жергілікті деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23987
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
186592
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету

014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
529000
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
292400
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1425000
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
28000
02
Коммунальное хозяйство
7715702
271
Управление строительства области
911637
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
32388
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
879249
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
6804065
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
37430
004
Газификация населенных пунктов
1916131
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
2496455
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1257905
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
181098
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
120000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
451296
116
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
343750
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
6186825
01
Деятельность в области культуры
2281335
262
Управление культуры области
681971
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
23987
003
Поддержка культурно-досуговой работы
186592
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним