Қазақстан Республикасы Президенттігіне және облыстық Мәслихат депутаттығына № 2 және № 10 сайлау округтері бойынша кандидаттар үшін Атырау қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 01 наурыздағы N 284 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 02 наурызда N 4-1-134 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын басшылыққа алып, 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабы 6 тармағы негізінде, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении мест для расположения агитационных печатных материалов по городу Атырау для кандидатов в Президенты Республики Казахстан и в депутаты Атырауского областного Маслихата по избирательным округам № 2 и № 10
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области № 284 от 01 марта 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 02 марта 2011 года N 4-1-134
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», акимат города  ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес, қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып, Атырау қаласы бойынша Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес, қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып, Атырау қаласы бойынша № 2 және № 10 сайлау округтері бойынша Атырау облыстық Мәслихаты депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары белгіленсін.

1. Определить по согласованию с городской территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить по согласованию с городской территорияльной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов по городу Атырау для кандидатов в депутаты Атырауского областного Маслихата по избирательным округам № 2 и № 10, согласно  приложению 2 к настоящему постановлению.

3. Осы қаулының 3 қосымшасында көрсетілген мемлекеттік орган Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларында көзделген талаптар мен тәртіпке сәйкес келісім-шарт негізінде Қазақстан Республикасы Президенттігіне және Атырау облыстық Мәслихаты депутаттығына № 2 және № 10 сайлау округтері бойынша кандиттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар бөлінуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімі аппаратының жетекшісі Н. Ерғалиевқа жүктелсін.

3. Государственному органу, указанном в приложении 3 к настоящему постановлению, на договорной основе, в порядке и на условиях, предусмотренных действующим законодательством Республики Казахстан, предоставить кандидатам в Президенты Республики Казахстан и в депутаты Атырауского областного Маслихата по избирательным округам № 2 и № 10 помещения для встреч с избирателями.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Ергалиева Н.М. - руководителя аппарата акима города.

5. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі және жариялануға тиіс.
Қала әкімі                               М. Исмұратов
Қалалық әкiмдіктің
2011 жылғы 1 наурыздағы № 284
қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының ТІЗБЕСІ
Орналасқан жері
1
Махамбет-Абай көшелері қиылысындағы тұғырлықтар
2
Махамбет көшесінде орналасқан "Пассаж" дүкені маңындағы тұғырлықтар
3
Сатыбалдиев көшесінде орналасқан "Дина" базары алдындағы тұғырлықтар
4
"Тұрғын үй қалашығы" шағын ауданындағы аялдама маңындағы тұғырлық
5
"Авангард" шағын ауданындағы соңғы аялдама маңындағы тұғырлық
6
Құрманғазы көшесінде орналасқан "Идеал" дүкені маңындағы тұғырлық
7
Құрманғазы көшесінде орналасқан "Шаңырақ" мейрамханасы маңындағы тұғырлық
8
Cәтпаев көшесі, № 14 Абай аялдамасы маңындағы тұғырлықтар
9
Сәтпаев–Владимирский көшелері қиылысында орналасқан "Өнерпаз" ғимараты алдындағы тұғырлықтар
10
Демалыс саябағындағы тұғырлықтар
11
"Ақ жайық" қонақ үйі алдындағы тұғырлықтар
12
Балықшы кенті, Бейбітшілік даңғылындағы Халықтар достығы саябағы аллеясындағы стенд
13
Жұмыскер кенті, Бекмағамбетов көшесі, № 64-а "Мақсат" дүкенінің маңындағы стенділер
14
Ақсай селолық округі, Уәлиев көшесінде орналасқан Ақжар дәрігерлік амбулаториясы маңындағы стенд
15
Атырау селосы, Әуезов көшесі, № 9 бейіндік мектеп алдындағы стенд
16
Геолог селолық округі, № 65-а кітапхана ғимараты маңындағы стенд
17
Еркінқала селолық округі, Түсіпқалиев көшесі, № 1 "Ару аққу" мейрамханасы маңындағы стенділер
18
Қайыршақты селолық округі, Колхоз көшесі, № 2 "Іңкар" дүкені маңындағы стенд
19
Дамба селолық округі, Амангелді селолық Мәдениет үйі ғимараты маңындағы стенд
20
Кеңөзек селолық округі, Орталық көшесі, № 24 "Айзере" дүкені маңындағы стенд
Қалалық әкiмдіктің
2011 жылғы 1 наурыздағы № 284
қаулысына 2 қосымша
Атырау облыстық Мәслихаты депутаттығына № 2 және № 10 сайлау округтері бойынша кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының ТІЗБЕСІ
Орналасқан жері
Ескертпе
1
Cәтпаев көшесі, 14 үй маңындағы, Абай аялдамасы жанындағы тұғырлықтар
№ 2 сайлау округі бойынша кандидаттар үшін
2
Сатыбалдиев көшесі, "Дина" базары алдындағы тұғырлықтар
№ 10 сайлау округі бойынша кандидаттар үшін
Қалалық әкiмдіктің
2011 жылғы 1 наурыздағы № 284
қаулысына 3 қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне және Атырау облыстық Мәслихаты депутаттығына № 2 және № 10 сайлау округтері бойынша кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар бөлінуін қамтамасыз етуге жауапты мемлекеттік орган
Мемлекеттік орган атауы
Басшысы
Телефон, факс
Мекен-жайы
Қалалық қаржы бөлімі
Гүлмаржан Мақсотқызы Тағанбаева

5. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит обязательному официальному опубликованию.
Аким города                                  М. Исмуратов
Приложение 1
к постановлению акимата города
от 1 марта 2011 года № 284
Список мест для размещения агитационных печатных материалов
для кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Место расположения
1
Тумбы на пересечении улиц Махамбета-Абая
2
Тумбы около магазина "Пассаж", расположенного на улице Махамбета
3
Тумбы перед рынком "Дина", расположенного на улице Сатыбалдиева
4
Тумба около остановки в микрорайоне "Жилгородок"
5
Тумба около конечной остановки в микрорайоне "Авангард"
6
Тумба около магазина "Идеал", расположенного на улиц Курмангазы
7
Тумба около гостиницы "Шанырак", расположенной на улице Курмангазы
8
Тумбы около остановки Абая на улице Cатпаева, № 14
9
Тумбы перед зданием "Онерпаз", расположенного на пересечении улиц Сатпаева–Владимирского
10
Тумбы в Парке отдыха
11
Тумбы перед гостиницей "Ак жайык"
12
Стенд на аллее парка Дружбы народов, расположенного по проспекту Бейбитшилик в поселке Балыкшы
13
Стенды около магазина "Максат", расположеного на улице Бекмагамбетова, № 64 а в поселке Жумыскер
14
Стенд около Акжарской врачебной амбулатории, расположенной на улице Уалиева, Аксайского сельского округа
15
Стенд перед профессиональной школой, расположенной на улице Ауэзова, № 9 в село Атырау
16
Стенд около здания библиотеки 65а, расположенного в Геологском сельском округе
17
Стенды около ресторана "Ару акку", расположенного на улице Тусипкалиева, № 1 Еркинкалинского сельского округа
18
Стенд около магазина "Инкар", расположенного на улице Колхоз, № 2 Кайыршактинского сельского округа
19
Стенд около здании Амангелдинского сельского Дома культуры Дамбинского сельского округа
20
Стенд около магазина "Айзере", расположенного на улице Орталык, № 24 Кенозекского сельского округа
Приложение 2
к постановлению акимата города
от 1 марта 2011 года № 284
Список
мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов Атырауского областного Маслихата по № 2 и № 10 избирательным округам
Мест размещения
Примечание
1
Тумбы около остановки Абая, расположенной на улице Cатпаева, 14
Для кандидатов по № 2 избирательному округу
2
Тумбы перед рынком "Дина", расположенного на улице Сатыбалдиева
Для кандидатов по № 10 избирательному округу
Приложение 3
к постановлению акимата города
от 1 марта 2011 года № 284
Государственный орган
ответственный за предоставление помещений
кандидатам в Президенты Республики Казахстан и в депутаты Атырауского областного Маслихата по избирательным округам
№ 2 и № 10 для встреч с избирателями
Наименование государственного органа
Руководитель
Телефон, факс
Адрес
Городской отдел финансов
Таганбаева Гульмаржан Максотовна

8 (7122) 25-17-61 25-11-74
Атырау қаласы, Смағұлов көшесі, 52А

8 (7122) 25-17-61 25-11-74
улица Смагулова, 52А города Атырау