Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 227 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 26 қаңтардағы № 242 шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2011 жылғы 10 ақпанда № 4-1-133 тіркелді. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 120 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013.04.26 № 120 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің және 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және қала әкімдігі ұсынған 2011-2013 жылдарға арналған қала бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, қалалық мәслихат кезектен тыс XX сессиясында ШЕШТІ:
1. Қалалық Мәслихаттың 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 227 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4-1-132 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 25 қаңтарда "Атырау" газетінде № 9 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"40 088 277" деген сандар "56 836 929" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 304 412" деген сандар "3 427 579" деген сандармен ауыстырылсын;
"40 678 277" деген сандар "57 351 276" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 1 тармақтың 4 тармақшасы мынадай редакцияда мазмұндалсын:
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 226 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 226 000 мың.теңге;
3) 1 тармақтың 5 тармақшасында:
"-724 451" деген сандар "-745 111" сандармен ауыстырылсын;
4) 1 тармақтың 6 тармақшасы мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 745  111 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 724 764 мың теңге;

О внесении изменений в решение городского маслихата от 8 декабря 2010 года № 227 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26 января 2011 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 февраля 2011 года за № 4-1-133. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26 апреля 2013 года № 120
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26.04.2013 № 120
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата города об уточнении городского бюджета на 2011-2013 годы, городской маслихат на вне очередной ХХ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 8 декабря 2010 года № 227 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-1-132, опубликовано 25 января 2011 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 9) следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "40 088 227" заменить цифрами "56 836 929";
цифры "2 304 412" заменить цифрами "3 427 579";
цифры "40 678 277" заменить цифрами "57 351 276";
2) подпункт 4 пункта 1 изложить в следующей редакции:
сальдо по операциям с финансовыми активами – 226 000 тыс. тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 226 000 тыс. тенге;
3) в подпункте 5 пункта 1:
цифры "-724 451" заменить цифрами "-745 111";
4) подпункт 6 пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  745 111 тыс. тенге, в том числе:
поступление займов – 724 764 тыс. тенге;

қарыздарды өтеу – 228 000 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтарының қозғалысы – 248 347 мың теңге".
2. 1 қосымша осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
XX сессиясының төрағасы                      С. Нәжікенов
Қалалық Маслихат хатшысы                     Б. Қазиманов
Атырау қалалық Маслихатының
2011 жылғы 26 қаңтардағы
№ 242 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер

погашение займов – 228 000 тыс. тенге;
движение остатков бюджетных средств – 248 347 тыс. тенге".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель ХХ сессии                     С. Нажикенов
Секретарь городского маслихата             Б. Казиманов
Приложение № 1
к решению Атырауского
городского маслихата
№ 242 от 26 января 2011 года
О бюджете города на 2011 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы