Қазақстан Республикасы Президенттігіне және аудандық Мәслихат депутаттығына № 10 сайлау округі бойынша кандидаттар үшін Жылыой ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 01 наурыздағы N 43 қаулысы. Атырау облысының әділет департаментінде 2011 жылғы 02 наурызда N 4-2-152 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 19 қазандағы № 265 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 19.10.2022 № 265 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын басшылыққа алып, 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28 бабының 6–тармағы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес Жылыой ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары аудандық сайлау комиссияның келісімімен белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес Жылыой ауданы бойынша № 10 сайлау округі бойынша облыстық Мәслихат депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары аудандық сайлау комиссияның келісімімен белгіленсін.
3. Осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес мемлекеттік мекемелер Қазақстан Республикасының заңдылықтарында көзделген шарттары мен тәртіптер бойынша Қазақстан Республикасы Президенттігіне және аудандық Мәслихат депутаттығына № 10 сайлау округі бойынша кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай берсін.
4. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастапқа қолданысқа енгізіледі және міндетті ресми жариялануға жатады.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов по Жылыойсккому району для кандидатов в Президенты Республики Казахстан и в депутаты Жылыойского районного Маслихата по избирательному округу № 10
Постановление Жылыойского районного акимата Атырауской области № 43 от 01 марта 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 02 марта 2011 года N 4-2-152. Утратило силу постановлением акимата Жылыойского района Атырауской области от 19 октября 2022 года № 265
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жылыойского района Атырауской области от 19.10.2022 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании пункта 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", акимат районаПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов по Жылыойскому району для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, согласно приложению 1.
2. Определить по согласованию с районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов по Жылыойскому району для кандидатов в депутаты Жылыойского районного Маслихата по избирательному округу № 10, согласно приложению 2.
3. Государственным органам, указанным в приложении 3 к настоящему постановлению, на договорной основе, в порядке и на условиях, предусмотренных действующим законодательством Республики Казахстан, предоставить кандидатам в Президенты Республики Казахстан и в депутаты районного Маслихата по избирательным округам № 10 помещения для встреч с избирателями.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит обязательному официальному опубликованию.

5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ. Далбаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі
Р. Нұғманов
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 1 наурыздағы
№ 43 қаулысына 1-қосымша
Жылыой ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткер кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының ТІЗБЕСІ
Елді мекен
Орналасатын жері
1
Құлсары қаласы
1 шағын аудандағы аялдаманың жанына тақта
2
Теміржол вокзалы ғимаратының жанына тақта
3
Тайманов-Махамбет көшелерінің қиылысына тақта
4
Қорғанбаев көшесіндегі № 15 орта мектеп ғимаратының алдына тақта
5
Жаңа Қаратон поселкесі
№ 22 орта мектеп ғимаратының жанына тақта
6
№ 23 орта мектеп ғимаратының жанына тақта
7
Тұрғызба селосы
№ 4 орта мектеп ғимаратының жанына тақта
8
Шоқпартоғай селосы
№ 3 орта мектеп ғимаратының жанына тақта
9
Қосшағыл селосы
№ 2 орта мектеп алдындағы алаңға тақта
10
Ақкиізтоғай селосы
Бұрынғы мәдениет үйі кеңсесі ғимаратының алдына тақта
11
Майкөмген селосы
№ 17 орта мектеп ғимаратының алдына тақта
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 1 наурыздағы
№ 43 қаулысына 2-қосымша
Жылыой ауданы бойынша аудандық Мәслихат депутаттығына № 10 округ бойынша үміткер кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының
ТІЗБЕСІ
Елді мекен
Орналасқан жері
1
Жаңа Қаратон поселкесі
№ 22 орта мектеп ғимаратының жанына тақта
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 1 наурыздағы
№ 43 қаулысына 3-қосымша
Қазақстан Республикасы Президенттігіне және аудандық Мәслихат депутаттығына № 10 сайлау округі бойынша кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай табыстауға жауапты мемлекеттік мекеме
Мемлекеттік мекеменің атауы
Басшысы
Телефон, факс
Мекен–жайы
1
Жылыой ауданы қаржы бөлімі
Дюсупова Жанар Амангелдіқызы
(871237) 5-10-63
Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Махамбет даңғылы, 20

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Далбаева К.М.
Аким района
Р. Нугманов
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 1 марта 2011 года № 43
Перечень
мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Населенный пункт
Место размещения
1
город Кульсары
Щит возле остановки в 1-микрорайоне
2
Щит возле здания Железнодорожного вокзала
3
Щит на пересечении улиц Тайманова-Махамбета
4
Щит около здания средней школы № 15 на улице Корганбаева
5
поселок Жана Каратон
Щит возле здания средней школы № 22
6
Щит возле здания средней школы № 23
7
село Тургизба
Щит возле здания средней школы № 4
8
село Шокпартогай
Щит возле здания средней школы № 3
9
село Косшагыл
Щит на передней площадке средней школы № 2
10
село Аккиизтугай
Щит около здания бывшего дома культуры
11
село Майкомген
Щит около здания средней школы № 17
Приложение 2
к постановлению акимата района
от 1 марта 2011 года № 43
Перечень
мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в районный маслихат по № 10 округу
Населенный пункт
Месторасположение
1
Поселок Жана Каратон
Щит возле здания средней школы № 22
Приложение 3
к постановлению акимата района
от 1 марта 2011 года № 43
Государственные органы, ответственные за предоставление помещений кандидатам в Президенты Республики Казахстан и в депутаты Жылыойского районного Маслихата по избирательному округу № 10 для встреч с избирателями
Наименование государственного органа
Руководитель
Телефон, факс
Адрес
1
Отдел финансов Жылыойского района
Дюсупова Жанар Амангельдиевна
8 71 237 5-10-63
Жылыойский район, г. Кульсары, просп. Махамбета, 20