Кейбір көшелер, өткелдерге және даңғылға атау қою туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 280 және Атырау қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 10 мамырдағы N 707 бірлескен шешімі мен қаулысы. Атырау облысының әділет Департаментінде 2011 жылғы 22 маусымда N 4-1-144 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 631 баптарына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13 бабының 4 тармақшасына сәйкес қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Атырау қаласындағы көшелер, өткелдер және даңғылға келесідей атау қойылсын:
1) Абай көшесі;
2) Ыбырай Алтынсарин көшесі;
3) Мұхтар Әуезов даңғылы;
4) Александр Афанасьев көшесі;
5) Мұса Баймұханов көшесі;
6) Виссарион Белинский көшесі;
7) Ғаббас Берғалиев көшесі;
8) Бекбай Бимағанов көшесі;
9) Шоқан Уәлиханов көшесі;
10) Николай Ватутин көшесі;
11) Адмирал Лев Владимирский көшесі;
12) Юрий Гагарин көшесі;
13) Әліби Жангелдин көшесі;
14) Жамбыл көшесі;
15) Жамбыл Жабаев өткелі;
16) Құрманғазы көшесі;
17) Сәбит Мұқанов көшесі;
18) Дмитрий Менделеев көшесі;
19) Климент Тимирязев көшесі;
20) Петр Чайковский көшесі;
21) Попов көшесі;
22) Николай Гоголь көшесі;
23) Максим Горький көшесі;
24) Александр Грибоедов көшесі;
25) Николай Островский көшесі;
26) Надежда Крупская көшесі;
27) Александр Пушкин көшесі;
28) Антон Чехов өткелі;
29) Тарас Шевченко көшесі;
30) Михаил Шолохов көшесі;
31) Фридрих Энгельс көшесі;
32) Иван Панфилов көшесі;
33) Михаил Фрунзе көшесі;
34) Александр Стаханов көшесі;
35) Мұқан Төлебаев көшесі;
36) Әди Шәріпов көшесі;
37) Илья Мечников көшесі.
38) Автобаза өткелі.
2. Атырау қаласындағы Балықшы ауылдық округіндегі көшелер мен даңғылға келесідей атау қойылсын:
1) Уахит Ғұбашев көшесі;
2) Нұрым Хабиев көшесі;
3) Хадиша Ғабдолова көшесі;
4) Аманбай Таңқыбаев көшесі;
5) Айнаш Байжігітова көшесі;
6) Бейбітшілік даңғылы;
7) Әбіш Бекмағамбетов көшесі;
8) Молдаш Жұмахметов көшесі;
9) Құрманғазы көшесі;
10) Мерейлі көшесі;
11) Әліби Жангелдин көшесі.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау қалалық әкімдігінің 4.12.2014 № 1707 қаулысымен және Атырау қалалық мәслихатының 5.12.2014 № 228 бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Атырау қаласындағы Кеңөзек ауылдық округіне қарасты Тасқала ауылындағы көшелерге келесідей атау қойылсын:
1) Смағұл Қосыбаев көшесі;
2) Ерсұлтан Молдашев көшесі;
3) Ұлан көшесі;
4) Кеңес көшесі;
5) Жастар көшесі;
6) Алғабас көшесі;
7) Бейбітшілік көшесі;
8) Орталық көшесі;
9) Ардагер көшесі.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау қалалық әкімдігінің 4.12.2014 № 1707 қаулысымен және Атырау қалалық мәслихатының 5.12.2014 № 228 бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

О наименовании некоторых улиц, проездов и проспекта
Совместное решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 12 мая 2011 года N 280 и постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 10 мая 2011 года N 707. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 июня 2011 года N 4-1-144
В соответствии со статьями 631 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с подпунктом 4) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" городской акимат ПОСТАНОВИЛ и городской маслихат РЕШИЛ:
1. Наименовать следующие проспект, улицы и проезды города Атырау:
1) улица Абая;
2) улица Ыбырая Алтынсарина;
3) проспект Мухтара Ауезова;
4) улица Александра Афанасьева;
5) улица Муса Баймуханова;
6) улица Виссариона Белинского;
7) улица Габбаса Бергалиева;
8) улица Бекбая Бимаганова;
9) улица Шохана Уалиханова;
10) улица Николая Ватутина;
11) улица Адмирал Льва Владимирского;
12) улица Юрия Гагарина;
13) улица Алиби Жангельдина;
14) улица Джамбула;
15) проезд Джамбула Джабаева;
16) улица Қурмангазы;
17) улица Сабита Муканова;
18) улица Дмитрия Менделеева;
19) улица Климента Тимирязева;
20) улица Петра Чайковского;
21) улица Попова;
22) улица Николая Гоголя;
23) улица Максима Горького;
24) улица Александра Грибоедова;
25) улица Николая Островского;
26) улица Надежда Крупская;
27) улица Александра Пушкина;
28) проезд Антона Чехова;
29) улица Тараса Шевченко;
30) улица Михаила Шолохова;
31) улица Фридриха Энгельса;
32) улица Ивана Панфилова;
33) улица Михаила Фрунзе;
34) улица Александра Стаханова;
35) улица Мукана Тулебаева;
36) улица Ади Шарипова;
37) улица Илья Мечникова;
38) проезд Автобаза.
2. Наименовать следующие улицы и проспекта Балыкшинского  сельского округа города Атырау:
улица Уахита Губашева;
улица Нурыма Хабиева;
улица Хадиша Габдолова;
улица Аманбая Танкыбаева;
улица Айнаш Байжигитова;
проспект Бейбитшилик;
улица Абиша Бекмагамбетова";
улица Молдаша Жумахметова;
улица Қурмангазы;
улица Мерейли;
11) улица Алиби Жангельдина.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным совместным постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 4.12.2014 № 1707 и решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 5.12.2014 № 228.
3. Наименовать следующие улицы в селе Таскалы Кенозекского сельского округа города Атырау:
улица Смагула Косыбаева;
улица Ерсултана Молдашева;
улица Улан;
улица Кенес;
улица Жастар;
улица Алгабас;
улица Бейбитшилик;
улица Орталык;
улица Ардагер.