Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСРО (Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының) ордендері және медальдарымен наградталған азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 13 мамырдағы № 122 қаулысы. Атырау облыстық әділет департаментінде 2011 жылғы 9 маусымда № 4-2-156 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 ақпандағы № 115 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2013.02.28 № 115 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 3137 баптарын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі № 2247 "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСРО (Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының) ордендерімен және медальдарімен марапатталған адамдарға 2000 (екі мың) теңге мөлшерінде әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу жөніндегі уәкілетті орган болып "Жылыой ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (С. Қамидолла) белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е. Далабаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Р. Нұғманов

Об оказании социальной помощи лицам, награжденным орденами и медалями бывшего СССР (Союза Советских Социалистических Республик) за доблестный труд и безупречную воинскую службу в тылу в период Великой Отечественной войны
Постановление Жылыойского районного акимата Атырауской области от 13 мая 2011 года № 122. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 9 июня 2011 года № 4-2-156. Утратило силу - постановлением Жылыойского районного акимата Атырауской области № 115 от 28 февраля 2013 года
Сноска. Утратило силу - постановлением Жылыойского районного акимата Атырауской области № 115 от 28.02.2013
Руководствуясь статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года № 2247 "О льготах и социальной защите участников и инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" районной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать социальную помощь в размере 2000 (две тысячи) тенге лицам, награжденным орденами и медалями бывшего СССР (Союза Советских Социалистических Республик) за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественный войны.
2. Назначить уполномоченным органом по определению и выплате социальной помощи государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Жылыойского района".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Далабаева Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Р. Нугманов