Атырау облысының ауыл шаруашылығы саласында электрондық мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 401 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 ақпанда № 2608 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 21 маусымдағы № 238 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 21.06.2013 № 238 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті (1-қосымша);
2) "Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында қолданылатын ветеринариялық анықтаманы беру" мемлекеттік қызмет регламенті (2-қосымша);
3) Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2012.03.26 № 80 қаулысымен.
4) "Байқаудан өткізушілерді және тұқым сарапшыларын аттестаттау" мемлекеттік қызмет регламенті (4-қосымша);
5) "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызмет регламенті (5-қосымша);
6) К үші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2013.03.29 № 125 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы әкімдігінің 2013.03.29 № 125 қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары  С.К.Айдарбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б. Рысқалиев
КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Байланыс және ақпарат министрі             А. Жұмағалиев
Облыс әкiмдiгiнiң
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 401 қаулысына 1-қосымша
Облысы әкiмдiгiнiң
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 401 қаулысымен бекiтiлген
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті
Негізгі ұғымдар
1. Осы "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламентінде (бұдан әрі – Регламент) келесі ұғымдар пайдаланылады:
1) тұтынушы – жеке тұлға;
2) уәкілетті орган - жергілікті атқарушы органдар (кенттер, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтер әкімдері).
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент "Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабы 4-тармағына сәйкес әзірленді.

Об утверждении регламентов электронных государственных услуг в сфере сельского хозяйства по Атырауской области
Постановление Атырауского областного акимата от 30 декабря 2011 года № 401. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 февраля 2012 года № 2608. Утратило силу постановлением областного акимата Атырауской области от 21 июня 2013 года № 238
Сноска. Утратило силу постановлением областного акимата Атырауской области от 21.06.2013 № 238.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" акимат областиПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) регламент государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (приложение 1);
2) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки действующей на территории соответствующей административно- территориальной единицы" (приложение 2);
3) Утратил силу постановлением Атырауского областного акимата от 29.03.2013 № 125.
4) Регламент государственной услуги "Аттестация апробаторов
и семенных экспертов" (приложение 4);
5) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (приложение 5);
6) Утратил силу постановлением Атырауского областного акимата от 29.03.2013 № 125.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенным постановлением Атырауского областного акимата от 29.03.2013 № 125.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Керимова А.А. – заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Рыскалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Министр связи и информации
Республики Казахстан                       А. Жумагалиев
"28" декабря 2011 года
Приложение 1
к постановлению акимата области
от 30 декабря 2011 года № 401
Утвержден
постановлением акимата области
от 30 декабря 2011 года № 401
Регламент государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) потребитель – физическое лицо;
2) уполномоченный орган – местные исполнительные органы (акимы поселков, аула (села), аульного (сельских) округов).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".

3. Мемлекеттік қызметті уәкілетті орган, сондай-ақ баламалы негізде Халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі – Орталық) ұсынады.
Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi Заңының 3-бабы 1-тармағының 3) тармақшасы, "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттiк қызмет стандартын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2318 қаулысының негiзiнде көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама (қағаз жеткізгіште) (бұдан әрі – анықтама) не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері жөнінде, мемлекеттік қызметті көрсету барысы туралы ақпаратты Орталықтан немесе уәкілетті органнан алуға болады, олардың мекен-жайлары мен жұмыс кестелері осы Регламенттің 12-қосымшаларында көрсетілген.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
уәкілетті органға өтініш берген кезде:
мемлекеттік қызмет өтініш берілген сәттен бастап ұсынылады;
мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі күтудің ең жоғары шекті уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің ең жоғары шекті уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
Орталыққа өтініш берген кезде:
тұтынушы осы Регламенттің 13-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі 2 (екі) күннен аспайды;
мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі күтудің ең жоғары шекті уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің ең жоғары шекті уақыты 10 (он) минуттан аспайды.
9. Тұтынушыға мемлекеттік қызметті ұсынудан мынадай жағдайларда:
1) осы Регламенттің 13-тармағында көрсетілген құжаттардың толық емес пакетін ұсынғанда;
2) уәкілетті органның шаруашылық кітабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректер жоқ болғанда бас тартылады.
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушыдан өтініш алған сәттен мемлекеттік қызметтің нәтижесін беру сәтіне дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы уәкілетті органға өтініш білдіреді немесе Орталыққа өтініш береді;
2) Орталық өтінішті тіркеуді жүргізеді және уәкілетті органға береді;

3. Государственная услуга предоставляется уполномоченным органом, а также через Центры обслуживания населения (далее – Центр) на альтернативной основе.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 3) пункта 1 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи" и постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2318 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства".
6. Результатом оказываемой государственной услуги является справка о наличии личного подсобного хозяйства (на бумажном носителе) (далее – справка), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
Государственная услуга оказывается бесплатно.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в уполномоченном органе или в Центре, адреса и график работы, которых указаны вприложениях 12 к настоящему Регламенту.
8. Сроки оказания государственной услуги:
при обращении в уполномоченный орган:
1) государственная услуга предоставляется с момента обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
при обращении в Центр:
срок оказания государственной услуги с момента сдачи необходимых документов потребителем, указанных в пункте 13 настоящего Регламента - не более 2 (двух) дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут.
9. В предоставлении государственной услуги потребителю будет отказано в следующих случаях:
1) предоставление неполного пакета документов, указанных в пункте 13 настоящего Регламента;
2) отсутствие данных о наличии личного подсобного хозяйства в похозяйственной книге уполномоченного органа.
10. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель обращается в уполномоченный орган или подает заявление в Центр;
2) Центр проводит регистрацию заявления и передает в уполномоченный орган;

3) тікелей хабарласқан кезде уәкілетті орган рәсімдейді және тұтынушыға қызмет көрсету нәтижесін береді, Орталықтан ұсынылған өтінішті қарауды іске асырады, дәлелді бас тартуды дайындайды, анықтаманы рәсімдейді, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін Орталыққа жолдайды;
4) Орталық тұтынушыға анықтаманы немесе дәлелді бас тартуды береді.
11. Орталықта және уәкілетті органда мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттар қабылдауды іске асыратын тұлғалардың ең төменгі саны бір қызметшіні құрайды.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі іс-әрекет (өзара әрекет) тәртібінің сипаттамасы
12. Орталықта құжаттар қабылдау "терезе" арқылы іске асырылады, оларда мекен-жайлары осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген Орталық инспекторының тегі, аты, әкесінің аты және лауазымы көрсетіледі.
Орталықта тұтынушыға тұтынушының мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын анықтама беріледі, онда Орталықтың мөртабаны және тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні қамтылады.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы мынадай құжаттарды ұсынады:
уәкілетті органға өтініш жасаған кезде тұтынушы жеке куәлігін ұсына отырып, ауызша нысанда жүгінеді;
Орталыққа өтініш жасаған кезде:
еркін нысандағы өтініш;
салыстырып тексеру үшін түпнұсқасын ұсына отырып, жеке куәліктің көшірмесі.
14. Мемлекеттік қызметті көрсетуге келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) іске қосылады:
1) Орталықтың инспекторы;
2) Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторы;
3) уәкілетті органның кеңсесі қызметкері;
4) уәкілетті органның басшылығы;
5) уәкілетті органның жауапты орындаушысы.
15. Әр әкімшілік әрекетті (рәсімді) орындау мерзімін көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік әрекеттің (рәсімнің) кезектілігі мен өзара әрекетінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің3-қосымшасында келтірілген.
16. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде әкімшілік әрекеттердің қисынды кезектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызба осы Регламенттің 4-қосымшасында келтірілген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
17. Уәкілетті органның басшысы және Орталықтың басшысы (бұдан әрі – лауазымды тұлғалар) мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты тұлға болып табылады.
Лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген мерзімде мемлекеттік қызметті көрсетуді жүзеге асыруға жауапты.
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне 1-қосымша
Мемлекеттiк қызмет көрсету жөнiндегi уәкiлеттi органдардың тiзбесi
Уәкілетті органдардың
атауы
Заңды мекен-жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
"Атырау қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Сатпаев көшесі 13

3) уполномоченный орган оформляет и выдает результат оказания услуги потребителю при обращении напрямую, осуществляет рассмотрение представленного заявления из Центра, подготавливает мотивированный отказ, оформляет справку, направляет результат оказания государственной услуги в Центр;
4) Центр выдает потребителю справку либо мотивированный отказ.
11. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в Центре и в уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
12. Прием документов в Центре осуществляется посредством "окон", на которых указывается фамилия, имя, отчество и должность инспектора Центра по адресам, указанным в приложении 2 к настоящему Регламенту.
В Центре потребителю выдается справка, подтверждающая сдачу потребителем всех необходимых документов для получения государственной услуги, в которой содержится штамп Центра и дата получения потребителем государственной услуги.
13. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
при обращении в уполномоченный орган потребитель обращается в устной форме с предоставлением удостоверения личности;
при обращении в Центр:
1) заявление в произвольной форме;
2) копию удостоверения личности с представлением оригинала для сверки.
14. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) инспектор Центра;
2) инспектор накопительного отдела Центра;
3) сотрудник канцелярии уполномоченного органа;
4) руководство уполномоченного органа;
5) ответственный исполнитель уполномоченного органа.
15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
16. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 4 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги
17. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа и руководитель Центра (далее – должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1 к регламенту
государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Перечень уполномоченных органов по оказанию государственной услуги
Наименование Уполномоченных органов
Юридический
адрес
График работы
Контактный телефон
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства города Атырау"
город Атырау, ул. Сатпаева, 13

Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
87122-271608 87122-271623
"Атырау қаласы Ақсай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Ақсай селосы Тайманов көшесі, 2
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
87122-398184 87122-398262
"Атырау қаласы Атырау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Балманов көшесі, 32
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
87122-247250
" Атырау қаласы Балықшы кенттік округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Балықшы кенті, Байжігітов көшесі, 80 а
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
87122-243779
"Атырау қаласы Геолог селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Геолог селосы, Геолог көшесі, 65а
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
87122-390855
"Атырау қаласы Жұмыскер кенттік округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Жұмыскер кенті Сахипов көшесі,1
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
87122-231220
" Атырау қаласы Еркінқала селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Еркінқала селосы Түсіпқалиев көшесі 11
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
87122-233152
" Атырау қаласы Қайыршақты селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Томарлы селосы Колхоз көшесі, 4
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
87122-391185
"Атырау қаласы Кеңөзек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Тасқала селосы, Орталық көшесі, 20
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
87122-248501
"Атырау қаласы Дамба селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Дамбы селосы, Жангелдин көшесі
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
87122-271608 87122-271623
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксайского сельского округа" города Атырау
город Атырау, село Аксай, ул. Тайманова, 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
87122-398184 87122-398262
Государственное учреждение "Аппарат акима Атырауского сельского округа" города Атырау
город Атырау, село Атырау, ул. Балманова, 32
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
87122-247250
Государственное учреждение "Аппарат акима Балыкшинского поселкового округа" города Атырау
город Атырау, пос. Балыкшы, ул. Байжигитова 80 а
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
87122-243779
Государственное учреждение "Аппарат акима Геологского сельского округа" города Атырау
город Атырау, село Геолог, ул. Геолог, 65а
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
87122-390855
Государственное учреждение "Аппарат акима Жумыскерского поселкового округа" города Атырау
город Атырау, пос.Жумыскер, ул. Сахипова 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
87122 231220
Государственное учреждение "Аппарат  акима Еркинкалинского сельского округа" города Атырау
город Атырау,  село Еркинкала, ул. Тусипкалиева, 11
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
87122-233152
Государственное учреждение "Аппарат акима Кайыршахтинского сельского округа" города Атырау
город Атырау, село Томарлы, ул.Колхозная, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
87122-391185
Государственное учреждение "Аппарат акима Кенузекского сельского округа" города Атырау
город Атырау, село Таскала, ул.Центральная, 20
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
87122-248501
Государственное учреждение "Аппарат акима Дамбинского сельского округа" города Атырау
город Атырау, село Дамба
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье

87122-257171
87122-257474
"Жылыой ауданы Құлсары қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Абдрахманов даңғылы, 7
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871237-50887
"Жылыой ауданы Жаңа-Қаратон поселке әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жылыой ауданы, Жаңа-Қаратон поселкесі
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

87122-257171
Государственное учреждение "Аппарат акима города Кульсары" Жылыойского района
Жылыойский район, город Кульсары, пр. Абдрахманова, 7
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871237-50887
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жана-Каратон" Жылыойского района
Жылыойский район, пос. Жана-Каратон
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье

871237-25845
"Жылыой ауданы Жем селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жылыой ауданы, Жем селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871237-29100
"Жылыой ауданы Ақкиізтоғай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жылыой ауданы, Ақкиізтоғай селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871237-27095
"Жылыой ауданы Қара-арна селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жылыой ауданы, Қара-арна селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871237-26045
"Жылыой ауданы Қосшағыл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жылыой ауданы Қосшағыл селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871237-28500
"Жылыой ауданы Майкөмген селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жылыой ауданы Майкөмген селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871237-27501
"Индер ауданы Елтай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индер ауданы, Елтай селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871234-25247
"Индер ауданы
Есбол селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индер ауданы, Есбол селосы, Жамбыл көшесі, 22
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871234-24537
"Индер ауданы Жарсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индер ауданы, Жарсуат ауылы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871234-23333
"Индер ауданы Бөдене ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индер ауданы, Бөдене ауылы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871234-26410
"Индер ауданы Өрлік селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индер ауданы, Өрлік селосы, Үсенов көшесі, 16
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871234-27347
"Индер ауданы Көктоғай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индер ауданы, Көктоғай селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871234-28647
"Индер ауданы Индербор кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индер ауданы, Индербор поселкесі, Қонаев көшесі, 18
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871234-21826
"Қызылқоға ауданы Қызылқоға ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Қарабау ауылы, Ә. Игілікұлы көшесі,7

871237-25845
Государственное учреждение "Аппарат акима Жемского сельского округа" Жылыойского района
Жылыойский район, село Жем
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871237-29100
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккизтогайского сельского округа" Жылыойского района
Жылыойский район, село  Аккизтогай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871237-27095
Государственное учреждение "Аппарат акима Кара-Арнинского сельского округа" Жылыойского района
Жылыойский район, село Кара-Арна
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871237-26045
Государственное учреждение "Аппарат акима Косшагилского сельского округа" Жылыойского района
Жылыойский район, село Косшагил
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871237-28500
Государственное учреждение "Аппарат акима Майкомгенского сельского округа" Жылыойского района
Жылыойский район, село Майкомген
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871237-27501
Государственное учреждение "Аппарат акима Елтайского сельского округа" Индерского района
Индерский район, село Елтай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871234-25247
Государственное учреждение "Аппарат акима Есболского сельского округа" Индерского района
Индерский район, село Есбол, ул.Жамбыла,22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871234-24537
Государственное учреждение "Аппарат акима Жарсуатского аульного округа" Индерского района
Индерский район, аул Жарсуат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871234-23333
Государственное учреждение "Аппарат акима Боденевского аульного округа" Индерского района
Индерский район, аул Бодене
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871234-26410
Государственное учреждение "Аппарат акима Орликовского сельского округа" Индерского района
Индерскии район, село Орлик, ул. Усенова,16
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871234-27347
Государственное учреждение "Аппарат акима Коктогайского сельского округа" Индерского района
Индерский район, село Коктогай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871234-28647
Государственное учреждение "Аппарат акима Индерборского поселкового округа" Индерского района
Индерский район, поселок Индербор, ул. Конаев, 18
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871234-21826
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылкогинского аульного округа" Кызылкогинского района
Кызылкогинский район, аул Карабау, ул. А.Игиликулы, 7

Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871238-31525
"Қызылқоға ауданы Тайсойған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Тайсойған ауылы, А. Самарханова көшесі,4
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871238-91313
"Қызылқоға ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Қаракөл селосы, М.Айшуақов көшесі, 41
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871238-41419
"Қызылқоға ауданы Тасшағыл ауылдық  округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Тасшағыл селосы, М. Нәсіпқали көшесі, 38
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871238-51142
"Қызылқоға ауданы Көздіқара ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Қоныстану селосы, Қ. Жағалбаев көшесі, 23
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871238-27244
"Қызылқоға ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Жасқайрат селосы, Х. Досмұхамедов көшесі,14
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871238-25254
"Қызылқоға ауданы Жангелдин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Жангелдин ауылы, М. Лұқпанов көшесі, 16
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871238-26262
"Қызылқоға ауданы Сағыз селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Сағыз селосы, Ә. Әшіров көшесі, 1
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871238-71047
"Қызылқоға ауданы Мұқыр селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Мұқыр селосы, Г. Есенғалиев көшесі, 20
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871238-61529
"Қызылқоға ауданы Миялы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Миялы селосы, Сәтпаев көшесі,12
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871238-21251
"Исатай ауданы Исатай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Исатай ауданы, Исатай селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871231-26301
"Исатай ауданы Нарын селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Исатай ауданы, Нарын селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871231-27301
"Исатай ауданы Жанбай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Исатай ауданы, Жанбай селосы,

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871238-31525
Государственное учреждение "Аппарат акима Тайсойганского аульного округа" Кызылкогинского района
Кызылкогинский район, аул Тайсойган, ул. А. Самарханова,4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871238-91313
Государственное учреждение "Аппарат акима Жамбульского аульного округа" Кызылкогинского района
Кызылкогинский район, село Караколь, ул. М.Айшуакова,41
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871238-41419
Государственное учреждение "Аппарат акима Тасшагильского аульного округа" Кызылкогинского района
Кызылкогинский район, село Тасшагыл, ул. М.Насипкали,38
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871238-51142
Государственное учреждение "Аппарат акима Коздикаринского аульного округа" Кызылкогинского района
Кызылкогинский район, село Коныстану, ул. К. Жагалбаева,23
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871238-27244
Государственное учреждение "Аппарат акима Уильского аульного округа" Кызылкогинского района
Кызылкогинский район, село Жаскайрат,  ул.Х.Досмухамедо-ва, 14
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871238-25254
Государственное учреждение "Аппарат акима Жангельдинского аульного округа" Кызылкогинского района
Кызылкогинский район, аул Жангельдино, ул.М. Лукпанова,16
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871238-26262
Государственное учреждение "Аппарат акима Сагизского сельского округа" Кызылкогинского района
Кызылкогинский район, село Сагиз, ул. А. Аширова, 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871238-71047
Государственное учреждение "Аппарат акима Мукурского сельского округа" Кызылкогинского района
Кызылкогинский район, село Мукур, ул.Г.Есенгалиева, 20
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871238-61529
Государственное учреждение "Аппарат акима Миялинского сельского округа" Кызылкогинского района
Кызылкогинский район, село Миялы, ул. Сатпаева,12
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871238-21251
Государственное учреждение "Аппарат акима Исатайского сельского округа" Исатайского района
Исатайский район, село Исатай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871231-26301
Государственное учреждение "Аппарат акима Нарынского сельского округа" Исатайского района
Исатайский район, село Нарын
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871231-27301
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанбайского сельского округа" Исатайского района
Исатайский район, село Жанбай

Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871231-25301
"Исатай ауданы Аққыстау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Исатай ауданы, Аққыстау селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871231-20245
"Исатай ауданы Забурын селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Исатай ауданы, Зинеден селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871231-28301
"Исатай ауданы Тұшықұдық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Исатай ауданы, Тұшықұдық селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871231-23301
"Исатай ауданы Қамысқала селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Исатай ауданы, Х.Ергалиев селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871231-24301
"Құрманғазы ауданы Ақкөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Ақкөл селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871233-71077
"Құрманғазы ауданы Асан селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Асан селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871233-73048
"Құрманғазы ауданы Мақаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Алға селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871233-33141
"Құрманғазы ауданы Еңбекші селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Жұмекен селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871233-33529
"Құрманғазы ауданы Ганюшкин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Ганюшкин селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871233-21548
"Құрманғазы ауданы Теңіз селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Приморье селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871233-37510
"Құрманғазы ауданы Бірлік селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Утера селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден  18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871233-31280
"Құрманғазы ауданы Сафон селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Сафон селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871231-25301
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккистауского сельского округа" Исатайского района
Исатайский район, село Аккистау
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871231-20245
Государственное учреждение "Аппарат акима Забурунского сельского округа" Исатайского района
Исатайский район, село Зинеден
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871231-28301
Государственное учреждение "Аппарат акима Тушыкудыкского сельского округа" Исатайского района
Исатайский район, село Тушыкудык
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871231-23301
Государственное учреждение "Аппарат акима Камыскалинского сельского округа" Исатайского района
Исатайский район, село Х. Ергалиева
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871231-24301
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккольского сельского округа" Курмангазинского района
Курмангазинский район, село Акколь
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
8171233-71077
Государственное учреждение "Аппарат акима Асанского сельского округа" Курмангазинского района
Курмангазинский район, село Асан
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871233-73048
Государственное учреждение "Аппарат акима Макашского сельского округа" Курмангазинского района
Курмангазинский район, село Алга
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871233-33141
Государственное учреждение "Аппарат акима Енбекшинского сельского округа" Курмангазинского района
Курмангазинский район, село Жумекен
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871233-33529
Государственное учреждение "Аппарат акима Ганюшкинского сельского округа" Курмангазинского района
Курмангазинский район, село Ганюшкино
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресеньеье
871233-21548
Государственное учреждение "Аппарат акима Тенизского сельского округа" Курмангазинского района
Курмангазинский район, село Приморье
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871233-37510
Государственное учреждение "Аппарат акима Бирликовского сельского округа" Курмангазинского района
Курмангазинский район, село Бирлик
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871233-31280
Государственное учреждение "Аппарат акима Сафоновского сельского округа" Курмангазинского района
Курмангазинский район, село Сафоновка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье

871233-33480
"Құрманғазы ауданы Байда селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Котяев селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871233-61411
"Құрманғазы ауданы Шортанбай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Шортанбай селосы,
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871233-32116
"Құрманғазы ауданы Қиғаш селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Қиғаш селосы,
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871233-36207
"Құрманғазы ауданы Дыңғызыл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Жыланды селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871233-39434
"Құрманғазы ауданы Орлы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Орлы селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871233-35453
"Құрманғазы ауданы Дәшін селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Дәшін селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871233-34275
"Құрманғазы ауданы Нұржау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Нұржау селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871233-38309
"Құрманғазы ауданы Азғыр селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Балқұдық селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871259-41411
"Құрманғазы ауданы Көптоғай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Көптоғай селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871233-30422
"Құрманғазы ауданы Сүйіндік селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Сүйіндік селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871259-51153
"Құрманғазы ауданы Кудряшов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құрманғазы ауданы, Кудряшов селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

871233-33480
Государственное учреждение "Аппарат акима Байдинского сельского округа" Курмангазинского района
Курмангазинский район, село Котяевка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871233-61411
Государственное учреждение "Аппарат акима Шортанбайского сельского округа" Курмангазинского района
Курмангазинский район, село Шортанбай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871233-32116
Государственное учреждение "Аппарат акима Кигашского сельского округа" Курмангазинского района
Курмангазинский район, село Кигаш
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871233-36207
Государственное учреждение "Аппарат акима Дынгызыльского сельского округа" Курмангазинского района
Курмангазинский район, село Жыланды
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871233-39434
Государственное учреждение "Аппарат акима Орлинского  сельского округа" Курмангазинского района
Курмангазинский район, село Орлы
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871233-35453
Государственное учреждение "Аппарат акима Дашинского сельского округа" Курмангазинского района
Курмангазинский район, село Дашино
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871233-34275
Государственное учреждение "Аппарат акима Нуржауского сельского округа" Курмангазинского района
Курмангазинский район, село Нуржау
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871233-38309
Государственное учреждение "Аппарат акима Азгирского сельского округа" Курмангазинского района
Курмангазинский район, село Балкудук
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871259-41411
Государственное учреждение "Аппарат акима Коптогайского сельского округа" Курмангазинского района
Курмангазинский район, село Коптогай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871233-30422
Государственное учреждение "Аппарат акима Суюндукского сельского округа" Курмангазинского района
Курмангазинский район, село Суюндук
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871259-51153
Государственное учреждение "Аппарат акима Кудряшовского сельского округа" Курмангазинского района
Курмангазинский район, село Кудряшово
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье

871233-32690
"Мақат ауданы Мақат поселкесі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Мақат ауданы, Мақат поселкесі
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871239-30407
"Мақат ауданы Доссор поселкесі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Мақат ауданы Доссор поселкесі
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871239-21133
"Мақат ауданы Ескене поселкесі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Мақат ауданы, Ескене поселкесі
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

871233-32690
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Макат" Макатского района
Макатский район, поселок Макат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871239-30407
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Доссор" Макатского района
Макатский район, поселок Доссор
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871239-21133
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Искине" Макатского района
Макатский район, поселок Искине
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье

871239-55600
"Мақат ауданы Байшонас поселкесі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Мақат ауданы, Байшонас поселкесі
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871239-41100
"Махамбет ауданы Махамбет селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы, Махамбет селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871236-21533 871236-21147
"Махамбет ауданы Бақсай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы, Тандай селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871236-28511 871236-28513
"Махамбет ауданы Алмалы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы, Алмалы селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871236-28144
871236-28271
"Махамбет ауданы Бейбарыс селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы, Бейбарыс селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871236-26401 871236-26324
"Махамбет ауданы Сарайшық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы, Сарайшық селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871236-25521 871236-25522
"Махамбет ауданы Жалғансай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы, Жалғансай селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871236-24001 871236-24002
"Махамбет ауданы Сарытоғай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы, Сарытоғай селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871236-24206 871236-24244
"Махамбет ауданы Ақтоғай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы, Ақтоғай селосы

871239-55600
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Байчунас" Макатского района
Макатский район, поселок Байчунас
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871239-41100
Государственное учреждение "Аппарат акима Махамбетского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Махамбет
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-21533 871236-21147
Государственное учреждение "Аппарат акима Баксайского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Тандай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-28511 871236-28513
Государственное учреждение "Аппарат акима Алмалинского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Алмалы
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-28144 871236-28271
Государственное учреждение "Аппарат акима Бейбарысского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Бейбарыс
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-26401 871236-26324
Государственное учреждение "Аппарат акима Сарайчиковского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Сарайшык
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-25521 871236-25522
Государственное учреждение "Аппарат акима Жалгансайского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Жалгансай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-24001 871236-24002
Государственное учреждение "Аппарат акима Сарытогайского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Сарытогай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-24206 871236-24244
Государственное учреждение "Аппарат акима Актогайского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Актогай

Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00
сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871236-24524 871236-24528
"Махамбет ауданы Ақжайық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы, Ақжайық селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871236-25204 871236-25224
"Махамбет ауданы Есбол селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы, Есбол селосы

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-24524 871236-24528
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжайыкского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Акжайык
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-25204 871236-25224
Государственное учреждение "Аппарат акима Есболского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Есбол

Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871236-26601 871236-26602
"Махамбет ауданы Алға селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы, Алға селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871236-27551 871236-27570
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама
беру" мемлекеттiк қызмет
регламентiне 2-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тізбесі
р/с№
Орталықтың атауы
Орталықтың мекен-жайы
Қызмет көрсету телефон
Басшыларының байланыс нөмірі
1
2
3
4
5
1
"ХҚКО" РМК филиалының облыстық бөлімі
Атырау облысы Атырау қаласы Сәтпаев даңғылы, 23 үй
8(7122) 21-34-57
8 (7122) 213717 ф.213467
2
"ХҚКО" РМК филиалының № 1 қалалық бөлімі
Атырау облысы Атырау қаласы Баймұқанов көшесі 16а үй
8(7122) 35-75-45
8 (7122) 357530 357505
3
"ХҚКО" РМК филиалының № 2 қалалық бөлімі
Атырау облысы Атырау қаласы, Балықшы кенті Байжігітова көшесі 80А үй
8(7122)
24-34-90
8 (7122) 243789
4
"ХҚКО" РМК филиалының Жылыой аудандық бөлімі
Атырау облысы Жылыой ауданы Құлсары қаласы Бейбітшілік көшесі 8 үй
8-71237-5-03-54
8-71237-5-03-54
5
"ХҚКО" РМК филиалының Құрманғазы аудандық бөлімі
Атырау облысы Ганюшкин селосы, Құрманғазы ауданы Есболаев көшесі 66а үй
8-71233-2-05-13
8-71233-2-05-13
6
"ХҚКО" РМК филиалының Қызылқоға аудандық бөлімі
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Миялы селосы Абай көшесі 1 үй
8-71238-2-20-46
8-71238-2-20-46
7
"ХҚКО" РМК филиалының Индер аудандық бөлімі
Атырау облысы Индер ауданы Индер кенті Меңдіғалиев көшесі 30 үй
8-71234-2-12-96
8-71234-2-12-96
8
"ХҚКО" РМК филиалының Исатай аудандық бөлімі
Атырау облысы Исатай ауданы Аққыстау селосы Қазақстан көшесі 9 үй
8-71231-2-16-70
8-71231-2-16-70
9
"ХҚКО" РМК филиалының Мақат аудандық бөлімі
Атырау облысы Мақат аудандық Мақат кенті Орталық көшесі 2 үй
8-71239-3-22-97
8-71239-3-22-97
10
"ХҚКО" РМК филиалының Махамбет аудандық бөлімі
Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет селосы Абай көшесі 10 үй
8-71236-2-24-96
8-71236-2-24-96
Қысқартулардың толық жазылуы:
"ХҚКО" РМК филиалы - Атырау облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы.
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне 3-қосымша
Әр әкімшілік әрекетті (рәсімді) орындау мерзімін көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік әрекеттің (рәсімнің) кезектілігі мен өзара әрекетінің сипаттамасы
1-кесте. ҚФБ iс-қимылдарының сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағымының) іс-әрекеттері
Іс-әрекетінің (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
ҚФБ атауы
Орталық инспекторы
Жинақтау бөлiмiнiң инспекторы
Жинақтау бөлiмiнiң инспекторы
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттар қабылдау
Журналға қол қояды және құжаттар жинайды
Тiзiлiм жасайды және құжаттарды жiбередi
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімшілік шешім)
Журналға тiркеу және қолхат беру
Жинақтау бөлiмiне құжаттар жинау
Құжаттарды уәкiлеттi
органға жiберу
Орындау мерзімдері
15 минут
Күнiне 3 рет
Күнiне бiр реттен кем емес
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағымының) іс-әрекеттері
Іс-әрекетінің (жұмыс барысының, ағымының) №
4
5
6
ҚФБ атауы
Уәкiлеттi орган кеңсесiнiң қызметкері
Уәкiлеттi органның басшылығы
Уәкiлеттi органның жауапты орындаушы
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау,
тiркеу
Хат-хабармен танысу,
орындау үшiн жауапты орындаушыны анықтау
Тұтынушы уәкiлеттi органға хабарласқан кезде –анықтаманы немесе дәлелдi бас тартуды ресiмдейдi. Тұтынушы Орталыққа хабарласқан кезде – құжаттардың толықтығын тексерудi iске асырады, анықтаманы ресiмдейдi немесе дәлелдi бас тартуды дайындайды
Аяқтау түрі
(деректер, құжат,ұйымдастырушылық-өкімшілік шешім)
Бұрыштама қою үшiн құжаттарды басшылыққа жолдау
Бұрыштама қою,
жауапты орындаушыға жiберу
Қол қою үшiн құжаттарды басшылыққа беру
Орындау мерзімдері
1 сағат
1 сағат
Тұтынушы уәкiлеттi органға хабарласқан кезде – мемлекеттiк қызмет хабарласу сәтiнен көрсетiледi. Тұтынушы Орталыққа хабарласқан кезде - 1 жұмыс күнi iшiнде
Келесi iс-қимылдың нөмiрi
5
6
7
Іс-әрекетінің (жұмыс барысының, ағымының) №
7
8
9
ҚФБ атауы
Уәкiлеттi органның басшылығы
Уәкiлеттi органның кеңсесi қызметкері
Орталықтың инспекторы
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Хат-хабармен танысу
Анықтаманы немесе дәлелдi бас тартуды журналға тiркеу
Тұтынушыға анықтаманы немесе дәлелдi бас тартуды беру
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімшілік шешім)
Құжатқа қол қою
Тұтынушыға немесе Орталыққа анықтаманы немесе дәлелдi бас тартуды беру
Тұтынушыға анықтаманы немесе дәлелдi бас тартуды беру
Орындау мерзімдері
30 минут
Жұмыс күнi iшiнде
Жұмыс күнi iшiнде
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
8
9
2-Кесте. Пайдалану нұсқалары. Негiзгi үдерiс
Топ 1 ҚФБ Орталықтың инспекторы
Топ 2 ҚФБ Уәкiлеттi органның кеңсесi қызметкері
Топ 3 ҚФБ
Уәкiлеттi органның басшылығы
Топ 4 ҚФБ
Уәкiлеттi
органның жауапты орындаушысы
Әрекет № 1. Құжаттар қабылдау, қолхат беру, өтiнiштi тiркеу, құжаттарды  уәкiлеттi органға жолдау
Әрекет № 2
Орталықтардан өтiнiшті қабылдау,
тiркеу, өтiнiштi уәкiлеттi органның басшылығына жолдау
Әрекет № 3
Орындау үшiн жауапты орындаушыны анықтау, бұрыштама қою
Әрекет № 4
Өтiнiштi қарау,
анықтаманы ресiмдеу, басшылыққа қол қоюға беру
Әрекет № 5
Анықтамаға қол қою
Әрекет № 6
Анықтаманы тiркеу және анықтаманы Орталыққа беру немесе тұтынушыға беру
Әрекет № 7
Орталықта анықтаманы тұтынушыға беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдерiс
Топ 1 ҚФБ
Орталықтың инспекторы
Топ 2 ҚФБ
Уәкiлеттi
органның кеңсесi қызметкері
Топ 3 ҚФБ
Уәкiлеттi
органның басшылығы
Топ 4 ҚФБ
Уәкiлеттi
органның жауапты орындаушысы
Әрекет № 1
Құжаттар қабылдау,
қолхат беру, өтiнiштi тiркеу, құжаттарды уәкiлеттi органға жолдау
Әрекет № 2
Орталықтардан өтiнiшті қабылдау, қолхат беру, тiркеу, өтiнiштi уәкiлеттi органның басшылығына жолдау
Әрекет № 3
Орындау үшiн жауапты орындаушыны белгiлеу, бұрыштама қою
Әрекет № 4
Өтiнiштi қарау. Дәлелдi бас тартуды дайындау, басшылыққа қол қоюға беру
Әрекет № 5
Бас тартуға қол қою
Әрекет № 6
Бас тартуды тiркеу, бас тартуды Орталыққа беру немесе тұтынушыға беру
Әрекет № 7
Орталықта тұтынушыға бас тартуды беру
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет
регламентіне 4-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде әкімшілік әрекеттердің қисынды кезектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызба
Облыс әкiмдiгiнiң
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 401 қаулысына 2-қосымша
Облысы әкiмдiгiнiң
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 401 қаулысымен бекiтiлген
"Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында қолданылатын ветеринариялық анықтаманы беру" мемлекеттік қызмет регламенті

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-26601 871236-26602
Государственное учреждение "Аппарат акима Алгинского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Алга
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-27551871236-27570
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Перечень Центров обслуживания населения
№ п/п
Наименование центра
Адрес расположения центра
Номер телефона операционного зала
Номер телефона руководителя
1
2
3
4
5
1
Областной отдел филиала РГП "ЦОН"
Атырауская область город Атырау проспект Сатпаева дом 23
8(7122) 21-34-57
8 (7122) 213717 ф.213467
2
№ 1 городской отдел филиала РГП "ЦОН"
Атырауская область город Атырау ул. Баймуханова дом 16а
8(7122) 35-75-46
8 (7122) 35-75-30 35-75-05
3
№ 2 городской отдел филиала РГП "ЦОН"
Атырауская область город Атырау поселок Балыкшы ул. Байжигитова дом 80А
8(7122) 24-34-90
8 (7122) 24-37-89
4
Жылыойский районный отдел филиала РГП "ЦОН"
Атырауская область Жылыойский район город Кульсары ул. Бейбитшилик дом 8
8-71237-5-03-54
8-71237-5-03-54
5
Курмангазинский районный отдел филиала РГП "ЦОН"
Атырауская область Курмангазинский район село Ганюшкино ул. Есболаева дом 66а
8-71233-2-05-13
8-71233-2-05-13
6
Кызылкогинский районный отдел филиала РГП "ЦОН"
Атырауская область Кызылкогинский район село Миялы, ул. Абая дом 1
8-71238-2-20-46
8-71238-2-20-46
7
Индерский районный отдел филиала РГП "ЦОН"
Атырауская область Индерский район поселок Индер ул. Мендигалиева дом 30
8-71234-2-12-96
8-71234-2-12-96
8
Исатайский районный отдел филиала РГП "ЦОН"
Атырауская область Исатайский район село Аккыстау ул. Казахстан дом 9
8-71231-2-16-70
8-71231-2-16-70
9
Макатский районный отдел филиала РГП "ЦОН"
Атырауская область Макатский район поселок Макат, ул. Центральная дом 2
8-71239-3-22-97
8-71239-3-22-97
10
Махамбетский районный отдел филиала РГП "ЦОН"
Атырауская область Махамбетский район село Махамбет, ул. Абая дом 10
8-71236-2-24-96
8-71236-2-24-96
Расшифровка аббревиатур:
Филиал РГП "ЦОН" - Филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Атырауской области
Приложение 3 к регламенту
государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Инспектор Центра
Инспектор накопительного отдела
Инспектор накопительного
отдела
Наименование действия (процесса, процедуры,операции) и их описание
Прием
документов
Расписывается в журнале и собирает
документы
Составляет реестр
и направляет документы в уполномоченный орган
Форма завершения(данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация в  журнале и
выдача
расписки
Сбор документов в накопительный отдел
Отправка документов
в уполномоченный
орган
Сроки исполнения
15 минут
3 раза в день
Не менее одного раза в день
Номер следующего
действия
2
3
4
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
4
5
6
Наименование СФЕ
Сотрудник канцелярии
уполномочен
ного органа
Руководство уполномоченного органа
Ответственный
исполнитель уполномоченного органа
Наименование действия(процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация
Ознакомление с корреспонденцией, определение ответственного исполнителя для исполнения
При обращении потребителя в уполномоченный орган - оформляет справку или мотивированный отказ.
При обращении потребителя в Центр - осуществляет проверку полноты документов, оформляет справку или подготавливает мотивированный отказ
Форма завершения (данные, документ,организационно-распорядительное решение)
Направление документов руководству для наложения
резолюции
Наложение резолюции, отправка ответственному исполнителю
Передача документов руководству для подписания
Сроки исполнения
1 час
1 час
При обращении потребителя в уполномоченный орган-
государственная услуга предоставляется с момента обращения. При обращении потребителя в Центр в течение 1 рабочего дня
Номер следующего действия
5
6
7
продолжение таблицы
№ действия (хода,потока работ)
7
8
9
Наименование СФЕ
Руководствоуполномоченного органа
Сотрудник
канцелярии
уполномоченного органа
Инспектор Центра
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Ознакомление с корреспонденцией
Регистрация справки или мотивированного отказа в журнале
Выдача справки либо мотивированного отказа потребителю
Форма завершения
(данные,документ,организационно-распорядительное решение)
Подписание документа
Передача справки или мотивированного отказа потребителю или в Центр
Выдача справки либо мотивированного отказа потребителю
Сроки исполнения
30 минут
В течении рабочего дня
В течение рабочего
дня
Номер следующегодействия
8
9
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Группа 1 СФЕ Инспектор Центра
Группа 2 СФЕ
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ Руководствоуполномоченного органа
Группа 4 СФЕ Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Действие № 1 Прием документов,
выдача расписки,
регистрация заявления, направление документов в
уполномоченный
орган
Действие № 2
Прием заявления из Центра,регистрация, направление заявления руководству
уполномоченного органа
Действие № 3
Определение ответственного исполнителя для исполнения, наложениерезолюции
Действие № 4
Рассмотрение
заявления,
оформление справки, передача на подпись руководству
Действие № 5
Подписание справки
Действие № 6
Регистрация справки и передача справки в Центр или выдача
потребителю
Действие № 7. Выдача справки потребителю
в Центре
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс.
Группа 1 СФЕ
Инспектор
Центра
Группа 2 СФЕ
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Руководство
уполномоченного органа
Группа 4 СФЕ
Ответственный  исполнитель уполномоченного органа
Действие № 1
Прием документов,
выдача расписки,
регистрация заявления,
направление
документов в
уполномоченный орган
Действие № 2
Прием заявления из Центра, выдача расписки, регистрация,
направление заявления
руководству уполномоченного органа
Действие № 3
Определение
ответственного исполнителя для исполнения,
наложение
резолюции
Действие № 4
Рассмотрение
заявления. Подготовка
мотивированного отказа, передача на подпись руководству
Действие № 5
Подписание
отказа
Действие № 6
Регистрация отказа,передача отказа в Центр или выдача
потребителю
Действие № 7
Выдача отказа
потребителю в Центре
Приложение 4 к регламенту
государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Приложение 2
к постановлению акимата области
от 30 декабря 2011 года  № 401
Утвержден
постановлением акимата области
от 30 декабря 2011 года  № 401
Регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки действующей на территории соответствующей административно-территориальной единицы"

1. Негізгі ұғымдар
1. Осы "Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында қолданылатын ветеринариялық анықтаманы беру" мемлекеттік қызмет регламентінде (бұдан әрі - Регламент) келесі ұғымдар пайдаланылады:
1) тұтынушы – жеке және заңды тұлғалар:
2) уәкілетті орган – ветеринария саласында қызметті жүзеге асыратын аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтың жергілікті атқарушы органның бөлімшесі.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент "Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабы 4-тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызметті уәкілетті органның ветеринариялық  дәрігер (ветдәрігер) ұсынады.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабы13)-тармақшасының және 35-бабы 2-тармағының, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 761 бұйрығымен бекітілген Мемлекеттік ветеринарлық-санитариялық бақылау объектілеріне ветеринариялық құжаттарды беру ережесінің 4-бөлімі, "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 464 қаулысының негізінде көрсетіледі.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында қолданылатын ветеринариялық анықтаманы (қағаздағы тасымалдағышта) (бұдан әрі – анықтама) беру не жазбаша түрдегі мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері жөнінде, мемлекеттік қызметті көрсету барысы туралы ақпаратты тұрғылықты жеріндегі уәкілетті органның ветдәрігерінен алуға болады, оның мекен-жайы мен жұмыс кестесі осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
8. Мемлекеттік қызмет мынадай мерзімдерде ұсынылады:
1) мемлекеттік қызмет жүгінген күннің ішінде көрсетіледі;
2) мемлекеттік қызметті алуға дейінгі ең жоғары рұқсат етілетін күту уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті алушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етілетін уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшін мыналар:

1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте государственной услуги "Выдача ветеринарной справки действующей на территории соответствующей административно- территориальной единицы" (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) потребитель – физические и  юридические лица;
2) уполномоченный орган – подразделение местного исполнительного органа города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, осуществляющего деятельность области ветеринарии.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
3. Государственная услуга предоставляется ветеринарным врачом (ветврачом) уполномоченного органа.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 13) статьи 10-1 и пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", раздела 4 Правил выдачи ветеринарных документов на объекты государственного ветеринарно-санитарного контроля, утвержденного приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 761, постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745".
6. Результатом оказания государственной услуги является выдача ветеринарной справки, действующей на территории соответствующей административно-территориальной единицы (на бумажном носителе) (далее – справка) либо мотивированный ответ об отказе в представлении государственной услуги в письменном виде.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить у ветврача уполномоченного органа по месту нахождения, адрес и график работы которого указан в приложении 1 к настоящему Регламенту.
8. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут.
9. Основаниями для отказа в предоставлении государственной услуги являются следующие случаи:

1) егер жануар, жануардан алынатын өнім және шикізат (бұдан әрі - объект) қолайсыз аймақтан тасымалданған жағдайда;
2) жұқпалы сипаттағы ауру анықталғанда;
3) жануардың жеке нөмірі болмағанда;
4) орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектінің, көлік құралының ветеринариялық-санитариялық талаптарға және қауіпсіздік талаптарына сәйкессіздігі негіз болып табылады.
10. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін хабарласқан сәттен мемлекеттік қызметтің нәтижесін берген сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін ветдәрігеріне өтініш білдіреді;
2) ветдәрігер өтінішті тіркейді, қарауды іске асырады, анықтаманы немесе дәлелді бас тартуды ресімдейді және тұтынушыға қызмет көрсету нәтижесін береді.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттар қабылдауды іске асыратын тұлғалардың ең төменгі саны бір қызметшіні құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібінің сипаттамасы
12. Анықтама алу үшін тұтынушы осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жай бойынша уәкілетті органның ветдәрігеріне өтініш білдіреді.
13. Мемлекеттік қызмет тұтынушысының өтініші ветдәрігермен жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін тіркеу журналында, тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын уақыты көрсетіліп тіркеледі.
14. Мемлекеттік қызметті алуға қажетті құжаттар және оларға қойылатын талаптар тізбесі:
1) жануарға ветеринариялық паспорт
2) тері-жүн шикізатына, жануардың жеке нөмірі көрсетілген жапсырма міндетті түрде қажет;
3) ветеринариялық анықтама бланкі құнын төлеуін растайтын құжат.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірлік (бұдан әрі – ҚФБ) іске қосылады: ветдәрігер.
16. Әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімінің) орындалу мерзімін көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімінің) кезектілігі мен өзара әрекет етуінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
17. Әкімшілік іс-әрекетінің мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі қисынды кезектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызба осы Регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін жауапты тұлғалардың жауапкершілігі
18. Ветдәрігер мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты тұлға болып табылады
Ветдәрігер Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген мерзімдерде мемлекеттік қызмет көрсетуді іске асыруға жауапты.
"Тиісті әкімшілік-аумақтық
бірліктің аумағында қолданылатын
ветеринариялық анықтаманы беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі уәкілетті органның тізбесі
Уәкілетті органдардың атауы
Заңды мекен-жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс
телефоны
Атырау қаласының
"Ақсай селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы,
Ақсай  селосы, Тайманов көшесі, 2
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00
сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
87122-39818487122-398262
Атырау қаласының
"Атырау селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы,
Атырау селосы,Балманов көшесі, 64
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00
сағатқа дейін, демалыс - сенбі, жексенбі

1) в случае, если животное, продукция и сырье животного происхождения (далее – объект) перемещаются из неблагополучной зоны;
2) обнаружение болезни заразного характера;
3) отсутствие индивидуального номера животного;
4) несоответствие перемещаемого (перевозимого) объекта, транспортного средства ветеринарно-санитарным требованиям и требованиям безопасности.
10. Этапы оказания государственной услуги с момента обращения потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель за получением государственной услуги обращается к ветврачу;
2) ветврач регистрирует, осуществляет рассмотрение обращения, оформляет справку либо мотивированный отказ и выдает результат оказания услуги потребителю.
11. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
12. Для получения справки потребитель обращается к ветврачу уполномоченного органа по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
13. Обращение потребителя государственной услуги регистрируется ветврачом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги.
14. Перечень необходимых документов и требований к ним для получения государственной услуги:
1) ветеринарный паспорт на животное;
2) на кожевенно-меховое сырье обязательно наличие ярлыка, с указанием индивидуального номера животного;
3) документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарной справки.
15. В процессе оказания государственной услуги задействована следующая структурно-функциональная единица (далее - СФЕ): ветврач.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
17. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги
18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является ветврач.
Ветврач несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарной
справки действующей на территории
соответствующей административно-
территориальной единицы"
Перечень уполномоченных органов по оказанию государственной услуги
Наименование уполномоченных органов
Юридический адрес
График работы
Контактный
телефон
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксайского сельского округа" города Атырау
город Атырау, село Аксай  ул.Тайманова,2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
87122-398184
Государственное учреждение "Аппарат акима Атырауского сельского округа"
город Атырау, село Атырау, ул. Балманова, 64
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье

87122-247373
Атырау қаласының
"Балықшы кенттік округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Балықшы кенттік округі
Байжігітова көшесі, 80а
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс - сенбі, жексенбі
87122-243779
Атырау қаласының
"Геолог селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы,
Геолог селосы, Геолог көшесі, 65
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
87122-390855
Атырау қаласының
"Жұмыскер кенттік округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы,
Жұмыскер кенттік округі, Ақжайық көшесі, 1
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
87122-231220
Атырау қаласының "Еркінқала селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Еркінқала селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
87122-233152
Атырау қаласының
"Қайыршақты селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Қайыршақты селолық округі,
Томарлы селосы  Колхоз көшесі,4
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
87122-391185
Атырау қаласының
"Кеңөзек селолық округі әкімінің аппараты"мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Тасқала селосы
Орталық көшесі, 18
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбіі
87122-248501
Атырау қаласының
"Дамба селолық округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
Атырау қаласы, Дамба селосы,  Жангелдин көшесі
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
87122-257171
87122-257474
Жылыой ауданының "Құлсары қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, пр.Абдрахманов, 7
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс - сенбі, жексенбі
871237-50887
Жылыой ауданының "Жаңа-Қаратон поселке әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жылыой ауданы, Жаңа-Қаратон поселкесі
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871237-25845
Жылыой ауданының "Жем селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жылыой ауданы, Жем селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871237-29100
Жылыой ауданының "Ақкиізтоғай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жылыой ауданы, Ақкиізтоғай селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871237-27095
Жылыой ауданының "Қара-арна селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жылыой ауданы, Қара-арна селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871237-26045
Жылыой ауданының "Қосшағыл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жылыой ауданы
Қосшағыл селосы

87122-247373
Государственное учреждение "Аппарат акима Балыкшинского поселкового округа" города Атырау
город Атырау, пос.Балыкшы ул. Байжигитова, 80а
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
87122-243779
Государственное учреждение "Аппарат акима Геологского сельского округа" города Атырау
город Атырау, село Геолог ул. Геолог, 65
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
87122-390855
Государственное учреждение "Аппарат акима Жумыскерского поселкового округа" города Атырау
город Атырау, пос.Жумыскер ул. Акжайык, 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
87122 231220
Государственное учреждение "Аппарат  акима Еркинкалинского сельского округа" города Атырау
город Атырау, село Еркинкала
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
87122-233152
Государственное учреждение "Аппарат акима Кайыршахтинского сельского округа" города Атырау
город Атырау, село Томарлы,  ул. Колхозная,4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
87122-391185
Государственное учреждение "Аппарат акима Кенузекского сельского округа" города Атырау
город Атырау, село Таскала,  ул. Центральная, 18
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
87122-248501
Государственное учреждение "Аппарат акима Дамбинского сельского округа" города Атырау
город Атырау, село Дамба, ул.Жангелдина
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
87122-257171
Государственное учреждение "Аппарат акима города Кульсары" Жылыойского района
Жылыойский район, город Кульсары, пр. Абдрахманова, 7
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871237-50887
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жана-Каратон" Жылыойского района
Жылыойский район, поселок Жана-Каратон
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871237-25845
Государственное учреждение "Аппарат акима Жемского сельского округа" Жылыойского района
Жылыойский район, село Жем
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871237-29100
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккизтогайского сельского округа" Жылыойского района
Жылыойский район, село Аккизтогай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871237-27095
Государственное учреждение "Аппарат акима Кара-Арнинского сельского округа" Жылыойского района
Жылыойский район, село Кара-Арна
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871237-26045
Государственное учреждение "Аппарат акима Косшагилского сельского округа" Жылыойского района
Жылыойский район, село Косшагил

Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871237-28500
Жылыой ауданының "Майкөмген селолық  округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жылыой ауданы Майкөмген селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871237-27501
Индер ауданының "Елтай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индер ауданы, Елтай селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871234-25247
Индер ауданының "Есбол селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индер ауданы, Есбол селосы, Жамбыл көшесі, 22
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871234-24537
Индер ауданының "Жарсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индер ауданы, Жарсуат ауылы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871234-23333
Индер ауданының "Бөдене ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индер ауданы, Бөдене ауылы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871234-26410
Индер ауданының "Өрлік селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индер ауданы, Өрлік селосы, Үсенов көшесі, 16
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871234-27347
Индер ауданының "Көктоғай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индер ауданы,
Көктоғай селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс - сенбі, жексенбі
871234-28647
Индер ауданының "Индербор кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индер ауданы, Индербор кенттік округ, Қонаев көшесі, 18
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс - сенбі, жексенбі
871234-21826
Қызылқоға ауданының "Қызылқоға ауылдық  округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Қарабау ауылы, Ә.Игілікұлы көшесі, 7
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871238-31525
Қызылқоға ауданының "Тайсойған ауылдық  округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Тайсойған ауылы, А.Самарханов көшесі, 4
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871238-91313
Қызылқоға ауданының "Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Қаракөл селосы, М. Айшуақов көшесі, 41
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871238-41419
Қызылқоға ауданының "Тасшағыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Тасшағыл селосы, М. Нәсіпқали көшесі, 38
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871237-28500
Государственное учреждение "Аппарат акима Майкомгенского сельского округа" Жылыойского района
Жылыойский район, село Майкомген
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871237-29100
Государственное учреждение "Аппарат акима Елтайского сельского округа" Индерского района
Индерский район, село Елтай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871234-25247
Государственное учреждение "Аппарат акима Есболского сельского округа" Индерского района
Индерский район, село Есбол, ул. Жамбыла, 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871234-24537
Государственное учреждение "Аппарат акима Жарсуатского аульного округа" Индерского района
Индерский район, аул Жарсуат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871234-23333
Государственное учреждение "Аппарат акима Боденевского аульного округа" Индерского района
Индерский район, аул Бодене
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871234-26410
Государственное учреждение "Аппарат акима Орликовского сельского округа" Индерского района
Индерскии район, село Орлик, ул. Усенова, 16
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871234-27347
Государственное учреждение "Аппарат акима Коктогайского сельского округа" Индерского района
Индерский район, село Коктогай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871234-28647
Государственное учреждение "Аппарат акима Индерборского  поселкового округа" Индерского района
Индерский район, поселок Индербор, ул. Конаева, 18
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871234-21826
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылкогинского аульного округа" Кызылкогинского района
Кызылкогинский район, аул Карабау, ул. Игиликулы, 7
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871238-31525 Факс: 31344
Государственное учреждение "Аппарат акима Тайсойганского аульного округа" Кызылкогинского района
Кызылкогинский район, аул Тайсойган, ул. Самарханова, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871238-91313  факс: 91314
Государственное учреждение "Аппарат акима Жамбульского аульного округа" Кызылкогинского района
Кызылкогинский район, село Караколь, ул. Айшуакова, 41
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871238-41419 факс: 41425
Государственное учреждение "Аппарат акима Тасшагильского аульного округа" Кызылкогинского района
Кызылкогинский район, село Тасшагыл, ул. Насипкали, 38
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье

871238-51142
Қызылқоға ауданының "Көздіқара ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Қоныстану селосы, Қ. Жағалбаев көшесі, 23
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871238-27244
Қызылқоға ауданының "Ойыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Жасқайрат селосы, Х.Досмұхамедов көшесі, 14
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871238-25254
Қызылқоға ауданының "Жангелдин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Жангелдин ауылы, М. Лұқпанов көшесі,16
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871238-26262
Қызылқоға ауданының "Сағыз селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемес
Қызылқоға ауданы, Сағыз селосы, Әшіров көшесі, 1
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871238-71047
Қызылқоға ауданының "Мұқыр селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Мұқыр селосы, Г.Есенгалиев көшесі,20
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871238-61529
"Қызылқоға ауданы
Миялы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызылқоға ауданы, Миялы селосы, Сәтпаев көшесі, 12
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871238-21251
Исатай ауданының "Исатай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Исатай ауданы,
Исатай селосы Темір жол көшесі
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871231-26301
Исатай ауданының "Нарын селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Исатай ауданы,
Нарын селосы,
Болат көшесі
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871231-27301
Исатай ауданының "Жанбай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Исатай ауданы,
Жанбай селосы,
Есқалиев көшесі
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871231-25301
Исатай ауданының "Аққыстау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Исатай ауданы,
Аққыстау  селосы, Ынтымақ көшесі
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871231-20245
Исатай ауданының "Забурын селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Исатай ауданы,
Зинеден селосы,
Қуанышбаев көшесі
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871231-28301
Исатай ауданының "Тұшықұдық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Исатай ауданы, Тұшықұдық селосы,Шарипов көшесі

871238-51142
Государственное учреждение "Аппарат акима Коздикаринского аульного округа" Кызылкогинского района
Кызылкогинский район, село Коныстану, ул. Жагалбаева, 23
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871238-27244
Государственное учреждение "Аппарат акима Уильского аульного округа" Кызылкогинского района
Кызылкогинский район село Жаскайрат, ул. Досмухамедова, 14
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871238-25254
Государственное учреждение "Аппарат акима Жангельдинского аульного округа" Кызылкогинского района
Кызылкогинский район, аул Жангельдино ул.Лукпанова, 16
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871238-26262
Государственное учреждение "Аппарат акима Сагизского сельского округа" Кызылкогинского района
Кызылкогинский район, село Сагиз, ул. Аширова, 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871238-71047
Государственное учреждение "Аппарат акима Мукурского сельского округа" Кызылкогинского района
Кызылкогинский район, село Мукур, ул. Есенгалиева, 20
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871238-61529
Государственное учреждение "Аппарат акима Миялинского сельского округа" Кызылкогинского района
Кызылкогинский район, село Миялы, ул. Сатпаева, 12
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871238-21251
Государственное учреждение "Аппарат акима Исатайского сельского округа" Исатайского района
Исатайский район, село Исатай, ул. Темир жол
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871231-26301
Государственное учреждение "Аппарат акима Нарынского сельского округа" Исатайского района
Исатайский район, село Нарын, ул.Болат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871231-27301
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанбайского сельского округа" Исатайского района
Исатайский район, село Жанбай,ул. Ескалиева
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871231-25301
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккистауского сельского округа" Исатайского района
Исатайский район, село Аккистау ул.Ынтымак
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871231-20245
Государственное учреждение "Аппарат акима Забурунского сельского округа" Исатайского района
Исатайский район, село Зинеден, ул. Куанышбаева
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресеньеенье
871231-28301
Государственное учреждение "Аппарат акима Тушыкудыкского сельского округа" Исатайского района
Исатайский район, село Тушыкудык,ул. Шарипова

Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871236-21533 871236-21147
Махамбет ауданының
"Бақсай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы,
Таңдай селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871236-28511871236-28513
Махамбет ауданының
"Алмалы селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы,
Алмалы селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871236-28144871236-28271
Махамбет ауданының
"Бейбарыс селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы,
Бейбарыс селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871236-26401871236-26324
Махамбет ауданының
"Сарайшық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы,
Сарайшық селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871236-25521871236-25522
Махамбет ауданының
"Жалғансай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемес
Махамбет ауданы,
Жалғансай селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс - сенбі, жексенбі
871236-24001871236-24002
Махамбет ауданының
"Сарытоғай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы,
Сарытоғай селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871236-24206 871236-24244
Махамбет ауданының
"Ақтоғай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы, Ақтоғай селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871236-24524871236-24528
Махамбет ауданының
"Ақжайық селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы, Ақжайық селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс - сенбі, жексенбі
871236-25224871236-25204
Махамбет ауданының "Есбол селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы,
Есбол селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871236-26601871236-26602
Махамбет ауданының
"Алға селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Махамбет ауданы, Алға селосы
Күн сайын сағат 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
871236-27551871236-27570
"Тиісті әкімшілік-аумақтық
бірліктің аумағында қолданылатын
ветеринариялық анықтаманы беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімінің) орындалу мерзімін көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімінің) кезектілігі мен өзара әрекет етуінің сипаттамасы
Кесте 1. ҚФБ іс-әрекеті
Негізгі рәсімнің (жұмыс барысының, ағымның) іс-әрекеттері
Рәсімнің (жұмыс барысының, ағымның) іс-әрекетінің №
1
2
ҚФБ атауы
Ветдәрігер
Ветдәрігер
Іс-әрекеттің (рәсімнің, үдерістің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау
Құжаттарды қарау, анықтама беруді не болмаса дәлелді бас тартуды рәсімдеу
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімшілік шешім)
Журналға тіркеу
Тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін беру
Орындау мерзімдері
30 минуттан артық емес
Хабарласу күні ішінде
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
Кесте 2. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс.
ҚФБ 1-тобы Ветдәрігер
Іс-әрекет № 1. Құжаттарды қабылдау, журналға тіркеу
Іс-әрекет № 2. Құжаттарды қарау, анықтаманы рәсімдеу және қол қою
Іс-әрекет № 3. Тұтынушыға анықтама беру
Кесте 3. Пайдалану нұсқалары. Балама үдеріс.
ҚФБ 1-тобы. Ветдәрігер
Іс-әрекет № 1. Құжаттарды қабылдау, журналға тіркеу
Іс-әрекет № 2. Құжаттарды қарау, дәлелді бас тартуды ресімдеу және қол қою
Іс-әрекет № 3. Тұтынушыға дәлелді бас тартуды беру
"Тиісті әкімшілік-аумақтық
бірліктің аумағында қолданылатын
ветеринариялық анықтаманы беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік іс-әрекетінің мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі қисынды кезектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызба
Облыс әкiмдiгiнiң
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 401 қаулысына 3-қосымша
Облысы әкiмдiгiнiң
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 401 қаулысымен бекiтiлген
қаулысымен бекiтiлген
"Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы субъектілердің қызметін мемлекеттік аттестаттау" мемлекеттік қызмет регламенті

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-21533 871236-21147
Государственное учреждение "Аппарат акима Баксайского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Тандай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-28511 871236-28513
Государственное учреждение "Аппарат акима Алмалинского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Алмалы
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-28144871236-2 8271
Государственное учреждение "Аппарат акима Бейбарысского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Бейбарыс
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-26401 871236-26324
Государственное учреждение "Аппарат акима Сарайчикского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Сарайчик
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-25521 871236-25522
Государственное учреждение "Аппарат акима Жалгансайского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Жалгансай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-24001 871236-24002
Государственное учреждение "Аппарат акима Сарытогайского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Сарытогай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-24206 871236-24244
Государственное учреждение "Аппарат акима Актогайского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Актогай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-24524 871236-24528
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжайыкского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Акжайык
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-25204 871236-25224
Государственное учреждение "Аппарат акима Есболского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Ортакшыл
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-26601 871236-26602
Государственное учреждение "Аппарат акима Алгинского сельского округа" Махамбетского района
Махамбетский район, село Алга
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходной - суббота и воскресенье
871236-27551 871236-27570
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарной
справки действующей на территории
соответствующей административно-
территориальной единицы"
Описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
Наименование СФЕ
Ветврач
Ветврач
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием документов
Рассмотрение документов, оформление справки либо мотивированного отказа
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное
решение)
Регистрация в журнале
Выдача результата оказания государственной услуги потребителю
Сроки исполнения
Не более 30 минут
В течение дня обращения
Номер следующего
действия
2
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Группа I СФЕ Ветврач
Действие № 1 Прием документов, регистрация в журнале
Действие № 2 Рассмотрение документов, оформление и подписание справки
Действие № 3 Выдача справки потребителю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс.
Группа I СФЕ Ветврач
Действие № 1 Прием документов, регистрация в журнале
Действие № 2 Рассмотрение документов, оформление и подписание мотивированного отказа
Действие № 3 Выдача мотивированного отказа потребителю
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарной
справки действующей на территории
соответствующей административно-
территориальной единицы"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Приложение 3
к постановлению акимата области
от 30 декабря 2011 года  № 401
Утвержден
постановлением акимата области
от 30 декабря 2011 года № 401
Регламент государственной услуги "Государственная аттестация деятельности субъектов в области племенного животноводства"

Ескерту. 3-қосымшаның күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2012.03.26 № 80 қаулысымен.
Облыс әкiмдiгiнiң
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 401 қаулысына 4-қосымша
Облысы әкiмдiгiнiң
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 401 қаулысымен бекiтiлген
"Байқаудан өткізушілерді және тұқым сарапшыларын аттестаттау" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы "Байқаудан өткізушілерді және тұқым сарапшыларын аттестаттау" мемлекеттік қызмет регламентінде (бұдан әрі - Регламент) келесі ұғымдар пайдаланылады:
1) комиссия – облыстық ауыл шаруашылығы саласындағы жергілікті атқарушы органның бұйрығымен құрылатын, құрамы кемінде бес адамнан тұратын аттестаттау комиссиясы;
2) тұтынушы – жеке тұлға;
3) уәкілетті орган – "Атырау облысы Ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент "Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабы 4-тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызметті уәкілетті орган көрсетеді.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет "Тұқым шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасы 2003 жылғы 8 ақпандағы Заңының 6-1 бабының 4) тармақшасы, "Фитосанитариялық қауіпсіздік және тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 мамырдағы № 485 қаулысы, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 4 наурыздағы № 125 "Байқаудан өткізушілерді аттестаттау ережесін, тұқым сарапшыларын аттестаттау ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ауыл шаруашылығы министрінің 2004 жылғы 23 ақпандағы № 90 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы" бұйрығымен бекітілген Байқаудан өткізушілерді аттестаттау ережелері, Тұқым сарапшыларын аттестаттау ережелері негізінде жүзеге асырылады.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі осы Регламентттің 5-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қағаз тасығышта аттестаттау туралы куәлік (бұдан әрі – куәлік) беру немесе оны беруден дәлелді жазбаша бас тарту болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсету тәртібіне талаптар
8. Мемлекеттік қызмет 060010, Атырау қаласы, Әйтеке би көшесі, 77 мекен-жайы бойынша, телефондар: 35-50-31, 32-54-58. Жұмыс кестесі: 9-00 сағаттан 18-30 сағатқа дейін, түскі үзіліс 13-00 сағаттан 14-30 сағатқа дейін, демалыс және "Қазақстан Республикасының мереке күндері туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңымен белгіленген мейрам күндерінен өзге күндері көрсетіледі.
Мемлекеттік қызметті көрсету барысы туралы ақпарат Атырау облысы әкімдігінің ресми сайтында орналастырылады: www. е-atyrau. kz.

Сноска. Приложение 3 утратило силу постановлением Атырауского областного акимата от 26.03.2012 № 80.
Приложение 4
к постановлению акимата области
от 30 декабря 2011 года  № 401
Утвержден
постановлением акимата области
от 30 декабря 2011 года № 401
Регламент государственной услуги "Аттестация апробаторов и семенных экспертов"
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте государственной услуги "Аттестация апробаторов и семенных экспертов" (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) комиссия – аттестационная комиссия, создаваемая приказом местного исполнительного органа области в области сельского хозяйства  с  численным составом не менее пяти человек;
2) потребитель – физическое лицо;
3) уполномоченный орган – государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Атырауской области".
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 4) статьи 6-1 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве", постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2011 года № 485 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области фитосанитарной безопасности и семеноводства и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745", Правил аттестации апробаторов и Правил аттестации семенных экспертов, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 марта 2009 года № 125 "Об утверждении Правил аттестации апробаторов, Правил аттестации семенных экспертов и признании утратившим силу приказа Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 февраля 2004 года № 90".
7. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача свидетельства об аттестации (далее – свидетельство), на бумажном носителе по форме согласно приложению 5 к настоящему регламенту, либо мотивированный письменный отказ в его выдаче.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Государственная услуга оказывается по адресу: 060010, город Атырау, улица Айтеке би, 77, телефоны: 35-50-31, 32-54-58, с 9-00 часов до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан".
Информация о государственной услуге и о ходе ее оказания размещается на официальном сайте акимата Атырауской области: www. e–atyrau.kz.

9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі тұтынушы осы Регламенттің 14-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап күнтізбелік отыз күннен аспауы тиіс;
2) тұтынушы жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейінгі ең көп жол берілген күту уақыты - 30 минуттан аспайды;
3) құжаттарды алу кезінде күтудің рұқсат етілген ең көп уақыты - 30 минуттан аспайды.
10. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға:
1) тұтынушының осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынбауы;
2) тұтынушының осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген біліктілік талаптарына сай келмеуі негіз болып табылады.
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушыдан өтініш алған сәттен мемлекеттік қызметтің нәтижесін беру сәтіне дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы қызмет көрсету туралы уәкілетті органға өтініш береді;
2) уәкілетті орган өтінішті тіркеуді, оны қарауды іске асырады, тұтынушының құжаттарын комиссияның қарауына жолдайды;
3) комиссия ұсынылған құжаттарды зерттейді, тұтынушынының біліктілік талаптарына сәйкестік сатысын анықтайды, комиссия шешімін хаттама түрінде ресімдейді және жергілікті атқарушы органның жұмыс органына береді;
4) уәкілетті орган куәлікті немесе дәлелді бас тартуды ресімдейді;
5) басшылық куәлікке немесе дәлелді бас тартуға қол қояды;
6) уәкілетті орган тұтынушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін береді.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекет (өзара әрекет) тәртібінің сипаттамасы
12. Мемлекеттік қызметті алуға қажет құжаттар осы Регламенттің 8-тармағында көрсетілген мекен-жай бойынша уәкілетті органның кеңсесіне тапсырылады.
13. Тұтынушыға:
1) құжаттарды қабылдау күні мен нөмірі;
2) сұралып отырған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса беріліп отырған құжаттардың саны мен атауы;
4) мемлекеттік қызметті алатын күні (уақыты) және құжаттар берілетін орын;
5) жергілікті атқарушы органның құжаттарды қабылдаған жауапты лауазымды адамының тегі, аты, әкесінің аты көрсетіле отырып, тиісті құжаттардың қабылдағаны туралы қолхат беріледі.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы уәкілетті органға мынадай құжаттарды:
1) осы Регламентке 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша белгіленген үлгідегі өтінішті;
2) тұтынушының жеке басын куәландырылған құжаттың көшірмесін;
3) осы Регламентке 1-қосымшада белгіленген біліктілік талаптарына тұтынушының сәйкес келетіндігін растайтын құжаттардың көшірмесін береді.

9. Сроки оказания государственной услуги:
1) срок оказания государственной услуги не должен превышать тридцати календарных дней с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 14 настоящего Регламента;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время ожидания при получении документов - не более 30  минут.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является:
1) непредставление потребителем документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента;
2) несоответствие потребителя квалификационным требованиям, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление об оказании услуги в уполномоченный орган;
2) уполномоченный орган осуществляет регистрацию, рассмотрение заявления, направляет документы потребителя на рассмотрение комиссии;
3) комиссия изучает представленные документы, определяет степень соответствия потребителя квалификационным требованиям, оформляет решение комиссии в форме протокола и передает рабочему органу местного исполнительного органа;
4) уполномоченный орган оформляет свидетельство или мотивированный отказ;
5) руководство подписывает свидетельство или мотивированный отказ;
6) уполномоченный орган выдает результат оказания государственной услуги потребителю.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
12. Документы, необходимые для получения государственной услуги сдаются в канцелярию уполномоченного органа по адресу, указанному впункте 8 настоящего Регламента.
13. Потребителю выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема документов;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названия приложенных документов;
4) даты (времени) получения государственной услуги и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества ответственного должностного лица местного исполнительного органа, принявшего заявление.
14. Для получения государственной услуги потребитель представляет в уполномоченный орган следующие документы:
1) заявление установленного образца, по форме согласноприложению 2 к настоящему Регламенту;
2) копию документа, удостоверяющего личность потребителя;
3) копию документов, подтверждающих соответствие потребителя квалификационным требованиям, установленным в приложении 1 к настоящему Регламенту.

15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) іске қосылады:
1) уәкілетті органның басшылығы;
2) уәкілетті органның кеңсесі;
3) уәкілетті органның жауапты орындаушысы;
4) комиссия.
16. Әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімінің) орындалу мерзімін көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімінің) кезектілігі мен өзара әрекет етуінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламентке 3-қосымшада келтірілген.
17. Әкімшілік іс-әрекетінің мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі қисынды кезектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызба осы Регламентке 4-қосымшада келтірілген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін жауапты тұлғалардың жауапкершілігі
18. Уәкілетті органның басшысы мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты тұлға болып табылады.
Уәкілетті органның басшысы Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген мерзімдерде мемлекеттік қызмет көрсетуді жүзеге асыруға жауапты.
"Байқаудан өткізушілерді және
тұқым сарапшыларын аттестаттау"
мемлекеттік қызмет
регламентіне 1-қосымша
Байқаудан өткізушілерге және тұқым сарапшыларына қойылатын біліктілік талаптары
1. Байқаудан өткізушілерге қойылатын біліктілік талаптары мыналарды қамтиды:
1) аграрлық бейіндегі немесе өсімдік шаруашылығы өнімдерін сақтау және қайта өндеу жөніндегі мамандықтар бойынша жоғары немесе орта білімнен кейінгі білімі болуы;
2) арнайы даярлығы туралы құжаттың болуы (байқаудан өткізуші курстары).
2. Тұқым сарапшыларына қойылатын біліктілік талаптары мыналарды қамтиды:
1) аграрлық бейіндегі немесе өсімдік шаруашылығы өнімдерін сақтау және қайта өндеу жөніндегі мамандықтар бойынша жоғары немесе орта білімнен кейінгі білімі болуы;
2) тұқым мен отырғызу материалдарының сапасын сараптау бойынша зертханада жұмыс істеу немесе тағылымдамадан өтуі туралы (2 айдан кем емес) құжаттың болуы.
"Байқаудан өткізушілерді және
тұқым сарапшыларын аттестаттау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
__________________________________________________________
Облыстың (республикалық маңыздағы қаланың, астананың) ауыл шаруашылығы саласындағы жергілікті атқарушы органының атауы
____________________________________________________________________
(жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты)
Өтініш
Аттестаттау (қайта аттестаттау) жүргізуді және _____________________
____________________________________________________________________
(егістіктерін байқаудан өткізу жоспарланып отырған ауыл шаруашылығы өсімдігі) байқаудан өткізуші немесе тұқым сарапшысы мәртебесін беруді сұраймын.
Жеке тұлға туралы мәліметтер:
Мекен-жайы: ____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(индекс, қала, аудан, облыс, қала (ауыл), көше, үйдің №, телефоны) Қоса беріліп отырған құжаттар: ____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(біліктілік талаптарына сәйкес)
20_ жылғы "__" _________
____________________________________________________________________
(жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты, қолы)
Өтініш қарауға 20___ жылғы "__" __________ қабылданды.
____________________________________________________________________
(өтінішті қабылдаған жауапты адамның тегі, аты, әкесінің аты, қолы)
"Байқаудан өткізушілерді және
тұқым сарапшыларын аттестаттау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімінің) орындалу мерзімін көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімінің) кезектілігі мен өзара әрекет етуінің сипаттамасы
Кесте 1. ҚФБ іс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағымының) іс-әрекеттері
Іс-әрекетінің (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның кеңсесі
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу, қолхат беру
Хат-хабармен танысу, орындау үшін жауапты орындаушыны анықтау
Құжаттардың толықтығын тексеруді іске асырады, құжаттарды комиссияның қарауы үшін дайындайды
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімшілік шешім)
Құжаттарды бұрыштама қою үшін басшылыққа жолдау
Бұрыштама қою, құжаттарды орындаушыға жіберу
Құжаттарды комиссияға беру
Орындау мерзімдері
30 минут
1 сағат
Жұмыс күн ішінде
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағымының) іс-әрекеттері
Іс-әрекетінің (жұмыс барысының, ағымының) №
4
5
6
ҚФБ атауы
Комиссия
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның басшылығы
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қарау, тұтынушының сәйкестігі немесе сәйкес еместігі туралы шешім қабылдау
Куәлік немесе дәлелді бас тартуды ресімдейді
Хат-хабармен танысу
Аяқтау түрі (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімшілік шешім)
Хаттаманы ресімдеу
Құжаттарды басшылыққа беру
Құжаттарға қол қою
Орындау мерзімдері
15 жұмыс күні ішінде
3 жұмыс күні ішінде
1 сағат
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
5
6
7
Іс-әрекетінің (жұмыс барысының, ағымының) №
7
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Куәлікті аттестаттау туралы куәлік беру кітабында тіркеу
Аяқтау түрі (деректер, құжат,ұйымдастырушылық-өкімшілік шешім)
Тұтынушыға қызмет көрсету нәтижесін беру
Орындау мерзімдері
Жұмыс күн ішінде
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
-
Кесте 2. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс.
ҚФБ 1-тобы
Уәкілетті органның кеңсесі
ҚФБ 2-тобы Уәкілетті органның басшылығы
ҚФБ 3-тобы Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
ҚФБ 4-тобы Комиссия
Іс-әрекет № 1
Құжаттарды қабылдау, тіркеу, қолхат беру, өтінішті уәкілетті органның басшылығына жолдау
Іс-әрекет № 2 Орындау үшін жауапты орындаушыны анықтау, бұрыштама қою
Іс-әрекет № 3 Өтініш беруші ұсынған құжаттардың толықтығын тексеруді іске асырады, құжаттарды комиссияға жолдау
Іс-әрекет №4 Тұтынушының құжаттарын қарау, хаттама ресімдеу
Іс-әрекет № 6 Куәлікке қол қою
Іс-әрекет № 5 Куәлікті ресімдеу
Іс-әрекет № 7 Куәлікті аттестаттау туралы куәлік беру кітабында тіркеу және тұтынушыға беру
Кесте 3. Пайдалану нұсқалары. Балама үдеріс.
ҚФБ 1-тобы
Уәкілетті органның кеңсесі
ҚФБ 2-тобы Уәкілетті органның басшылығы
ҚФБ 3-тобы Комиссия
ҚФБ 4-тобы Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Іс-әрекет № 1
Құжаттарды қабылдау, тіркеу, қолхат беру, өтінішті уәкілетті органның басшылығына жолдау
Іс-әрекет № 2 Орындау үшін жауапты орындаушыны анықтау, бұрыштама қою
Іс-әрекет № 3 Тұтынушының құжаттарын қарау, хаттама ресімдеу
Іс-әрекет № 5 Дәлелді бас тартуға қол қою
Іс-әрекет №4 Дәлелді бас тартуды дайындау, басшылыққа қол қоюға беру
Іс-әрекет № 6 Бас тартуды тіркеу және тұтынушыға беру
"Байқаудан өткізушілерді және
тұқым сарапшыларын аттестаттау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
4-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттердің қисынды кезектілігі арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызба
"Байқаудан өткізушілерді және
тұқым сарапшыларын аттестаттау"
мемлекеттік қызмет
регламентіне 5-қосымша
Аттестаттау туралы № ___куәлік
_____________________________________________________________берілді, (жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты)
оған облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) жергілікті атқарушы органының 20_ жылғы "__" _______ № __бұйрығы негізінде _______
____________________________________________________________________ сынақтан өткізуші мәртебесі берілді ауыл шаруашылығы саласындағы облыста (республикалық маңыздағы қаланың, астананың)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(егістіктерін байқаудан өткізуге рұқсат етілген ауыл шаруашылығы өсімдігі) сорттық егістерді байқаудан өткізу құқығына байқаудан өткізуші немесе ауыл шаруашылығы өсімдіктері тұқымдарының сорттың және себу сапасына сараптама жүргізу құқығына тұқым сарапшысы мәртебесі берілген.
Облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың)
ауыл шаруашылығы саласындағы жергілікті атқарушы органының басшысының Т.А.Ә.
_________________________________________ Лауазымы
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Берілген күні 20_ жылғы "__" ________
М.О.
20_ жылғы "__" ________ дейін жарамды.
Облыс әкiмдiгiнiң
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 401 қаулысына 5-қосымша
Облысы әкiмдiгiнiң
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 401 қаулысымен бекiтiлген
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызмет регламенті

15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) руководство уполномоченного органа;
2) канцелярия уполномоченного органа;
3) ответственный исполнитель уполномоченного органа;
4) комиссия.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
17. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 4 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственную  услугу
18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа.
Руководитель уполномоченного органа несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Аттестация апробаторов
и семенных экспертов"
Квалификационные требования, предъявляемые к апробаторам и семенным экспертам
1. Квалификационные требования, предъявляемые к апробаторам, включают:
1) наличие высшего или послесреднего образования по специальностям аграрного профиля или по хранению и переработке растениеводческой продукции;
2) наличие документа о специальной подготовке (курсы апробаторов).
2. Квалификационные требования, предъявляемые к семенным экспертам, включают:
1) наличие высшего или послесреднего образования по специальностям аграрного профиля или по хранению и переработке растениеводческой продукции;
2) наличие документа о работе или стажировке (не менее 2 месяцев) в лаборатории по экспертизе качества семян и посадочного материала.
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Аттестация апробаторов
и семенных экспертов"
_____________________________________________________________________
Наименование местного исполнительного органа области (города республиканского значения, столицы) в области сельского хозяйства
от _______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество физического лица)
Заявление
Прошу провести аттестацию (переаттестацию) и присвоить статус апробатора___________________________________________________________(указать сельскохозяйственное растение, на посевах которого планируется проводить апробацию)или семенного эксперта.
Сведения о физическом лице:
Адрес: __________________________________________________________________________________________________________________________________________ (индекс, район, область, город (село), улица, № дома, телефон)
Прилагаемые документы: _____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
( в соответствии с квалификационными требованиями)
"__" _________ 20_ года_____________________________________________________________________(фамилия, имя, отчество, подпись физического лица)
Заявление принято к рассмотрению "__" __________ 20_ года
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, подпись ответственного лица, принявшего заявление)
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Аттестация апробаторов
и семенных экспертов"
Описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Канцелярия уполномоченного органа
Руководство уполномоченного органа
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов,регистрация, выдача расписки
Ознакомление с корреспонденцией,определение ответственного исполнителя для исполнения
Осуществляет проверку полноты документов, подготавливает документы для рассмотрения в комиссии
Форма завершения (данные, документ,организационно-распорядительное решение)
Направление документов руководству для наложения резолюции
Наложение резолюции, отправка  документов исполнителю
Передача документов в комиссию
Сроки исполнения
30 минут
1 час
В течение рабочего дня
Номер следующего
действия
2
3
4
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
4
5
6
Наименование СФЕ
Комиссия
Ответственный
исполнитель уполномоченного органа
Руководство
уполномоченного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Рассмотрение документов, принятие решения о соответствии или не соответствии потребителя
Оформляет свидетельство или мотивированный отказ
Ознакомление с корреспонденцией
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Направляет заключение в уполномоченный орган
Передача документов руководству
Подписание документа
Сроки исполнения
В течение 15 рабочих дней
В течение 3-х рабочих дней
1 час
Номер следующего
действия
5
6
7
продолжение таблицы
№ действия (хода,
потока работ)
7
Наименование СФЕ
Ответственный
исполнитель уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Регистрация свидетельства в книге выдачи свидетельств об аттестации
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача результата оказания услуги потребителю
Сроки исполнения
В течение рабочего дня
Номер следующего действия
-
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Группа 1 СФЕ  Канцелярия уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ Руководство уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Группа 4 СФЕ Комиссия
Действие № 1 Прием документов, регистрация, выдача расписки, направление заявления руководству уполномоченного органа
Действие № 2 Определение
ответственного исполнителя для исполнения, наложение
резолюции
Действие № 3 Осуществляет проверку полноты
представленных заявителем документов, направление документов в комиссию
Действие № 4Рассмотрение документов потребителя, оформление протокола
Действие № 6 Подписание свидетельства
Действие № 5
Оформление свидетельства
Действие № 7
Регистрация свидетельства в книге выдачи свидетельств об аттестации и выдача потребителю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс.
Группа СФЕ 1 Канцелярия уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ
Руководство
уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Комиссия
Группа 4 СФЕ
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Действие № 1. Прием документов,
регистрация, выдача расписки, направление заявления руководству уполномоченного
органа
Действие № 2
Определение
ответственного исполнителя для исполнения, наложение
резолюции
Действие № 3
Рассмотрение
документов потребителя,
оформление протокола
Действие № 5
Подписание
отказа
Действие № 4 Подготовка
мотивированного отказа, передача на подпись руководству
Действие № 6
Регистрация отказа и выдача потребителю
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Аттестация апробаторов
и семенных экспертов"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Приложение 5
к регламенту государственной
услуги "Аттестация апробаторов
и семенных экспертов"
Свидетельство об аттестации №__
Выдано______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество физического лица)
которому на основании приказа местного исполнительного органа ________________________________________________________________________________________________________________________________________области (города республиканского значения, столицы) в области сельского хозяйства от "__" _______ 20_ года № __ присвоен статус апробатора на право проведения апробации сортовых посевов__________________________________________________________________________________________
(сельскохозяйственное растение, на посевах которых разрешено
проводить апробацию)
или семенного эксперта на право проведения экспертизы сортовых и посевных качеств семян сельскохозяйственных растений
Ф.И.О. руководителя местного исполнительного органа области (города республиканского значения, столицы) в области сельского хозяйства
___________________________________________
(подпись)
Должность
____________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Дата выдачи "___" ________ 20 __ года
М.П.
Действительно до "___" ________ 20 __ года
Приложение 5
к постановлению акимата области
от 30 декабря 2011 года № 401
Утвержден
постановлением акимата области
от 30 декабря 2011 года № 401
Регламент государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное"

1. Негізгі ұғымдар
1. Осы "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызмет регламентінде (әрі қарай - Регламент) келесі ұғымдар пайдаланылады:
1) тұтынушы – жеке және заңды тұлғалар:
2) уәкілетті орган – облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың), ауданның (облыстық маңызы бар қаланың), аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтың жергілікті атқарушы органның бөлімшесі.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент "Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабы 4-тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызметті уәкілетті органның ветеринариялық дәрігері (ветдәрігер) ұсынады.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-бабы 1-тармағының 16) тармақшасының, 2-тармағының 20) тармақшасының10-1 бабының 12) тармақшасының және 35-бабы 2-тармағының және "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысының, "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 464 қаулысының негізінде көрсетіледі.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі - жануарға ветеринариялық паспортты (ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) (қағаздағы тасымалдағышта) беру не жазбаша түріндегі мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібіне талаптар
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері жөнінде, мемлекеттік қызметті көрсету барысы туралы ақпаратты уәкілетті органның ветдәрігерінен алуға болады, оның мекен-жайы мен жұмыс кестесі осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
8. Мемлекеттік қызмет мынадай мерзімдерде ұсынылады:
1) жануарға ветеринариялық паспортты, (жануарға ветеринариялық паспортынан үзінді беру) мерзімі, жануарға жеке нөмір берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тартқанда – 3 (үш) жұмыс күн ішінде;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру, жануар иесі жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтініш берген күннен бастап - 10 (он) жұмыс күн ішінде;
3) мемлекеттік қызметті алушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етілетін уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;

1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) потребитель – физические и юридические лица;
2) уполномоченный орган - подразделение местного исполнительного органа области (города республиканского значения, столицы), района (города обласного значения), города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
3. Государственная услуга предоставляется ветеринарным  врачом  (ветврач) уполномоченного  органа.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 16) пункта 1, подпункта 20) пункта 2 статьи 10, подпункта 12) статьи 10-1 и пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331 "Об утверждении Правил идентификации сельскохозяйственных животных", постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года  № 745".
6. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить у ветврача уполномоченного органа, адрес и график работы которого указан в приложении 1 к настоящему Регламенту.
8. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче – в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное – в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 (тридцати) минут;

4) мемлекеттік қызметті алушыға ең жоғары рұқсат етілетін қызмет көрсету уақыты - 40 (қырық) минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға, жануардың берілген бірдейлендіру нөмірі болмауы негіз болып табылады.
10. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін хабарласқан сәттен мемлекеттік қызметтің нәтижесін берген сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін  ветдәрігерге өтініш білдіреді;
2) ветдәрігер өтінішті тіркейді, оны қарауды іске асырады, жануарға ветеринариялық паспортты (ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) немесе дәлелді бас тартуды ресімдейді және тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін береді.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттар қабылдауды іске асыратын тұлғалардың төменгі саны бір қызметшіні құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекет тәртібінің сипаттамасы
12. Жануарға ветеринариялық паспортты (ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) алу үшін тұтынушы осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжай бойынша ветдәрігерге өтініш білдіреді.
13. Жануарға ветеринариялық паспорт алу кезінде, тұтынушыға қажетті құжаттар өткізгенін растайтын құжат қажет емес.
14. Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) алу үшін жүгінген кезде, тұтынушының өтініші тіркеу журналына тіркеліп, мемлекеттік қызметті тұтынушыға күні мен уақыты, мерзімі және орны көрсетілген талон беріледі.
15. Жануарға ветеринариялық паспортты алу үшін тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың бланкісінің құнын төлегенін растайтын құжатты береді. Бұдан басқа, жануардан - жануарға берілген бірдейлендіру нөмірі болуы қажет.
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) алу үшін тұтынушы:
1) еркін нысандағы жазбаша өтініш;
2) жануардың ветеринариялық паспортының жоғалған, бүлінген фактісін растайтын құжаттар (болған жағдайда) қоса береді.
16. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірлік (әрі қарай – ҚФБ) іске қосылады: ветдәрігер.
17. Әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімінің) орындалу мерзімін көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімінің) кезектілігі мен өзара әрекет етуінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.

4) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 40 (сорока) минут.
9. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является отсутствие присвоенного индивидуального номера животного.
10. Этапы оказания государственной услуги с момента обращения потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель за получением государственной услуги обращается к ветврачу;
2) ветврач регистрирует обращение, осуществляет его рассмотрение, оформляет ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное) либо мотивированный отказ и выдает результат оказания государственной услуги потребителю.
11. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
12. Для получения ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное) потребитель обращается к ветврачу уполномоченного органа по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
13. При обращении для получения ветеринарного паспорта на животное документ, подтверждающий сдачу потребителем необходимых документов, не требуется.
14. При обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) заявление потребителя регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получение потребителем государственной услуги.
15. Для получения ветеринарного паспорта на животное потребителем предоставляется документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное. Кроме того, необходимо наличие на животном – присвоенного индивидуального номера.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта и (выписки из ветеринарного паспорта) на животное  потребителем предоставляются:
1) письменное заявление произвольной формы;
2) документы, подтверждающие факт утери (порчи) ветеринарного паспорта на животное (при их наличии).
16. В процессе оказания государственной услуги задействована следующая структурно-функциональная  единица (далее – СФЕ): ветврач.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.

Жануарға ветеринариялық паспортты (жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) рәсімдеу кезінде. 3 жұмыс күн ішінде. Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын ресімдеу кезінде. 10 жұмыс күн ішінде
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
-
Кесте 2. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс.
ҚФБ 1-тобы. Ветдәрігер
Іс-әрекет № 1. Құжаттарды қабылдау, журналға тіркеу
Іс-әрекет № 2. Құжаттарды қарау, жануарға ветеринариялық паспортты (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) рәсімдеу
Іс-әрекет № 3. Тұтынушыға жануарға ветеринариялық паспортты (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) беру
Кесте 3. Пайдалану нұсқалары. Балама үдеріс.
ҚФБ 1-тобы
Ветдәрігер
Іс-әрекет № 1ү Құжаттарды қабылдау, журналға тіркеу
Іс-әрекет № 2. Құжаттарды қарау, дәлелді бас тартуды ресімдеу және қол қою
Іс-әрекет № 3. Тұтынушыға дәлелді бас тартуды беру
"Жануарға ветеринариялық
паспорт беру" мемлекеттік
қызмет регламентіне 3-қосымша
Әкімшілік іс-әрекетінің мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі қисынды кезектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызба
Облыс әкiмдiгiнiң
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 401 қаулысына 6-қосымша
Облысы әкiмдiгiнiң
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 401 қаулысымен бекiтiлген
"Бірегей, элиталық тұқым, бірінші, екінші және үшінші репродукциядағы тұқым өндірушілерді және тұқым өткізушілерді аттестаттау" мемлекеттік қызмет регламенті
Ескерту. 6-қосымшаның күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2013.03.29 № 125 қаулысымен.

В течение 3 рабочих дней при оформлении ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) В течении 10 рабочих дней при оформлении дубликата ветеринарного паспорта на животное
Номер следующего действия
2
-
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Группа 1 СФЕ Ветврач
Действие № 1 Прием документов, регистрация в журнале
Действие № 2 Рассмотрение документов, оформление ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное)
Действие № 3 Выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное) потребителю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс
Группа 1 СФЕ Ветврач
Действие № 1 Прием документов, регистрация в журнале
Действие № 2 Рассмотрение документов, оформление и подписание мотивированного отказа
Действие № 3 Выдача мотивированного отказа потребителю
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Приложение 6
к постановлению акимата области
от 30 декабря 2011 года  № 401
Утвержден
постановлением акимата области
от 30 декабря 2011 года № 401
Регламент государственной услуги "Аттестация производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян"
Сноска. Приложение 6 утратило силу постановлением Атырауского областного акимата от 26.03.2012 № 80.